04.03.16, 19:33

Papież Franciszek wyspowiadał się na oczach całego świata

W weekend w wybranych polskich kościołach kapłani będą dyżurować przez całą dobę w konfesjonałach. Będzie także okazja do modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu. Wszystko to z okazji inicjatywy papieża Franciszka pod hasłem "24 godziny dla Pana”.

Papież zaapelował do diecezji na całym świecie, by w Jubileuszowym Roku Miłosierdzia w piątek i w sobotę przed czwartą niedzielą Wielkiego Postu, czyli 4 i 5 marca 2016 roku, przeżywać "24 godziny dla Pana".

W piątek rozpoczyna się również czas "24 dni do Wielkanocy".

W inicjatywę włączył się sam papież Franciszek, który przystąpił dziś do spowiedzi w Bazylice św. Piotra w Watykani

bg/interia.pl

<<< 10 PORAD JAK ŻYĆ W CZASACH OSTATECZNYCH >>>

<<< HISTORIA JUDASZA - NOWE FAKTY - ZOBACZ !!! >>>

<<< CHCESZ ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE? PRZECZYTAJ TO! >>>


Komentarze

anonim2016.03.4 20:08
A jednak F. potrafi klękać... tu wprawdzie przed człowiekiem, ale jak poćwiczy, to może w końcu mu się uda także przed Najświętszym Sakramentem....
anonim2016.03.4 20:27
Nie wygląda to dobrze, jak na spowiedź uszną. Czy ten jezuita wszystko musi robić na opak. Gdyby wierni zaczęli go naśladować to kapłani w krótkim czasie dostali by poważnego skrętu karku.
anonim2016.03.4 21:32
Namawianie swoich wiernych do przyjmowania dzikusów, tj. do eskalacji kryzysu imigracyjnego niczym rasowy lewicowy miłośnik multikulturalizmu. Zajmowanie się, wzorem lewicowców, ekologizmem. Sympatyzowanie z jakąś włoską aborcjonistką. Gdybym był złośliwy, powiedziałbym, iż Franciszek tym gestem chce wysłać komunikat: wbrew pozorom ja naprawdę jestem katolikiem!;-)
anonim2016.03.5 8:03
".... a Ojciec twój, który widzi w ukryciu odda tobie"..... "oni na rogach ulic wystają, aby ich ludzie widzieli...."
anonim2016.03.5 8:56
Rozumiem, że to świadectwo dla tych, którzy mają wątpliwości co do tego, że papieże się spowiadają...