18.03.15, 13:00fot. Facebook

Natalia Niemen celnie punktuje hipokryzję Lisów!

W jakże celny sposób wypunktowała hipokryzję Hanny i Tomasza Lisów. Na swoim Facebooku napisała: „Eleonora Atalay umieszcza kolejny blogowy wpis. Tym razem cytat. Z ust on wyszedł imć Hanny Lis. Rzecz pojawiła się onegdaj w "Zwierciadle". Pozwolę sobie wyłuszczyć z całego tekstu ten znaczący fragment. Proszę uważnie przeczytać, co jest tak GORZKIE dla żony Tomasza Lisa. Hm....wieeeeelce zastanawiające w kontekście oszczerczej publikacji w "njusłiku" sprzed miesiąca, o Niemenie i naszej rodzinie, która to okropna i ohydnie kłamliwa publikacja bardzo mnie zabolała. Nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe?....dziwna jest ta rodzina Lisów....". 

I dalej: ""GORZKI. Gorzka jest dla mnie łatwość, z jaką często świadomie rozpowszechnia się w Polsce oczywiste kłamstwa o znanych ludziach. Gorzkie jest to, z jaką zajadłością pomawia ich się o rzeczy, których nigdy nie zrobili, z jaką radością poniża się kogoś często wyłącznie po to, by uwolnić się od własnych kompleksów. A być może jeszcze bardziej gorzka jest świadomość, że wielu te oczywiste brednie i insynuacje kupuje, często z tych samych powodów, z jakich inni je kolportują." Tak! Dokładnie tak! Pani Hanna z ust mi to wyjęła ... No, wypisz, wymaluj!....:) Całość w linku poniżej. A czytelnikom "njusłików" i tym podobnych życzę przejrzenia na oczy i nauczenia się samodzielnego myślenia". (http://eleonoraatalay.blogspot.com.tr/2015/03/gorzki-wedug-hanny-lis.html)

mm/Facebook

Komentarze

anonim2015.03.18 13:15
No to się Lisowa przegadała.Profesjonalistka.
anonim2015.03.18 13:18
Czytelnikom (oszołemom) Newsweeka, GW i Tygodnika Powszechnego do sztambucha: "Ludzie og­ra­nicze­ni a przy tym fa­naty­cy sta­nowią plagę ludzkości. Biada państwu, w którym ta­cy ludzie mają władzę. Są nieto­leran­cyjni i poz­ba­wieni wszel­kich skru­pułów. Uważają, że cały świat kłamie, a tyl­ko oni mówią prawdę. " Z tolerancją i poszukaniem prawdy jesteście na bakier. Lubicie dekretować za Adam Michnikiem i innymi gwiazdami mainstreamowego dziennikarstwa kto jest antysemitom, a to nie jest. Alana Finkielkraut, żydowski eseista i filozof napisał świetną książkę książkę na ten temat " W imię innego, Antysemicka twarz lewicy", Jego oceny świetnie przystają do Lisa i jego ferajny.
anonim2015.03.18 13:36
A ja wolę mieć do czynienia z babtystką niż z totalnym wrogiem Chrystusa, Ona jest mi bardziej siostrą niż ty bratem.
anonim2015.03.18 19:06
Lisy sa jak ekskluzywne dziwki
anonim2015.03.18 20:07
"Wszyscy pamiętają stosunki w ich rodzinie"? Nowakowska. Oooo, ta wie o wszystkim. Przed jej wzrokiem, uchem i pamięcią nikt nie umknie.