07.01.22, 18:20Fot. via: Twitter (Straż Graniczna)/screenshot - YouTube (TVP Info)

,,Dzięki Jarek, że nie wpuściłeś tej hołoty do Polski…’’. Komentarze internautów po zabójstwie Polaka w Wlk. Brytanii

„Dziękujemy Jarek, że nie wpuściłeś tej hołoty do Polski” – piszą internauci, komentując informacje na temat morderstwa Polaka w Londynie. Brytyjska policja zatrzymała już podejrzanego, a głos w sprawie zabrał premier Boris Johnson.

W nocy z poniedziałku na wtorek na przedmieściach Londynu zamordowany został mieszkający tam na stałe 46-letni Polak. Przyczyną śmierci były rany kłute pachwiny i klatki piersiowej. Wczoraj policja aresztowała 13-latka podejrzanego o zadanie Polakowi śmiertelnego ciosu.

- „Uważamy, że Dariusz został zaatakowany przez grupę mężczyzn na Tavistock Road po kłótni. Następnie grupa uciekła w różnych kierunkach”

- przekazał prowadzący śledztwo nadinspektor Wayne Jolley.

„Evening Standard” informuje, że było to drugie zabójstwo w regionie w ciągu ostatnich dni. Wcześniej śmiertelnie dźgnięty nożem został 16-letni chłopiec. W ub. roku w Londynie zamordowano 30 nastolatków, co jest najgorszym bilansem w historii.

Głos w sprawie zabrał premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson.

- „Jestem głęboko zasmucony śmiertelnymi zdarzeniami, które miały miejsce w Yiewsley i West Drayton w ciągu ostatnich kilku dni, które doprowadziły do ​​śmierci Elvisa i Dariusza. Moje myśli i modlitwy kieruję w tym czasie do rodzin i przyjaciół obu ofiar. Rozmawiałem z dowódcą BCU Obszaru Zachodniego, CSI Wilsonem, który na bieżąco informuje mnie o postępach w obu śledztwach”

- powiedział.

- „Nadal obserwuje się zwiększoną obecność policji w okolicy. Każdy, kto ma informacje w związku z którymkolwiek z tych incydentów, powinien porozmawiać z lokalnymi funkcjonariuszami lub zadzwonić pod numer 101”

- zaapelował.

Informacje o morderstwie Polaka na polskojęzycznych portalach informacyjnych chętnie komentują internauci.

- „Dziękujemy Jarek, że nie wpuściłeś tej hołoty do Polski” – napisał jeden z nich. „Za to mają bogactwo kulturowe. Przecież liczne narody tyle wnoszą do skostniałej, kolonialnej kultury białego Zachodu. Co prawda codzienne zabójstwa, gwałty i opanowanie ulic przez gangi są zjawiskami nieco kłopotliwymi, ale to przecież tylko drobne niedogodności wobec korzyści, jakie przynoszą społeczeństwu przybysze” – dodaje inny.

kak/polsatnews.pl, o2.pl

Komentarze

Kto nie widział tej dzikiej hołoty z bliska2022.01.8 13:27
...nie wie o czym mówi. A sądząc po wpisach poniżej, niewielu widziało. A jako test dla tych którzy stają w obronie dziczy proponuję by wysyłali swoje córki do muslimskich dzielnic. Nie. Oczywiście nie róbcie tego, bo je stracicie.
Zawi2022.01.8 15:37
Obstawiam, że Ty nie widziałeś, skoro takie frezysy z netu piszesz.. Jednak sporo osób było w Egiptach, Tunezjech itp i łatwiej tam oberwać od pijanego Słowianina niż Araba
Krystian2022.01.8 20:17
Przyjmuję zakład... i co, postawisz swój turban?
as2022.01.8 16:11
ALE NA TYM POLEGA UBOGACENIE Leminów. Lemingi się cieszą, witają kwiatmi, ...
Polak Katolik2022.01.8 22:53
Nie wszyscy Polacy w Londynie to hołota, twoje uogólnianie jest zupełnie niepotrzebne. Co do muzłumańskich dzielnic, to nie o nich jest artykuł - wszystkie wymienione okolice to miejsca, gdzie mieszkają Polacy.
heniek2022.01.8 12:12
anonim to dyżurny sowiecki trol
lolek2022.01.8 10:20
dranstwo
Anonim2022.01.8 10:20
POLSKA - KOMPLEKS WYŻSZOŚCI WYNIKAJĄCY Z KOMPLEKSU NIŻSZOŚCI
Anonim2022.01.8 9:47
W pis pokłady debili są niewyczerpane !!!!!!
Szczęśliwy kraj...2022.01.8 7:03
Nie chcę być złośliwy, ale elektorat PiS to efekt fatalnego poziomu edukacji...
Krystian2022.01.8 9:13
...za czasów PO. Nawet pierwszoklasista wiedział, że uczą go pierdół, więc większość normalnych przeszła do elektoratu PIS. Barany zostali baranami
Polak Katolik2022.01.8 22:57
Pudło. Elektorat PiS to w większości ludzie po 50, im starsi i gorzej wykształceni tym większy udział głosujących na PiS. Edukację skończyli ok. 1970 i już do niej nie wracali. Słaba edukacja z PO, jak już to odpowiada za niezły wynik Konfederacji.
Anonim2022.01.8 10:22
nie jesteś złośliwy - przecież po wyborach podane były dane na temat wykształcenia - na PiS głosowali ludzie z wykształceniem podstawowym,zawodowym oraz średnim
bycze jajo2022.01.8 11:52
A na konfederację ludzie z najwyższym ilorazem inteligencji!!! A na po w więzieniach i psychiatrykach...
Trzeba o tym przypominać codziennie....2022.01.8 5:40
Gdy 35 lat temu chodziłem na manifestacje, to protestowaliśmy przeciwko : - cenom regulowanym - upartyjnieniu państwa - ideologii w szkołach - nomenklaturze. Krzyczeliśmy wówczas : - Precz z komuną! - No i ona wróciła.
Krystian2022.01.8 10:04
Gdyby pan wtedy krzyczał precz z komuną, byłby dzisiaj po drugie stronie POstawionej przez Tuska barykady. Inną rzeczą jest, że z drugiej połowy lat osiemdzisiatych nie przypominam sobie żadnych protestów. Aczkolwiek mogę się mylić
Ile masz lat, dziuńku?2022.01.8 11:49
W 2. połowie lat '80 dochodziło do regularnych zadym z okazji 3 Maja.
Krystian2022.01.8 16:01
Buraki, jak widać rosną wszędzie. W moim pokoleniu nieznajomych się nie "tykało"
Dlaczego Fronda nie napisze, że...2022.01.8 5:35
Antoni Wręga, który może zastąpić odwołanego ambasador RP w Pradze - Mirosława Jasińskiego. Człowiek Macierewicza, rozpracowywany przez SB jako TW "Kustosz". Wsławił się listem do czeskiego MZ o wydanie zakazu dla Polek chcących skorzystać z czeskich klinik aborcyjnych...
Anonim2022.01.8 2:56
"Wszyscy żyją w podziemiu ale nikt nie wyraża myśli że może istnieć życie poza nim. Jest dogmat, organizacji tego życia w przyszłości i NIKOMU nie przychodzi na myśl by go podważyć. Weźmy problem historii. Okazuje się że została całkiem przepisana! Kopernik był kobietą. Ale przecież obecnie mamy to samo! Ekstremalne przykłady daje Ameryka gdzie matematyka okazuje się rasistowka gdyż jest dziełem białych. Trzeba więc zmienić matematykę. Czemu 2+2 ma się równać 4 skoro mi to sprawia ból? A zadawanie bólu jest złe! Albo czemu w informatyce są blacklisty - spisy obiektów zakazanych. Przepisuje się takie programy! - Serio, bo Blacklist obraża Czarnych. W Seksmisji mamy dwa ugrupowania polityczne. Archeo - czyli konserwatystów tkwiących w historii (i jak można się domyśleć mało kumatych) oraz Genetix - przebojowych lewaków pragnących za pomocą nauki przekształcać człowieka. Czyli mamy dokładnie to co dziś. Ale jak to wszystko się udało osiągnąć, taki świat zbudować? Prosto. Faceci stali się pedałami. Zaniknęli. Co też przecież zostało ukazane w Seksmisji. Nie miałeś wyboru jeśli chciałeś przeżyć, dostosować się. Jedną drogą była przemiana w pedała." http://smieciu.szkolanawigatorow.pl/o-drodze-do-katastrofy
Amalia2022.01.8 2:54
"Nie przypadkiem, bo właśnie ten Humanizm stał się jakąś myślą przewodnią naszego świata. To humaniści wypowiedzieli wojnę Kościołowi już dawno temu. To oni pchnęli ową całą „science” o której pisał Jacek Drobny. To ciągle ten sam humanizm dzisiaj przemawia do ludzi oznajmiając im że jesteś przede wszystkim czym sam myślisz że jesteś. Czyli skoro myślisz że jesteś kobietą to jesteś kobietą! Trzeba się otworzyć, uwolnić swoje prawdziwe ja. Więcej! Trzeba ludziom pomagać w jej uwolnieniu. Trzeba od przedszkola uczyć ich o ich seksualności i o jej uwalnianiu. Podsuwać im quasi pornografię oraz myśl że może zamiast chłopczykiem fajnie byłoby być dziewczynką? I zrobić operację, która nieodwracalnie zmieni ich życie. Począwszy od 12tego roku życia." http://smieciu.szkolanawigatorow.pl/o-drodze-do-katastrofy
Perrihulum vitae2022.01.7 22:46
żal.pl
dkn katolicy2022.01.7 22:44
Dlaczego jesteście takimi hipokrytami?
MEGA ORKA!!! SZOK!!!2022.01.7 22:07
Pewnie o tym nie wiesz, nie wiedziałeś, że Donald Tusk wraz Biedroniem i frau Merkel uprawiali seks bezpieczny na wesoło, tj., rozbierali się do naga i pękali ze śmiechu patrząc się na siebie.
Po 11 ... Zawi2022.01.7 22:03
Za górami za lasami mieszkał se żydek z gojami _____________________________________________________________________________________________________ Ludu ciemnemu prawił androny __________________________________________________________________________________________________ jaki to niby wielce uczony. ________________________________________________________________________________________________________ Tymczasem kraj na nędzy skraju _____________________________________________________________________________________________________ a on radośnie baju, baju. _______________________________________________________________________________________________________ Z bajki tej płynie morał okrutny _________________________________________________________________________________________________________ im lud ciemniejszy tym żydek butny ________________________________________________________________________________________________________ tak bywało do czasów Adolfa ________________________________________________________________________________________________________ dzisiaj żydek udaje filozolfa
MEGA OSTRA ORKA!!! SZOK!!!2022.01.7 21:52
"Kłamstwo trzeba mieć przemyślane do samego końca", Kaczyński "robi idiotę z premiera Morawieckiego", "Prezes do ministra Wosia i innych: Dobra, chłopaki, już nie musicie robić z siebie głupków" — to niektóre z komentarzy po wywiadzie Jarosława Kaczyńskiego dla tygodnika "Sieci". Prezes PiS przyznał tam, że Polska posiada system Pegasus, czemu wcześniej zaprzeczali inni politycy rządzącej formacji.
Zawi2022.01.7 21:08
Ciekawe, czy młodzi Brytyjczycy dziękują Jonhsonowi, że nie wpuszcza "polskiej hołoty" do GB. Ostatecznie "to jedna wychodnia hołota", mamy tam nadrempezentację w wiezieniach a z perspektywy Anglików (jakby myśleli po frodndowemu), to "co za różnica, jakiej maści migranci się wyrzynają". Żywię nadzieję, że Brytole (mimo ich iż nie lubię, bo chlaja) mają nieco wyższy poziom od polskich redaktorów i nie uważają Polek za k..wy adgremium, mimo iż spotykają takowe na swoich ulicach.
Dziennikarz z Placu Kaczyńskiego2022.01.7 21:05
dziękuję Ci, Jarku, za brudno-szare wieczory.
alusia2022.01.8 15:26
Namaluj sobie ,,tencze''=bedzie ci kolorowo -weź swiczkę i wsadź se w p...
Jarek Donbas2022.01.7 21:03
Ich nikt nie musiał wpuszczać: polskie katoliczki. Jedna rodziła dzieci, topiła je w wannie i ładowała do beczek po kapuście. Druga przechowywała ciała noworodków w lodówce. Czarnków pod Lubinem i Łódź.
klaus2022.01.7 20:34
dziękujemy ci Jarek, a w ramach podzięki zagłosujemy tak jak głosowaliśmy na Jachirę i KO
Kołtun2022.01.7 20:23
Kaczor na Papjerza!!!😍😍😍
Po 11 ...2022.01.7 20:15
Dzięki Jarek za to, że wypuściłeś tą hołotę z Polski: Zgwałcił i zamordował 21-latkę w Anglii. 26-letni Polak usłyszał wyrok. Po wypuszczeniu, zrobiło się luźniej w kościołach. --- https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-02-12/zgwalcil-i-zamordowal-21-latke-w-anglii-26-letni-polak-uslyszal-wyrok/
@Po 11 ...2022.01.7 20:35
Przekaż to, jak ty "profesorowi" ze światowej sławy uniwersytetu, towarzyszowi redakcyjnemu Janowi Hartman. . . . . . . . . . . . . . . . . . W Filadelfii (USA) na University of Pennsylvania (stary i renomowany uniwersytet o niebo lepszy od UJ!) żydówka Amy Wax, profesor na wydziale prawa powiedziała publicznie, że dla USA będzie w lepiej jak wpuści mniej Azjatów, ograniczy ich emigracje do USA. I pomimo że ma "tenure" grozi jej kop w duupę a w najlepszym przypadku zawieszenie, tj. utrata zarobków. Takiego żydka jak Jan Hartman za jego "polski cham" wyj ebaliby go na zbitą żydowską duupę. Ale w Polsce żydowi wszystko wolno.
Zgubiłeś swój dziób, trolu2022.01.7 20:54
­ ­
fdf2022.01.7 19:49
A ja dziękuję Kim Dzongowi z Demokratycznej Korei Północnej za całokształt.
Buddyzm jest fajny2022.01.7 19:40
A pedofile żydochrześcijańsie ole bawią sie dalej i ich lubicie
Ajuwari2022.01.7 20:10
Buddyzm nie jest fajny.https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1552369,1,nowa-grozna-twarz-buddyzmu.read https://wiadomosci.wp.pl/wojujacy-buddyzm-na-sri-lance-mroczne-oblicze-religii-pokoju-6027753444790913a https://www.ekai.pl/mnisi-buddyjscy-chca-panstwa-wyznaniowego/
Dobrze mówisz2022.01.7 20:56
każda religia to ꜱʏꜰɪᴀʀꜱᴛᴡᴏ.
Krystian2022.01.7 21:11
Na pierwszym miejscu religia ateistyczna z 200-toma milionami trupów w ciągu zaledwie jednego wieku. Rekord fizycznie nie do pobicia. Rzeczywiscie syf
Bezwyzwaniowy2022.01.8 0:55
Nie ma czegoś takiego jak religia ateistyczna. To oksymoron.
Krystian2022.01.8 8:53
Nie istnieje coś takiego, jak bezwyznaniowość. To celowe kłamstwo. A ateizm nosi w sobie wszystkie znamiona religii z bezrefleksyjną wiarą na czele
Krystianie…2022.01.8 12:41
Pleciesz bzdury. Wejdź sobie na stronę „Lekcje ateizmu”. –———————————————————————————————————————————————————— https://www.facebook.com/Lekcjeateizmu
abcd2022.01.7 19:40
Pamiętaj! Ludzie, którzy przynoszą nam własną biedę, nie są naszym bogactwem. Ludzie, którzy przynoszą nam własnych bogów, nie przyniosą nam pokoju. Ludzie, którzy przynoszą umysłową nędzę, przyniosą też agresję, występek, gwałty i zbrodnie.
UK2022.01.7 20:10
Tak, katolicyzm, szczególnie taki polsko-zaściankowy, jest obcy kulturowo w Wielkiej Brytanii, pewnie dlatego Polacy stanowią największą grupę imigrantów w więzieniach Zjednoczonego Królestwa.
Zawi2022.01.7 21:13
A kobiety, które są rasowe jak Jagna, ale zamiast rodzić, pyskują jak Pawłowicz, są swojskim symbolem ostatnich Indian i robią miejsce dla Murzynek. Biednych i pobożnych.
duch azora2022.01.7 19:34
Jarek Ty kumasz że Twój kot ma być zaszczepiony przeciw wściekliniw bo za Twojego pontyfikatu ten RNA wirus konkretnie lyssa wirus robi rozpierduchę na Mazowszu i Warszawie i nie daj Boże jak zmutuje z kuzynem Covidem .
ORKA!!! MASAKRA!!! SZOK!!!2022.01.7 19:29
Pewnie o tym nie wiesz, nie wiedziałeś, że Donald Tusk wraz Biedroniem i frau Merkel uprawiali seks bezpieczny na wesoło, tj., rozbierali się do naga i pękali ze śmiechu patrząc się na siebie.
ORKA!!! MASAKRA!!! SZOK!!!2022.01.7 19:28
Polaka zabił jakiś 13-latek! https://news.met.police.uk/news/arrest-made-in-west-drayton-murder-investigation-440427
A wy to gawaricie2022.01.7 19:38
po anglicku towariszcz jewrej? Czas na szabes na koszerną orkę !
Jew "katolicka kretynizacja", Eternal Wanderer2022.01.7 19:06
From the very day I was born, I have been suffering from acute and chronic syndrome of anti-polonism and anti-clericalism. (I sucked it out with my mother's milk.) This is a clear persecution mania. In particular, the Person of the Mother of God makes me an instinctive rage, because it is She who defeated the one I am the mongrel who has been shrieking on this forum for years. Similarly, JP2, which saved so many people around the world from hell. Great saints, especially St. Sister Faustina and Padre Pio, for me, they are just "crazy psychos". The holy martyr Maksymilian Kolbe is an "anti-Semite" (because he wrote an uncomfortable truth about Jews three times). When I hear the words: "Divine Mercy", "Eucharist", "Eucharistic miracle", "Immaculate Conception", "Gospel", "rosary", "Catholic Poland", "Radio Maryja", I have convulsions, rash and permanent diarrhea. In EVERY priest, I see a pedophile greedy for money who, for his own material or political gain, scares naive simpletons with hell and eternal damnation. Every failure in "this country" - real, alleged or even made up - makes me very happy. I dream of breaking down "this country" and turning it into our Polin, in which it would be normal, i.e. churches as Museums of Atheism, pubs, and preferably brothels, and priests in labor camps. We would be masters, and the Polish gentiles would work for us. So I am awaiting a suggestion because I have run out of ideas. I blaspheme the same thing over and over again, cynically ironic, I chuckle stupidly "buhahahaha", in short, I'm making a fool of myself here, in front of Gentiles and Catholics.
Anonim2022.01.7 19:14
ale ty to masz nas***ane w garach... Po rosyjsku już nie copy-pastujesz? Ile można? Tracisz życie na pierdoły
Пожалуйста, не стесняйтесь, вот оно:2022.01.7 19:35
С рождения страдаю острым и хроническим синдромом антиполонизма и антиклерикализма. (Я всосала его с молоком матери.) Это явная мания преследования. В частности, Личность Богородицы вызывает у меня инстинктивную ярость, потому что именно Она победила того, кого я, шавку, годами воюю на этом форуме. Точно так же JP2, который спас столько людей по всему миру от ада. Великие святые, особенно св. Сестра Фаустина и падре Пио для меня просто "сумасшедшие психи". Святой мученик Максимилиан Кольбе - "антисемит" (потому что трижды написал неудобную правду о евреях). Когда я слышу слова: «Божье Милосердие», «Евхаристия», «Евхаристическое чудо», «Непорочное зачатие», «Евангелие», «Розарий», «Католическая Польша», «Радио Мария», у меня возникают судороги, сыпь и постоянные болезнь. В КАЖДОМ священнике я вижу жадного до денег педофила, который ради собственной материальной или политической выгоды пугает наивных простаков адом и вечным проклятием. Каждая неудача в «этой стране» — реальная, мнимая или даже выдуманная — меня очень радует. Мечтаю сломать "эту страну" и превратить ее в нашу Полину, в которой было бы нормально, т.е. храмы как Музеи Атеизма, кабаки, а лучше публичные дома, а попов в трудовые лагеря. Мы были бы хозяевами, и польские иноверцы работали бы на нас. Так что я жду предложения, потому что у меня закончились идеи. Я раз за разом хулю одно и то же, цинично иронизирую, тупо посмеиваюсь "бухахахаха", короче, выставляю себя дураком здесь, перед иноверцами и католиками.
Drop it asshole!2022.01.7 19:25
Practice your English with your boyfriend, katolicka kretynizacja polski 🇵🇱.
Na odwyrtkę2022.01.7 18:54
Giertych do Kaczyńskiego: „Jarku! Gdyby rzeczywiście Pegasus miał ścigać korupcję, to CBA powinno przede wszystkim nagrać twoją rozmowę, gdy przyjechałeś do Ziobro w dniu, w którym Birgfellner zeznał, że wręczył ci w kopercie 50 tysięcy”.
ORKA!!! MASAKRA!!! SZOK!!!2022.01.7 18:54
W końcu Jarosław jest przewodniczącym Komitetu ds Bezpieczeństwa i o nasze bezpieczeństwo dba stosując narzędzia operacyjne (nie podsłuch), które mają na celu zdobycie wiedzy o przeciwnikach politycznych czy nie za mocno sPiSkują
OSTRA ORKA!!! MEGA MASAKRA!!!2022.01.7 18:45
Młodzież polska - to ONI dbają o Polskę: https://bi.im-g.pl/im/a7/97/1a/z27884199IH,Politycy-PiS-w-Sejmie.jpg
Ave Germania2022.01.7 18:45
A CZEMU TĄ ŻYDO-MONGOŁO -POLAKOWĄ HOŁOTĘ WPUSZCZA SIĘ NA ZACHÓD
Aleksander2022.01.7 17:49
J.Kaczyński to wybitny polityk i nie ma się co denerwować. Będą o nim pamiętać pokolenia .
Anonim2022.01.7 18:07
Tak jak o Stalinie i Hitlerze
Józef2022.01.7 18:28
The Bill?
krzysztof2022.01.7 18:39
''anonim'' to chyba stary komuch albo ubek
"dzięki Jarek"2022.01.7 17:27
Za polski "Ład" - wielu wyborcom PIS otworzył oczy i jeszcze otworzy.
gumowa kaczka2022.01.7 17:25
jarek lubią cie tam ,to wyppp............
"Internauci" = Pereira2022.01.7 16:22
https://nczas.com/2020/01/11/pozar-w-bur-w-tvp-samuel-pereira-kasuje-trollkonta-w-obawie-przed-procesami-poklosie-awarii-fb-ujawniajacej-autorow-wpisow-foto/
abcd2022.01.7 15:50
"Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych." Henryk Dąbrowski Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl"
Anonim2022.01.7 15:36
Dzięki ci Jarku, że nie dopuściłeś do wzrostu inflacji, dzięki ci Jarku, że Polacy nie umierają na koronawirusa, dzięki ci Jarku, za niedopuszczenie do nepotyzmu i masowego złodziejstwa, dzięki ci Jarku, że utrzymałeś na niskim poziomie ceny gazu i prądu...😁😁😁 (tłum. dla członków PiS i innych niedorozwojów - to sarkazm i ironia)
wyjaśniam anonimowi2022.01.7 16:25
to nie jest sarkazm i ironia, to głupota i bredzenie na poziomie niedouczonego kretyna. masz minus. To nie twoja działka, zostaw ironię inteligentniejszym, o sarkazmie nie wspomnę.
Anonim2022.01.7 16:44
Jakbym chciał znać opinię PiSdzielskiego przygłupa, to bym zapytał. Ale nie zapytałem, bo opinie PiSdzielskich przygłupów mam głęboko w dudzie. 😁😁😁
6969692022.01.7 18:02
I znów potwierdzasz swoje wybitne prostactwo.
n2022.01.7 19:09
Więc mam pytanie: przed kim się POpisujesz niedorozwaju swoim debilstwem?
rex2022.01.7 22:01
Sam jesteś głęboko w dudzie, palancie.
Goń się, prawiczku2022.01.7 16:52
Mam w rzyci twoje rady.
Kosiarz2022.01.7 17:40
Wszechmocny dyktator Jarek dopuścił do wzrostu inflacji, pandemii koronawirusa oraz wzrostu cen gazu i prądu w całej Europie.
oburzony2022.01.7 18:56
Wpis durnia.
Jew Anonim, Eternal Wanderer2022.01.7 15:36
From the very day I was born, I have been suffering from acute and chronic syndrome of anti-polonism and anti-clericalism. (I sucked it out with my mother's milk.) This is a clear persecution mania. In particular, the Person of the Mother of God makes me an instinctive rage, because it is She who defeated the one I am the mongrel who has been shrieking on this forum for years. Similarly, JP2, which saved so many people around the world from hell. Great saints, especially St. Sister Faustina and Padre Pio, for me, they are just "crazy psychos". The holy martyr Maksymilian Kolbe is an "anti-Semite" (because he wrote an uncomfortable truth about Jews three times). When I hear the words: "Divine Mercy", "Eucharist", "Eucharistic miracle", "Immaculate Conception", "Gospel", "rosary", "Catholic Poland", "Radio Maryja", I have convulsions, rash and permanent diarrhea. In EVERY priest, I see a pedophile greedy for money who, for his own material or political gain, scares naive simpletons with hell and eternal damnation. Every failure in "this country" - real, alleged or even made up - makes me very happy. I dream of breaking down "this country" and turning it into our Polin, in which it would be normal, i.e. churches as Museums of Atheism, pubs, and preferably brothels, and priests in labor camps. We would be masters, and the Polish gentiles would work for us. So I am awaiting a suggestion because I have run out of ideas. I blaspheme the same thing over and over again, cynically ironic, I chuckle stupidly "buhahahaha", in short, I'm making a fool of myself here, in front of Gentiles and Catholics.
Leave it alone!2022.01.7 15:54
Mechanical translation ain't worth shit!
katolicka deratyzacja Polski2022.01.7 15:36
Brawo Pan Prezydent PUTIN! Wielki przyjaciel i obronca demokracji u Jankesow i Pana Prezydenta Trumpa.
katolicka deratyzacja Polski2022.01.7 15:26
Brawo Pan Prezydent PUTIN! Wielki przyjaciel i obronca demokracji u Jankesow i Pana Prezydenta Trumpa.
abcd2022.01.7 15:20
Wyszukaj w sieci: "Brak kary śmierci w kodeksie karnym jest pogardą dla ofiar"
katolicka deratyzacja Polski2022.01.7 15:15
Zydokomuna z Konfederacji morduje katolikow za szekle od braci chasydow !
Jarek2022.01.7 15:04
Kretyni komentuja to zabojstwo, szczegolnie ze sami sa imigrantami, a zatrzymany 13-latek jest z Polski.
Skrzypek na dachu2022.01.7 14:53
Wielki Prezydent Wszechrosji to wielki przyjaciel Pana Prezydenta Trumpa ! To przyjazn dozgonna !
katolicka deratyzacja Polski2022.01.7 14:51
Brawo Pan Prezydent PUTIN! Wielki przyjaciel i obronca demokracji u Jankesow i Pana Prezydenta Trumpa.
Kornhauser - Kramsztyk2022.01.7 14:49
Jarek dzięki ,ale wypi*rdalaj
Mirek2022.01.7 17:21
To raczej ty wypie...dalaj .......matole .
katolik2022.01.7 14:31
Strzelać do MASONÓW w Warszawie i wszędzie !!! Dał nam przykład Kiszczak i Jaruzelski !!! Precz ze szczepionkami !!! Tylko Sputnik V !!!
karolicka deratyzacja Polski2022.01.7 15:17
Konfederacja to Komuna i Rosja !
katolik2022.01.7 20:24
a ty już próbowałes strzelać do masonów z SSPIS PO PSL SLD?
katolik2022.01.7 14:20
obłuda przecież jarosław nazista morduje w Polsce chemia genetyczna Polaków !
katolicka deratyzacja Polski2022.01.7 14:34
Konfederacja to eksterminacja Polakow na zamowienie Putina !
Anonim2022.01.7 14:07
Głodne dzieci to hołota? Ostro. I tak trzymać trzeba ostro z niekatolikami? Brawo Jarek!
Rosyjska deratyzacja Polski2022.01.7 14:36
PO to niemiecka partia faszystowska jak NSDAP>
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.7 15:26
Zamiast sobie kupić jedzenie to kupuja sobie PROCHY, top dlatego są głodni. nie chce się pracować to się nie ma na PROCHY i JEDZONKO. To dziwota, ze łażą głodni??
HIMALAJE HIPOKRYZJI!!! ORKA!!!2022.01.7 13:49
Kaczyński przyznał, że Polska ma Pegasusa. "Robi idiotę z premiera", "jazda bez trzymanki"
Panika w kaczniku...2022.01.7 14:47
Nadwiślański Lonia Breżniew się już troszkę gubi...
rebeliant2022.01.7 13:33
Oczywiście nie byłoby problemu z tą hołotą, lecz z obrońcami praw człowieka ugruntowanymi na heksagramie oraz innych miłosiernych "z daleka". Ich ulubionym argumentem jest stwierdzanie, że u nas też jest masa nożowników i "kiboli"... tylko, że takowi nie otrzymują dodatkowych zakłamań, bo oni są innej kultury, bo oni mają beżową biologię, ... Sprawa zawsze jest jasna: jest osoba atakowana i jest napastnik, którego ta osoba może nawet i zabić.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2022.01.7 13:30
Anglicy nie mogą wjeżdżać na teren Polski? jakoś ich pełno na rynku w krakowie gdzie urządzają sobie kawalerskie itp.imprezy...
Anonim2022.01.7 13:28
Konus wpuścił za to cała masę PiSdzielskiej, złodziejskiej hołoty i kremlowskiej agentury. 😁😁😁
katolicka deratyzacja Polski2022.01.7 14:38
PO to niemiecka partia faszystowska jak NSDAP
Anonim2022.01.7 13:25
Fronda przechodzi szczyty debilizmu, dzięki ci Frondo że ludzi nazywasz hołotą.
Anonim2022.01.7 13:40
to za słabo ,ja ich nazywam skur.wy.sy.nami i ciebie lewaku też
Anonim2022.01.7 14:00
Ty jesteś zwykłym śmieciem na którego szkoda klawiatury. Zresztą takiej osoby jak ty nie można obrazić, bo nie wiesz co to jest honor.
Jasne2022.01.7 14:08
Śmiecie należy ignorować.
olo2022.01.7 14:18
Ależ to katolickie,ale mi zaimponowałeś.Brawo katolicy! Co prawda słownictwo od Strajku Kobiet ,ale co tam.Wazne że mu dowaliłeś.
katolicka deratyzacja Polski2022.01.7 14:39
PO to partia faszystowska !
Bezwyzwaniowy2022.01.7 14:53
PiS, PO, PSL i Nowa Lewica to frakcje tej samej partii Magdalenka, choćby się pozarzynali jak Stalin, Bucharin, Jagoda i Trocki, albo jak Hitler, Rohm i Rommel.
Wilq2022.01.7 14:19
Boś jest buc.
anarchy in the UE2022.01.7 13:24
PO chciało przyjmować islamistów w czasach kiedy to unia chciał nam narzucić kwoty nachodźców, ujednolicenie socjalu (tak żeby nachodźca dostawał więcej niż pracujący Polak) oraz drastyczne kary w przypadku nieupilnowania nachodźcy.
Żyd katolicka kretynizacja, wieczny nudziarz2022.01.7 13:13
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Jest to ewidentna mania prześladowcza. W szczególności, Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie JP2, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Święty męczennik Maksymilian Kolbe to "antysemita" (bo 3 razy napisał niewygodną prawdę o Żydach). Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "cud Eucharystyczny", "Niepokalane Poczęcie", "Ewangelia", "różaniec", "katolicka Polska", "Radio Maryja" to mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który, dla własnych, materialnych lub politycznych korzyści, straszy naiwnych prostaków piekłem i wiecznym potępieniem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, knajpy, a najlepiej burdele, a księża w obozach pracy. My bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, cynicznie ironizuję, rechoczę głupkowato "buhahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików.