04.02.19, 15:30Fot. cantfightthetendies via Flickr, CC BY 2.0

Niemiecka Antifa chce zabijać

30 stycznia strona Indymedia podała szczegółowe instrukcje, jak zabijać mają polityków partii Alternatywa dla Niemiec (AfD). Aby zaś ułatwić decyzję o morderstwach, członków AfD odczłowieczono, określając ich epitetem, którym często skrajna lewica nazywa swoich wrogów, a mianowicie słowem „świnie”.

Wspomniana strona internetowa jest powiązana z Anti-German Antifa Underground. A o jej przerażających instrukcjach, czyli o „Poradniku” zabijania polityków AfD, poinformował Oliver Janich – polityk (przewodniczący Partii Rozsądku), a jednocześnie pisarz, dziennikarz „Financial Times Deutschland”, „Suddeutsche Zeitung” i „Focus Money”.

Jaka jest treść „Poradnika”?

Po pierwsze, zaleca on zdobycie broni palnej z materiałów kompozytowych w krajach takich jak Norwegia, Finlandia, Polska, Czechy, Francja, Austria.

Po drugie, doradza wyposażenie się grupy zamachowców w krótkofalówki z szyfrowaniem, a także w furgonetkę, kilka motocykli i ubrania na zmianę.

Po trzecie, wskazuje, że zamachowcy powinni dobrze znać terenu, na którym mają działać.

Po czwarte, szczegółowo opisuje sposób przeprowadzenia planowanego zamachu, a także to, jak bezpiecznie pozbyć się dowodów zabójstwa.

Po piąte, wymienia imiona i nazwiska celów, czyli polityków AfD takich, jak: Beatrix von Storch, Alice Weidel, Alexandra Gaulanda, Jörga Meuthena oraz Björna Höcke.

Jedna z potencjalnych ofiar, czyli poseł do Bundestagu oraz współprzewodnicząca AfD Alice Weidel tak zaś wypowiedziała się na temat prezentowanego „Poradnika”: „Poprzez to bezpośrednie wezwanie do morderstwa, skrajnie lewicowy terror przeciwko AfD osiągnął nowy poziom. Jeśli wzywa się do zabójstwa, wydaje się, że wszystkie ograniczenia zawiodły. Wzywam rząd niemiecki do sklasyfikowania tak zwanej Antify jako organizacji terrorystycznej i zamknięcia portalu Indymedia”.

Na przykładzie Niemiec widać, do czego prowadzi nie tępiony w zarodku lewicowy terror. Uczmy się na cudzych błędach.

erl/prawy.pl

Komentarze

Grizzly2019.03.5 13:56
Sami są czerwonymi faszystami prosto od Hitlera!!
zenek2019.02.4 23:53
no proszę, w Niemczech też chorzy bandyci spod znaku sierpa i młota planują ataki i morderstwa przeciwników politycznych tak jak u nas nawołuje "totalna zmiana". O dawna wiadomo, że wszystko co wywodzi się z komunizmu to jest najgorsze zło i bagno na świecie. To komunizm i wyrosłe z niego ideologie mają na sumieniu najwięcej istnień ludzkich na całym świecie. Wszystko co najgorsze wywodzi się z komunizmu. Pod płaszczykiem tolerancji dla różnego rodzaju dewiacji szczują wszystkich, którzy mają inne poglądy niż oni. Według nich tolerancja powinna działać w jedną stronę: oni mogą wszystko i wszystkich mieszać z błotem a jak ktoś tylko próbuje protestować przeciwko temu to rzucają się na niego jak banda wygłodniałych hien. Musimy obronić nasz kraj przez tymi dzikimi hordami. Powiedzmy NIE zakłamaniu PO, nowoczesnej, gazety wyborczej, tvn i wszystkich, którzy sieją nienawiść. Wybierzmy normalność bez nienawiści.
JR2019.02.5 8:26
Brawo! Ja dodam tylko żeby na potwierdzenie pańskich słów co niektórzy przeczytali książkę Piotra Zychowicza "Sowieci" , a także "Zginęli bo byli Polakami" Nikołaja Iwanowa. Mógłbym podać inne tytuły, ale wystarczą na razie dwa.
ZERR02019.02.4 20:43
śmieszna sprawa... właściwie od zawsze to właśnie lewica różnych odcieni, od ciemnoczerwonej przez czerwoną po różową, szerzy terror, morduje na masową skalę, indoktrynuje od przedszkola... do takich poziomów przemocy jak RAF albo IRA żadne grupy prawicowe nawet się nie zbliżyły. Ale idioci mają we łbie obraz inny zgoła. To prawica jest beee a lewica pragnie szczerego dobra i przychyla wszystkim nieba. Jak widać - przekonania 'ludu' to czysta fikcja.
Maria Błaszczyk2019.02.4 21:16
Po pierwsze - antifa to nie tylko lewica. To różne ugrupowania, również liberalne czy anarchiści - łączy je niechęć do faszyzmu i tyle. Po drugie - nie, lewica współcześnie nikogo nie morduje, przynajmniej w naszej części świata. Po trzecie - indoktrynuje od przedszkola np. kościół katolicki, włączając w to zastraszanie i terroryzowanie dzieci za pomoca bajek o piekle i diable - i to Ci się podoba. Lewica nic takiego nie robi... W końcu ja jestem lewicą. Nikogo nie zabiłam. Naprawdę chciałabym przychylić wszystkim nieba 9zwłaszcza: kobietom, kolorowym, dzieciom, nieheteronormatywnym, osobom z niepełnosprawnościami lub innymi problemami zdrowotnymi itd.) Nie uważam też, by prawica była beee. Uważam, że cywilizowana prawica (czyli niefaszyzująca i demokratyczna) jest niezbędnym elementem demokracji. Gdyby istniała wyłącznie lewica, to jej progresywne idee spowodowałyby rozpad społeczeństw, bo ludzie różnią sie zdolnością adaptowania do zmian. Prawica dbając o tradycję i spowalniając zmiany jest koniecznym warunkiem zrównoważonego rozwoju społeczeństw. No a poza tym pilnuje kasy - co również jest ważne. By lewica mogła wydawać - prawica musi zarobić. Z drugiej strony bez lewicy nadal żyli byśmy w społeczeństwach feudalnych, gdzie biedni byliby niczym więcej niż kurz, kobiety wciąż byłyby własnością mężczyzn, a jak nie - to stos, kościół wciąż twierdziłby, że Ziemia jest płaska, sekcje zwłok niezgodne z wolą boga, a niegrzeczne dzieci należy kamienować.
Wojtek Polak2019.02.4 21:59
Marysiu o czym ty bełkoczesz .nie szkoda ci zdrowia na ćpanie jakiegoś świństwa, bo przecież na trzezwo nikt by nie wymyślił takich głupot.
M.2019.02.4 22:03
Hahahaha lewactwo nigdy nie indoktrynowało przy pomocy bajek o piekle tylko przy pomocy obozów na Kołymie i kulek w czaszce he he he Ogarnij się kobieto i wciskaj te głupoty równie durnym jak ty
ZERR02019.02.5 9:39
Lewica to nie tylko tzw neomarksiści. Anarchiści to - w europie - również lewica, i to skrajna. Generalnie z anarchistami jest podobnie jak z nacjonalistami czy Żydami (jeśli uznamy żydowstwo za postawę polityczną) - mogą być anarchiści (nacjonaliści, Żydzi etc) prawicowi (często w USA) jak i anarchiści lewaccy (najczęściej w europie). Dzieli ich właściwie wszystko. Z "indoktrynacją" to samo. Każda kultura opiera się na formowaniu dzieci. Od żłobka i przedszkola. Na wpojeniu dziecku wzorców zachowań, tabu i rygorów. Na wpajaniu zasad 'przemocą', gdzie najbardziej wyrafinowaną formą przemocy jest Autorytet (na przykład autorytet rodzica). Wychowanie to przemoc, przemoc dobra że tak nazwę, i tak musi być. Nie ma najmniejszych problemów, aby każdy proces wychowawczy nazwać 'indoktrynacją', ale to intelektualne kłamstewko. Jednak bez względu na definicje, na dzielenie włosa na czworo, proces formowania społeczeństw przeprowadzany przez nowoczesne państwo socjalistyczne jest w 95% agresywną indoktrynacją.
ZERR02019.02.5 10:18
Z ta biedą feudalną, generalnie z obrazem feudalizmu jest kłopot, bo podobnie jak i w innych quasi-ustrojach mamy zakodowany obraz ze schyłku, z okresu upadku ustroju. Upadku niekoniecznie powodowanego cechami ustroju. Tak samo jest z niewolnictwem w USA. Wbito nam do głów obraz czarnych rzesz w kajdanach, a tymczasem przez większość czasu, większością niewolników w USA byli BIALI. Biali katolicy dokładnie, a nadzrocami często bywali kosztowni, czarni niewolnicy. Dochodziło do ustanawiania prawa zakazującego zapładniania białych niewolnic przez czarnych w celu uzyskania drogiego czarnego niewolniciątka. Revenons a nos moutons, w feudalizmie - przed katastrofą Czarnej Śmierci - poziom rzeczywistych dochodów ludności był tak wysoki, że osiągnięto go ponownie dopiero w latach 80-tych 19 wieku. Z kolei wysyp biedoty był związany z brutalną protestantyzacją. Things are never quite the way they seem (jak to śpiewa w przypadkiem odnalezionym hiciorze z dzieciństwa) www.youtube.com/watch?v=ZFYxCIr-Byo
BieS2019.02.7 18:51
Faszyzm i komunizm zawsze wywodził się z organizacji lewicowych (socjalistycznych). To jedyne źródło terroryzmu i ustrojów totalitarnych.
anonim2019.02.4 20:20
Demokracja, tolerancja, europejskość w Niemczech, tylko się uczyć!
Polak Ma\305\202y2019.02.4 20:00
I znowu powtórka ......................... Niemcy zawsze byli nazistami , są i będą. Potrafią tylko pogardzać innymi , a to rodzi zbrodnię ! Tak to są zbrodniarze i to im służy zgraja sprzedajnych "polaczków"................
trasz2019.02.4 19:31
To teraz zabijanie faszystów jest nie teges?
Bret2019.02.4 18:31
Antifa jest przez USA uznawana za organizację terrorystyczną. Tym razem można by wziąć z USA przykład.
Andrzej2019.02.4 17:03
O groźbach dla dziennikarki TVPiS, która postanowiła drążyć temat "polskiego ekologicznego węgla" sprowadzanego z Donbasu Fronda nie napisze?
Zbibi2019.02.4 15:45
Logotypem lewaków jest czerwona gwizada - bóg wojny Mars. Lewaki muszą zabijać, bo ich bożek tego się domaga.
Anonim tel. 645 5662019.02.4 15:42
A co na to ten w dupkę czesany? A junkersy, mogelini, tuske itd. pozwalają? Gdzie komisja wenecka? Tak się pytam.