25.01.18, 13:30Screenshot YouTube / TVN 24

Witold Gadowski: Tak nam grozi nazizm jak TVN-izm

„TVN robi wszystko, żeby wmówić nam, że Polsce grozi nazizm. Tak nam grozi nazizm, jak TVN-izm. Z resztą, nazizm i TVN-izm to bardzo ciekawe zjawiska” - mówi w najnowszym „Komentarzu Tygodnia” dziennikarz i publicysta Witold Gadowski.

Dużo miejsca poświęca tym razem reportażowi „Superwizjera”, w którym straszy się Polaków, że oto w naszym kraju żyją groźni neonaziści i należy się tego problemu obawiać. Gadowski stwierdza:

TVN, opublikował „przełomowe” śledztwo na temat tego, że w Polsce istnieją naziści. Są oni dokładnie w Siemianowicach Śląskich i należą do stowarzyszenia „Duma i Nowoczesność”. Puszczono w programie migawki o tym, jak młodzi debile krzyczą „Sieg heil”, podpalili ogień ułożony w kształt swastyki, a z Prince Polo ułożyli swastykę na torcie”.

Dalej dodaje:

Trzeba ich pogonić i pokazać im, skąd im nogi wyrastają”.

Podkreśla też istotny fakt:

W tym programie były materiały z urodzin Adolfa Hitlera. Z tego co pamiętam, przypadają one w kwietniu, a teraz (w styczniu!) opublikowano reportaż śledczy. W TVN narobiono hałasu i od rana do wieczora jazgoczą o tych nazistach”.

Dalej dodaje:

Ja osobiście zacznę filmować członków Komunistycznej Partii Polski, jak czczą Lenina i noszą czerwone flagi. Ciekawe, czy wzbudzi to takie oburzenie. Ciekawe, czy premier Morawiecki zareaguje, jak zareagował na ten „materiał” TVN.”.

Gadowski odnosi się również do wybrania na szefową Krajowej Rady Sądownictwa byłej prezes Sądu Najwyższego Małgorzaty Gersdorf.

Jak to się dzieje? Jakie to układy rządzą? Nie wiem. […] Małgorzata Gersdorf wiecznie żywa”.

- ocenia.

Polecamy cały materiał, który obejrzeć można poniżej:

dam/Youtube,Fronda.pl