07.03.20, 19:10Małgorzata Kidawa-Błońska/YT

Kidawa-Błońska. 2014. Finansowanie TVP powinno być stabilne

Warto przypomnieć słowa kandydatki PO do urzędu prezydenta RP z 2014 roku, które wypowiedziała na antenie TVP:

- Mam nadzieję, że ta ustawa rzeczywiście trafi do laski marszałkowskiej i że zostanie przeprowadzona przez Sejm, bo dla mediów publicznych ważne jest nie tylko to, żeby się zmieniały, ponieważ na naszym kontynencie i na świecie się to zmienia, ale żeby miały pewne i stabilne źródła finansowania, bo to jest niezbędne przy takim szerszym planowaniu 

A oto cytat z kandydatki PO z tego roku:

- Po raz ostatni wzywam pana do zawetowanie złej ustawy, która przekazuje pieniądze na propagandę, a nie na leczenie chorych

Z poglądami w Platformie Obywatelskiej jest jak z pogodą w porzekadle ludowym:

- „Kwiecień plecień, bo przeplata, trochę zimy trochę lata”.

Kwiecień dopiero przed nami, więc i schizofrenia polityczna PO też chyba się przygotowuje do odkrycia pełnej tęczowości swoich barw. Z pewnością zabraknie tam jednego koloru – BIELI!

Co właściwie nikogo nie powinno już chyba dziwić.

 

mp/tvp/twitter/fronda.pl

Komentarze

gumowa kaczka2020.03.9 16:49
TVP a TVPis to jednak różnica
Czesc kotku2020.03.8 10:37
Cześć kotku, szukasz seksu, przelotnej znajomości lub związku? Nie czekaj tylko dołącz do nas na http://www.xlove.com.pl Tysiące samotnych kobiet czeka aż wreszcie ktoś zrobi krok w ich kierunku! Specjalny lokalizator pomoże Ci znaleźć Twoją kobietę w zasięgu co do 10km Nie daj im czekać tylko dołącz już dziś!
gumowa kaczka2020.03.9 16:50
nuda ten cały seks
Elektor2020.03.8 7:54
PO PiS SLD i PSL to jedna banda tych samych szubrawców przecież to jasne. Żerują od dziesięcioleci na Polakach, a każda kolejna zmiana u żłoba skutkuje wzrostem podatków i ilości nowych stanowisk w budżetówce. PiS doprowadził pasożytowanie na nas Polakach do poziomu najwyższego od czasów PZPR. Wyjątkowo bezczelne złodzieje! I jeszcze z żydami knują.
B522020.03.8 6:59
idea multikulti i otwartości miała nas wprowadzić w 21 wiek a wprowadzi nas w jesień średniowiecza
Zarabiaj na kryptowalutach2020.03.7 22:32
Hej, Zarabiaj na Bitcoinach, Kryptowalutach oraz akcjach tak jak lubisz i ile chcesz! Nic nie ogranicza Cię w zyskaniu swoich pierwszych bitcoinów za tak niewielką kwotę. Rejestracja w programie jest darmowa. Do rozpoczęcia inwestycji i zarabiania potrzebne jest 250$ czyli ok. 1000zł. Doświadczeni eksperci pomogą Ci wielokrotnie pomnożyć tą kwotę odpowiednio inwestując w kryptowaluty. Wiele osób już na tym skorzystało, nie czekaj dłużej i dołącz do nich Wejdź na: https://inwestcrypto.com.pl
anonim2020.03.7 21:01
Kidawa sprawia wrażenie niedouczonej licealistki przed egzaminem ustnym. Otrzymała dwie ściągi. Na egzaminie skorzystała z pierwszej po to, by po chwili pogrążyć się drugą, a wystarczyłoby się po prostu przygotować.
anonim2020.03.7 19:26
Jak widać punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia, Wszystkiego można się po kandydatce spodziewać, stałych odniesień brak. Osoba nieprzewidywalna.
Les2020.03.7 19:20
Rząd RP, politycy, posłowie i senatorowie PIS i ja, proponujemy by politycy PO, PSL , SLD, Wiosny, Konf., i Now. zrezygnowali lub oddali swoje trzynaste emerytury lub renty na onkologię , to będzie jakieś 6 miliardów . Czekamy na oferty !!!
Albert2020.03.7 19:19
Czy Polacy uczyniliby swojej Ojczyźnie to co czynią lewaccy politycy i ich wyborcy ?! Europarlamentarzyści wszystkich partii lewackich kłamią i szkalują Polskę żądając od UE sankcji i karania Polaków za reformę wymiaru sprawiedliwości i jakąś rzekomą praworządność, która w Polsce ma się dobrze. Do Pucka i Wejcherowa pojechała bojówka z Warszawy opłacona przez PO po to, aby zakłócać przemówienia naszego Prezydenta podczas uroczystości 100-nej rocznicy zaślubin Polski z morzem. Dla was lewaków Prezydent RP nie znaczy nic, a wasza kandydatka na prezydenta Kidawa ściskała się z bojówkarzami w podzięce za dobrze wykonaną robotę potwierdzając jej kampanię chamstwa. Polacy z wybrzeża, Kaszubi, odcięli się od was i nie chcą mieć z wami nic do czynienia ! Dla was Polskość to nienormalność ! Wy bojkotujecie nawet najważniejsze święta narodowe, a wasi posłowie i senatorowie głosują bezrozumnie przeciwko wszystkiemu co proponuje PIS, nawet przeciwko „jarkowej” 13-tce. Wy zatraciliście poczucie pomiędzy dobrem a złem, uważając, że aborcja i LGBT jest dobrem ! Rozmowa z wami, mentalnie chorymi to czcza strata czasu. Nieustanny hejt w internecie przeciwko Polsce, farmy hejterskie jak w Inowrocławiu i antypolskie soki z buraków opłacane z pieniędzy PO, bluzgają jadem i zieją nienawiścią, podłością, zacietrzewieniem i wulgaryzmem. Wy gardzicie Polakami strasząc ich, że jak dojdziecie, nie daj Boże, kiedyś do władzy to zlikwidujecie Polakom wszystkie programy socjalne i pomocowe, a polityków Zjednoczonej Prawicy za te programy rozliczycie ! Wy jesteście anty-PIS-owskim psychiatrykiem ! Wasza nienawiść do Polaków za to, że odsunęli was od władzy jest niebotyczna, a systematyczne odcinanie was od koryta, obecnie od sądownictwa, musi was tak boleć, że dostajecie małpich mózgów, obłędu, zacietrzewienia, wręcz zbydlęcenia, a propaganda TVN powoduje zanik rozumowania. Waszym 2-punktowym programem wyborczym, tj. walki przeciwko PIS i likwidacji wszystkiego co jest dobrem dla ludzi, nigdy nie wygracie wyborów ! Poza tym jesteście profesjonalnymi kłamcami i oszustami, a co jest najgorszym, zdrajcami naszej Ojczyzny !!! My Polacy nigdy nie uczynilibyśmy naszej Ojczyźnie tego, co czynicie permamentnie wy – obcy nam lewacy !!! Dlatego mówimy wam stanowczo, że wy nie powinniście zajmować się Polską, że wy jesteście polskojęzycznymi osobnikami, obcymi dla nas i nie chcemy takich judaszy w naszym kraju !!!
Reytan2020.03.7 19:18
Staram się zrozumieć zwolenników i wyborców formacji politycznej PO, której członkowie są zawodowymi kłamcami, złodziejami i oszustami, i którzy są po prostu zdrajcami narodu polskiego. Mogę zrozumieć tych członków, którzy walczą o koryto, ponieważ mają z tego określone profity, ale ci zwykli zwolennicy tej partii nie mają z tego nic, a na dodatek są przez tych wybranych okradani, a to z wieku emerytalnego, a to z OFE, z WAT, z podatków, byli zmuszani do emigracji za pracą ! Zastanawiam się czym ci ludzie się kierują głosując na takich złodziei i nieudaczników. Jaką ci ludzie mają satysfakcję z tego, że głosowali na złodziei, którzy ich okradają ? Co ich zaśepiło czy ogłuszyło ? Ktoś powie, że to GW i TVN robi im wodę z mózgów, ale dzisiaj każdy może sprawdzić w internecie jaka jest prawda ! ............................... żadna realna odpowiedź nie przychodzi mi do głowy poza - ich głupotą !
Elektor2020.03.7 19:17
Co nas czeka gdyby oni wrócili ?! Zabiorą – zabiorą wszystko co zreformpwał PIS, zabiorą pieniądze, zlikwidują programy socjalne, przestaną finansować programy rozwojowe i ekologiczne, podwyższą wiek emerytalny i przerwią wszystkie prace inwestycyjne ! Chyba nikt nie ma wątpliwości, że powrót do władzy PO z jej przystawkami to jest powrót do najgorszej przeszłości. Naszym celem jest to, aby PO i jej patologie nigdy więcej nie powróciły ! Nie wyobrażam sobie, aby obecnie Polacy mogli się przyczynić do zwycięstwa tego, co było w Polsce najgorsze''.
Urszula2020.03.7 19:16
Ależ będzie pięknie !! Chyba ku-r-wa zagłosuję na Kadawę Błońską ! Ta PO-je-b-ka mówi, że obecnie nie ma prezydenta, a jak my ją wybierzemy to będzie prezy-dentka ........ będą rzeki płynęły ....... będzie wszędzie zielono ....... będzie słońce świeciło ...... nie będzie już lotnych PO-wskich bojówek ...... przepraszam, ale chyba się zes-ram za szczęścia ! https://www.facebook.com/100010750298596/videos/1023026718065662/
Karol2020.03.7 23:06
A ty co sie teraz na PIS-owke przemalowalas ?! Spadaj dwulicowa szumowino znaja cie UB-ecka wywloko ! Ciagle s..a na PIS i rzad, a dzisiaj sie podszywa pod prawicowke, won !!!!!
Marian2020.03.8 6:39
To inna Ulka,nasza.
Dam2020.03.8 14:45
To żałosny troll. Pepe, Urszula, Elektor, Reytan, Albert. Po kolei wpisy kopiuj/wklej, każdy minuta po poprzednim.
PePe2020.03.7 19:15
No, stabilne durna babo !!! Kidawa, Butka i Mucha mówią, że wiedzą jak wygrać wybory prezydenckie. Na razie nieźle im idzie ! Kidawa ma do pomocy Butkę i Tuska (nie wiem dlaczego nie zwerbowali Muchy, która też wie jak się wygrywa), Ssok z buraków, otne bojówki, a nawet farmę trolli w Inowrocławiu, którzy dwoją się i troją, ae nie w propagowaniu programu wyborczego lech w sianiu nienawiści przeciwko PIS i obecnemu prezydentowi. No ale jak tu pomagać jak sama kandydacica nie potrafi czytać i myśleć ?! Tu nawet SSok z buraków nie pomoże ! eszczyna, jedna z najgłupszych PO-sełek żąda, aby 2 MLD zł PIS przekazał na onkologię zamiast TVP. Pani Leszczyno, wygrajcie sobie wybory, to zamiast żądać będziecie dawać ile chcecie !!! Wiecie co ludzie ?! Tam w tej formacji nie ma już normalnych ludzi ! To same zajoby !!! https://youtu.be/ZTZsZjGxyCc