04.06.19, 19:15

Krzysztof Wyszkowski: Tusk jak Wałęsa przedłuża zmowę z komunistami

"Elementem konstrukcji Kiszczaka była Koalicja Europejska – wszyscy ludzie PRL-u razem. Ten czołg sformułowany przez Tuska przepadł" - mówi Krzysztof Wyszkowski w rozmowie z "Tygodnikiem Solidarność".

Wyszkowski mówił o wyborach 26. maja, które ogłosił mianem końca postkomunizmu w Polsce.

"Nie byłoby rzeczą najgorszą, żeby ich wszystkich wyprowadzić zagranicę, chociażby na Zachód [ich, czyli Millera, Cimoszewicza, Belkę, Hübner... - red.]. W jakiś sposób się ich pozbywamy (śmiech). To oczywiście plamy na jasnym tle. W moich słowach chodzi o to, że ostatnia konstrukcja Kiszczaka, czyli Donald Tusk, została zrujnowana, rozbita i się nie podniesie. Elementem konstrukcji Kiszczaka była właśnie Koalicja Europejska – wszyscy ludzie PRL-u, służby, agenci razem. Ten czołg sformułowany przez Tuska przepadł, okazał się nieporadny, został odrzucony przez społeczeństwo. Żadna konstrukcja tego rodzaju w przyszłości się nie uda. Koalicji nie ma, a zapowiadano, że jest sformułowana na przejęcie władzy. Dziś sami przyznają, że przegrali" - powiedział Wyszkowski.

Następnie z wielką brutalnością i szczerością ocenił Donalda Tuska. "Donald Tusk to sprawny macher, sam byłem zaskoczony, bo brałem go za mało zdolnego. To jednak człowiek działający na zlecenie służb specjalnych; na początku kariery politycznej ukrywał swoje talenty, sam nazywał siebie macherem zaplecza. Później został wyciągnięty na pierwszą linię, nie był prawdziwym liderem, nawet będąc szefem rządu, ale zrobił karierę jako wynajęty funkcjonariusz antypolski w Unii Europejskie"- wskazał.

"Czy to koniec? Polska, nawet po wyborach, wciąż leży między Niemcami a Rosją, więc przeciwnicy naszej niepodległości i naszego dobrobytu są nadal mocni. Jakąś rolę dla siebie znajdzie. Atak na Polską wolność się nie udał, ale targowica zostaje silna. Coś dla Tuska się znajdzie, czy ze strony niemiecko-rosyjskiej, czy pod pretekstem wewnętrznym. Ważne jest to, że ustalenia okrągłego stołu zostały odrzucone. To się niby stało 4 czerwca 1989 r., kiedy głos wyborców był jasny: „precz z komunizmem”, ale ten głos został zmanipulowany, wyborcy zostali przez układ okrągłostołowy oszukani. Potrzebowaliśmy 30 lat, by poradzić sobie z magmą, w którą Polska została zanurzona. Na szczęście się udało. Mam nadzieję, że uda się wkrótce dotrzeć do dokumentów, które spowodują, że Tusk znajdzie się w miejscu, gdzie być powinien od dawna – w więzieniu" - mówił dalej.

"Tusk jako Wałęsa-bis wziął na siebie zadanie przedłużenia zmowy z komunistami. To ślad działań Kiszczaka, któremu chodziło o oszukanie Polaków przy pomocy rzekomych liderów i partii, jak Wałęsa, Tusk, KLD czy Platforma Obywatelska" - dodał.

bsw/Tysol.pl

Komentarze

stefan2019.06.5 13:12
Michalkiewicz napisał, że za sprawą żydokomuny rolę elity przejęła u nas polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza, z którą tradycyjny, tysiącletni naród polski dzieli terytorium państwowe. Teraz coś pęka.
bolek2019.06.4 21:15
Racja.po stokroć racja.Polaków wepchano w kanał,ale co się dziwić,3 pokolenia naszego narodu były wychowane na propagandzie bolszewickiej.Przypomnijmy sobie jak ludzie głosowali,Jakich mieliśmy premierów i prezydentów od roku 1989.,a teraz,prawie 40% ludzi głosuje za targowicą i za zniewoleniem.Ten naród został wytresowany pod knutem jak ruski lud.
jozef2019.06.4 20:23
Jak można tak nienawidzić innych ludzi i opowiadać głupoty. Pomawianie innych bez dowodów jest przestępstwem.
anonim2019.06.4 19:53
Wyszkowski już wykrył sPiSek służb specjalnych! Paranoik taki jak szMacierewicz i Kaczyński!
DajcieMuMedalZaWybitnyTrudPółanalfabety2019.06.4 19:31
Komentator polityczny dla kato-ciemnoty, PiSowski intelektualista Wyszkowski. Ukończył cztery klasy podstawówki wieczorowo i kurs smarowania suwnic. Z tego powodu chciałby zostać Ministrem Przemysłu Suwnicowego i wreszcie coś zarobić na tym usłużnym pudlowaniu PiSoidom.
nikt2019.06.4 19:31
" Powiedział , co wiedział " . A że nic nie wie , to i klepie trzy po trzy . Człowiek należący pewnie do czołowej inteligencji ? :):):):):):) Nawet nie chce mi się sprawdzać kim jest .
ciekawy2019.06.4 19:28
Wyszkowski koniecznie che rodzinie długi zostawić Już nie ma kasy na grzywnę po Wałęsie a robi co może aby dostać nastepne