09.12.20, 07:20Fot. Fisher Institute for Air and Space Strategic Studies - מכון פישר למחקר אסטרטגי אוויר וחלל via Wikipedia, CC BY-SA 2.5 / Fot. via Pixabay, Mauistik

Gen. Eshed: Kosmici nie są antysemitami. Izrael nawiązał kontakt z kosmitami

Kosmici prosili, aby nie ujawniać ich obecności, bo ludzkość nie jest na to przygotowana” – stwierdził gen. Haim Eshed, były szef programu kosmicznego Izraela, którego zdaniem nie tylko od dawna mamy kontakt z kosmitami, ale ci mają nie pozostawać bierni wobec ziemskich spraw. Według Esheda, przyczynili się oni do… porażki Donalda Trumpa w ostatnich wyborach prezydenckich, bo ten chciał całemu światu ujawnić tę tajemnicę.

W rozmowie z gazetą „Yediot Ahanorot” był szef izraelskiego programu kosmicznego informuje, że ludzkość od dawna ma kontakt z „Galaktyczną Federacją”, z której członkami umowy podpisane mają mieć USA i Izrael. Ich baza ma się mieścić dość niedaleko – na Marsie, pod powierzchnią czerwonej planety.

Izraelski generał przekonuje, że mówi o tym dopiero teraz, bo nie ma już nic do stracenia. Jak stwierdził, jeszcze pięć lat temu zapewne po takich wyznaniach trafiłby do szpitala. Warto dodać, że generał ma za sobą niemal 30 lat służby.

za:nczas.com,Jerusalem Post,Yediot Aharonot

Komentarze

sl_ko2020.12.23 15:28
Te jego rewelacje, jakoby kosmici nie byli antysemitami, są już nie aktualne. - Co prawda nie wiadomo do dziś, czy przylecieli do Izraela, bo chcieli coś kupić, czy sprzedać, ale na statek wrucili z gołymi dup*mi, już jako antysemici.
Teletubiś bez torebki2020.12.15 20:27
generale zabrałeś mi torebke ?
Skrzypek na dachu2020.12.12 10:55
Polska i Izrael powinni teraz zyc w zgodzie i wzajemnym szacunku bo Pan Jezus to Zbawicielem i najprawdziwszym Mesjaszem naszym .
Eskimos mówi prawdę2020.12.10 20:30
Eskimos mówi prawdę, że kosmici nie są antysemitami bo wśród nich nie ma eskimosów jak ich poznają to się nimi staną.
bolek duzy2020.12.9 22:45
Izrael skumał się z kosmitami i z bolkiem małym.
Bob2020.12.9 16:47
Ten zydek kumal sie chyba z Bolkiem
katolicka deratyzacja Polski2020.12.9 16:27
Po kilku latach kontaktu z Zydami,kosmici tez beda mieli dosyc.
POgłoska2020.12.9 16:26
POdobno generał już kilkakrotnie odwiedził KOsmitów w ich bazie na Marsie :D
man.of.Stagira2020.12.9 14:40
Whoa!...
Scjentolog Radziszewski zaprasza2020.12.9 14:24
Nasz "Polski Narodowy Kościół Katolicki" połączył swoje siły z tzw. "księżmi patriotami" w jedną kretyńską sektę starych zgredów, imbecyli i popłuczyn UB. Nasz "Polski Narodowy Kościół Katolicki" to stowarzyszenie pijaków w USA w liczbie kilkudziesięciu na żołdzie Kremla podobnie jak "księża patrioci" z kościoła pod wezwaniem NKWD-UB-SB. Wraz z gownami żydowskimi niemal zawładnęli tym forum.
Anonim2020.12.9 13:24
Ja ci generale odpowiem.... nie ma antysemityzmu,antysemityzm wymyśliliście na potrzeby geszeftu,kosmici zaś nawet nie znają tego terminu,ale jak przestaniecie ich lubić to zaczniecie ich nazywać antysemitami
matis892020.12.9 12:42
Żydek mówi jasno że szatan, demony uczestniczyli w historycznych fałszerstwach wyborczych w USA. Tyle że swoje demony nazywa kosmitami i jasno stwierdza że lubią oni kantować, oszukiwać - przypadkiem to ulubione hobby szatana.
Jan Radziszewski2020.12.9 12:27
za 3 lata żydów i kosmitów NIE tj NIE BUDIET +++O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję.…
Sapkowski_fan2020.12.9 15:00
Koniec świata w Roku Pańskim 1420 nie nastąpił. Choć wiele wskazywało na to, że nastąpi. Nie sprawdziły się mroczne proroctwa chiliastów, przepowiadających nadejście Końca dość precyzyjnie – na rok mianowicie 1420, miesiąc luty, poniedziałek po świętej Scholastyce. Ale cóż – minął poniedziałek, przyszedł wtorek, a po nim środa – i nic. Nie nastały Dni Kary i Pomsty, poprzedzające nadejście Królestwa Bożego. Nie został, choć skończyło się lat tysiąc, z więzienia swego uwolniony Szatan i nie wyszedł, by omamić narody z czterech narożników Ziemi. Nie zginęli wszyscy grzesznicy świata i przeciwnicy Boga od miecza, ognia, głodu, gradu, od kłów bestii, od żądeł skorpionów i jadu węży. Próżno oczekiwali wierni nadejścia Mesjasza na górach Tabor, Baranek, Oreb, Sion i Oliwnej, nadaremnie oczekiwało powtórnego przyjścia Chrystusa quinque civitates, przepowiedziane w Izajaszowym proroctwie pięć miast wybranych, za które uznano Pilzno, Klatovy, Louny, Slany i Żatec. Koniec świata nie nastąpił. Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały. Ale i tak było wesoło.
matis892020.12.9 12:23
Hehe USA rządzą Żydzi, więc można by powiedzieć że pierwszymi członkami ''Galaktycznej'' Federacji'' są właśnie Żydzi, Izrael hehe. Oczywiście w te żydowskie bajki o kosmitach najbardziej wierzą lewakoateiści hehe. Kosmici najpierw wybrali naród wybrany oczywiście hehe.
katolicka deratyzacja Polski2020.12.9 16:19
Konfederaci to faszyzm i antysemityzm i antykatolicyzm,
Byku2020.12.9 12:20
Generał nic nie podał, czy kosmici byli obrzezani oraz czy Polacy ich aby nie prześladowali ze wzgl. na pochodzenie
Anonim2020.12.9 12:03
Kosmici już dawno przelecieli na Ziemię. To demony, zwane upadłymi aniołami. Wyrzucono ich z nieba, to walczą dalej przeciw Bogu. Mają więc plan wprowadzenia antychrysta na tron Ziemi. Jakieś pół roku temu Trump mówił o szatanistach próbujących go usunąć. Trum wiedział co mówi. Trump usunął homopropagandę z Białego Domu. Ograniczał aborcję. A to kosmitom i szatanistom nie podoba się.
Anonim2020.12.9 11:56
O ja się sunę . Izrael nawiązał kontakt z kosmitami ? Ja swego czasu też a jakoś nic mi o tym nie wspominali ,że nie są antysemitami . A anty kogo są skoro ja uważam , że są raczej wrogo nastawieni do ludzkości i zwierząt . Kimkolwiek to COŚ jest wzbudza wśród zwierząt paniczne przerażenie . A Izraelicie się ich nie boją , skoro mają tak dobre kontakty ? Są na TY ? A kiedy i gdzie przepijali bruder szaft ? Na Neptunie ?
Anonim2020.12.9 12:04
Już wiem . Kosmici ponaglają Izraelitów by przybliżyć ten Koniec Świata . Tak by wynikało z mojej dotychczasowej wiedzy i obserwacji . I Izraelici tak się odkryli , że o tym głośno trąbią ? Sugerują się I . Newtonem ? No cóż , można i tak . Znów zbudują sobie Arkę i ocaleją ? Nie tym razem . Gdy narzędzie się zużyje to się je wyrzuca .
Anonim2020.12.9 14:28
Wybrałam Neptun z tego względu , gdyż to planeta gazowa a w/ g moich doświadczeń Kosmici to inteligentna forma gazów . Na pewno w skład tego gazu wchodzi metan . Co potwierdza również obserwacja mojego kiedyś znajomego z pracy . Niezwykle poważnego i godnego zaufania o czym zapomniałam w poprzednim opisie . A jakie jeszcze gazy to nie wiem ? Na pewno kieruje tym energia potrafiąca przenikać przez betonowe mury a więc te cząsteczki gazów jakoś muszą być związane z energią wydzielając światło . Nie jestem fizykiem a więc nawet się nie domyślam .
Hanys Górnośląski2020.12.9 11:48
Temu żydu podupcyli się diabli z kosmitami
Górnośląski Hanys2020.12.9 15:45
Ciulu gorolski, wyp...j do gulika!
kosmita2020.12.9 11:43
Wiecej w tym prawdy ,niz My myslimy. A czy tamci sa tacy czy inni,,,,??? My jestesmy dla nich ,jak zwierzaczki w ZOO. Bedzie ciekawie...
ole2020.12.9 11:29
Już Jezus 2000 lat temu powiedział, kim są żydzi i komu służą. Demonom, które w nowomowie XXI wieku nazywają kosmitami. Starodawny wąż zyskał ksywę "kosmity".
UWAGA2020.12.9 11:25
Od czytania komentarzy na Frondzie dostaje się raka mózgu.
katecheta2020.12.9 11:04
A świstak zawijał to spokojnie w sreberka" :) Czyżby pan generał dorabiał sobie do emerytury ? Kto sponsoruje?
Jan Radziszewski2020.12.9 10:53
Co żydzi /Izrael / teraz nawiązali kontakt z swoim boskim cezarem /J 19,15) którego wybrali ot dawno bo prawie 2000 lat temu który pewnie im zapowiedział przybycie nowego żydowskiego Mesjasza dla którego muszą wybudować Nową tj trzecią świątynie w Jerozolimie
Agnieszka2020.12.9 10:52
Tam wszyscy ćpają i chlają czy już zupełnie diabłu się zaprzedali, że ich opętał? To by wiele tłumaczyło
To nie takie pewne2020.12.9 10:45
Izrael stworzył swój własny program kosmiczny. No i polecieli ci dzielni astronauci w swej koszernej rakiecie. Nowoczesna technologia, lecą niebywale szybko, mijają kolejne planety, gwiazdy, czasem zdarzy się jakaś mgławica... W pewnym momencie są już tak daleko, że pojawiają się masy antymaterii. Nic to, lecą dalej, mijając antygalaktyki, antygwiazdy... Patrzą - antyplaneta. Lądujemy - pada decyzja. I wylądowali na antypolanie. Rozglądają się, a na skraju antypolany, pod antylasem stoi sobie antydomek. Antydym leci z antykomina, pewnie zamieszkany. Podchodzą bliżej, zaglądają przez antyokno - pustka. Chwytają antyklamkę, otwierają antydrzwi, a w antysalonie, przy antystole siedzą antysemici.
łoł2020.12.9 11:30
Super.
abcd2020.12.9 10:36
"Kosmici nie są antysemitami." Ciekawe, ale jakże ogólne stwierdzenie, aż prosi się o doprecyzowanie, np.: "Część kosmitów nie jest antysemitami", "Większość kosmitów nie jest antysemitami", "Tylko kosmici nie są antysemitami". Pozwala to wątpić w rzetelność wiedzy generała.
Jahu🐟2020.12.9 10:23
A te kosmity miały ze sobą alfabet i sześciokolorową szmatę? .. tu na frondzie też jest kilku takich kosmitów z alfabetem w gębie.
nie ślepy2020.12.9 10:21
Plemię żmijowe i synagoga szatana od dawna ma kontakty z kosmitami, to się zgadza! Zwykli ludzie, przez nich zwani goje, tych kosmitów z reguły przedstawiają z rogami!
Anonim2020.12.9 10:20
Chyba niedawno widział się z tymi czubkami z naszej opozycji, a to może być zarazliwe
Roman2020.12.9 10:16
Wygląda na to, że Pan Generał cierpi na syndrom odrzucenia. Moim zdaniem odejście z takiej służby powinno odbywać się za pośrednictwem szpitala psychiatrycznego.
Ja2020.12.9 10:01
Czyżby to była zapowiedź wydarzeń przedstawionych przez Sławika z Rosji.
Grizzly2020.12.9 9:59
Szanowni Kosmici: zanim zaczniecie gadać z Izraelem to dobrze najpierw zabezpieczcie swoje mienie, zwłaszcza bezspadkowe, pozatrudniajcie zawczasu dobrych adwokatów (swoich - kosmicznych) oraz korzystajcie ze swoich banków, lekarzy, szkół i in.!
gregor2020.12.9 9:50
znalezli na pustyni kanister po benzynie i pomysleli ze to Arka Przymieza biedny narod
POWON2020.12.9 9:49
... że Pawlak jest kosmitą to raczej wszyscy wiedzą...
Andrzej2020.12.9 9:29
Jak stwierdził, jeszcze pięć lat temu zapewne po takich wyznaniach trafiłby do szpitala Może trzeba się nad tym zastanowić Ktoś kto wierzy w takie brednie może być niebezpieczny
A.G.2020.12.9 9:25
A w domu wszyscy?
Włodek2020.12.9 9:20
Ten wirus jest całkiem pożyteczny, co raz to czegoś nowego dowiadujemy się o "zdolnościach yntelektualnych" naszych "wielkich przywódców" i to na całym świecie.
Musiała mu o tym powiedzieć2020.12.9 9:00
moja koleżanka Buba, bo ona od roku już tak twierdzi.
Prawda2020.12.9 9:13
Żydzi zamiast walczyć z Polskim Narodem Katolickim to powinni razem z Narodem Polskim połaczyć siły aby sie nie powtórzyło jak w 1939 roku ==
AAAtomek2020.12.9 9:00
Mam pytanie teologiczne do wiernych kościoła katolickiego. Czy jak się okaże, że Jezus jest synem kosmity, to nadal będziecie go kochali czy już nie?
AAAtomek2020.12.9 9:27
Po minusach widzę, że jednak nie będziecie już go kochali.
Szamasz2020.12.9 9:51
A kto miałby to ujawnić? Ty? Może inny równie nawiedzony Syjonista? Dla każdego katolika spotkanie z Bogiem następuje po śmierci: i albo się go widzi - niebo albo nie - wtedy pozostaje tylko ciemność Szeolu.
AAAtomek2020.12.9 10:05
Np. wyląduje UFO z Jezusem na pokładzie w towarzystwie Maryi zawsze dziewicy... Miny katolików bezcenne :]
Pytasz, bo sam2020.12.9 9:53
jesteś synem kosmity ?
AAAtomek2020.12.9 10:06
Dla kosmity jestem kosmita, i mój ojciec także.
AAAtomek2020.12.9 11:44
kosmici podobno zjadają lewaków, co z matką? o ojcu już wiemy
AAAtomek2020.12.9 15:48
Prawaku, tak samo i matka dla kosmity jest kosmitą! Zrozumiał?
AAAtomek2020.12.10 12:39
smakowita rodzinka.
AAAtomek2020.12.10 20:27
Dla kanibala prawaka-złodzieja nicków, prawdopodobnie tak>
Przeciw kretynom2020.12.9 11:46
To co wiemy o Jezusie, wiemy z Pisma Świętego, od świadków bezpośrednich i pośrednich. Jeśli im wierzymy to przyjmujemy ich świadectwo jakim jest. Nic tam nie ma o żadnej technologii kosmicznej czy z przyszłości. Pan Jezus czyniąc cuda, uzdrawiając a nawet wskrzeszając zmarłych nie wyciągał żadnych urządzeń, nie aplikował leków. Po zmartwychwstaniu pojawiał się i znikał nie przylatując żadnym statkiem UFO. Matka Boża wiele razy odwiedzała i odwiedza ziemię i też nie wznieca kurzu i ognia odlatując do nieba. Przestań oglądać SF i nie pisz, o teleportacji bo parsknę śmiechem.
AAAtomek2020.12.9 15:50
Dość ograniczony jesteś. Ale to chyba wina twoich genów.
JuKa2020.12.10 15:07
Jak się nie ma argumentów, muszą wystarczyć inwektywy...<><
comic2020.12.17 23:45
oooo, Aaaaatomek sie odezwal, a poszedł do budy.
Wicio bluzgot błyskawica2020.12.9 8:58
jak walnę se Alpagę(najczęściej kilka) i mam mamrotkę - to do mnie przychodzą na pogaduszki różne małe stworki najczęściej z Marsa
Anonim2020.12.9 8:59
Mam nadzieję, że Alpaga jest koszerna? ;)
Marek2020.12.9 8:58
no tak....nic ująć niż dodać .Pierwsza ofiara szczepienia COVID.
Natalja Siwiec2020.12.9 8:46
Yediot Ahanorot czyli niehonorowy idiota.
on2020.12.9 8:46
Z pełną powagą opowiadacie i słuchacie o rozstąpieniu się wody, zmartwychwstaniu, narodzinach z dziewicy i arce noego ale temat kosmitów wydaje się Wam niedorzeczny? Hi hi hi...
AAAtomek2020.12.9 9:01
Nie zapominaj o 'gadającym' krzewie!
AAAtomek2020.12.9 9:37
pamiętaj o rozkosznej pupci lenina
on2020.12.9 11:20
Ciekawe co ma postać historyczna do katolickiej maniery doszukiwania się czarów tam, gdzie ich nie ma?
Wiesław Kaloryfer2020.12.9 8:41
Galaktyczna Federacja, to nie przypadkiem w Gwiezdnych Wojnach była? Czy to znaczy, że jest tam tez Sokół Milenium, Obi Wan Kenobi oraz Lord Vader? xD Swoją drogą kosmici sprokurowali porażkę Trumpa, by nie ujawnił tajemnicy o ich istnieniu, a nie uciszyli dość ważnej ongiś szychy z Izraela, który to samo w prasie wypaplał? To ma sens! xD
podobno mają w kotle schowaną Arkę Przymierza2020.12.9 8:38
i znak runiczny jedną czerwoną błyskawicę
JANOSIK2020.12.9 8:37
30 lat pracy a ufoki nie daly sie nabrac na kredyt ani reperacje,musza zmienic taktyke.Milego dnia
Prawda2020.12.9 8:39
Ale jaja ===Kosmici w Polsce załozyli w 1944 roku ===Żydo Komune --
lewacka tęczowa lewatywa2020.12.9 8:30
to na pewno kosmici? a może mityczni naziści?
T.2020.12.9 8:28
Poczekajcie jeszcze trochę, wystosujcie kilka bzdurnych pism o zwrot majątku i się staną sami ;)
oficer LWP2020.12.9 8:25
Fronda już cytuje swoich panów, tym razem autorytetami są chorzy psychicznie żydzi w mundurach, dalej nie wiecie dlaczego już 2 lata szukacie dziennikarza? nikt w takim łajnie nie chce pracować
stan12020.12.9 8:23
To nie jest kontakt z kosmitami tylko z demonami w okręgach niebieskich.
katolik2020.12.9 8:47
Jezus umarł na krzyżu za wszystkich.
lizawieta2020.12.9 9:00
Odpowiedź dla katolika. Jezus umarł tylko za ludzi na Ziemi, nie za istoty pozaziemskie.
katolik2020.12.9 11:21
Bóg jest miłością, którą obejmuje wszystkich na tym świecie.
droma2020.12.9 8:22
co wplywa ze gieneral bredzi ; za duzo cebuli i czosnku ,parzenie sie w rodzinach powoduje wzrost debilizmu ...
AAAtomek2020.12.9 8:20
W Wolsce, która posiada "Narodowy Program Budowy Kosmicznych Palet" co najwyżej można spotkać krasnoludki lub borostwory?
AAAgumniak2020.12.9 9:40
no i jeszcze AAAtomki
klaus2020.12.9 8:19
My Naród Wybrany jak nie będziecie Nas słuchać to kosmici Was załatwią , a już Goje z Polin dawać kasę za Holokaust My Naród Wybrany za nami Kosmici.
czy Żydzi polscy bedą przesiedleni2020.12.9 8:17
na Marsa - ale są z Wenus
podobno nie lubią Lempart2020.12.9 8:16
bo jest jak ich Król
Anonim2020.12.9 8:15
Czyżby Izrael odbudował już świątynię Salomona i chce tam posadzić Antychrysta?
Po 11...2020.12.9 7:59
"Kosmici nie są antysemitami. Izrael nawiązał kontakt z kosmitami" - ja pomyślałem, że Re’uwen Riwlin zadzwonił do Kaczyńskiego ...
Agnieszka2020.12.9 7:48
To może być jakiś przekręt, który ma utorować drogę antychrysta.
Marian2020.12.9 7:46
Chodzi o mienie bez spadkowe.
Placebo2020.12.9 7:44
UfoJudek Żyd w kosmosie.
Olo2020.12.9 7:44
To żadna nowość, kiedyś Miedwiediew się wygadał.
Grizzly2020.12.9 7:42
Do szpitala dla czubków zawsze może trafić nawet po 30 latach służby!
JS2020.12.9 7:42
Po zabiciu Jezusa przeszli pod władanie demonów. Teraz zobaczą kto jest ich panem, komu służą. Nie ma żadnych kosmitów, tylko zmiennokształtne potwory, ekstremofile żyjące pod ziemią i w powietrzu, tylko wody jakoś nie lubią. Ich pojawienie będzie największym zwiedzeniem ludzkości, bo będą udowadniać, że to oni są Bogiem. Strzeżmy się abyśmy nie ulegli TEMU ZWIEDZENIU !!! Panie Jezu przyjdź i zakończ ten okropny świat !
Herb2020.12.9 9:43
http://frondalux.pl/o-serafin-rose-znaki-z-niebios-ufo-w-perspektywnie-chrzescijanskiej/
Anonim2020.12.9 7:41
Tak, Adam i Ewa z takim właśnie "kosmitą" mieli do czynienia.
iti2020.12.9 7:37
Najgorsze jest to, że z 7 osób na 10 uwierzy w te brednie.
Po 11 ...2020.12.9 8:01
Na frendzlu jest nawet gorzej. To wierzy 10 osób na 7.