27.05.15, 16:12

Chazan, Godek i Dzierżawski: Mamy 100 tys. podpisów!

Obywatelski projekt ustawy zakazującej aborcji ma trafić do sejmu jesienią. Inicjatorzy związani z Fundacją Pro-Prawo do życia mieli czas do końca czerwca na zebranie wymaganej prawnie liczby 100 tys. podpisów po projektem. Jak informują, cel udało się już osiągnąć. Jak jednak podkreślają, nie kończą kampanii.

„Potrzeba kilkakrotnie więcej podpisów – piszą na swojej stronie przedstawiciele komitetu inicjatywy ustawodawczej Kaja Godek, prof. Bogdan Chazan i Mariusz Dzierżawski. - Dynamika tegorocznej zbiórki jest znacznie większa niż w latach ubiegłych, gdy przekroczenie 100 tysięcy następowało około miesiąc później niż obecnie. Do końca czerwca mamy czas na to, aby pokazać, że zakaz zabijania nienarodzonych dzieci to postulat ogromnej rzeszy Polaków”.

Zdaniem autorów projektu, ustawa będzie mogła „położyć kres nieludzkiemu prawu i uratować przed okrutną śmiercią setki dzieci rocznie”. Inicjatorzy zachęcają do włączenia się do akcji zbiórki podpisów. Jak informują, formularz jest dostępny na stronie www.stopaborcji.pl/podpisy/ .

KJ/Stopaborcji.pl

Komentarze

anonim2015.05.27 16:20
"Dzień, w którym ludzie, zatroskani o ekonomiczny rozwój, z powodu cielesnych defektów lub z powodu poświęcenia się dobrom materialnym, zagubią się w horrorze aborcji, będzie najstraszniejszym dniem ludzkości. Aborcja jest nie tylko zabójstwem, lecz również samobójstwem. Czy tym ludziom, których my widzimy na krawędzi popełnienia dwóch zbrodni chcemy pokazać naszą wiarę? Czy chcemy ich bronić? (...) Musisz zrozumieć to samobójstwo ludzkiej rasy, jeśli spojrzysz rozsądnym wzrokiem, będziesz mógł zobaczyć świat zaludniony starymi ludźmi i wyludniony z dzieci: wypalony jak pustynia."
anonim2015.05.27 17:33
Tak trzymać :-) a na jesieni wystawić do sejmu ludzi ideowych, którzy będą głosować zawsze zgodnie z katolickim sumieniem, a nie jak jakieś farbowane na wierzących Rasie, Guty-Mostowe czy inne Szczerby ......
anonim2015.05.27 19:59
O tak, tyle dzieci zostanie uratowanych w Polsce. Za to dziwnym trafem u naszych sąsiadów za południową granicą nagle zacznie się mordowanie kilku setek dzieci rocznie więcej. Głupota totalna, nawet na jesieni nikt tej ustawy nie poprze w sejmie. 30% od PiSu to maks co zdobędziecie.
anonim2015.05.27 20:56
Taboret To jak w państwie islamskim legalnie morduje się ludzi, to może wyślemy tam niewygodnych? Wasza logika jest na poziomie przedszkola , LEWAKI!
anonim2015.05.27 22:00
Jeśli chciałeś wyśmiać moją logikę porównaniem to uwaga, ale robisz to źle. Odpowiednie porównanie byłoby "Skoro w Państwie Islamskim wolno mordować to wprowadźmy u nas takie samo prawo". Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
anonim2015.05.29 14:53
@TaboreT Zrób przysługę Stalinowi - zamorduj się sam? Sory, mnie to nie przekonuje.