26.06.13, 08:35Logo akcji "Zablokuj komucha" (Ruch Narodowy_Facebook)

Narodowcy będą „blokować komucha”. Nie chcą dopuścić do uczczenia w Sejmie urodzin gen. Jaruzelskiego

6 lipca w Sejmie – według planów Sojuszu Lewicy Demokratycznej – ma się odbyć feta z okazji urodzin gen. Jaruzelskiego. Plany nie podobają się narodowcom, dlatego zamierzają zablokować imprezę. „Jaruzelski, komunistyczny oprawca, jeden z najwierniejszych moskiewskich agentów w PRL, oraz patron okrągłostołowej zdrady ma być uhonorowany w parlamencie "wolnej" Polski” - piszą na Facebooku na profilu akcji „Zablokuj komucha”.

Narodowcy podkreślają, że „żadna z dotychczas rządzących w naszym kraju partii nie zdobyła się na gruntowną dekomunizację, dlatego my, Polacy, musimy wziąć sprawy w swoje ręce”. Co konkretnie zamierzają zrobić? W pierwszej kolejności zaapelować do marszałek Sejmu, aby nie dopuściła do „takiego żenującego spektaklu”. „Jeśli to nie poskutkuje i komuniści nie wycofają się z tych planów, zablokujemy wszystkie wejścia do Sejmu RP i nie dopuścimy tam Jaruzelskiego” - ostrzegają.

Nawet jeśli Jaruzel się nie pojawi, na co jest szansa, bo czerwoni chyba wymiękli po naszych zapowiedziach, to w jego urodziny zorganizujemy mu zaoczny sąd polowy” - zapowiada z kolei robert Winnicki. „Pochylimy się również nad postacią Zygmunta Baumana i nierozliczonego stalinizmu w Polsce” - dodaje prezes honorowy Młodzieży Wszechpolskiej.

Inny wymiar ma inicjatywa Stowarzyszenia Młodzi dla Polski, które zamierza przygotować Księge „zasług” Wojciecha Jaruzelskiego. „Znajdą się w niej informacje o jego decyzjach i faktach z jego życia, które pokazują go przede wszystkim jako przywódcę i prominentnego wojskowego komunistycznej Polski” - wyjaśniał w rozmowie z Pch24.pl Sebastian Kaleta, prezes Stowarzyszenia. Jak zapewnia, celem akcji jest to, by do świadomości społecznej i władz SLD dotarło, że „nie da się ukryć faktów z życia Jaruzelskiego, bo kompromitujące go dzisiaj działania, zostały potwierdzone przez wielu historyków”.

eMBe

Strona akcji "Zablokuj komucha" TUTAJ

Komentarze

anonim2013.06.26 9:00
Arbiter, mnie to obchodzi wiec SHUT UP komunisto! Zacznijmy w koncu odzyskiwac Polske dla Polakow, jednoczesnie pokazujac komuchom( sld) srodkowy palec! Niech zyje Wolna, Silna i Suwerenna Najjasniejsza RZECZPOSPOLITA POLSKA! BHO!!!
anonim2013.06.26 9:04
Mam nadzieję, że ich akcja będzie skuteczna. Sama zapowiedź akcji powinna zniechęcić Jaruzelskiego do fetowania w budynku Sejmu.
anonim2013.06.26 9:11
No i rozszczekała się komusza hołota. Skoro te akcje powodują takie ujadanie komuszków, to popieram je całym sercem.
anonim2013.06.26 9:20
@arbiter, @Kuciborski Dlaczego dyskryminujecie łysych ? Dlaczego używacie obraźliwej mowy nienawiści wobec tych młodych Polaków ? Na jakiej podstawie twierdzicie, że to "faszystowskie śmiecie" ?
anonim2013.06.26 9:21
RED IS BAD!!!!!!!!!! Przecież ten zbrodniarz jest ciężko chory. Niech leży w łóżku i wspomina stare, dobre czasy. Takie wzruszenia mogą go... zabić ;)
anonim2013.06.26 9:31
@arbiter Mój drogi, skoro nie potrafisz zauważyć, że napisałem do Ciebie i do Kuciborskiego, który tego określenia użył, to znaczy, że chcesz uczyć czegoś, z czym masz nieustanne problemy. :-) Wskazanie na łysość członków ONP ma wyraźnie pejoratywny cel. W waszych wypowiedziach nie ma nic rzeczowego tylko same negatywne emocje - nieuzasadnione, bo nie podajecie żadnego sensownego uzasadnienie tego plucia na tych odważnych młodych ludzi. A fe !
anonim2013.06.26 9:41
Kiedy się u nas wreszcie skończy promowanie szefów przestępczych zbrojnych organizacji którzy mają krew robotników na swoich czerwonych łapach? Przed sądami nie może stanąć ale na wywiady, imprezy ma zdrowie? Moskiewskie pachołki hołubią tych zbrodniarzy, zapraszają na wykłady, wołających o sprawiedliwość oskarżają o nienawiść. Przewrotni faryzeusze .
anonim2013.06.26 10:08
@arbiter Skąd wiesz: 1. Że to "zwykli faszyści" ? 2. Że są zaślepieni nienawiścią ? 3. Że to nie jest odwaga, skoro media, wymiar sprawiedliwości i środki przemocy są w rękach ludzi popierających czerwony terror ? Jesteś mało domyślny, ale wyraźnie duże emocje przeszkadzają Ci w tym. Do "gadania" to mam normalnych ludzi, z niezaburzonym systemem wartości i umiejącymi rozsądnie myśleć i argumentować. Tobie i reszcie staram się miłosiernie pomóc. :-)
anonim2013.06.26 10:10
Zdegradować oprawców i zbrodniarzy narodu polskiego.Dokoptować urbacha, kwaśniaka, millera, oleksego, nałęcza, cioska, dukaczewskiego.Dla wszystkich ks na placu defilad.W dalszej kolejności rozliczać innych konfidentów i przebierańców typu boni, borusewicz itd.Zlikwidować ulice stalinistów jak kuroń i geremek.Zdegradować ich tzw dokonania na rzecz magdalenki symbolu zaprzaństwa i zdrady narodowej.
anonim2013.06.26 10:11
Popieram inicjatywę RN
anonim2013.06.26 11:00
@arbiter To Ty się kompromitujesz, udając, że nie wiesz dlaczego i komu zadałem pytanie o "faszystowskich śmieciach", a po drugie jesteś obłudny, bo z twojej odpowiedzi na moje 1 i 2 pytanie wyraźnie wynika, że tak właśnie uważasz. Emocje, po raz kolejny, nie pozwoliły Ci zrozumieć sensu mojego trzeciego pytania, w którym stwierdzam fakt POPIERANIA czerwonego terroru przez ludzi mediów, władzy, wymiaru sprawiedliwości, a nie ISTNIENIA tego zjawiska obecnie, choć wiele jego "miękkich" elementów łatwo można zauważyć. Reszta twojej oderwanej od rzeczywistości i obraźliwej wypowiedzi nie zasługuje na komentarz.
anonim2013.06.26 11:08
@arbiter Co do ich programu, z którego, jak twierdzisz, jasno wynika, że to faszyści to poproszę o cytaty z ich deklaracji ideowej (http://ruchnarodowy.org/), które jednoznacznie świadczą o tym.
anonim2013.06.26 11:14
@Wojo: po co się pan męczy? Żeby być faszystą wystarczy wszak postulować rozliczenie aparatczyków i zbrodniarzy minionego ustroju. Proszę zauważyć, że to miano zyskiwali po kolei wszyscy nieakceptowani przez salon politycy, działacze, dziennikarze - od Kaczyńskiego, przez Ziemkiewicza po Winnickiego i Bosaka. Dla zwolenników obecnego ładu świat jest prosty - my, postępowi Europejczycy, tolerancyjni i pełni miłości, oraz oni - faszyści, nienawistnicy, podpalacze kraju i tak dalej. Próżny wysiłek, nie da się ich przekonać.
anonim2013.06.26 11:28
Szanowny Panie Aleksandrze, ma Pan racje, ale ja zawsze chętnie sprawdzam cudze opinie, bo mogą byc zasadne, i jak Pan widzi, zarozumiały i pewny siebie "arbiter" (nota bene, to funkcja zupełnie nie odpowiednia dla tak emocjonalnej osoby) nie bardzo jest w stanie wskazać na racjonalne podstawy swoich stwierdzeń, a zamiast tego atakuje moją osobę, co odsłania dla innych kompromitującą prawdę o nim, i jego wspólnikach atakujących RN. Kłaniam się i dziękuję za temat i komentarz.
anonim2013.06.26 11:31
@arbiter: nie bliżej nieokreślonych, a konkretnych. GW jest antypolska, co dostrzeże każdy potrafiący myśleć analitycznie czytelnik. Lewactwo pokroju Palikota też, hasło "Polacy muszą się wyrzec swojej polskości" wypowiedziane oficjalnie i publicznie przez posła z Biłgoraja to nie jest głupie gadanie pijanego wujka na imieninach cioci, a konkretna deklaracja. Jeżeli walka z czymś takim jest faszyzmem to mi ręce z wizgiem opadają na ziemię.
anonim2013.06.26 11:34
@Wojo: jak pan widzi radzę sam rad własnych nie słuchając. Arbiter nie ma argumentów, dlatego jest agresywny. Jak powiedziałem, każdy kto nie popiera jego ideologii jest faszystą, tutaj nie ma pola manewru. Ale zgadzam się - dyskusja z takimi ludźmi ośmiesza ich i wyciąga na światło dzienne miałkość ich argumentacji.
anonim2013.06.26 12:07
@Arbiter: co do Wyborczej - ataki na polskość, oskarżanie Polaków o antysemityzm, promowanie szkalującego nas Grossa - wystarczy? Co do Palikota - to nie są inne poglądy. Inne poglądy (od moich) ma PiS, który jest partią państwowo - etatystyczną, ale w życiu bym go nie nazwał antypolskim. O poglądach można dyskutować, można próbować się nawzajem przekonać, dojść do kompromisu. Tymczasem Palikot powiedział wprost - trzeba wyrzec się polskości. To jest działanie wrogie, antypolskie, próba wynarodowienia Polaków - z czymś takim dyskutować nie można, to trzeba zwalczać wszystkimi dostępnymi środkami. Palikota można porównać do Igo Syma, pierwszego zdrajcę, na którym Armia Krajowa wykonała wyrok śmierci. I od razu mówię, bo się pan słówka czepniesz - ja nie postuluję, żeby Palikota ukatrupić, mamy nieco inną rzeczywistość i aż tak radykalne środki nie są ani konieczne, ani usprawiedliwione. Ale należy zrobić wszystko, żeby go odizolować, żeby nie dopuścić go - jako wroga Polski i Polaków - do decydowania o wspólnym dobru jakim jest nasza Ojczyzna. Zwalczanie zdrajców to nie żaden faszyzm, to patriotyzm i konieczność.
anonim2013.06.26 12:13
"Nawiasem, bardziej anty-polska jest Fronda, która uważa za nadrzędne nad prawem polskim prawo obcego państwa (żeby nie powiedzieć mocarstwa) tj. Watykanu." ROTFL ! To brzmi prawie jak cytat z towarzysza Soso - jesteśmy " w domu". Mnie się już odechciało, Panie Aleksandrze. Ze idiota, to podejrzewałem, ale że tak ciemny to już nie. Stanowczo kończę, a czytelnikom tego zabawnego finału życzę miłego popołudnia. :-)
anonim2013.06.26 12:22
@Arbiter: jeżeli Fronda jest antypolska to równie antypolski był Mieszko, który przyjął chrzest, antypolscy byli wszyscy jego następcy, którzy chrześcijaństwo i naukę Kościoła traktowali bardziej serio niż red. Terlikowski. Polska jest krajem chrześcijańskim, większość Polaków to katolicy i uznanie chrześcijańskiego portalu za antypolski ma tyle samo sensu, co uznanie za kwintesencję polskości ruchy rodzimowiercze...
anonim2013.06.26 13:33
Prawo Boże nie jest prawem Watykanu, ale - jak sama jego nazwa wskazuje - prawem Boga, które dla mnie też jest ważniejsze od jakiegokolwiek prawa ludzkiego. Bardzo sprytnie ominął pan Palikota i jego jawnie antypolską działalność, dążącą do wynarodowienia Polaków. GW go w tym wspiera, podobnie jak wiele innych mediów, czyli - działają przeciwko Narodowi Polskiemu. Prosta konstatacja, dostępna każdemu kto posługuje się rozumem. Tu nie chodzi o odmienne poglądy, tylko o jawnie wrogą działalność. Odmienne poglądy mieli Piłsudski i Dmowski, można się z nimi nie zgadzać, można jednego przeciwstawiać drugiemu, ale żadnemu z nich nie można zarzucić, że działał przeciwko Polsce. Adamowi Michnikowi i pismakom z Czerskiej można. Taka drobna, pewnie dla pana niedostrzegalna, różnica. Odmienne poglądy od moich ma Piotr Ikonowicz, ale w życiu bym nie nazwał go wrogiem Polski. Palikota tak nazywam i uważam, że jest to uzasadnione. Pan tej różnicy nie widzi, dla pana są to tylko odmienne poglądy. Dla mnie jest to działanie wrogie, jest to zdrada. A zdrajców się nie dopuszcza do publicznej debaty. Proszę sobie wyobrazić Niemca, który mówi wprost, że Niemcy powinni się wyrzec swojej niemieckości - i proszę sobie wyobrazić, co go spotyka.
anonim2013.06.26 13:49
i bardzo dobrze stary dziad powinien odpowiedzieć za zbrodnie których dokonał
anonim2013.06.26 13:58
Jeśli dopuszczą do tej hucpy, to trzeba się domagać zaraz potem uczczenia minutą ciszy daty śmierci Adolfa H., Stalina .
anonim2013.06.26 14:05
@arbiter - prawo Boże jest prawem przekazanym przez Pana Boga, jak sama nazwa wskazuje. Katolicy przestrzegają Dekalogu. Coś się koledze pomachlaczyło z halachą, prawem ustanawianym przez rabinów które jest równe a niekiedy wyższe od prawa boskiego. /vide Talmud Babiloński/. Dekalog składa się z 10 przykazań a 1 powiada: nie będziesz miał bogów innych przede mną.
anonim2013.06.26 14:37
Miejsce tego komunistycznego zbrodniaża, agenta informacji wojskowej o pseudonimie ,,Wolski" jest w więzieniu, a nie w sejmie.
anonim2013.06.26 15:45
Ale skur....stwo! Wkur...ją ludzi i grają na nerwach. Jak długo jeszcze?