07.08.20, 18:00fot. cba.gov.pl

Cela plus! CBA zatrzymało znanego lekarza i niedoszłego posła PSL

Funkcjonariusze lubelskiej delegatury CBA zatrzymali w jednej z warszawskich restauracji Przewodniczącego Komisji ds. Produktów Leczniczych - Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz prezesa zarządu podwarszawskiej spółki działającej w branży farmaceutycznej. Jak ustalili agenci CBA obaj powoływali się na wpływy w instytucjach państwowych i podjęli się uzyskania pozytywnej decyzji w/w Urzędu w zakresie wprowadzenia do obrotu marihuany medycznej. Zatrzymany mężczyzna  oczekiwał ,,wynagrodzenia” w formie gotówki, udziałów w spółkach, zatrudniania osób z rodziny, a także zatrudnienia na stanowisku menadżerskim.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w ramach czynności własnych CBA, w trakcie podpisywania umowy zobowiązania inwestycyjnego warunkującego otrzymanie żądanych korzyści.

Jednocześnie agenci CBA zabezpieczyli materiał dowodowy w miejscach pracy i zamieszkania zatrzymanych osób. Zwrócili się także o dokumenty do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Zgromadzone materiały trafią jeszcze dzisiaj do prokuratury, celem wszczęcia śledztwa i objęcia zarzutami zatrzymanych osób.

Wydział Komunikacji Społecznej CBA

 

mp/cba.gov.pl

Komentarze

plebey2020.08.17 19:00
Tak trzymać, chłopcy! Dalszych sukcesów!
a to Zielona Stonka się zachowała2020.08.7 18:29
??????????
Szybka Randka2020.08.7 18:17
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
mordechaj2020.08.7 18:13
A co z Szumowskim i jego brajdakiem ? Handlarz bronią od znikniętych respiratorów na Bermudach czy już na Seszelach ?