03.06.21, 12:13Fot. screenshot - YouTube (NBC News) / Pxere.com

Floryda zakazuje transseksualistom udziału w kobiecych zawodach. Biden oburzony

Gubernator Florydy Ron DeSantis podpisał ustawę zakazującą transseksualnym kobietom udziału w sportowych zawodach dla kobiet. Decyzja Florydy oraz innych stanów spotkała się z krytyką Joe Bidena.

"Ustawa o uczciwości w sporcie kobiet" to prawo stanowiące, że sport kobiet na poziomie od gimnazjum po college ma być niedostępny dla mężczyzn. Elementem decydującym ma być płeć biologiczną wskazana w oficjalnym akcie urodzenia w chwili narodzin dziecka.

Podobne przepisy obowiązują jeszcze w 7 innych stanach.

Joe Biden ocenił takie ustawodawstwo jako "skandaliczne". W specjalnym oświadczeniu stwierdził, że "w niektórych stanach podjęto decyzję o tym, by uderzyć w młodzież transgender poprzez dyskryminujące ustawy".

Biden zaapelował także do Kongresu o przyjęcie Aktu Równościowego. Prawo to miałoby zobowiązywać adopcyjne instytucje religijne miałyby być zobowiązane do oddawania dzieci parom homoseksualnym, a przedsiębiorcy (fotografowie, cukiernicy) do brania udziału w homoseksualnych imprezach. 

Akt Równościowy przewidywałby ponadto, że kobiety miałyby być zmuszone do korzystania z pokojów hotelowych, pryszniców, łazienek czy szatni razem z mężczyznami, którzy twierdzą, że są kobietami.

Udział transseksualnych kobiet w kobiecym sporcie to kontrowersyjna kwestia. Przeciwko takiemu rozwiązaniu opowiedziała się Caitlyn Jenner (wcześniej Bruce Jenner) - znana amerykańska transseksualna celebrytka i kandydatka na gubernatura Kaliforni z ramienia Republikanów - WIĘCEJ CZYTAJ TUTAJ.

jkg/lifesitenews

 


Komentarze

Roman2021.06.4 10:19
Brawo Floryda !!!!!!!!!
Protestant2021.06.4 9:10
Fronda ulega zewnętrznej presji i nazywa okaleczonych mężczyzn "transseksualnymi kobietami". To całkowite oddanie pola w obszarze języka. Bo jeśli ci mężczyźni rzeczywiście SĄ kobietami, to w takim razie spotyka ich dyskryminacja. Rzecz jednak w tym, że oni nadal są biologicznymi mężczyznami i to cała populacja zawodniczek-kobiet jest dyskryminowana, będąc zmuszana do rywalizowania z mężczyznami, udającymi kobiety. Schizofrenik, podający się za Napoleona nie staje się Napoleonem. Tak samo mężczyzna podający się za kobietę nie staje się kobietą. Z drugiej strony nie słychać o kobietach, uważających się za mężczyzn, które chciałyby rywalizować w sporcie z mężczyznami. Całe to zamieszanie z transpłciowością pokazuje wyraźnie, że współczesny atak "postępu" ma uderzyć w ludzką racjonalność, której obrońcami pozostali chrześcijanie. Jeszcze niedawno używano racjonalizmu do ataku na chrześcijaństwo. Obecnie nie słychać racjonalistów, krzyrzy wykazywaliby mielizny transpłciowości. Gdzie się podziali biolodzy, którzy powinni wskazywać wyraźnie, jakie kryteria wyznaczają płeć. Ale ich głosu nie słychać. To nie biologia, ale polityka, do tego motywowana postawą antychrześcijańską, ma obecnie wyznaczać płeć czlowieka. "Podając się za mądrych stali się głupimi" (Rz. 1,22)
Waarnemer2021.06.4 8:44
To jeśli ktoś w poniedziałki czuje się małą murzynką, we wtorki jest trans-nosorożczynią, a w środy czuje się dwumetrowym arabskim noworodkiem, to tak jest? Subiektywne odczucie ma determinować rzeczywistość? A jak ktoś czuje się że też jest Joe Bidenem to będzie dwuwładza?
opty2021.06.4 4:19
POj.....ło Amerykę....... równo.
gość2021.06.3 19:34
Przykład ,, nowoczesnego katolika " panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek.
Anonim2021.06.3 18:34
Bidet to stary sprośny dziaders
rewers2021.06.3 17:41
Poziom umysłowy Bidena, bądź co bądź prezydenta USA, jest przerażający!
Rumcajs2021.06.3 18:33
Biden jest w stanie takim samym jak prezydent republiki czeskie ,czyli niedogotowane warzywo.
+2021.06.3 15:59
... a ilupłciowy jest Biden?
442021.06.3 15:57
W sporcie od samego początku istnieją dyscypliny w kategoriach KOBIET i MĘŻCZYZN. Są również dyscypliny sportu z drużynami mieszanymi. Organizuje się także dla osób nie w pełni sprawnych odrębne zawody oraz olimpiady. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zboczeńcy wykreowali sobie olimpiadę dewiantów wraz z poprzedzającymi je eliminacjami. Po co burzyć ustanowiony ład i wciskać się pomiędzy ludzi normalnych?
Waarnemer2021.06.4 8:36
Do lewaków nie dociera fakt, że płeć ma swą funkcję, jest zdeterminowana genetycznie, a tożsamość płciowa powinna być zgodna z płcią biologiczną (jeśli nie jest to jest to zaburzenie psychiczne, tak samo jak to że ktoś czuje się Napoleonem). Ponieważ materia samoistnie nie jest w stanie wytworzyć uporządkowanej informacji, istnienie kodu genetycznego dość mocno przemawia za istnieniem Stwórcy. A to już wielu się nie podoba. Wolą iść w zaparte i zaprzeczać rzeczywistości, przy okazji prawnie sankcjonując życie w grzechu.
Antychryst feminista2021.06.3 15:41
akurat zgadzam się z pedofilem - podoba mi się motyw jak piękny wojownik leję dziwkę na ringu
Glaudiusman2021.06.3 15:36
Wreszcie wzięli się ostro za tych tęczowych zbokoli. W każdym porządnym stanie powinni tak zrobić. Zbokole na księżyc.
Karol2021.06.3 15:16
i tak oto jesteśmy świadkami upadku cywilizacji która uważa się za najważniejszą demokrację świata.
Styki2021.06.3 15:15
26 maja parlament Wysp Kanaryjskich jednogłośnie zatwierdził ustawę o transgenderyzmie, zgodnie z którą każda osoba może zmienić płeć na dowolną tylko na podstawie deklaracji w Urzędzie Stanu Cywilnego bez konieczności przeprowadzania terapii hormonalnej czy operacji chirurgicznej. Za przyjęciem nowego prawa opowiedzieli się wszyscy posłowie łącznie z przedstawicielami prawicowej Partii Ludowej (ugrupowanie Vox, które jako jedyne sprzeciwiało się temu projektowi, nie ma swych reprezentantów w lokalnym parlamencie). Przegłosowanie powyższej ustawy uznano za wielki triumf środowisk LGBTQ, które były inicjatorem całego przedsięwzięcia. Przewodniczący parlamentu Wysp Kanaryjskich Gustavo Matos stwierdził, że wspomniany akt zapisze się wielkimi zgłoskami w historii tego regionu. Poprosił też dziennikarzy, by uznali uchwalenie nowego prawa za najważniejszą informację tego dnia. Wtórowała mu minister do spraw socjalnych lokalnego rządu Noemí Santana, dodając, że jest to „historyczny dzień dla całych Wysp Kanaryjskich”, które dzięki tej ustawie „staną się punktem odniesienia nie tylko dla Hiszpanii, ale także dla całej Europy.” Jej zdaniem dzięki nowemu prawu „wielu ludziom będzie się żyło lepiej”. Jonathan staje się Loreną Pięć dni później na Wyspach Kanaryjskich rozpoczął się proces Jonathana de Jesús Robaina Santany, który przyznał się do brutalnego zamordowania swej kuzynki, 21-letniej Vanessy Santany, za co grozi mu 27 lat więzienia. W pierwszym dniu rozprawy zbrodniarz oświadczył, że nie jest mężczyzną, lecz kobietą, ma imię Lorena i rozpoczął w areszcie proces zmiany płci. Z relacji świadków zebranych przez dziennikarzy wynika, że morderca jest seksualnym psychopatą „mającym obsesję na punkcie dziewczyn”, które nękał przez internet lub molestował osobiście. Swoją kuzynkę zabił tylko dlatego, że odmówiła współżycia z nim. Zamordował ją trzydziestoma uderzeniami młotkiem. Jej twarz była tak zniekształcona, że nawet najbliżsi nie byli w stanie jej poznać
Böno2021.06.3 15:14
Przewróciłem się i leżę.
Artur2021.06.3 14:31
Biden jest wiecznie zdziwiony. To jest efekt częstego budzenia się z drzemki nad którą stracił on kontrolę już dawno temu. Widziałem na youtubie jak obmacuje dziewczynki. To paskudny typ co tłumaczy jego wyrozumiałość okazywaną jemu podobnym.
Donald Trump cyt: "Uczynimy Amerykę znów wielką"2021.06.3 14:19
Amerykanie - popierający Prezydenta DonaldaTrumpa protestowali przed Kapitolem przeciw FAŁSZERSTWOM WYBORCZYM , dlatego peys-elyty zwane "demokratami", posługując się swoimi prowokatorami, wywołali zamieszki, włącznie z wtargnięciem do praktycznie niestrzeżonego (celowo?) Kapitolu, aby skonsumować FAŁSZERSTWO WYBORCZE. Dyskusje  "demokratycznych" kongresmenów - pod przewodnictwem Mojry Pielusi - nad zastosowaniem 25 poprawki aby odsunąć Trumpa z urzędu na 10 dni przed końcem kadencji jak i lawinowe dymisje z otoczenia Trumpa świadczą o tym, że Trump wciąż jest NIEBEZPIECZNY dla peysLEWAKÓW! i jest On SYMBOLEM WZMACNIANIA  USA, a właśnie ten SYMBOL próbuje zniszczyć zwana "demokratami" lewacko - masońska oligarchia USA.
Spierdalaj brudasie Putina!2021.06.3 16:00
GÓWNO o TYM WIESZ!
Böno2021.06.3 14:09
A więc są jeszcze mądrzy ludzie na tym świecie. Szkoda, że wybory wygrywają stare capy i żeby zaistnieć próbują wywrócić porządek świata.
Prawda w oczy2021.06.3 14:01
PEDERASTIA to obrzydliwe ZBOCZENIE. Podobnie jak inne "orientacje seksualne LGBT+" - pedofilia, zoofilia, koprofilia
Anka2021.06.3 13:50
Transseksualni powinni mieć osobne łazienki dwojakiego rodzaju- jedna dla kobiet uważających się za mężczyzn , druga dla mężczyzn uważających się za kobiety.. Zawody powinny być również w dodatkowych dwóch kategoriach. Że to będzie drożej - trudno. Wydolność mężczyzn jest nieporównywalna, start z kobietami w jednej konkurencji to błąd.
Böno2021.06.3 14:11
Masz rację. Talko komu to jest potrzebne? Kto będzie przychodził na takie zawody? Kto to będzie sponsorował? Bankructwo od samego początku.
KUY2021.06.3 13:14
Może pobiec przez płotki razem z 20 latkami. i będzie trans.
Ameryko OBUDŹ SIĘ!2021.06.3 13:09
kwestia niedługiego czasu, a w USA dojdzie do wojny domowej, bo Biali obywatele tej "wierzy Babel", potomkowie tych, którzy w wielkim, ponadludzkim trudzie budowali USA, nie pozwolą talmudycznym pomiotom Belzebuba na całkowitą zagładę tego, czego dokonali ich przodkowie, wierni chrześcijańskim wartościom.
MT(*)2021.06.3 13:19
Absolutna racja. Normalni ludzie w USA na pewno nie pozwolą na kompletną ruinę ich cywilizacyjnego i prywatnego dorobku.
USA to NIE jest twój kraj!2021.06.3 13:21
USA to NIE jest twój problem! - - - Szabes jutro, pamiętaj abyś dzień święty święcił!
Jaś pedo fil dobroczyńca.2021.06.3 12:56
Stary zgred, "Na sznurku nikt nie trzyma mnie, na sznurku nie jest źle...".
Upadki wielu mocarstw historia zna!2021.06.3 13:16
korekta: Stary zgred : "Na sznurku peys-CIA trzyma mnie, na sznurku nie jest źle" yhy.... dopóki pętla się nie zaciśnie.
Templar2021.06.3 12:47
No nie wiem, z tym człowiekiem jest coś nie tak, on chyba bardzo lubi takie klimaty, pamiętam jak jego były szef w czasie prezydentury, chwytał za kolano Miedwiediewa.
matis892021.06.3 12:38
Szatanista Biden wygrał poprzez oszustwo wyborcze i wsparcie masonerii. Ten człowiek reprezentuje wartości demoniczne i służy Antychrystowi.
Gówno wiesz o USA!2021.06.3 12:41
Gówno wiesz o J. Biden!
Rybak i jego żona Jaś.2021.06.3 12:59
Spokojnie, bo ci żyłka pęknie.
matis892021.06.3 13:23
Raczej hemoroidy, mam ustawiczne zatwardzenie od tego siedzenia przez tym gównianym komputerkiem
Anonim2021.06.3 12:33
Bidet to pedofil.Wszystko w temacie.
Sex randki2021.06.3 12:33
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Martyna lat 24, wzrost 169cm, . wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - Www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ i wyszukaj mnie po niku: Martynka napisz do mnie i spotkajmy sie!
zadzwoń do Budki2021.06.3 14:07
///
jared2021.06.3 12:32
Jestem liberalny, ale to Bidenowskie kuriozum obraża liberałów.