11.10.19, 08:20Screenshot Twitter - Kancelaria Premiera

Premier Morawiecki: Ten wybór zadecyduje o rozwoju Polski

Premier Mateusz Morawiecki apelował dziś o to, aby 13 października zagłosować za Polską. W Katowicach podkreślił, że Polacy dokonają najważniejszego od 30 lat wyboru.

Jak podkreślił szef polskiego rządu w trakcie spotkania z pracownikami kopalni Murcki-Staszic:

To jest wybór, który będzie decydował o rozwoju Polski – czy ta wizja Polski solidarnej, szczęśliwej, dostatniej i dumnej zwycięży. Oddajmy głos za Polskę, pójdźmy z rodzinami zagłosować 13 października”.

Przypomniał też o ustawach i programach, które PiS chce zrealizować w ciągu pierwszych 100 dni rządów. To między innymi mały ZUS, 13 i 14 emerytura, a także pakiet kontrolnych badań profilaktycznych 1 budowa 100 obwodnic, a także plan dojścia do równych dopłat dla rolników.

dam/IAR,TVP Info

Komentarze

dyt2019.10.11 17:52
Czegos glupi bom Polak nie mylic rzadzacymi bo oni sa tylko polskojezyczni.
stan2019.10.11 12:16
Tak, to decydujące wybory dla Polaków. Dla naszego pokolenia to wstyd i hańba, że wciąż świadectwo moralności wystawia Polakom lewactwo, które wprowadzało komunizm w Polsce, dokończyło zapoczątkowaną przez Niemców zagładę polskiej inteligencji i samo mianowało się inteligencją. Co i rusz możemy się przekonać jaka to inteligencja - w mediach, sądach, na uczelniach. Nasi bohaterowie napluli by nam za to w twarz, za nasze wybory. PO reanimowała komuchów, lewaccy dziennikarze i sędziowie bronią wysokich emerytur UBeków (zasłużyli na nie mordując polskich patriotów). Tęczowa zaraza niesie nam cywilizację śmierci i zagładę narodu (poprzez aborcję i homozwiązkich0, deprawuje dzieci i szerzy zgniliznę moralną. Niby chłopska partia nie ma pojęcia o problemach chłopów. Udając konserwatystów (wspiera tęczową zarazę0 Antysystemowiec Kukiz "zwalczający komunę" sprzymierza się z partią, która jest spadkobierczynią zbrodniczej partii komunistycznej. Narodowcy mieniący się patriotami dla zdobycia stołka (może dwóch) związali się z tymi, którzy zapomnieli o zaborach, prześladowaniach i mordowaniu patriotów polskich i wychwalają cara. Czy to nie zbiorowy obłęd? Każdy Polak, który głosuje solidarnie przeciw PiS i wchodzi w alianse z wrogami Polski (albo może durniami) powinien się zastanowić co robi. To jest decydujący moment, by nasz dom ojczysty był skromny, ale czysty, by przyszłe pokolenia były z nas dumne, byśmy zostawili im Polskę zasobną, uczciwą, praworządną, szlachetną, by była matką dla wszystkich Polaków.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.11 9:55
Dla Pinokia i ferajny to wybór, czy pozostaną bezkarni, czy staną przed Trybunałem Stanu
Dam2019.10.11 9:08
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - Mateusz Morawiecki
wio2019.10.11 8:26
PINOKIO!!!