26.05.19, 08:15Fot. Pixabay, CC 0

Oszuści chcą zarobić na sześcioraczkach

Chcą zarobić na sześcioraczkach

Rodzice niedawno urodzonych w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim sześcioraczków z Tylmanowej zaapelowali na Facebooku o niewpłacanie pieniędzy na zbiórki, które są organizowane w internecie rzekomo na wsparcie finansowe ich znacznie powiększonej rodziny.

Pani Klaudia i Szymon oświadczyli, że żadnej z nich ani nie organizowali, ani nie zatwierdzili.

Oto ten wpis:

Dziękujemy bardzo wszystkim za wsparcie, modlitwę, gratulacje. Bardzo dużo to dla nas znaczy. Dziękujemy również za prezenty, jest to dla nas bardzo miłe. Prosimy jednocześnie o nie organizowanie i nie wpłacanie pieniędzy na zbiórki pieniężne. Żadna z nich nie wyszła z naszej inicjatywy. Jeśli jest możliwość prosimy o udostępnienie posta. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich. Rodzice sześcioraczków.

Okazuje się, że nie brak ludzi, którzy chcą cynicznie wykorzystać wyjątkową sytuację (taki poród zdarza się raz na 4,7 miliarda urodzeń).

Kaję, Malwinę, Nelę, Zosię, Filipa i Tymona oraz ich rodziców odwiedziło już wiele prominentnych osób z prezydencką parą Andrzejem i Agatą Dudą na czele. Władze podwawelskiego grodu postanowiły wynająć im mieszkanie, nie zabrakło też prezentów w postaci krakowskich wyprawek, w których znalazły się kocyk, czapeczka, body i grzechotka z lajkonikiem, smokiem i obwarzankami.

Ciąża została rozwiązana w 29. tygodniu przez cesarskie cięcie. Mama czuje się dobrze, dzieci przebywają w inkubatorach, każde z nich waży około kilograma. Najmniejsze z nich miało przy urodzeniu 890 gramów, największe 1300 g. Ponieważ sześcioraczki to wcześniaki, ich narządy wewnętrzne nie są jeszcze całkowicie dojrzałe. Dzieci mogą pozostać w szpitalu nawet przez kilka najbliższych miesięcy.

Jerzy Bukowski

 

 

Komentarze

Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 17:43
Słowiczkowe ściierwo nie potrafiłoś się maskować pod setką swoich ników, nie potrafisz się podszywać pod cudze. Głupie cię matka wysrała i głupie zdechniesz.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.05.26 12:05
Prawda o "polskim geju". W jakim miescie jesteś "polski geju"? No powiedz, napisz. Tego nie zrobisz bo się boisz, że ktoś o szczegóły zapyta. 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! 𝐍𝐢𝐞 𝐦𝐚 𝐭𝐲𝐜𝐡 𝐬𝐮𝐤 𝐰 𝐏𝐨𝐥𝐬𝐜𝐞! A jaki jest na to dowód? Ich IP adres, oto on jeden z ich proxy 𝐈𝐏 𝟐.𝟔𝟑.𝟐𝟓𝟓.𝟐𝟓𝟓. Każdy może to sprawdzić. ten prawdziwy
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.26 8:46
Czujecie 🌈WIOSNĘ🌈? 🌈WIOSNA🌈 to Polska 🌈WIOSNA🌈 to czas na zmiany! 🌈WIOSNA🌈 to życie 🌈WIOSNA🌈 to świeżość 🌈WIOSNA🌈 to najlepsza pora roku ! TYLKO WIOSNA ! Stawiajcie na 🌈WIOSNĘ🌈
Polski Patriota2019.05.26 8:24
To prawda że rodzina podjęła słuszną decyzję, i zdecydowała się nie chrzcić dzieci? Słuszna patriotyczna postawa. Patrząc na to co kler wyprawia, tylko niezapisywanie dzieci do kościoła może uratować ten kraj.
Teresa 2019.05.26 10:26
znajac tamta okolice to napewno nie.musisz byc dobrym patriota ,bo sam sobie zadajesz pytania i odpowiadasz na nie,tylko po co to robic na jakims forum.
JERZY2019.05.26 11:50
prosze nie dyskutowac z idiota