30.12.14, 18:56fot. Wikimedia Commons

Ateiści nie powinni latać samolotami!

Kiedy stewardessa witając pasażerów na pokładzie samolotu złożyła im świąteczne życzenia „wesołych świąt”, jeden z pasażerów – ateista – wszczął awanturę. Krzyczał: „ Nie powinna pani tego mówić, ponieważ nie każdy obchodzi święta Bożego Narodzenia”. Na co stewardessa zapytała, zaskoczona zachowniem mężczyzny: „A co zamiast tego powinnam powiedzieć?”. Na co ateista: „Na pewno nie „wesołych świąt”!”.

Po minucie inna stewardessa powtórzyła życzenia świąteczne, co spowodowało, że ateista wpadł w prawdziwy szał. Według świadków mężczyzna nie tylko nie dał się udobruchać, ale coraz głośniej wymyślał załodze samolotu. Takie zachowanie spowodowało, że pasażera-ateistę wyrzucono z pokładu samolotu, co spotkało się z gromkimi brawami pozostałych pasażerów.

Od dziś ateiści nie powinni wsiadać do samolotów w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Nie tylko uchronią się przed świątecznymi życzeniami, ale wyświadczą przysługę innym!

Mod/wSumie.pl/spiegel.de

Komentarze

anonim2014.12.30 19:01
"Takie zachowanie spowodowało, że pasażera-ateistę wyrzucono z pokładu samolotu, co spotkało się z gromkimi brawami pozostałych pasażerów". Dobrze, że większość ludzi zachowuje jednak zdrowy rozsądek.
anonim2014.12.30 19:01
Ludzie jednak lubią na siłę utrudniać sobie (i przy okazji innym) życie... Jestem przekonany, że gdyby ów samolot został opanowany przez niebezpiecznych terrorystów, to wspomnianemu pasażerowi nie takie pierdoły byłyby w głowie... Swoją drogą należało zadać temu Panu pytanie, czy znane jest mu pojęcie demokracji...
anonim2014.12.30 19:04
"Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje". Benjamin Franklin
anonim2014.12.30 19:16
Ale skąd on wiedział że jej kulturalna wypowiedź dotyczyła akurat świąt Bożego Narodzenia, to kolejny przykład na to że ateisty nienawidzą Boga i nawet z życzenia świąteczne sceny oburzenia urządzają.
anonim2014.12.30 19:19
Niech ten ateista przeprowadzi się do Arabii Saudyjskiej, tam będzie pewny że absolutnie nikt nie złoży mu w tym czasie "Wesołych Świąt". Inna sprawa że powinien wtedy ukrywać swoje przekonania bo inaczej pewnie by już stamtąd nie wrócił żywy.
anonim2014.12.30 19:22
@KrzysiekWarszawski Czy Wy zawsze przy byle okazji, gdzie wystarczy, naprawdę, LI TYLKO STWIERDZIĆ PROSTY FAKT, musicie wtrącać te swoje bezsensowne dygresje?? Tutaj naprawdę wystarczy zdecydowanie takie zachowanie potępić i zwyczajnie wyśmiać...
anonim2014.12.30 19:40
Co ciekawe w tych zyczeniach nie było żadnych odniesień do Świąt Bożego Narodzenia. Oburzenie owego ateisty wskazywałoby na to że ateiści nie obchodzą w ogóle żadnych świąt. Zachowanie tego pana jest kolejnym potwierdzeniem prawdy mówiącej o tym , że ateizm to jest pogląd prowadzący do powolnej degradacji tego wszystkiego co decyduje o naszym człowieczeństwie. Święta (obojętnie jakie) obchodzą tylko ludzie. Świętowanie podobnie jak religijność jest jednym z wielu ale za to bardzo istotnym wyróżnikiem człowieczeństwa.
anonim2014.12.30 19:57
Krzysiek Zachowanie owego ateisty, to nie jest dokładnie to samo co protest wobec eksponowania fotografii osób, które w jawny sposób obrażają innych ludzi. Życzenia "Wesołych Świąt" ani w warstwie intencjonalnej ani w samej treści nikogo nie obrażają. Publiczne darcie Biblii, śpiewanie tekstów jawnie wymierzonych przeciw chrześcijanom zarówno w warstwie intencji jak i samego przekazu treści są czynami wyrażającymi jawną wrogość, pogardę i agresję wobec chrześcijan. To samo dotyczy p. Czubaszek, która nie tylko wyraża swoje własne poglądy na różne tematy ale czyni to w sposób ewidentnie "adresowany" do katolików i wobec nich wrogi i agresywny.
anonim2014.12.30 19:58
Wyrzucono podczas lotu?Przeżył?
anonim2014.12.30 20:07
@KrzysiekWarszawski ------------------------------------------------------------------------------------- "udowadnia on wasze zakłamanie, dwulicowość i moralną schizofrenię?" ------------------------------------------------------------------------------------- Wypraszam sobie! Ja nie przygotowuje artykułów dla Frondy, byś mógł kierować tego rodzaju bzdurne oskarżenia pod moim adresem!! Z kolei Ty, i wielu Tobie podobnych, przy dosłownie każdej, nawet nie do końca adekwatnej ku temu, okazji, musicie prezentować te swoje bzdurne nawiązania, dygresje... Nie czyń użytkowników portalu idiotami!! Każdy z nas wie ma świadomość szczególnej specyfiki Frondy i nie potrzeba sprowadzać dyskusji do poziomu skrajnego zdziecinnienia poprzez takie głupawe dygresje, aby to uzmysłowić... ------------------------------------------------------------------------------------ "Pieniactwo faceta w samolocie zostało bardzo mocno skrytykowane - z tego tytułu, że jakoby był on ateistą. Czy tak było w rzeczywistości to ciężko powiedzieć - bo redakcja ma fatalny zwyczaj ogromnego manipulowania faktami i to co się dzieje i co ona przedstawia, to mogą być BARDZO różne kwestie..." ----------------------------------------------------------------------------------- ALE KAŻDY MA ABSOLUTNĄ ŚWIADOMOŚĆ TEGO, JAKIE SKŁONNOŚCI PRZEJAWIA REDAKCJA FRONDY I NIE POTRZEBA WCIĄŻ POWOŁYWAĆ SIĘ NA DURNOWATE DYGRESJE, WCIĄŻ WRACAĆ DO TEGO, CO JUŻ BYŁO I MINĘŁO BY KOMUKOLWIEK TO UŚWIADOMIĆ!! A FRONDY I TAK W TEN SPOSÓB NIE ZMIENICIE!! ZANIŻYCIE TYLKO ZNACZĄCO POZIOM DYSKUSJI PROWADZONYCH DOTYCHCZAS W STRUKTURZE TEGO PORTALU!!! A jakie znaczenie ma to, czy ten człowiek był, czy nie był ateistą?? Wnioskując na bazie jego zachowania, był to jednak fanatyk... Istotne jest to, że zachował się nieodpowiednio, nieelegancko, w prostacki, prymitywny sposób! Tyle!! I Twoją rola, jako komentatora, powinna, w mojej ocenie, ograniczyć się w tym przypadku do tego, że to właśnie zauważysz i ewentualnie taką postawę wyśmiejesz!! Niekoniecznie oczekuję tu nudnych dygresji i bezsensownych nawiązań niezwiązanych z GŁÓWNYM TEMATEM toczonej dyskusji!! ------------------------------------------------------------------------------------ "Takie same pieniactwo w sklepie, który krytykowaliście w czambuł, zostało tu przedstawione jako wzór." -------------------------------------------------------------------------------- Ponownie... Czy ja kiedykolwiek krytykowałem w przestrzeni portalu jakieś, bliżej nieokreślone "zachowania w sklepie"??? Na jakiej podstawie tak twierdzisz?! Poza tym... Jeśli już coś przedstawiasz, to warto byłoby takowe zarzutu jednak uściślić...
anonim2014.12.30 20:40
Boze Narodzenie jest w USA swietem narodowym - to znaczy, wedlug federalnego prawa, mozna sobie nawzajem zyczyc nie tylko "Wesolych Swiat", ale rowniez "Wesolego Bozego Narodzenia".
anonim2014.12.30 20:50
@Gandalf "Co ciekawe w tych zyczeniach nie było żadnych odniesień do Świąt Bożego Narodzenia." Były, po angielsku te życzenia brzmiały "Merry Christmas". A dureń wyleciał w końcu z samolotu jak Rokita. I dobrze. http://www.opposingviews.com/i/society/crime/passenger-thrown-flight-going-rage-over-merry-christmas-greeting
anonim2014.12.30 20:57
"Takie zachowanie spowodowało, że pasażera-ateistę wyrzucono z pokładu samolotu, co spotkało się z gromkimi brawami pozostałych pasażerów." W trakcie lotu go wyrzucono? Tak sugeruje autor tekstu. hehehe..
anonim2014.12.30 21:53
Ależ eksponujecie to słowo "ateista"... He, he ... Jeden. A pozostałe wyczyny - podpalanie, gwałty, włamania, morderstwa to nie raczycie łączyć z wyznaniem tych, którzy tego dokonali? he, he. Trafili jednego barana-histeryka, przypięli mu etykietkę (cholera wie, czy zgodną z faktem) i brylujecie w najlepsze. Obśmiałem się jak norka ...
anonim2014.12.30 23:22
@KrzysiekWarszawski Doprawdy... Przekomiczne... Zabawmy się więc! ;)))) ------------------------------------------------------------------------------------- "Jeżeli nie sprzeciwiasz się tutejszym praktykom, to znaczy, że spotykają się one z twoim przyzwoleniem." -------------------------------------------------------------------------------------- A na jakiej podstawie tak twierdzisz?! Może masz trudności z odbiorem słowa pisanego?? Wszakże pisałem wyraźnie, że KAŻDEMU ZNANE SĄ PRAKTYKI PODEJMOWANE PRZEZ FRONDĘ, SPECYFIKA TEGO PORTALU!! MNIE RÓWNIEŻ!! Poza tym... Jak śmiesz tak kategorycznie się wypowiadać?! Funkcjonuję w strukturze tegoż portalu, mam wrażenie, dłużej niż Ty i WIELOKROTNIE wskazywałem na hipokryzję i niekompetencję Frondy wtedy, kiedy to było tylko konieczne!! Pisałem wyraźnie, że nie pochwalam praktyk podejmowanych w strukturach Frondy, ale stwierdziłem, że KAŻDEMU SĄ ONE ZNANE i naprawdę nie ma takiej potrzeby, byś, z byle powodu, próbował to komukolwiek bzdurnie uzmysławiać, prezentując swe bezsensowne, z tematem głównym niezwiązane, dygresje, nawiązania!! Polecam poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem... ------------------------------------------------------------------------------------- "Skoro wasze sympatie uzasadniają wyrządzanie innym dowolnej podłości, to czego oczekujesz? W wiadomości o zjechaniu kasjerki w empiku nie widziałem komentarzy tutejszych "katolików". Twojej chyba również... Więc nie fikaj z łaski swojej." ----------------------------------------------------------------------------------- O czym Ty w ogóle bredzisz?? Wypowiadałem się krytycznie wobec Frondy w tysiącach innych spraw!! Według Ciebie mam "siedzieć na Frondzie" dniami i nocami, śledzić z uwagą każdy, pojawiający się, nowy wpis i zamieszczać tam swój komentarz tylko po to, aby Cię uszczęśliwić??? Śmieszny jesteś... --------------------------------------------------------------------------------------- "Po za tym byłyby one bzdurne wtedy, gdyby były nieprawdą. A tego zarzucić nie jesteś w stanie" ------------------------------------------------------------------------------------ Jakie znaczenie ma to, czy były prawdziwe, czy też nie??? Najistotniejsze jest to, że były zupełnie NIEpotrzebne, BEZsensowne i NIEzwiązane z głównym wątkiem tematycznym toczonej dyskusji!! ---------------------------------------------------------------------------------------- "Ja nie muszę nic robić. Użytkownicy popierający ten serwis - a już zwłaszcza w tutejszych warunkach podpierających się "wartościami chrześcijańskimi" robią to sobie sami." ----------------------------------------------------------------------------------- Nie musisz, ale jednak czynisz to!! Sam sobie przeczysz!! Paradne... :))) I ponownie zwracam Ci uwagę... Nie masz pojęcia o mojej postawie względem praktyk podejmowanych przez ten serwis, więc, z łaski swojej, proszę Cię, byś niczego wobec mnie NIE sugerował, dobrze?? ----------------------------------------------------------------------------------------- "A twoje zachowanie świadczy tylko o tym, że uznałeś podobne praktyki za normalne. Pewnie dlatego, bo są popełniane w imię Boże..." ---------------------------------------------------------------------------------------- Pisałem już wyżej... O moim "uznaniu" nie masz BLADEGO POJĘCIA, więc nie zabieraj w tej sprawie głosu!! Jedyne, co dziś uznałem, to po prostu to, że KAŻDY MA ŚWIADOMOŚĆ UŁOMNOŚCI TEGO PORTALU, ale korzystamy z niego, chociażby dla czystej rozrywki... I naprawdę nie potrzeba, by komukolwiek wskazywać obłudę, czy hipokryzję, jaką Fronda czasem, faktycznie, przejawia, choć też nie zawsze!! Ani tym działaniem nie zmienisz postępowania Frondy, ani też nikomu nic nie uzmysłowisz, bo wszyscy użytkownicy mają tych ułomności frondowych pełną świadomość!! Takimi bzdurnymi wtrąceniami możesz natomiast jedynie zaniżyć poziom dotychczas prowadzonych w przestrzeni portalu dyskusji... O to TYLKO I WYŁĄCZNIE mi chodziło!!! A Ty na to konto przedstawiłeś zaraz "litanię" mych przewin i wyraziłeś przekonanie, że ja to w ogóle jestem frondofanem... Pozdr... --------------------------------------------------------------------------------------- "Ten tekst nie istnieje w oderwaniu od ogólnej linii serwisu i wyrażanych tutaj poglądów. Nie jest wyjątkiem. Dlaczego więc mam go tak traktować? " ----------------------------------------------------------------------------------------- Psssss... Jak wyżej!!! DLATEGO, ŻE WSZYSCY DOSKONALE WIEDZĄ, JAKA JEST LINIA PORTALU, A TAKIMI BZDURNYMI TWIERDZENIAMI ANI TEJ LINII NIE ZMIENISZ, ANI NIKOMU NIC NIE UZMYSŁOWISZ, BO I TAK WSZYSCY MAJĄ TEGO ŚWIADOMOŚĆ!! JEDYNE CO MOŻESZ ZROBIĆ, TO ZANIŻYĆ W TEN SPOSÓB POZIOM DYSKUSJI TOCZONYCH W PŁASZCZYŹNIE PORTALU!! DOTARŁO WRESZCIE????
anonim2014.12.31 6:04
Sylabariusz Z jednej strony: Oni tej prawdy która wyraża się w stwierdzeniu że Fronda to nie jest jednak portal dla półgłówków w ich rodzaju, nigdy nie zaakceptują. Dla nich Fronda zawsze będzie portalem publicznym. Mówiąc inaczej dla nich Fronda zawsze będzie portalem w którym głos kurwy zawsze będzie równoznaczny z głosem dziewicy. Z drugiej strony: Redakcja Frondy taki stan rzeczy akceptuje. Dla Redakcji Frondy głos kurwy jest tak samo ważny jak głos dziewicy. Dla Redakcji Frondy każdy głos ma konkretną wartość finansową! Poniał pożyteczny idiota?
anonim2014.12.31 7:19
A samolot był w powietrzu...? :) Tak bez spadochronu? Biedny ateista, biedny co on teraz pocznie, z taką traumą nie da się żyć. Powinien poczytać podobnych jemu "mędrców" komentujących na rondowym portalu.Zapewne wezmą go w obronę w imię tolerancji ofkoz!
anonim2015.01.4 17:25
Cejrowski bredzi publicznie takie dyrdymały i opowiada o tym co go drażni i nikt u was (Fronda) nie robi z tego wielkiego halo. Mało to głupków na świecie ? Naprawdę myślicie, że wystarczy być ateistą albo wierzącym żeby automatycznie zostać mądrym ? Jeśli tak to reprezentujecie sobą taki sam poziom myślenia jak większość kierowców ciężarówek, którzy uważają, że samo to iż mają prawo do prowadzenia dużego samochodu ciężarowego czyni ich mądrzejszymi od kierowców małych samochodów. Absurd po prostu. Człowiek jest ważny, a nie to w co wierzy bądź nie wierzy. Mnie jako ateistę wręcz mierżą często wypowiedzi "nawiedzonych" ateistów w TV w takim samym stopniu jak wypowiedzi "nawiedzonych" chrześcijan, muzułmanów, żydów itp. Ja po prostu boję się ortodoksów i to ortodoksów wszelkiej maści. Również tych którzy są odwiecznymi "fanami" i "wyznawcami" Canona lub Nikona i uważają, że to ich określa. To smutne.
anonim2015.01.4 17:27
PS. Ja nie latam :) Boję się. Dla Was wierzących to dopiero ewentualna utrata "pierwszego" życia, a dla mnie to "game over" . Nie powiem, że Wam nie zazdroszczę :)