04.08.21, 06:25Fot. via Wikipedia, CC 0

Niemiecki okręt w drodze na Morze Południowochińskie

Fregata Bundesmarine płynie na Morze Południowochińskie. Wyjaśnień od Berlina żąda ministerstwo spraw zagranicznych Chin. Chodzi o cel i intencje Niemiec.

Chińskie MS w swoim oświadczeniu przekazało, że nie będzie decyzji o ewentualnym pozwoleniu na zawinięcie okrętu do portu w Szanghaju dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona. Wyrażono też nadzieję, że zachodnie okręty będą przestrzegać prawa międzynarodowego i nie będą szkodzić pokojowi oraz stabilności w regionie.

Siedmiomiesięczna misja w regionie Indo-Pacyfiku zaczęła się dla niemieckiej jednostki w poniedziałek. Jednostka „Bayern” ma odwiedzić Australię, Japonię, Koreę Południową, Wietnam oraz Singapur. Jako pierwszy niemiecki okręt od 2002 roku przepłynie przez międzynarodowe wody Morza Południowochińskiego.

Naszym celem jest zaangażowanie i branie odpowiedzialności za utrzymanie opartego na zasadach porządku międzynarodowego”

- powiedział cytowany przez Deutsche Welle szef niemieckiej dyplomacji Heiko Maas.

Podkreślił, że to właśnie między innymi w regionie Indo-Pacyfiku zdecyduje się przyszły ład międzynarodowy, dlatego obecność Niemiec jest tak ważna.

dam/PAP

Komentarze

Rolnik w Bieszczadach2021.08.4 19:38
A co to? Kuter rybacki? A sieci?
matis892021.08.4 14:26
,,Podkreślił, że to właśnie między innymi w regionie Indo-Pacyfiku zdecyduje się przyszły ład międzynarodowy, dlatego obecność Niemiec jest tak ważna.''..........................Nowy Porządek Świata NWO, Nowy Ład który realizuje u nas na rozkaz szatanistyczny, lewacki PIS.
katolicka deratyzacja Polski2021.08.4 21:20
Lewicowi kabotyni z Konfederacji WOLA Rosje !
matis892021.08.4 11:57
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie dyktaturę UE zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
Mejer2021.08.4 8:41
Zasadniczo też powinniśmy myśleć o fregatach operujących globalnie - nie tylko robić za wschodnie zasieki Europy.
Anonim2021.08.4 8:46
Po co? Szukać guza?
Anonim2021.08.4 10:08
A Rosja i Chiny spacerują po wodach przybrzeżnych USA ? Chiny i Rosja mają swoje bazy wojskowe Meksyku , Kanadzie i Kubie ? USA nie może pogodzić się z tym że traci pozycję Żandarma Świata i MUSI wywołać kolejną wojnę tym bardziej że zaczyna się powoli sypać i narastają niepokoje społeczne . I jeszcze trzeci powód : Żydzi pragną nadal się bogacić a zaczyna brakować surowców i możliwości . Teraz to oni przejęli władzę nad światem . Prócz centralnej Azji oczywiście . Na obrzeżach już są .
Anonim2021.08.4 8:33
Jak to tam leciało w tych przepowiedniach ? Chiny i Rosja napadną na Europę ? :):):):):):):):):):):):) A dlaczego ?
Prawda2021.08.4 7:06
Dopuki w Niemczech jest Armia USA --Europa od Stony Niemiec jest bespieczna --- Inaczej Żydzi się bedą musieli wyprowadzić z Europy po wyjezidzie ==Armi USA
Anonim2021.08.4 6:47
Wizyta kurtuazyjna. Zacumuje w chińskim porcie a nad ranem 1 września się zacznie:)