15.08.19, 13:35Fot. Platforma Obywatelska RP via Flickr, CC BY-SA 2.0

Jerzy Bukowski: Kto pod kim dołki kopie…

Kto pod kim dołki kopie…

Każda władza ma prawo do różnych przywilejów i dlatego wyciąganie przez opozycję obecnie rządzącym, że korzystają z bezpłatnego transportu, mieszkają w willach, jedzą różne smakołyki jest bronią obosieczną.

Właśnie przekonują się o tym politycy Platformy Obywatelskiej, którzy stawiając absurdalne zarzuty Zjednoczonej Prawicy o traktowanie państwa jako swojego folwarku zapominają, iż sami zachowywali się przez 8 lat dokładnie tak samo, co właśnie ujawniają media.

Czyż może więc dziwić, że Polacy przyjęli te rzekome sensacje całkiem obojętnie, czego najlepszym dowodem są wyniki ostatnich sondaży?

Jerzy Bukowski

 

Komentarze

Albert2019.08.15 14:39
Różnica jest taka, że politykom PO nikt niczego nie udowodnił, bo PIS ogranicza się jedynie do obrzucania błotem. A niestety dla ciebie i twoich kuriozalnych teoryjek Jasiu pisdzielce na każdym kroku udowadnniają, jakimi są krętaczami i złodziejami.
Alojzy Cedzidło2019.08.15 23:29
A ,,Albercik " znów na bani. Po pierwsze nie Jasiu tylko Jerzy . A po drugie . Wyroki zaczną się może po 13 , X. 2019 PiS ma ten zwyczaj ,że winę udowadnia A to niestety wymaga czasu . Cierpliwości ,,Alberciku " cierpliwości .Poczekajmy do wyborów . Bo może być i tak , że pan sędzia Tuleya wszystkich uniewinni.
Cogito ergo sum2019.08.15 14:15
Obecna opozycja to kwintesencja faryzeizmu i obłudy. Zachowywali się jak pompy ssące a dodatkowo rozszczelnili system podatkowy. To jest złodziejskie nasienie. Teraz mają pretensje do garbatego, że ma proste dzieci
MarksistowskaIdeologiaLgbtToZaraza!!!!2019.08.15 13:59