29.03.19, 08:20

Media zataiły zeznania Komorowskiego?

- Nie tylko TVP za rządów PO postanowiła zataić te zeznania przed Polakami. Zrobiły to również TVN, Polsat i inne stacje, choć miały na sali ekipy. I jeszcze taki drobiazg, ale jakże wymowny. Można godzinami wymieniać przykłady jawnego łamania rzetelności i elementarnej uczciwości w mediach publicznych przed 2016 r. Fałszowano nawet zestawienia obrazujące czas antenowy przeznaczany poszczególnym partiom - mówił Michał Rachoń, dziennikarz Telewizji Polskiej w wywiadzie dla "Dziennika Gazety Prawnej"

Michał Rachoń prowadzi w Telewizji Polskiej program "Minęła Dwudziesta". W rozmowe z "DGP" przypomina sytuację z 2014 roku, kiedy prezydent Bronisław Komorowski składał zeznania jako świadek w procesie dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego i płk. Aleksandra L., byłego oficera WSI, oskarżonych o płatną protekcję. Dziennikarz sugeruje, że ówczesne media zataiły zeznania byłego prezydenta. To wtedy właśnie Michał Rachoń nagrywał transmisję z zeznań Bronisława Komorowskiego... telefonem komórkowym, by dotarły do opinii publicznej.


- Uważam, że dzisiejsza TVP przełamała w Polsce monopol informacyjny. Dziś taka sytuacja jest niemożliwa. Media naprawdę ze sobą konkurują, a nie udają rywalizację - stwierdził dziennikarz

kaz/dgp

Komentarze

Marian2019.03.29 11:21
" dzisiejsza TVP przełamała w Polsce monopol informacyjny. Dziś taka sytuacja jest niemożliwa. Media naprawdę ze sobą konkurują, a nie udają rywalizację - stwierdził dziennikarz" - skoro tak, to dlaczego NIC nie wiemy o rozmowie prezydenta Dudy w konsulacie polskim w Nowym Jorku, gdzie przez dwie godziny konferował z przedstawicielami Żydów amerykańskich? Nic nie wiemy o czym i dlaczego!
i2019.03.29 11:15
Czytałem kilka książek Sumlińskiego.Dużo w nich tez, przypuszczeń,podejrzeń. Ale twardych dowodów brak i to jest problem.
plankton2019.03.29 12:21
Gdyby Sumliński w sprawach, które opisuje w książkach miał twarde dowody, to w drodze z nimi do sądu rozbiłby się na pierwszym przydrożnym drzewie. «Kto nie wie, ten śpi w poduchach, a kto wie, tego wiodą w łańcuchach»
JR2019.03.29 10:29
Ciekawy jestem czy ten Szynukowicz ps. Komorowski przeczytał książkę "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego"? Tam jest cała wykładnia jego "działalności" politycznej. Tylko to jest tak jak w przysłowiu "Pluj k....e w oczy, a ona powie, że deszcz pada" i robi dalej swoje.
Grizzly2019.03.29 8:37
UBecka propaganda szeptana ciągle żywa a oskarża się w niej TVP o propagandę! Typowe żydo - UBeckie odwracanie kota ogonem!