07.04.21, 11:30Screenshot TVP Info

Min. Niedzielski o otwarciu branży gastronomicznej i hotelarskiej

Dziś w trakcie konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że obecne obostrzenia zostają przedłużone do 18 kwietnia. Zabrał też głos w sprawie terminu, kiedy możemy się spodziewać ich luzowania.

Jak podkreślił Niedzielski, priorytetem na pewno będzie powrót najmłodszych dzieci do szkół oraz przedszkoli. Dodał:

Mam nadzieję, że jeszcze w kwietniu przedszkola i klasy I-III wrócą do nauczania”.

Podkreślił, że chodzi co najmniej o tryb hybrydowy.

Zapytano go także o kwestię otwierania restauracji oraz powrotu do organizowania koncertów w trakcie majówki. Stwierdził:

Zbyt wcześnie jest oczekiwać, że majówka będzie spędzana w ten sam sposób, jak spędzaliśmy to dwa lata temu czy wcześniej”.

Przyznał, że należy się spodziewać obecnych obostrzeń w tym okresie.Pytany z kolei o kwestię branży hotelarskiej, odparł:

"Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć, jakie będą kryteria dla tej części gospodarki, która jest związana z sektorem hotelarskim, bo to zależy tak naprawdę od momentu pandemii, w którym będziemy się znajdowali".

Przyznał, że trudno powiedzieć, czy latem będzie możliwe korzystanie z hoteli.

dam/TVP Info,wpolityce.pl

Komentarze

Hahaha2021.04.8 8:31
Branżę hotelarską otworzyć, Niedzielskiego zamknąć.
Elka2021.04.7 19:24
Trochę kultury, ludzie! Skąd wy się wzięli? Znów takie dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Skrzypek na dachu2021.04.7 19:19
Pan Adam mengele Niedzielski to morderca .
Jan Radziszewski2021.04.7 18:49
++ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
keller-krawczyk żydowska ratyzacja Europy2021.04.7 16:52
Przyznaje się, że jestem osoba o niskiej inteligencji, chorą psychicznie, ze skłonnościami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjęcie dziecka sąsiadki), bez podstawowej wiedzy o świecie, jestem skrajnie ogłupiona nienawiścią, zwykłą kürwą, prostaczką, prymitywną żydówą.
Franek2021.04.7 14:52
Jednego nie mogę zrozumieć: fryzjerka może iść do Biedronki a kasjerka z Biedronki nie może iść do fryzjerki, ale oboje mogą iść do kościoła?
Anonim2021.04.7 14:04
najlepszym dowodem na skutecznosc masek i zamykania gospodarki sa szpitale i cmentarz. Pelne ale nie czubate. Gdyby nie PIS i ich pozamykane przychodnie zmarlby trylion ludzi
astek2021.04.7 13:30
Jak widze tego ...........to na wymioty mnie zbiera.
Katolicka Kretynizacja Polski PL2021.04.7 13:23
Doszedłem do wniosku, że moim duchowym idolem jest… Adolf Hitler. Sam się zdumiałem, ale to fakt! A to ze względu na jego ważne słowa, które te wypowiedział na naradzie dowódców w przededniu podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow. Przecież ja (i moje wierne klony, jazgoczące kundelki szatana) nie robimy od lat na tym forum niczego innego! Zniszczyć Polskę! Zniszczyć Kościół! Zacytuję Hitlera: "Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. […] Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo. Bądźcie bez litości, bądźcie brutalni". Piękne, prawda? Jemu nie udało się Messerschmittami i Tygrysami, ale nam uda się aborcją i LGBT!!!
keller-krawczyk żydowska ratyzacja Europy2021.04.7 11:56
Przyznaje się, że jestem osoba o niskiej inteligencji, chorą psychicznie, ze skłonnościami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjęcie dziecka sąsiadki), bez podstawowej wiedzy o świecie, jestem skrajnie ogłupiona nienawiścią, zwykłą kürwą, prostaczką, prymitywną żydówą.
Won psychopato niedzielski!!!!2021.04.7 11:50
To już jest przerażające. Brak słów po prostu.
Anonim2021.04.7 11:49
Nie mogę się doczekać wyborów kiedy z największą przyjemnością zagłosuje przeciw PiSowi czyli partii Paranoja i Sukinsyństwo.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.7 11:48
Skoro zakłady fryzjerskie zamknięte to jakim cudem dworczyk ma cały czas tak ładnie utrzymaną grzywę na łbie? Powinien być zarośnięty jak ćpun terlecki i zasypany tłustym łupieżem jak ciota kaczyński!