01.10.19, 12:00Fot. Kremlin.ru, CC 4.0

Micheil Saakaszwili: Putin postanowił przed 2024 rokiem wskrzesić ZSRR

Putin zdecydował przed 2024 r., przed swoją przyszłą reelekcją, wskrzesić Związek Radziecki i planuje aneksować Gruzję, Armenię, Mołdawię, Białoruś, główną część Ukrainy, z wyjątkiem zachodniej. To jego plan”.

Micheil Saakaszwili. Były prezydent Gruzji, były gubernator obwodu odeskiego Ukrainy

O tym informuje portal Gruzja Online.

Częścią tego planu na tym etapie jest zmuszenie tych krajów do ogłoszenia neutralności i osłabienia ich przywódców politycznych. Góry, które są teraz za wami, nie oddzielą już dwóch krajów, będzie to jedno państwo, w którym ich żołnierze będą się swobodnie przemieszczać, ich urzędnicy przybędą nas poprowadzić. To ich plan, który [prorosyjski oligarcha gruziński] Iwaniszwili konsekwentnie realizuje”

powiedział Saakaszwili.

Polityk powiedział również, że wyłącznie politycy nowego pokolenia, którzy urodzili się już w niepodległej Gruzji, mogą pokrzyżować przebiegły plan rosyjskich rewanżystów.

Jagiellonia.org

Komentarze

prl2019.10.2 7:31
U nas też jakby komuna wraca.
JanP2019.10.1 15:36
Saszka, który kwili szaleju się najadł i pierdoły wieszczy.
lol2019.10.1 14:31
obecny rząd się już do tego przygotowuje wdrażając model autorytarny i kończąc model demokratyczny ;P + socjalizm i będziemy pasować jak ulał ;P duże podobieństwo już jest do modelu rosyjskiego już jest :P tylko wystarczy nas wcielić do nowego tworu :P