12.11.13, 11:26Jarosław Kaczyński (fot. Piotr Drabik/Wikimedia Commons)

Czy Jarosław Kaczyński przekona Polaków do tego, by pozwolono mu rządzić samodzielnie?

Już w lutym 2014 roku Prawo i Sprawiedliwość przedstawi opinii publicznej program partii na rządzenie Polską. Jest w nim miejsce dla prof. Piotra Glińskiego, o którym Kaczyński mówi: "jest osobą wybitną, szybko uczy się polityki i jest kandydatem poważnie branym pod uwagę".

Głównym celem partii Jarosława Kaczyńskiego jest "zasadnicza zmiana sytuacji w Polsce, naprawa kraju, który pod wieloma względami jest głęboko chory". - Nie możemy biernie patrzeć na katastrofę demograficzną, na wymieranie Polaków, na model gospodarczy w którym konkurować możemy jedynie niskimi płacami i XIX-wiecznymi warunkami pracy - powiedział prezes PiS. I dodał: - Niestety na horyzoncie nie widzę wielu sojuszników wśród partii politycznych. Większość z nich, jeśli chce jakiejś zmiany, to takiej, by wszystko pozostało po staremu.

sm/w Sieci

Komentarze

anonim2013.11.12 11:38
Marek22 Myślę że ani dużo gorzej ani dużo lepiej niezależnie od tego kto będzie rządził w najbliższym okresie nie będzie, a przynajmniej z PIS-u będzie można się pośmiać:) Hipokryzja będzie wylewać się strumieniami lub całymi rzekami prawdopodobnie.
anonim2013.11.12 14:03
Frazesy, frazesy. "Nie możemy biernie patrzeć na katastrofę demograficzną, na wymieranie Polaków, na model gospodarczy w którym konkurować możemy jedynie niskimi płacami i XIX-wiecznymi warunkami pracy" - no i co ma Pan zamiar z tym zrobić, Panie Kaczyński?
anonim2013.11.12 15:02
@Talman-PO partią prawicową? Dobre sobie.
anonim2013.11.12 16:37
Myślicie, że siły zła do tego dopuszczą? Tu jest potrzebny wysiłek całego narodu, a nie tylko garstki patriotów.
anonim2013.11.13 12:07
Kaczyński kiedyś stanie przed Trybunałem Stanu za zdrade w związku z jego rolą w podpisaniu Traktatu lizbońskiego podważającego naszą niepodległość.