20.10.11, 18:38

Kompromitacja Biedronia i atak miłośników THC

- Czy młody parlamentarzysta wie co to jest Konwent Seniorów- zapytała Monika Olejnik w Radio Zet. –Oczywiście- odpowiedział Biedroń i dodał, że „Konwent Seniorów to jest zebranie najważniejszych, najstarszych posłów w parlamencie” Rozbawiona do łez Olejnik wytłumaczyła młodemu posłowi, doktoryzującemu się politologowi, czym jest Konwent Seniorów. Biedroń ujawnił, że szkolenie mają w przyszłym tygodniu. Na to samo szkolenie czeka również Piątak.


"Przygotowanie" do pełnienia funkcji posła szabelek Ruchu to nie jedyne zmartwienie Palikota. Otóż okazuje się, że niezadowoleni z niego są…miłośnicy trawki. Jak podaje portal tvp.info, niektórzy działacze Inicjatywy Wolne Konopie, który szedł do wyborów z Ruchem Palikota, zarzucają Januszowi Palikotowi, że "oszukał wyborców", a jego propozycje zmian w prawie to "bełkot".


"Porozumienie Janusza Palikota z Inicjatywą Wolne Konopie jest w istocie nieporozumieniem, w które (…) wmanipulowani zostali przede wszystkim Wyborcy!” – napisali na swojej stronie internetowej.– Janusz zaproponował wprowadzenie do ustawy antynarkotykowej przepisu, zakładającego odstąpienie od karania osób posiadających środki odurzające na "własny, niekomercyjny użytek". Do jednego worka wrzucił więc marihuanę i tzw. twarde narkotyki. To bubel prawny wyjaśnia jeden z liderów Wolnych Konopi Jędrzej Sadowski w rozmowie z tvp.info. Wiceszef Ruchu Palikota Artur Dębski powiedział z kolei, że "Wolne Konopie podzieliły się na dwie frakcje, z których tylko jedna formułuje jakieś zarzuty".


Janusz Palikot zaczyna pobijać rekord w szybkości posiadania problemów z własnym elektoratem i posłami. Jest chyba już lepszy od samego Andrzeja Leppera. Tamten przynajmniej trzymał „Annana Kofana” trochę dłużej na smyczy. Oskarżenia współpracowników również miały miejsce trochę później. No, ale rekordy są po to by je bić. Ciekawe ilu jeszcze mężów stanu ma w swoich szeregach poseł z Biłgoraja? Na pewno nie oszczędzą nam tej wiedzy. Na szczęście dla Palikota, jego wyborcy raczej nie głosowali na ludzi, którzy mają pracować na Wiejskiej dla danego miasta czy województwa. Oni głosowali na walkę z krzyżami, legalizację aborcji, trawki i popędzenie brzuchatych klechów. Te wartości są na tyle uniwersalne, że nie trzeba wiedzieć czym jest Konwent Seniorów.

 

Łukasz Adamski 

Komentarze

anonim2011.10.20 21:25
<p><strong>doktoryzującemu się politologowi....</strong></p>
anonim2011.10.20 21:26
<p>w zwiazku z tematem polecam: http://www.narth.com/docs/pol-cohen.pdf http://www.wieczernik.oaza.pl/dlaciebie/33.html http://www.narth.com/docs/pol-cohen.pdf http://adonai.pl/czystosc/?id=106 http://www.odwaga.oaza.pl/swc/swc_14_2007/swc_14_2007_sw7.htm http://regenerationministries.org/ http://ex-gay.tumblr.com/post/733975429/wiesz-odnosnie-twojej-psychoterapii-problem-jest http://www.mamaitata.org.pl/docs/Przeciw_wolnosci_i_demokracji_-_Raport_Fundacji_Mamy_i_Taty.pdf http://www.bibula.com/?p=28056 http://couragerc.net/ http://forum.fronda.pl/forum/pokaz/id/71361#post_71361</p>
anonim2011.10.20 21:26
<p>szabelki? chyba szaberki.</p>
anonim2011.10.20 21:37
<p>Ciekawe kto mu dał magistra?</p>
anonim2011.10.20 21:50
<p>Jaki politolog, taka wiedza...:)</p>
anonim2011.10.20 23:24
<p>A jaki jest temat rozprawy doktorskiej \"szanowanego posła - juniora\"?</p>
anonim2011.10.21 9:39
<p>@<em>Joanna S, </em>daję głowę, że tematem jest coś związanego z jego \"orientacją\".</p> <p>Pisze to bez złośliwości.</p> <p>A już ze złośliwością: na czym inny może się toto znać?</p>
anonim2011.10.21 10:04
<p>Nie wie co to jest Konwent Senior&oacute;w, ale za to wie co to trawka i stosunek doodbytniczy.</p>