10.01.18, 14:10Chelsea Clinton, fot. Gage Skidmore lic. CC BY-SA 2.0 via Wikipedia, zdj. edyt.

Kontakty córki Clintonów z kościołem Szatana

„To było tak dawno. Szczęśliwego Nowego Roku”- napisała na swoim twitterowym profilu do córka byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, i niedawnej kandydatki na ten urząd, Chelsea Clinton. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby te życzenia nie były skierowane do kościoła Szatana w Stanach Zjednoczonych. Co łączy córkę byłej pary prezydenckiej z satanizmem? I o jaki moment z jej przeszłości chodzi?

Chwilę wcześniej, Clintonówna pisząc do jednej ze swoich znajomych modelek wspomniała, że wraz z kościołem Szatana w 2017 roku prowadziła jakieś „wspólne projekty”. Potem nastąpiły wzajemne pozdrowienia. Zarówno profil córki Hillary Clinton, jak i wspomnianej organizacji parareligijnej, są odznaczone na Twitterze jako „konta zweryfikowane”.

Po tym wpisie rozpętała się prawdziwa burza. W sieci pojawiła się cała masa spekulacji na temat potencjalnych związków 37- letniej Chelsea Clinton z satanizmem. Internauci zaczęli publikować jej znalezione w sieci zdjęcia z odwróconym krzyżykiem na szyi. Zwracali też uwagę na jej wyraźne zmiany w wyglądzie na przestrzeni ostatnich lat. Jednak córka byłego prezydenta nie zamierzała wycofywać się ze swojego wpisu. W wyjaśnieniach napisała, że wszyscy powinni zachowywać się z należytym szacunkiem do osób wyznających „inne religie”. Napisała również, że czasami za takich ludzi, wyznawców „innych religii” wychodzi się za mąż, ponieważ ona sama jest metodystką a jej mąż Żydem.  

Córka byłego prezydenta USA wydawała się być zupełnie oswojona z całą sytuacją, jak gdyby typu kontakty były dla niej czymś absolutnie naturalnym i nie odbiegającym od normy. Zachodnie elity musiały upaść bardzo nisko, skoro dzieci prezydentów nie kryją się już z utrzymywaniem kontaktów z organizacjami satanistycznymi. Czy jest to element kampanii oswajania ze złem i wprowadzania sekt okultystycznych w oficjalny, codzienny krwioobieg społeczny?  

W wypowiedziach reprezentantki jednej z najważniejszych, najbardziej wpływowych amerykańskich rodzin, nie znaleźliśmy jakichkolwiek słów potępienia dla satanistów. Wprost przeciwnie. Młoda pani Clinton wydawała się być z nimi w jak najlepszej komitywie. Upadek zachodniej cywilizacji chrześcijańskiej odbywa się na naszych oczach.

DAS, źródło: Twitter