03.09.13, 10:45fot. za queer.uw.edu.pl

Promocja pedofilii na Uniwersytecie Warszawskim?

O perwersyjnych upodobaniach Mariusza Drozdowskiego, który sam siebie określa pseudonimem "Jej Perfekcyjność" można przeczytać na jego blogu. Znajdziemy tam choćby takie wyznanie: „Ja, dla przykładu, jestem transem i pedofilem. I spoko, żyje mi się z tym całkiem fajnie”. Lub manifest: „Nie zgadzam się na zakaz mówienia o pozytywnej pedofilii. Nie zgadzam się na ograniczanie wolności słowa”.

Aktywność Drozdowskiego opisuje Aleksander Majewski na portalu wsumie.pl.  Autor zwraca uwagę na dość istotną kwestię dotyczącą statystyk zachowań pedofilskich wśród osób o skłonnościach homoseksualnych. – „Homoseksualiści często reagują oburzeniem na mówienie o pedofilii w kontekście środowisk LGBT. Tymczasem pedofilia właśnie w tych kręgach jest dość powszechna. Według badań, sprawcami molestowania dzieci w 23 - 43 proc. wszystkich przypadków są geje, którzy stanowią zaledwie 1 - 2 proc. społeczeństwa – zwraca uwagę.

Dodajmy, że zgodnie z art.200 b kodeksu karnego „każdy, kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”

ED/wsumie.pl

Komentarze

anonim2013.09.3 10:59
Ależ, przecież on się taki urodził, bądźmy tolerancyjni. Ktoś chce podesłać Panu Drozdowskiemu jakieś dzieci ? Zapewne wszyscy obrońcy zboczeńców zaraz się odezwą, że chętnie swoje dzieci podrzucą. Przepraszam za ostry ton...
anonim2013.09.3 11:15
Dodajmy, że zgodnie z art.200 b kodeksu karnego „każdy, kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.” więc trzeba złożyć do prokuratury doniesienie o przestępstwie.
anonim2013.09.3 11:38
Prosta sprawa, "Jej Perfekcyjność" Mariusza Drozdowskiego do pierdla za propagowanie pedofilii, Samorząd Studencki rozwiązać, studentów relegować z wilczym biletem za współudział i finansowanie. Ludzie, krótka piłka i spokój z pedofilami!
anonim2013.09.3 11:53
Według jakich badań niby można wnioskować, że pedofilia jest powszechna wśród homoseksualistów? No proszę mi je podać wraz z metodologia pod ten artykuł. Albo się z takiego wniosku wycofać bo jest nieuprawniony. Nie ma ani zgodności co do tego ilu jest homoseksualistów w społeczeństwie, ani co do tego czy pedofila który molestuje chłopców można nazwać gejem. DANE PROSZĘ!
anonim2013.09.3 12:05
http://www.homopedia.pl/wiki/Homoseksualizm_a_pedofilia Tutaj w przypisach macie prawdziwe badania na dużych próbach. Badania Ks. Oko to wiadomo ile są warte. Pokazują jedynie co jest bardziej medialnie atrakcyjne. Pedofilia jest przestępstwem i należy dzieci chronić! Mieszanie jednak do tego homoseksualizmu to jest nadużycie które nie powinno mieć miejsca.
anonim2013.09.3 12:11
@Stayner01 Wnioskuje się z danych policyjnych, które kilkanaście lat temu były szeroko dostępne a teraz pederaści założyli światu knebel. I jeśli jakiś komendant takie statystyki by publicznie ujawnił miałby niezły bigos. Poczytaj o niejakim James Rennie ze Szkocji, który był szefem organizacji LGBT w Szkocji a przy okazji gwałcił niemowlaki i co wtedy mówiła Policja. Głośne nie dla zboczeń !!! Głośne tak dla ludzi, którzy chcą się z tych zboczeń leczyć !!!
anonim2013.09.3 12:14
petras, od kiedy jesteś taki niepostępowy???
anonim2013.09.3 12:20
@Uriasz To świadczy tylko o zepsuciu tego człowieka. Ja jestem hetero i jakoś nie kręcą mnie 11 dziewczynki, ale według ciebie każdego homoseksualistę kręcą młodzi chłopcy. Widzisz ten brak logiki? Poza tym z policyjnych statystyk się korzysta, a nie tak jak twierdzisz, są ukrywane. Dla tutejszej ekipy najłatwiej wrzucić wszystkich do jednego worka.
anonim2013.09.3 12:31
To postęp, postęp wreszcie przybył na UW, tą światłą uczelnie na której króluje profesorzyna Środzina wraz z cały postępowym sabatem czarownic. A ten polski ciemnogród nie wie, co jest na zachodzie teraz modne, no pedofilia właśnie, pedofilia to najnowszy krzyk mody w postępowych gremiach europejskich, no nareszcie Polska idzie z postępem, jeszcze tylko małżeństwa dla pedofilii i prawo do adopcji i już raj na ziemi gotowy. Odbierze się tym ciemnogrodzkim katolikom dzieci siła przez brygadę antyterrorystyczną i da pedofilią niech również ciemnogrodzkie dzieciaczki zaznają wspaniałości postępu, nawet bez swojej wiedzy i zgody. Dziecko prawem nie towarem!
anonim2013.09.3 13:20
TAKI ZBOK NIE POWINIEN CHODZIC PO SWIETEJ ZIEMI. AMEN
anonim2013.09.3 13:33
Cytat z bloga tego Pana(?): "Kiedy poszukiwałam swojej tożsamości i myślałam, że jestem hetero, potem że jestem gejem, potem że jestem transseksualistką, potem że pedofilem, potem że osobą aseksualną… " I tyle na temat. Tak to jest, kiedy człowiek ma za dużo czasu i nie wie, co z nim zrobić. Megalomania - skupienie na własnej doskonałości, samozadowoleniu oraz świadomości własnej wartości, znaczenia i możliwości[1]. Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę, ale także system urojeń, tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym (wikipedia)
anonim2013.09.3 13:48
Ale czy ten gość gwałci dzieci i uprawia z nimi seks? Jeśli nie to za co go karać?
anonim2013.09.3 16:22
UW jest zlewaczone. Propagują na lekcjach ideologię gender jako przedmiotu, tak jak kiedyś robiono z marksizmem. W ramach zaznajamiania obcokrajowców z polską kulturą puszczają pełen antypolskich uprzedzeń filmadło "Pokłosie". Prężnie funkcjonują tam organizacje gejowskie. Wcale bym się nie zdziwił jakby pedofilska propaganda tego geja przeszła bez kary.
anonim2013.09.3 20:12
Każdy gej to pedofil. Wszyscy księża katoliccy albo mają kochanki/kochanków, albo molestują dzieci. I jak ogólnie wiadomo każdy pijak to złodziej! Amen.