20.12.18, 16:25Zdj. Pixabay, domena publiczna, CC0

Islamski kaznodzieja: Kto świętuje Boże Narodzenie, ten spłonie w PIEKLE

"Za upamiętnienie narodzin Jezusa Chrystusa każdy spłonie w piekle”. Świętowanie Bożego Narodzenia nazwał „zbrodnią przeciwko islamowi”- takie "nauki" głosi islamski kaznodzieja z zachodniej części Sydney, Nassim Abdi. 

Abdi jest finansowany przez sunnicką sektę islamską, Ahlus Sunnahh Wal Jamaah Association. Kaznodzieja przekonuje również, że obchodzenie chrześcijańskiego święta jest bardziej gorszące "niż uprawianie seksu przed zawarciem małżeństwa czy picie alkoholu”. 

To zresztą nie pierwsza taka wypowiedź Nassima Abdiego. Islamista z Sydney we wrześniu tego roku "zabłysnął" stwierdzeniem, że żony odmawiające swoim mężom seksu popełniają poważny grzech. 

"Jeśli mąż ma ochotę na stosunek seksualny i nie ma żadnego uzasadnionego powodu, aby żona odmówiła, wówczas musi odpowiedzieć pozytywnie na jego prośbę"- nauczał podczas kazania w meczecie w Auburn. 

"Jeśli mężczyzna wzywa żonę, a ona odmawia, wówczas aniołowie będą ją przeklinać"-przekonywał Nassim Abdi. Po wypowiedzi w tym samym "kazaniu", że żona, która nie wyraża zgody na stosunek z mężem popełnia poważny grzech, organizacje zajmujące się ochroną praw kobiet domagały się ukarania kaznodziei.

yenn/Daily Mail, Fronda.pl