07.11.19, 19:14zdj. screen Youtube/Radio zet

Niestety, to nie żart... Jachira wyjawia, czym będzie zajmować się w Sejmie

"Co nowego u mnie? Zgłosiłam się do pracy w sejmowej Komisji ds. Ochrony Środowiska oraz Komisji ds. Edukacji, Nauki i Młodzieży"– pisze na Twitterze Klaudia Jachira.

W opublikowanym na platformie YouTube filmie „Z dziennika młodej posłanki” Klaudia Jachira poinformowała, że zgłosiła się do pracy w sejmowej Komisji ds. Ochrony Środowiska oraz Komisji ds. Edukacji, Nauki i Młodzieży.

"Szukam też biura poselskiego pozbawionego barier architektonicznych" – dodała nowo wybrana posłanka PO.

Przypomnijmy, że Klaudia Jachira, kandydatka KO w wyborach parlamentarnych, w ubiegły piątek upubliczniła swoją fotografię pod Pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego i AK z transparentem opatrzonym napisem: "Bób, hummus, włoszczyzna". Wywołało to oburzenie opinii publicznej.

yenn/Tysol.pl

Komentarze

urszula2019.11.8 17:43
tak, to prawda nie zajmujemy sie debilami. TYLE, ZE SMUTNYM jest fakt iz do SEJMU trafia oto osoba??!! zdemoralizowana, wulgarna, bez poczucia ksztyny przyzwoitosci etc. Tak, czy inaczej bedzie miała jakis tam "wpływ" na atmosfere i jakosc obrad w Sejmie. Czy wobec powyzszego nie nalezałoby wprowadzic przepisu , ktory nie pozwoliłby, kandydowac byle komu , a jesli takie kwiatki jak rzeczona JACHIRA trafiłyby na ławy Sejmowe, to skuteczny przepis mogłby taka" osobe " zmusic do odejscia z sali SEJMOWEJ. tym powinna zajac sie komisja etyki sejmowej . Czy takowa komisja jest?
Marek2019.11.8 12:15
Jak ludzie mogli wybrać taką IDIOTKĘ na posła to jest TOTALNY OSIOŁ!!!!!
Laura2019.11.8 9:20
To że ta idiotka złosliwa została wybrana do Sejmu to jest wina właśnie m.in.Frondy i TVP!!!Robiliscie jej reklame rano w południe po południu i w nocy!
Nina2019.11.8 8:39
Mózg jachiry zattrzymał się w rozwoju w wieku podlotka i wyszła z tego idiotka.
Ula2019.11.8 8:49
Zazdrośnica.
Nina2019.11.8 8:25
Czym się moze zajmować niedorozwinięta Jachira, której mózg skończył się rozwijać w wieku podlotka i wyszła z tego idiotka.
Anna2019.11.8 6:52
Zakompleksiona, agresywna i strasznie znerwicowana kobieta...i taka miernota zasiada w sejmie ....Komediantka, którą wyniosła do tej roli partia POKO KOKO.
marek2019.11.8 4:44
co za trol
marek2019.11.8 4:29
po obserwacji tej Pani wiem jedno. powinna przyjechac do Tarnowskich Gór.Opłace jej ten przejazd. Bedzie w trójkącie Lubliniec,,Toszek,,Rybnik. Napewno są tam odpowiedni ludzie aby ta Panią zdiagnozować. Można nie lubieć PIS można głosować za PO ale trzeba oddać jedno ta Pani ma coś co idzie leczyć pschiatrycznie. Ci co głosowali na ten medyczny przypadek ,,chyba dla żaru to zrobili bo wątpię by ktoś chciał by chory psychicznie człowiek reprezentował go w sejmie. Oprucz Pani prof Staniszewskiej ale to jest przypadek kobiety odtrąconej.
arbiter elegancji2019.11.7 22:11
Dla was frondelki to pani Jachira. Pani.
Alojzy Cedzidło2019.11.7 21:53
Krytykować panią Jachirę , to tak jak kpić z kogoś niepełnosprawnego . Ja kpił nie będę . Co zrobić . Jest już ,,poslankinią " Boleję tylko nad dolą Polski . Za co nas Bozia ukarała taką opozycją . Nie zdziwił bym si\ę gdyby towarzyszka Jachira została Szefinią POKO . Przechytrzyła wszystkich . Ma pensyjkę poselską czyli taka kasę jakiej by w Rosji na małych rolach nie zarobiła . No i ta popularność .Duża , chociaż np . w posiedzeniach Sejmu pewno ubrana uczestniczyć będzie .
Maria Blaszczyk2019.11.7 21:37
Pani posłanka Jachira bierze się do roboty - to chyba dobrze. Pod artykułem seksistowskie wymiociny - nic nowego. A tymczasem marszałkiem seniorem ma zostać pan notoryczny mijacz sie z prawdą Macierewicz. Sędzią Trybunału Konstytucyjnego komunistyczny prokurator i obrońca zboczeńca pakującego małym dziewczynkom paluchy do wagin. Szefem NIK - kumpel gangsterów, podatkowy oszust i krętacz. W tej sytuacji zainteresowania szeregowej posłanki nie wydają się szczególnie istotne.
HK2019.11.8 7:57
Ty antypolska szmato podszywajacy się pod .... zamilcz Macierewiczowi mozesz co najmniej buty wypolerować ale nawet na to sie nie nadajesz
Maria Blaszczyk2019.11.8 10:25
Ojojojojojoj... Chyba musisz się bardziej postarać. Jakoś merytorycznie uzasadnić... Obelgi świadczą wyłącznie o Tobie. Do tego wymyślanie innym od "antypolskich szmat", gdy samemu się po polsku prostego zdania nie potrafi napisać... Dam Ci przykład merytorycznego uzasadnienia: Pan były minister Macierewicz kłamał wielokrotnie; podał już wiele wyjaśnień katastrofy smoleńskiej, raz mówił o ładunkach wybuchowych w skrzydle, kiedy indziej o wycieku paliwa, potem o bombie termobarycznej, a innym znów razemj o konwencjonalnej bombiej na pokładzie. Te wersje nie mogą jednocześnie być prawdą. Czyli pan były minister kłamał... Teraz Twoja kolej.
Reno2019.11.8 22:59
Słyszałasz masz się zamknąc!!!
infor2019.11.7 20:49
ten babski śmieć w sejmie to hańba dla Polaków. Niestety to jest to, co funduje nam głupawe lewactwo.
Jahu2019.11.7 20:20
No to teraz siekierę do ręki jej dać i do puszczy drzewa zżarte prze kornika niech wycina..jak podwinie rękawy to może jeszcze coś uda się uratować.. taką idiotkę do komisji środowiska dali, to już mamy po lasach 👎👎👎
anonim2019.11.7 20:16
CO to za zdzira? ta Jachira.
Formularz zawiera madrosc.2019.11.7 21:22
Będzie robić za Anastazja Potocka w sejmie jak się da.
anonim2019.11.7 21:57
twoja kumpela od kieliszka
Pokręć2019.11.7 20:05
Musi być bez barier, bo się by pani poseł o nie zabiła jako osoba niepełnosprawna.
Niejestemrobotem2019.11.7 20:23
Heheszki z niepełnosprawności, nie no bardzo zachowanie na poziomie. Serio, naprawdę świetny powód do hejtu, że posłance zależy, żeby każdy wyborca mógł przyjść do niej do biura.
582019.11.7 19:49
niezle przynajmiej zajmiec czymsc przyjemnym , nie oceniam cie zobacze ,jak bedziec zachowywala sie ,
Jack Em2019.11.7 19:44
Dość długo byłem zwolennikiem PO. Jednak po przegranych wyborach w 2015 i 2019 roku zacząłem grzebać po internecie, rozmawiać z różnymi ludzmi, bo nurtowało mnie pytanie, że skoro formacja PO jest tak dobra, tak mądra, tak uczciwa jak mówią o sobie politycy PO, i tyle zrobiła dobrego dla Polski i Polaków podczas 8 lat rządzenia – to dlaczego nie wygrywa wyborów tylko przegrywa ?! Coś tu nie gra ?! Wyłączyłem TVN, i dotarłem do zupełnie innych informacji, i danych mówiących, że moja dotychczasowa wiedza jest błędna, a to co mówi TVN to kłamstwa i manipulacje ! No bo skoro jest tak źle, jak mówi TVN, to dlaczego światowe rankingi mówią coś zupełnie odwrotnego, analizy UE dotyczące poszczególnych krajów członkowskich również chwalą Polskę, GUS również podaje dobre prognozy, a i sam widzę, że w Polsce jest lepiej, a nie gorzej ! Rozmawiam z ludzmi, którzy są zadowoleni z rozwoju kraju, z programów pomocniczych, z wiarygodności rządzących, bo co obiecują lub zaplanują jest realizowane. Oczy przecieram ze zdziwienia , że to o czym wiedziałem dotychczas, to wielkie nieporozumienie i nieprawda. Porównuję rzeczywistość z tym co mówią politycy PO, i okazuje się, że oni kłamią, wymyśają głupoty i manipulują. Myślę sobie, dlaczego byłem zwolennikiem formacji politycznej, która narobiła tyle zła dla Polski ? Takie przykłady jak zadłużenie państwa, kradzież miliardów z WAT i OFE, podnoszenie podatków i wieku emerytalnego, afery bez końca dają do myśenia, że coś nie gra, że to co głoszą ścierwo-media to kłamstwa i manipulacje. Dziś, może mi się nie wszystko podobać, ale wierzę i kibicuję M. Morawieckiemu, jego rządowi i ich popieram, szczególnie za program zrównoważonego rozwoju i polskiego modelu dobrobytu ! Żegnajcie kłamcy i manipuatorzy z PO. Dziękuję Bogu, że wreszcie przejrzałem na oczy, że nawróciłem się do normalności. Zwolennicy PO są zaślepieni podobnie jak ja byłem. Jednak uważam, że ci mniej inteligentni, nie potrafią dotrzeć do prawdy i brną w ich głupocie dalej. Szkoda, bo czas mija bezpowrotnie !
vivi2019.11.7 19:43
To nas nie interesuje. Nie zajmujemy się debilami !