06.01.14, 15:00Michał Wiśniewski (fot. Roger Gor photos/Wikipedia)

Michał Wiśniewski: Chowałem się przed pijanym ojcem w beczce po kapuście

"Lęk, strach i panika. Uciekałem z matką po śniegu do babci, bo przyszedł ojciec pijany i groził nam. Chowałem się z bratem w beczce po kapuście kiszonej. Uciekaliśmy po prześcieradle z pierwszego piętra. Wszystko można wybaczyć i niczego nie da się zapomnieć" - tak Michał Wiśniewski wspominał swoje dzieciństwo w programie "Uwaga". 

"Gdzieś tam w tle został ten alkohol, głównie przez mojego tatę, który łapał tak zwanego agresora, generalnie był głośny po alkoholu" - opowiadał piosenkarz. Dodał jednak, że rodzice nigdy go nie uderzyli. "Nigdy nie pamiętam, żeby tata mnie uderzył, albo mama. Te sytuacje, gdzie uciekaliśmy przed tatą pamiętam, rozmawialiśmy o nich często, pamiętam policję, ale nie pamiętam, żeby tata wobec mnie użył przemocy" - mówił Wiśniewski. 

"Jak można nie czuć żalu, kiedy nie ma się normalnego domu? Miałem 14 lat, urodziny, poszedłem do swojego taty i wróciłem do niego, zobaczyłem ten barłóg w którym oni mieszkali i ja bym wszystko oddał, żeby z nim być. Tam było nieczysto, niefajnie, ale to nie było istotne. To było pragnienie powrotu do domu. Mój tata dwa dni po moich urodzinach popełnił samobójstwo i dopiero wtedy poczułem żal. Że ja wyciągnąłem rękę po tylu latach, a on sobie poszedł" - konstatuje. 

Beb/Se.pl/Uwaga

Komentarze

anonim2014.01.6 15:09
patologiczny związek odejście od Kościoła Katolickiego i brnięcie w ateizm zazwyczaj się kończy przykrymi zdarzeniami szczególnie jak są małe dzieci potwierdza to dramatyczne wydarzenie z udziałem katarzyny waśniweskiej kiedy to podła ateistka z premedytacją zaplanowała śmierć dziecka które jej przeszkadzało w pijackich wojażach.
anonim2014.01.6 15:12
Jest tyle wiarygodniejszych patologicznych wspomnień choćby z DDA ,że tego czerwonowłosego Pana uważam za pragnacego stygnącego coraz bardziej mendialnego rozgłosu!
anonim2014.01.6 15:33
W mainstreamowych tv tego rodzaju zwierzenia sa płatne "bohaterom" programu! Ile skasował za program?Tam sie kasuje od 1 minuty!.
anonim2014.01.6 15:43
@Majestic: a przecież podobno ateiści nie zabijają, nie kradną i nie wierzą....
anonim2014.01.6 16:41
Wow, nie dość, że tekst z Superekspresu, to jeszcze dwa dni opóźnienia względem Pudelka. Frondel, refleks!
anonim2014.01.6 16:54
@Adpas Te "g" czytasz czy oglądasz!
anonim2014.01.6 21:38
Frondo litości!!! Zmieniacie się w tabloid w oszałamiającym tempie
anonim2014.01.6 21:50
i wszystko, lub prawie wszystko jasne.