19.12.14, 13:08Prof. Magdalena Środa (fot. Radosław Cetra/Wikipedia)

Nagonka na prof. Pawłowicz trwa w najlepsze. Prof. Środa: Ona ma kłopoty psychiczne. To jest posłanka specjalnej troski

Nagonka na prof. Krystynę Pawłowicz, która podczas obrad Sejmu zjadła na sali plenarnej sałatkę trwa w najlepsze. O błahej, wydawać by się mogło sprawie, rozpisały się nie tylko portale plotkarskie, ale i poważne media. Głos w sprawie niesfornej posłanki zdążyły również zabrać takie tuzy dziennikarstwa, jak Monika Olejnik, która poświęciła tematowi cały swój felieton w „Gazecie Wyborczej”. Serio? Naprawdę nie ma ważniejszych tematów do dyskusji?

Gdyby tego wszystkiego było mało, prof. Magdalena Środa poczuła się upoważniona do tego, by zabierać głos w sprawie zdrowia psychicznego posłanki PiS. „To jest posłanka specjalnej troski. Po jej zachowaniu widać, że ma problemy psychiczne. Niestety żadna ustawa nie rozstrzyga, czy takie osoby powinny posłować czy nie” - powiedziała etyczka w rozmowie z portalem Natemat.pl.

Środa dodała wprawdzie, że ostre komentarze innych posłów nie były dobre, ale zbagatelizowała chamstwo i grubiaństwo polityków PO-Twój Ruch. „Oni zareagowali na to, jak się zachowała, zapominając o sprawach psychicznych” - skwitowała. Rozmówczyni Natemat.pl zastanawiała się też, dlaczego Jarosław Kaczyński pozbywa się ze swojego otoczenia inteligentnych osób, jak Paweł Kowal, a zostawia takie, jak Adam Hofman czy wspomniana prof. Pawłowicz.

Sama posłanka PiS już raz oficjalnie odniosła się do sprawy jedzenia w Sejmie. W oświadczeniu napisała, że lepiej posilić się kanapką w trakcie obrad, niż zachowywać się jak po spożyciu. Ale przeciw Pawłowicz wyciągnięto ciężki działa, dlatego parlamentarzystka postanowiła przytoczyć najbardziej wulgarne komentarze, jakie spadły na nią po medialnej nagonce. „Lincz, nienawiść, obelgi, wulgarność, pogarda i życzenie śmierci za zjedzenie sałatki. Oto stan ducha i umysłów osób wyhodowanych przez lata rządów PO-PSL i różnej maści lewactwo i szczucia przez ich media” - kwituje parlamentarzystka.

MaR/Natemat.pl/Fronda.pl 

Komentarze

anonim2014.12.19 13:17
Przyganiał kocioł garnkowi.
anonim2014.12.19 13:51
Faszystka Sroda twierdzi,ze nie ma jakiegos tam prawa regulujacego costam. Jest natomiast prawo, ktore reguluje postepowanie wobec osob, ktore wzamian za propagowanie masowych mordow braly pieniadze w zawoalowany sposob poprzez swoja fundacje nazistowska. A mimo to zasiadaja w sejmie. Mowa oczywiscie o faszy-komuno-nazistce Nowickiej. Bezczelnosc faszystki Srody wola o pomste do nieba.
anonim2014.12.19 15:10
@villain "...Pawłowicz przypomina babę z PGRu co to w chlewie przy gwnie nawet zeżre!..." A może jadła nożem i widelcem? widziałeś to??? Nam nadzieję że nie mlaskała ;). Nawet w studiach telewizyjnych popija się wodę mineralną i nikt się nie martwi że podleje się laptop ;) W szkole co drugi uczeń podjada na lekcji, może tak rozładowuje stres skoro przerwy są takie krótkie, bądźmy ludźmi, czasem nawet żuje gumę bo zapomni wypluć lub wysyła SMS-a. No i co z tego? świat się przez to zawali? Do szkoły chodzi się po to by zdobywać wiedzę. Chyba najważniejsze jest to CO MA W GŁOWIE a nie co na głowie lub na ławce itp. Co za drobnomieszczaństwo na tym forum! Mogę jedynie życzyć pani poseł smacznego ;)
anonim2014.12.19 15:14
Ale lemingoza ma tematy do podniecania się nie ma co!
anonim2014.12.19 15:25
@Janko- Ma zdecydowanego konkurenta w postaci Niesioła!
anonim2014.12.19 15:31
Czy jest jakiś KONKRETNY przepis który zabrania posłance jedzenia sałatek w Sejmie? który paragraf? Widzę że afera taśmowa przy aferze sałatkowej to pikuś. Może już nikt nie pamięta jak jakiś czas temu część posłów podczas obrad sejmu surfowała sobie w Internecie na stronach porno? Sałatka to samo zdrowie...i witaminy ;)
anonim2014.12.19 15:58
Pawłowicz powinna przeprosić za swoje zachowanie w Sejmie. Byłoby po sprawie ale nie, ona woli dogryzać innym.
anonim2014.12.19 16:30
Jedzenie sałatek w sejmie jest ogromnie szkodliwe dla państwa polskiego, zagraża jego ekonomii, gospodarce, suwerenności ....i jest wrogiem narodu - hehehehh Polacy zamiast interesować się sprawami istotnymi dla kraju to "łykają" dosłownie wszystko co im podsuwają lewackie media aby zaśmiecać umysł i odsuwać od spraw istotniejszych, a to mama Madzi, a to sałatka Pawłowicz, a to botoks Kopacz....widać że w kraju nie mamy POWAŻNIEJSZYCH problemów.
anonim2014.12.19 16:44
Niepotrzebnie pani Pawłowicz zachowuje się kontrowersyjnie. Media to wykorzystują a PIS na tym traci.
anonim2014.12.19 17:30
Jak Korwin spał w Parlamencie to nikomu nie przeszkadzało.... że podatnicy płacą mu za spanie a było widać ewidentnie ZEROWE ZAINTERESOWANIE tematyką obrad. Pawłowicz odwrotnie, szkoda jej było wyjść w środku by czegoś nie stracić w przeciwnym razie przecież by wyszła, więc nie możemy jej zarzucić braku zainteresowania obradami a że dziennikarze są wszędzie to ten fakt wykorzystali przeciwko niej. Dla dziennikarzy plotkarskich pisemek to żaden problem zmontować coś jak się posła jak się go nie lubi. Oczywiście każdy z obecnych tu na forum nigdy, przenigdy nie jadł kanapki w godzinach służbowych (nie wszystkie firmy przewidują przerwy na lunch), nie uwierzę.
anonim2014.12.19 17:32
egzalta : Różnie ludzie reagują. Jeżeli na widok widelca tak reagujesz to jak jesz? Mnie to bulwersuje :http://niepoprawni.pl/blog/zolmar/krotko-o-sklerozie-rezydenta-bula
anonim2014.12.19 17:42
@elzata-Na widok widelca zrywa cię na wymioty? Serio?
anonim2014.12.19 20:06
Słyszał ktoś jak Magdalena Środa przeklina? To nie ten poziom.
anonim2014.12.19 22:10
Uważam ,że Środa ma kłopoty psychiczne a ja się rzadko mylę.
anonim2014.12.20 1:05
Każdy może mieć kłopoty psychiczne jak obcuje z tłukami feministkami. Prof. Pawłowicz nie ma zaś kłopotów umysłowych, w przeciwieństwie do reszty czerwonej hołoty.
anonim2014.12.20 15:20
Akurat się z tym zgodzę, że Pawłowicz może mieć problemy psychiczne. Nie chodzi o samą sałatkę, ale o pełne agresji i pogardy dla otoczenia zachowanie, które po raz kolejny ujawniła. Niestety każdy nieprzychylny komentarz odbija lub odwraca kota ogonem, zamiast przyjąć naganę z pokorą i skruchą oraz zastanowić się nad sobą żeby więcej takie sytuacje się nie powtórzyły. Takiej agresji jaką ona w sobie nosi nie widuję na codzień. To nie jest normalne zachowanie.
anonim2014.12.20 16:45
Pani prof. Pawłowicz nie stosuje eufemizmów stąd dla mało inteligentnych (młodych wykształconych z wielkich miast) może wydawać się ,że jest "chamska".
anonim2014.12.21 13:04
Ropucha znowu nadaje pseudo profesorka posluguje sie jezykiem propagandy ponizajac i obrazajac osobe profesor K.Pawlowicz. Zrobmy akcje na ropuche psedo profesor srode niech sobie kupi lusterko!!!!!!!
anonim2014.12.21 14:29
CzęstochowskiPoeta Gru 19, 2014, 2:59 po południu Ale to prawda, Pawłowiczowa czy Niesioł nie powinni być nigdy posłami. Ale sami sie do tego sejmu nie wepchali. Najpierw musieli dostać tę parę tysiecy głosów, czyż nie? I to właśnie dla tych "wyborców" takie jełopy jak Niesiol, Pawlowicz itp są idolami. Posłowie są emanacją kultury swoich wyborców , czyżbym sie mylił?
anonim2015.02.1 22:16
Paweł Poncyliusz też bierze udział w nagonce? Bo powiedział dokładnie to samo. Zresztą wystarczy popatrzeć na zachowanie tej kobiety żeby powziąć podobne podejrzenia...