28.09.19, 10:30Screenshot Youtube - Klaudia Jachira

I ona ma się znaleźć w polskim Sejmie?! Jachira znieważyła biało-czerwoną!

Nie sposób przypomnieć wszystkich skandalicznych wypowiedzi, wpisów, czy wreszcie filmików, jakie opublikowała Klaudia Jachira. Internauci przypomnieli jednak jeden z nich, wyjątkowo szokujący. Znieważyła ona w nim polską flagę.

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej znana jest właściwie tylko ze skandalicznych występów. Ostatnio głośno zrobiło się o niej, gdy pod Pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego i AK stała pod transparentem z napisem „Bób, Hummus, Włoszczyzna”. Na tym jednak nie koniec jej żenujących występów.

Internauci zaczęli przypominać jeden z filmików pt. „Ojczyzna w potrzebie”, w którym Jachira parodiuje Wojska Obrony Terytorialnej. W trakcie filmu z plecaka wyciąga między innymi prowiant - „Parówki smoleńskie”, jak i… flagę biało-czerwoną ze swastyką.

Tak właśnie wygląda szacunek w wykonaniu Klaudii Jachry!

dam/Youtube,Fronda.pl

Komentarze

niestety2021.03.27 20:43
Bez komentarza. I taki ktoś jest posłem
Kazimierz2019.10.1 19:27
Co tu komentować? To biedne dziewcze jest najzwyczajniej niedorozwinięte i nie można mieć do niej pretensji. Winni są ci, którzy dla swoich partykularnych celów wykorzystują jej ułomność.
rolmops2019.09.29 17:30
Na taką kreaturę zagłosują UBeckie pomioty i antypolskie środowiska . Tylko takie .
wujek2019.09.29 17:26
Promoskiewska kanalia .
Robert2019.09.28 23:51
Witam ! To nie jest zachowanie zdrowego człowieka. Po prostu...
Bio2019.09.28 22:44
Jachira bez bolca dostała pier.....
Tomas2019.09.28 20:14
(ja)szmira robi (ja)chryje. smutno jak sie na to patrzy, oby sie kiedys opamietala. Szkoda jej, kiedys moze zrozumie co warto w zyciu robic.
antek.b2019.09.28 17:48
Nawet zabawne,niestety śmiech przeciw całemu aparatowi państwowemu nie wystarczy,od początku należało przeciwstawić się temu kłamstwu,z drugiej strony nikt z przyzwoitych ludzi nie mógł przewidzieć do jakich nikczemności jest gotów posunąć się kaczyński z ferajną,historia z pewnością nie zapomni do jakich podłości są zdolni żądni władzy nikczemnicy,jesteśmy to winni przyszłym pokoleniom polaków ,ku przestrodze.
diki2019.09.28 19:33
trolu zmień zawód... za machanie łopatą lepiej płaca i uczciwie... czyli jak za PO VAT kradli to dobrze... a jak teraz nie kradną i poszło do społeczeństwa to znaczy się że "podłość" ? pisanina na ciepłym stołku głupot już nic nie znaczy a twardy w miarę pozytywniejszy bilans jest nie do zakrzyczenia... możesz pisać głupoty od ran do wieczora i co z tego ? i nic ... ale to jakiś dziwny stan umysłu.. np. Pani Walcowa ...twierdzi że nie protestowała przeciw budowie Czajki, a potem pomimo tego że było to realizowane za rządów PO twierdzi ze to wina PiS czyli jakaś "aberacja" chromatyczny czy inna ale zostawmy to psychologom od "zwidów" do analizy
antek.b2019.09.28 20:36
Nie jestem trollem i nie muszę zmieniać zawodu ,jestem spawaczem i dobrze mi za to płacą,nie wiem dlaczego robisz te wycieczki do po ,nic o nich nie pisałem i nie jestem ich entuzjastą,przypuszczam że nie zrozumiałeś o czym piszę,przeczytaj jeszcze raz i nie gorączkuj się.Dobrej nocy
diki2019.09.28 21:29
https://www.youtube.com/watch?v=kRocwcd5IqY brzoza leży na nie ściętych resztkach włókien PROSTOPADLE ! ! ! do linii ewentualnego uderzenia lewego skrzydła co przeczy trzeciej zasadzie dynamiki Nevtona (podstawówka) na prawo od brzozy stoi sławna Buda Bodina nad dachem której musiał by ledwie 2,5 m wyżej przelecieć 80 tonowy samolot pochylony 15 stopni w górę prawie na pełnym ciągu startowym (75% do 79%) (a konkretnie ogon samolotu z trzema silnikami na ogonie) i domek ja widać w stanie idealnym nawet szyby nie wyleciały … prędkosc odzutu spalin ? 1,5 mac-a (przelicz na kilometry) no wprost to (przeciwprostokątna) to 8-12 metrów od rogu dachu no i za brzozą nie ścięte wyższe drzewa … pierwszy konkurs panie spawaczu wkręć ołówek w imadło czymś walnij i jak ci odleci ołówek prostopadle do kierunku uderzenia to flaszkę stawiam a nawet dwie …niestety była komisja Milera zakładu nie przyjęła nie widzieć czemu a taki z nich podobno „specjalistyyyyy – dooooktory” „najwyższa półka” ? ale chyba Burdenki… problem jest taki że każdy kto twierdzi że w okolicach sławnej brzozy przeleciał 80 tonowy (TU-154) na ciągu startowym 5 metrów nad ziemia (a komisja Milera tak twierdzi i że się jecze beczke se zrobił na tej wysokości w 1,7s lotu do kata 90 stopni) to ma problem z orientacja przestrzenną która u każdego jest wrodzona … i to problem tak poważny że w zasadzie nie mógł by się poruszać powoli po chodniku i nie umaiła by omijać zwykłych przeszkód typu ławka słup itp… czy ty też nasz takie problemy ? bo ja nie widzę żadnych dowodów na kontakt brzoza-skrzydło a ty widzisz ? a to główny „lajt-motiw” raportu milera… aspekt prawny jest taki ze ponieważ nie ma jeszcze końcowego raportu (czy wyroku) to obowiązuje zasada niewinności ..ale z drugiej strony dostępny materiał jest tak przytłaczający ,że naprawdę każdy polityk a zwłaszcza z opozycji niech się „ugryzie w język” i zamilknie zwłaszcza po oddaniu dowodów stronie postepowania, zrezygnowani z pomocy zagranicznej… i dawani że było jakieś śledztwo… jakieś pytania ? tekst kieruje do ciebie bo do Pani Jachiry nie warto…. bo to „wydmuszka intelektualna”
Toni2019.09.28 16:23
To ruska blać, robi co jej zwierzchnicy rosyjscy nakazuja.
eRKa2019.09.28 15:45
Ludzie którzy szkalują wizerunek Polski i narodu są PODŁYMI sprzedawczykami, bo ich intencją jest tylko własna MAMONA, gdyż dobro narodu i kraju mają w 4-ch literach. To opłacona wierchuszka szmalcowników, a ONA jest tego przykładem. Ośrodki PO-czwar przez 8-lat wiele tego naprodukowały i teraz jest urodzaj na nie, ale jak w przysłowiu - nosił wilk razy kila i... ludzie ponieśli tego wilka - przeżartego wrogością do Polski i wszystkiego co jest polskie. Więc wszystko stoi jej "po" drodze, która jest pochyła, to do niebytu IM już nadszedł czas i ONI o tym wiedzą. Więc skomlą, wrzeszczą i tupią, aby na siebie zwrócić uwagę, ale normalnie rozumny człowiek tym się pomiotem nie interesuje. Tylko człowiek bardzo i to bardzo głupi, a do tego bardzo podły i niezrównoważony psychicznie otacza się takimi samymi niezrównoważonymi psychicznie ludźmi. Więc PO-została IM tylko emigracja zarobkowa, bo do władzy się nie dostaną, czyli zostało IM zwiedzanie krajów, bo to nie DRAMAT, a w Polsce ONI się marnują, bo nikt rozumny wariata nie przyjmie, a tym bardziej do sejmu. Kabaret w sejmie, to CI wariaci już raz zrobili i jaki skutek tego był, to każdy wie. Więc nie pomoże żadna zmiana nazwy z partii oszustów i złodziej na partię wariatów, bo są to ciągle te same osoby, a więc złodzieje. Na nie uleczalną chorobę nie ma lekarstwa, a tylko EUTANAZJA i oni o tym doskonale wiedzą. To są podrygi konającego już trupa i tak niech zostanie. pa
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.28 14:56
Warto na nią oddać głos choćby tylko z jednego powodu - Kaczor i jego mina jak na mównicę sejmową wchodzi Jachira :)
Daniel2019.09.28 17:48
No i co z tego, że weszłaby na mównicę ! Po pierwszym zdaniu MIAŁABY WYŁĄCZONY MIKROFON ! PANIAŁ!?
M.2019.09.28 14:48
Obejrzalem. Moze to lekki przerost formy nad trescia, ale Pani Jachira punkt po punkcie obnaza PiSo-debilizm i wymysly tych frustratów. 100% racji. PRzynajmniej mówi prawde, nie klnac przy tym jak Pawlowicz, która jej do piet nie dorasta.
diki2019.09.28 14:56
i kłamie i obraża od rana do wieczora... ale problem jest inny jej stan umysłowy nie pozwala na normalny dialog i zrozumienie prawdy ... coś w rodzaju jak nakręcona "TVN-woa wydmuszka..." czy ty też ? bo wiesz kiedyś było komisja Burdenki Milera nie lepsza... a Rosji nie podoba się żaden Polski uzbrojony żołnierz pewnie oboje czytacie prawdę w ruskiej prawdzie niedaleko ruskiej budy ... ale po co się tym chwalisz na forach ?
Zyg2019.09.28 14:13
Sympatyczna , ale szkoda że głupiutka ...
Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnicy2019.09.28 14:06
Co jest ulubionym miejscem na posiłki much? Goowno! Co jest ulubionym miejscem muchy blogowej? Goowno - 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐢𝐜𝐨𝐰𝐲. Z goowna - 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐢𝐜𝐨𝐰𝐲 odleciała mucha, nawet ona miała dosyć, ale się znalazła inna, radziecka i poczuje się jak u siebie w domu. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 wypełnia blogi tym samym smrodem.
JanP2019.09.28 13:09
Jachira ma mandat poselski w kieszeni. Jeszcze wam pokaże, gdzie raki zimują.
asia2019.09.28 23:16
To co może pokazać to doskonale wiemy. Tylko tak się składa , że w sejmie toczą się kwestie związane z naszymi sprawami i naszej przyszłości to nie jest miejsce na durne wygłupy
prosty2019.09.28 13:06
Patrzę w te brązowe oczy, szukam w nich odbicia jakiegoś celu w życiu, wartości, dla których warto żyć, uczuć - wielkie NIC, pustka. Przeglądam zdjęcia we wcześniejszych newsach o niej, może tam coś można zauważyć - nie, taka sama kosmiczna pustka. Mój pies też ma brązowe oczy, ale w nich od razu widać, co chce, co kombinuje; czy mu smutno, czy się cieszy i ma ochotę na zabawę. Taka różnica. I jeszcze jedno: pies nigdy się w domu nie załatwia.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.28 13:05
Jachira nie tylko może się w Sejmie znaleźć. Ona jest wręcz niezbędna do biczfajtowania takich kreatur jak dr. Pawłowiczówna.
Daniel2019.09.28 17:46
Ej, durny...g...! A czy ty wiesz co piszesz ? Czy startuje na posła Pawłowicz????
Maria2019.09.28 19:16
dr z kropką?no,widać kim jesteś
Cogito ergo sum2019.09.28 13:00
PiS teraz jedzie na Jachirze jak Apacz na mustangu. Ona stał się lokomotywą wyborczą
anky2019.09.28 12:43
Ta zdzira prowokuje aby ją rozliczyć, ale to jeszcze nie ten moment, za kilka tygodni rozzuchwalona zrobi następny krok. Dlaczego bo to zdźira
ciekawy2019.09.28 12:41
Jakąś flegę znieważała ale nikogo przy tym nie było to ,można wmówić ciemnocie że polska
ciekawy2019.09.28 12:20
Powiązani z Putinem oligarchowie trzymali ją w domu wariatów pod Moskwą i przed wyborami w Polsce podarowali ja swoim kumplom z Koalicji Obywatelskiej,. Nawet widoczny na filmie pies wpadł w popłoch jak słuchał jej bredni i dał stamtąd nogę.
Olej2019.09.28 12:05
Trzeba wziąć portrecik jej mamusi, tatusia lub rodzinki, powiększyć do rozmiarów 2x3 domalować na tych portrecikach odpowiednie ,,atrybuty'' swojego poglądu na w/w pani temat i puścić to w obieg publiczny - nazywając performance;em lub happening'em. Z Jestem ciekaw reakcji ? A jeszcze - w/w panią również można odpowiednio ,,dopieścić'' propagandowo używając jej wizerunku w celach, nazwijmy to polityczno społecznych, rozbierając ją, na wizerunku, do golasa, dodając skrzydeł i puszczając w lot nad miastem. Lecąca pani Klaudia z dwumetrowym przyrodzeniem jako Klaudio - batmam, lecąca z biustem pełnym słodyczy, z którego sfruwałoby konfetti z maleńkim zdjęciem jej uroczej ,,skromności'' Jak zabawa to zabawa !!!
jaki problem2019.09.28 11:54
Pozbawić jej obywatelstwa i już we francji był taki przypadek znieważył flage i naród i pozbawili go obywatelstwa francji
M.2019.09.28 12:03
Chyba jednak lepiej pozbawic obywatelstwa radykalnych pisiorów - bo to zamaskowana V kolumna Putina.
Jan Radziszewski2019.09.28 11:53
NMP 12.09.2019 Polacy, jako wasza Pani i Królowa ostrzegam was, szatan zawziął się na was, na wasz Naród i chce za wszelką cenę was wyniszczyć. Ludzie masonerii i iluminatów czynią wszystko, by was ogłupić, szczują, napuszczają celowo i z premedytacją jednych przeciwko drugim, płacąc „demonstrującym” niemałe pieniądze. Rządzą wami ludzie bez kręgosłupa moralnego, patrzą jedynie na doraźne korzyści. Chcą doprowadzić polski Naród do masowej depopulacji. Chcą oni, by jak największa liczba was zakończyła swoje życie, tak by oni mogli swobodnie przejąć waszą Ojczyznę, oraz liczne bogactwa polskiej ziemi. Najsmutniejsze w tym jest to, że wielu polskich biskupów i kardynałów intronizowało w tajemnicy Lucyfera na króla, swojego pana i władcę i wcielają teraz w praktyce, masoński mistrzowski plan zniszczenia Kościoła Świętego od wewnątrz. Zwykli ludzie coraz mniej mogą liczyć na swoich kapłanów, a agenci Masonerii i Mosadu, oraz różnych innych wywiadów wielu państw, pracują usilnie, aby skłócić wszystkich ze wszystkimi, a zwłaszcza polskie duchowieństwo. Gro środków na ten cel przeznaczają Niemcy i bogaci żydzi chazarscy. "" a więc miłujący nas jakoby obecnie szwaby i żydzi chcą nas wyrżnąć a w tym dziele diabelskim pomaga im - miłująca jakoby Polskę i Polaków koalicja " PO KO "
Zygfryd2019.09.28 11:31
Widac że jest osobą samotną i niekochaną zwykły pustak bez rodziny wartości za wszelką cenę szuka zaistnienia szkoda zawracac sobie nią głowę ignoracja i zbywanie jest dla takich osób dość niemiłe i flustrujące choć wolnosć słowa i poniżanie musi mieć jakieś granice , należałoby kilka kar pieniężnych wobec tej pani wykonać z nałożeniem kontroli kuratora załatwiłoby sprawę .
Daniel2019.09.28 17:43
Zygfryd ! Całkowicie się z tobą zgadzam ! Porównaj te jej cechy z Lechem Kellerem! On też pisze, w przypływie otwartości, że jest stary , samotny, bez przyjaciół, znajomych, ...itd ! Wypisz wymaluj takie cechy u niej i u niego !
antek.b2019.09.28 17:52
Zygfryd ,coś pomyliłeś,ten artykuł opisuje jachirę a ty piszesz o pawłowicz.
diki2019.09.28 11:28
kompletne ruskie dno... ale zawsze jest jeszcze drugie dno nie dać się sprowokować ...bo tylko oto im (ruskim) chodzi... nawet tego przestańcie komentować... są i pozytywy dziś konwencja PO puścić 1 minutę i 3 minuty tej PO-nierozumnej "pani" tak więc Małgosiu "nadawaj" na konwencji a potem puścimy Jachirę... no i jeszcze zaprosić "rodzinę" ze spotu PO do studia i zrobić wywiad... tak więc panie Kurski do roboty i pozamiatane.. jeszcze jak by Grzesio w swoim nawiedzonym zwidzie namaścił ją na wicepremiera i się schwał w ruskiej budzie... i czego chcieć więcej ? przed wyborami podczas kampanii wyborczej ?
anonim2019.09.28 11:28
Chcieliście napisać "z symbolem szczęścia i pomyślności" ?
M.2019.09.28 11:19
A co? Moze nie ma racji w kwestii WOT? Kazdy trzezwo myslacy widzi, ze WOT to wymysl frustratów
moskale won2019.09.29 17:27
Tak sądzisz , Moskalu ?
anonim2019.09.28 11:09
Tabula raza
Lublinianka2019.09.28 11:07
Oby te wyśmiewanie WOT-y faktycznie nie musiały być NIGDY zmobilizowane do walki w obronie naszej Ojczyzny!!! Niech Bóg chroni nas przed konfliktami zbrojnymi. Wystąpień kretynki nie komentuję - jak napisał przed wiekami Kadłubek: "koń jaki jest każdy widzi". Pacjenci w Tworkach uznający się za " Hitlerów" i " Napoleonów" to przy niej Pikuś 😂😂😂😂😂😂
JS2019.09.28 10:49
Oczywiście PiSdzielcom nie przeszkadzają "patriotyczne" marsze w których uczestniczy rząd idący wraz z nazistami pod flagami falangi czy z transparentami "Polska cała tylko biała” wzbogacana przyśpiewkami o wieszaniu komunistów na drzewach, „raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę”, „j...ć TVN” czy „polska rzecz, Unia precz”?
JS2019.09.28 11:06
W Imię JEZUSA idź precz szatanie !
M.2019.09.28 11:17
Hahahaha, Jezus ci nie pomoze (miedzy innymi dlatego, ze ta postac z legend od dawna nie zyje i moze w ogóle nie istniala). Co najwyzej psychiatra
Dorota2019.09.28 17:28
Keller, ZGOŃ MUCHĘ I PRZESTAŃ BLUŻNIĆ ! ŻEBYŚ I 100 DNI TAK PISAŁ, TO NIC NIE ZMIENI TEGO, ŻE JEZUS JEST, BYŁ I BĘDZIE ! WYSTARCZY PRZECZYTAĆ W BIBLII! ALE CIEBIE, JAKO ŻYDA, SZCZEGÓLNIE BOLI JEZUS! TO WY GO UKRZYŻOWALIŚCIE! NIE DALIŚCIE DALEJ RADY ! TRZECIEGO DNIA ZMARTWYCHWSTAŁ ! NIE MOŻECIE SOBIE TEGO DAROWEAĆ ! A MY SIĘ CIESZYMY, ŻE MAMY CHRYSTUSA KRÓLA ! WIĘC NIKT NAM NIE MOŻE NIC ZŁEGO ZROBIĆ ! JESTEŚ ŻAŁOSNY! Brak ci argumentów, to obrażasz! Wylewasz swoją żółć! Nie może wytrzymać, bo wiesz, że to prawda ! Niedługo się przekonasz !
anonim2019.09.28 11:29
W imieniu Jezusa? Tego żyda?
Dorota2019.09.28 17:33
TAK PAN jEZUS BYŁ ŻYDEM ! ZAPOMNIAŁEŚ " PÓŁ-CWANIACZKU" ZA DYCHĘ. ŻE W PRZECIWIEŃSTWIE DO WAS , PAN JEZUS PRZYJĄŁ CHRZEST ŚWIĘTY PRZEZ ŚW. JANA, W RZECE JORDAN ! POCZYTAJ W BIBLII ! Nie udawaj głupszego niż jesteś !
Konfederata2019.09.28 10:48
Szmacisko wyjątkowe, ale takie właśnie promuje PiS! Dla nich to idealny przeciwnik, zboczki albo taki głupek jak Jachira. Mogą się z nimi szarpać, bardzo to widowiskowe. Konfederację za to przemilczają, bo wiedzą, że w merytorycznej dyskusji przed kamerami Konfederaci publicznie zdejmą gacie pisowcom. Stąd oburzenie i jednoczesne pompowanie takich wywłok jak Jachira.
diki2019.09.28 11:33
oglądałem występy wasze "występy" przed wyborami do UE... przekaz był taki: amerykanie "go home" a my przytulmy się do ruskiego niedźwiedzia... jakoś mi to kompletnie nie pasuje ... z jednym się zgadzam Pani Jahira to wymarzony przeciwnik przed wyborami ....no to się PiS z nim "szarpie..." i co w tym złego ?
Pokręć2019.09.28 10:46
Wypuścili dżina z butelki. To już tak są zdesperowani?
anonim2019.09.28 10:45
Cwana aktorka lalkarka,ta swastyka namalowana w ten sposób,że sąd może to rozważać i rozważać aż rozwodni.Nie myślę,że sama to wymyśliła,zbyt prymitywne ma pomysły.Bardzo jestem ciekawa analizy jej cash flow.
RHQQ22019.09.28 10:41
"Twórczość" Jachiry to totalne dno, ale... Jak ktoś uważa, że ta idiotka znieważyła flagę, albo śmiała się z ofiar katastrofy lotniczej w Smoleńsku to tylko dowód, że jest jeszcze głupszy od niej. Jachira znieważyła, a i owszem, tych którzy wykorzystują katastrofę do celów politycznych oraz tych, którzy łączą nazistowskie hasa a nawet symbolikę III Rzeszy z polskim patriotyzmem.
Zbigniew2019.09.28 10:47
Na Kujawach funkcjonuje takie powiedzenie: "A mundry a łuczuny a głupi pie..ny!!"
gocha2019.09.28 14:14
Imho, to flagi nie można "znieważyć", bo przedmioty nie odczuwają negatywnych, ani pozytywnych stanów emocjonalnych. Flaga się nie obrazi.
Dorota2019.09.28 17:12
Gocha! Jesteś ŻAŁOSNA ! POCZYTAJ, CO NA TEMAT FLAGI PISZE SIĘ W KONSTYTUCJI!??? Flaga nie jest dla siebie, tylko dla Polaków!? To My się obrażamy! Tumanie, tak trudno ci to pojąć!?
JS2019.09.28 18:30
Za takie rzeczy, jeżeli to jest osoba dorosła, powinno się POZBAWIAĆ OBYWATELSTWA !! Pozdr.
JS2019.09.28 10:40
Ten, za przeproszeniem, słowny skunks obsika wszystko co związane z Polską. Z jakiego narodu ona pochodzi ? Pozdr.
tomasz2019.09.28 11:00
Jachira to przykład degeneratki , kretynki i debilki w jednym. Inaczej nie można podsumować tego co pokazała. Poza tym jest akt rozpaczy PO -partii niemieckiej. Czego dowodem jest gloryfikacja swastyki - godła hitlerowskich Niemiec. Dzisiaj jakby była wojna cała hitlerowska - niemiecka PO przystąpiła by do Hitlera którego ubóstwia . Dlatego nie ma czego się dziwić że promuje taką kretynkę raczej daje dowód że jej miejsce - PO i Jachiry jest na śmietniku historii . Mam nadzieję że podzielacie mój pogląd na temat tego ścierwa.
JS2019.09.28 12:05
Co ma w głowach POKO to publicznie prezentuje Jachira Pozdr.
Endriu2019.09.28 11:43
Mamy swoją ciciolinę tyle że obsrywa co tradycyjne. Pytanie jest takie czy ta gwiazda ochydka będzie stanowić o losach milionów
JS2019.09.28 12:13
Mam nadzieję, że nie. Jeżeli ma 13 miejsce w okręgu warszawskim to myslę, że ludzie tam tacy głupi nie będą i tej miernej aktorki nie wybiorą dla reprezentowania swoich interesów. No bo w czym taka młoda, durna bźdźągwa im pomoże ? Kukiz jak startował kiedyś przeszedł długą drogę i miał z czym wejść do sejmu. A ona ? Będzie ostawiać szydercze pokazówki w stronę prawicy. Pozdr.
ciekawy2019.09.28 12:41
A dasz sobie rękę uciąć że to co wypisuję pisie aparadczyki to prawda
JS2019.09.28 13:09
Nie jestem upojony sukcesem PiS. Oglądając Wiadomości tvp, odnoszę wrażenie oglądania programu propagandowego, niestety. W tv zawsze było niewiele prawdy, ćwierć, pół prawdy. Pozdr.