04.02.15, 15:01Molestowania seksualne w telewizji. Sprawcą znany prezenter?

Molestowania seksualne w telewizji. Sprawcą znany prezenter?

W telewizyjnym światku aż wrze od plotek i podejrzeń. Wszystko za sprawą wywiadu, jakiego znana dziennikarka udzieliła tygodnikowi „Wprost”. Opowiedziała w nim, jak padła ofiarą molestowania przez swojego szefa – również bardzo znanego dziennikarza, jednocześnie szefa serwisu informacyjnego w jednej z komercyjnych telewizji.

„W telewizji podlega mu spora grupa dziennikarzy. Moje kłopoty z nim zaczęły się od tego, jak powiedziałam mu „nie”. Któregoś dnia podszedł do mnie z tekstem: „Widzę, że nie masz majtek pod dżinsami. Jedziemy do mnie?”. Rzucił też, niby w żartach: „Oprzesz się, suko, o ścianę, a ja wejdę od tyłu” – wyznała zdesperowana dziennikarka.

Kobieta opisała zjawisko dość szczegółowo, dlatego w mediach społecznościowych już pojawiają się domysły na temat tego, kto jest sprawcą skandalicznego zachowania. Pada nawet konkretne nazwisko, znane od lat w medialnym świecie. Dziennikarka skarżyła się pracodawcy na chamskiego kolegę, ale ten wszystko zlekceważył, a prezenter nadal występuje przed kamerą. Rozmówczyni „Wprost” musiała odejść z pracy.

„Wiem, że inne dziennikarki miały z nim podobne przejścia. Niektóre robią dziś zaskakujące kariery. W pewnym momencie zrozumiałam, że przy nim kariery nie zrobię" – konstatuje kobieta.

MaR/Wprost/Niezalezna.pl 

Komentarze

anonim2015.02.4 15:23
Podajcie nazwisko! Bo inne kobiety narażone na molestowanie i trzeba to tępić. Można uchronić będzie!
anonim2015.02.4 15:28
no jak tam poeci i wszelkie inne trolle, co kumpla waszego nie można dotknąć, teraz będzie się wszystko robić by nie ujawnić gościa, chcielibyście aby to był jakiś kapłan co ? no to by można było wykazać swoja moralność w świetle duchownego, ale ktoś z waszego środowisko oj to dopiero potwarz, zobaczymy niebawem kogo tak bronicie, co to za ludzie są !!!
anonim2015.02.4 16:30
proszę pierwszy troll się odezwał (exipeksi) jaśniej, jaśniej króliczku wypowiadaj się pisz z sensem merytorycznie, nie pluj jadem...
anonim2015.02.4 16:32
K.D.:)
anonim2015.02.4 19:10
Wiadomo kto jest tym chujem. Nadal czuję się bezkarny, tak jak większość tych podludzi
anonim2015.02.4 21:42
z TVNu czy słynny ambasador z Polsatu ?
anonim2015.05.13 7:24
https://www.youtube.com/watch?v=7XZobc8s7BY