02.03.21, 09:25Fot. Krzysztof Białoskórski via Flickr (SEJM RP), CC BY 2.0

List pracowników TVN. Marek Suski: To stajnia Augiasza!

Wczoraj do mediów trafił list pracowników TVN, którzy ujawniają w nim nieprawidłowości, do jakich miało dochodzić w stacji. Zdaniem posła PiS Marka Suskiego ukazuje to prawdę o TVN, choć „[…] do całkowitego wyjaśnienia, co tam się dzieje, daleka droga”.

W części listu pracownicy pisali między innymi o aferze związanej ze szczepieniami przeciwko koronawirusowi poza kolejnością:

Wiele osób publicznych, w tym najwyższe kierownictwo TVN Grupa Discovery Kasia Kieli z mężem i Edward Miszczak z partnerką, przyjęło poza kolejnością szczepienia przeciwko COVID-19 przeznaczone dla służb medycznych (Grupy 0). W wyniku tego wybuchła »afera szczepionkowa«. Należało stawić temu czoła, powiedzieć prawdę, przyznać się do błędu”.

Marek Suski w rozmowie na antenie TVP Info stwierdził:

Myślę, że prawda o TVN-ie, można powiedzieć całą dobę, została wyjaśniona, chociaż do całkowitego wyjaśnienia, co tam się dzieje, daleka droga”.

Przyznał też, że niektórzy dziennikarze poza kamerami mówili politykom o tym, jak źle są traktowani:

Dziennikarze, którzy spełniają misję nienawiści do PiS , potrafili się skarżyć, co się w stacji dzieje, teraz po tych doniesieniach dowiedzieliśmy się, jak tam rzeczywiście było”.

Dodał:

To stajnia Augiasza, to wszystko co my obserwowaliśmy w stosunku do nas, teraz okazało się, że to jest pewną praktyką”.

dam/TVP.Info,Fronda.pl

Komentarze

Laki2021.03.2 11:19
Ciekawe kto ten list pisał, Suski czy Sasin?
Dam2021.03.2 11:13
List pokazał się o tej samej godzinie we wszystkich propisowskich mediach, za to nie pojawił się chyba w żadnych innych. Dodatkowo anonimowy, pełen ogólników których nie da się potwierdzić i żadnych szczegółów. Brzmi jak ustawka, może zasłona dymna żeby nie było widać Obajtka? A może się mylę.
Anonim2021.03.2 10:41
Ciekawe, kto Suskiemu buty wiąże, bo nie wygląda na takiego, co by ogarniał temat. A no tak, na rzepy ma....
jle_ffm2021.03.2 11:00
Takie to maja kadry w pis , to nowa, lepsza elyta naszego kraju.
jle_ffm2021.03.2 10:23
Od kiedy to pisowski urzędas Suski zajmuje się i pochyla z taką troską na tym co sie dzieje w prywtanej TVN? Zakłamany pisowski hipokryto, a nie widzisz co sie dzieje w państwowych mediach, jak zostali potraktoewani ludzi np w radiowej Trójce tzn. wyrzucani przez Kamińską lub przenoszeni wbrew ich woli i w końcu z tego radia nić juz nie zostało (słuchalność poniżej poziomu RM)? A jak traktuje pracowników TVpiS, np. zwalniając pogodynke za znaczek Wośp?
Po 11 ...2021.03.2 10:00
Stajnia Augiasza? A ten Augiasz to syn Heliosa i carycy Katarzyny Wielkiej?
Jawny2021.03.2 10:06
Nie, to raczej bękart Biedronia i Śmiszka. Oni planują jeszcze jednego. Tak pisali w Wyborczej.
Grizzly2021.03.2 9:57
Zlikwidować ten rezerwat UBekistanu!
Precyzyjny2021.03.2 9:41
"Stajnia Augiasza" to bardzo delikatnie powiedziane. Powinno być "Burdel na Kółkach".
V2021.03.2 9:58
"Stajnia Augiasza" a przypadkiem nie carycy Katarzyny ???
Anonim i reszta bandy2021.03.2 9:36
Moje credo: Mój antypolonizm jest wrodzony i nieusuwalny. Szlag mnie trafia gdy słyszę Polska, a zwłaszcza Kościół. Bo Polska od początku swych dziejów była, nadal jest i zawsze będzie chrześcijańska. A tego nienawidzi mój pan – szatan. Moją metodą jest kłamstwo, krętactwo, bezczelność. Przykład tej metody: każdy ksiądz = pedofil, każdy żołnierz wyklęty = bandyta, każdy Polak = antysemita, każdy głosujący na PIS = faszysta itd. Pojęcie wstydu, honoru i prawdy jest mi z natury obce. W końcu jestem wiernym pachołkiem mego pana. Mam też broń specjalną - zarzut antysemityzmu. Stosuję ją bez wahania w przypadku każdej krytyki.
Anonim2021.03.2 9:35
Szykuje się kapiszon naprawdę wielkiego kalibru.
Ciekawy2021.03.2 9:38
Domyślam się, że to była próbka żydowskiego sarkazmu, taki Erzatz rzetelnego argumentu... Mam rację? Poucz mnie, rebe.