09.12.13, 15:58fot. Boston9/Wikipedia

Czy Przemysław Wipler opuści nową partię Jarosława Gowina?

Jarosław Gowin w rozmowie z Monika Olejnik stwierdził, że wszyscy z niecierpliwością czekają na ujawnienie przez policję nagrań z rzekomej pijackiej burdy Przemysława Wiplera. - Jeżeli wersja policji się potwierdzi, Przemysław Wipler, jako człowiek honoru będzie wiedział co zrobić – powiedział lider partii Polska Razem. I dodał, że jeśli prokuratura postawi zarzuty Wiplerowi, to będzie on musiał opuścić szeregi nowej partii.

Dopytywany przez Olejnik Gowin, czy wierzy w wersje przedstawioną przez samego Wiplera odnośnie burdy pijackiej, odpowiedział: - Przemysław Wipler zrobił rzecz złą i on się do tego przyznaje, przeprosił za to. Pytanie czy zrobił rzecz tak bardzo złą, jak zarzuca mu policja, no czy po prostu naruszył standardy, że tak powiem estetyczne raczej i standardy dobrego smaku. Chciałbym, żeby ocenili to biegli.

mod/Radio ZET

Komentarze

anonim2013.12.9 16:16
Z całym szacunkiem, ale "jako człowiek honoru" nie wdawałby się w pijackie burdy, bo jako człowiek honoru i jako poseł nie chodziłby po mieście napruty jak messerschmitt
anonim2013.12.9 16:21
Ależ TPT juz przecież wyjaśnił nam jak było: "Nie bierze udziału w zamieszaniu. Prawdopodobnie drzemał lub odpoczywał"!
anonim2013.12.9 17:07
Irytująca jest strasznie wśród polityków polskiej prawicy ta tendencja do teatralnego używania górnolotnych słów, popadania w taki sztuczny patos, jak np. tutaj: "człowiek honoru" itp. Słowa wielkie, a czyny mizerne. Kiedy oni w końcu zaczną zachowywać się i mówić normalnie? "Jeśli potwierdzi się wersja policji, to Wipler powinien opuścić partię" - tak powinna brzmieć wypowiedź polityka. Prosto, jednoznacznie i konkretnie. Jeśli wersja policji jest prawdziwa, to człowiek honoru wystąpiłby z tej partii już teraz, a nie dopiero wtedy, gdy prawda oficjalnie wyjdzie na jaw ;)
anonim2013.12.9 17:19
On juz dawno powinin oddac mandat wyborczy a ta pijacka hitoria tylko to potwierdza
anonim2013.12.10 9:07
AirWolf: Szeregi PIS opuścił bo ma swoje zasady i przekonania, których nie chciał zaprzedać.
anonim2013.12.10 13:05
@Konkwistador - nie wiedziałeś, że polityka to taka szopka/teatr tylko lepiej płacą? :-P