30.04.19, 13:14Zdj. Facebook

'Mam dość!!!' Matka Magdaleny Żuk przerywa milczenie na temat śledztwa w sprawie śmierci córki w Egipcie

Dziś mijają dokładnie dwa lata od tajemniczej śmierci 27-letniej Magdaleny Żuk w Egipcie. W wywiadzie dla "Super Expressu" matka zmarłej kobiety przerywa milczenie i wyznaje, że chce wreszcie poznać prawdę na temat przyczyn śmierci córki. 

27-latka ze Zgorzelca dwa lata temu poleciała na wycieczkę do Egiptu, gdzie zaczęła się dziwnie zachowywać. Została przewieziona do szpitala, jednak odmówiła badań. Polka została wymeldowana z hotelu, a rezydent odwiózł ją na lotnisko, jednak Magdaleny Żuk, ze względu na stan zdrowia, nie wpuszczono do samolotu, ale też nie przyjęto z powrotem do hotelu. 

Markus W., partner kobiety, udostępnił w sieci nagranie, na którym widać, że 27-latka była przestraszona i nie mogła mówić swobodnie. Wkrótce ponownie trafiła do szpitala, gdzie miała wyskoczyć z okna. Matka kobiety, Elżbieta Żuk mówi w wywiadzie dla "Super Expressu":

"Mam dość, nie będę więcej milczała! Nie boję się więzienia, chcę wreszcie poznać prawdę!"

Matka Magdaleny Żuk wyznała, że córka była pod wpływem narkotyków, co ma wynikać z egipskiego raportu wykonanego po sekcji zwłok, jednak ten fakt mają ukrywać śledczy. 

 "To jedna z tajemnic śledztwa, o której zabroniła nam mówić prokuratura"- podkreśliła Elżbieta Żuk. Rodzice zmarłej 27-latki są sfrustrowani brakiem postępów w śledztwie. 

"Składaliśmy wnioski, żeby w końcu zwolnili nas z tajemnicy śledztwa. Nic to nie dało. Nic nie dały oficjalne skargi na prokuraturę. Dlatego uznałam, że dość milczenia"- zaznaczyła matka Polki zmarłej przed dwoma laty w Egipcie. 

yenn/SE.pl, Fronda.pl

Komentarze

plankton2019.05.1 7:33
Narotyki? A i owszem. Ostatecznie Żuk, po solidnym połamaniu się, zdecydowano przetransportować do Hurghady (285 km od Marsa Alam), czyli min. 3 godz. transportu. Nieprawdopodobnym jest, by na taką podróż nie otrzymała solidnego (zwykle narkotycznego) leku przeciwbólowego.
schmalzownik2019.04.30 15:04
JPIII Coś jak twoja mamcia, ino z obrzezanego druta kremlowskiego.
JPIII2019.04.30 13:58
Młoda żuczka uprawiała sex z arabem i przesiąkła islamskim nasieniem.
czytelnik2019.04.30 13:52
Nawet czyjaś śmierć jest okazją do głupawego trollowania przez idiotów typu ŻIGOLAK ONANISTA JURNY CWEL. Może redakcja zacznie wreszcie usuwać tych trolli.
Reytan2019.04.30 13:52
Komuch Ateista Dumny Pedofil. Rzadka sraka przecieka mu ze spodni,a on dalej kroczy dumnie po ubecku ku swietlanej przyszlosci calej postepowej ludzkosci za Uuralem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.30 13:29
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️11210zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
Ethanol2019.04.30 15:58
jeszczescie nie uzbierali ? tacy skapi jestescie, czy co chwila ktos z was kradnie to uzbierane ?
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.30 13:28
Wolność od religii. Masz prawo nie wierzyć ---> https://wolnoscodreligii.pl/ Instrukcja wystąpienia z sekty kościoła katolickiego ----> http://www.apostazja.info/index.php/procedura-b
Alojzy Cedzidło2019.04.30 13:45
Ten znów na bani . Nie zauważył ,że tu o czym innym mowa .
Reytan2019.04.30 13:46
Aktywnych komunistow bedziemy sprzedawac na roboty w lagrach w Korei Polnocnej.
ja2019.04.30 16:01
Dlaczego tak ważne dla niewierzącego jest jakieś oficjalne wystąpienie z organizacji w którą nie wierzy. Wręcz zachowujecie się czasem jak osoby religijnie fanatyczne żeby nie powiedzieć opętane nienawiścią do Kościoła Katolickiego - ciekawe też jest to że tylko do Katolickiego. Kiedyś chodziłem na chór ale mi się nie podobało więc przestałem chodzić, ale nie domagam się pisma od prowadzącej chór że nie mam z nimi nic wspólnego bo pozostały przecież nagrania w których śpiewam i nic tego nie zmieni.