13.03.20, 10:15

Progejowski film Disneya okazał się klapą

Film Disneya pt. Naprzód (Onward), który zawiera jawny wątek homoseksualny, zaliczył klapę finansową. O filmie i skandalu, jaki wybuchł w związku z jego zapowiedzią, informowaliśmy w lutym. Jeszcze przed jego premierą, która odbyła się 6 marca, grupy prorodzinne nawoływały do jego bojkotu, a na stronach portalu „Life Site News” można było podpisać petycję protestującą przeciwko propagowaniu treści homoseksualnych w filmach dla dzieci. Petycję podpisało blisko 60 tys. osób.


Rezultaty z minionego weekendu, w którym film zaczęto pokazywać w kinach, wykazują, że prohomoseksualna produkcja Disneya poniosła fiasko finansowe. „Osoby dobrze zaznajomione z przemysłem [rozrywkowym], które nie są zazwyczaj kojarzone ze sprawami konserwatywnymi, przytaczają promowanie przez Disneya homoseksualizmu oraz petycje i bojkoty z tym związane jako znaczącą przyczynę, że film nie przyciągnął tłumów”.


Okazuje się, że powodem niskiej frekwencji nie jest groźba koronawirusa. Inne produkcje filmowe, które były w kinach już od tygodnia lub dłużej, w rzeczywistości zyskały pod względem oglądalności. A jak informuje portal „Life Site News”, zysk z weekendu otwarcia należy do najniższych w przypadku produkcji Disney-Pixar i jest to najniższa sprzedaż biletów do tej pory.


Szacuje się, że film Naprzód kosztował Disneya około 175-200 mln dolarów. Tymczasem całkowity zysk ze sprzedaży z weekendu otwarcia to 39 mln dolarów w Stanach oraz 28 mln dolarów na świecie. Ponieważ dochód z reguły spada o 50 proc. po weekendzie otwarcia, wygląda na to, że prohomoseksualną produkcję czeka spektakularna klapa.


Scott Schittl, koordynator kampanii, której celem był bojkot filmu, również przypisał finansowe fiasko Disneya petycji i protestom oraz decyzji rodziców i dziadków, by nie płacić za indoktrynację ideologią LGBT. „Zatem jeśli Disney straci sporo pieniędzy z powodu idei seksualnych promowanych w jego filmach, miejmy nadzieję, że dostanie nauczkę i przestanie to robić.

jjf/LifeSiteNews.com


Komentarze

mac2020.03.13 17:34
Ja z rodziną bojkotujemy w ogóle Disneya od jakiegoś czasu. Kilka milionów takich decyzji i po firmie.
Lobo2020.03.13 17:33
Naprzód! idzie znakomicie. W weekend 6-8.03 był na pierwszym miejscu w USA, Wlk. Brytanii, Francji, Hiszpanii, Meksyku, Brazylii, żeby wymienić tylko te największe rynki kinowe. Z przyczyn oczywistych nie ma danych z Chin, ale kiedy Chińczycy wrócą do kin, sukces murowany. W Niemczech i Rosji był na miejscu drugim (po lokalnych hitach), w Polsce - na trzecim (też po dwóch lokalnych hitach Swingersi i Hejter). Opinie widzów na stronie Multikina - bardzo dobre. W Australii nie miał jeszcze premiery. Inna sprawa, że w miniony weekend koronawirusowa panika już się zaczęła i odpowiedzialni rodzice nie zabierali dzieci do kina. W poniedziałek zapewne napiszecie: "W miniony weekend na progejowski film Disneya nie poszła w Polsce ani jedna osoba". Wtedy to będzie prawda. Nawiasem mówiąc, w polskiej wersji językowej ów króciutki fragment dialogu został ocenzurowany, podobnie jak wersji rosyjskiej i chińskiej - czyli jesteśmy w najbardziej komunistycznym towarzystwie.
oszo\łom z radia maryja2020.03.13 14:21
nawet na zachodzie ludzie mądrzeją i widzą te nachalną homopropagandę
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.13 12:59
A ja zadzieram kiece i lece ... Właśnie wydalam ostatnie szare komórki i przygotowuje odbytnice. ░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░ ░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░ ░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░ ░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░ ░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░ ░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░ ░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░ ░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░ ░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░ ░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░ ░░▐█▐▄░░░░░░░░░▐░█▄▄░░░ ░░░▀▀▄░░░░░░░░▄▐▄▄▄▀░░░ Mam HIV, koronawirus może skróci moją samotność.
Radek2020.03.13 12:28
No ciekawa manipulacja faktami, a moze warto wspomniec, ze ten film zarobil najwiecej w ubieglym tygodniu z wszystkich filmow? A spadki odnotowano wczesniej z powodu koronawirusa, bo ludzie nie chodza do kina i w polowie krajow premiera filmu sie wgl nie odbyla jeszcze?
Anarchosyndykalistyczna Internetowa Partyzantka2020.03.13 12:14
Przeszkadza wam wspomnienie o lesbijce, a całkowicie akceptujecie pedofilię rzymskokatolickich klechów. Pluję wam w te prawackie ryje, bydlaki.
Terezjusz2020.03.13 13:45
Trochę oleju by się przydało w głowie, prawda? Proszę o przytoczenie choć jednej wypowiedzi popierającej pedofilię wśród duchowieństwa. Takie bzdety może wypisywać ktoś, kto jest kompletnie zaślepiony nienawiścią albo ma poważne problemy ze sobą. Przejrzenia na oczy życzę.
Anna2020.03.14 19:20
Obrażony homoś sie odezwał i plunął jadem w kościół? Wg was czytających gazetę Michnika to oczywiście księża to pedofile, tymczasem najwięcej pedofili jest wśród gejów ale fajno zwalić to na kogoś innego
Art2020.03.13 12:07
Swoja droga, to jest naprawde niesamowite, jak Fronda non-stop klamie. Wiem, ze na zajeciach z dziennikarstwa na niektorych uczelniach podaje sie ja za przyklad siania fake newsow i prymitywnej propagandy. Bo nawet propagande trzeba umiec robic. Byc moze zreszta to ta zalosna nieudolnosc jest tak fascynujaca dla wielu Czytelnikow Frondy. To taki ciekawy 'przypadek kliniczny', ktory mozna obserwowac na zywo.
ZERR02020.03.13 13:35
Na pewno nie jest bardziej "prymitywna" od bełkotu Sekty LGBT. Ale ponieważ propaganda nie jest walka na informacje i wiedzę, tylko na emocje i wrażenia, nie ma co się obcyndalać. Wroga ludzkości sektę trzeba sekować, obrażać i poniżać, oraz w emocjonalny sposób ukazywać jej zepsucie i zbrodnie. Wcale nie trzeba jakoś specjalnie zmyślać - fakty są wystarczające przerażające. Wystarczy przedstawiać w odpowiednim świetle, żeby nikt nie miał wątpliwości, kim sa ci wszyscy Ludzie LGBT wyciągający łapy do pouczania dzieci w sprawach seksu i moralności.
Anna2020.03.14 19:16
Co za głupstwa piszesz Art, pomyliłeś gazety - kłamie non stop twoja ulubiona gazetka wyborcza z Newsweekiem niemieckim
K.K.2020.03.13 11:59
Boże przykazania zastąpiono tolerancją, tradycyjną moralność zastąpiono tak zwanym wyzwoleniem i na efekty nie trzeba było długo czekać. Szalejący koronawirus jest dobrą okazją do opamiętania się, do powrotu do wiary katolickiej, do kościoła, do Boga. Czy współcześni ludzie Zachodu skorzystają z tej okazji? Bardzo wątpię.
espada2020.03.13 20:38
nie skorzystaja bo maja zmienione sumienie juz od dawna,ich sumienie spi
Roman2020.03.13 11:42
ten tekst "mam kłopoty z córką dziewczyny" to ta okrutna propaganda? aleś ci homosie niszczą dzieci
ZERR02020.03.13 12:15
Propaganda nie jest okrutna tylko sprytna i perfidna Pedofil usidlający dzieciaka nie jest 'okrutny', nie ma krwi za pazurami i noża w zębach, a przeciwnie, jest gładki, przyjazny i zaspokajający na deficyty dziecka. Potem się to zmienia, gdy małolat tkwi już w matni. Tak właśnie pederaści (z greki - miłośnicy chłopców) niszczą dzieci
Izydor2020.03.13 12:45
Drogi ZERRO zauważyłem że wszystko ci się kojarzy z chłopcami nawet "córka mojej dziewczyny ". Może czas na pogodzenie się z własną seksualnością I wyjście z szafy?
ZERR02020.03.13 13:08
Izydorze, czy jak cię tam partner woła, nie przypisuj - wzorem wszelkich patologii - własnych problemów normalnym ludziom. Nie bądź jak złodziej wyzywający wszystkich naokoło od złodziei. Ani jak pijak przekonany, że chleją wszyscy, tylko lepiej się ukrywają.
Izydor2020.03.13 19:17
Tak przed snem to lubisz sobie o chłopakach pomyśleć? Naprawdę nie ma się czego wstydzić, jest XXI wiek i większość ludzkości podchodzi do takich zagadnień raczej obojętnie. Masz to nieszczęście że urodziłeś się w Polsce i katotaliban zrył ci przez lata mózg ale dobry seksuolog i psycholog powinien sobie z tym poradzić. Naprawdę możesz żyć w zgodzie z sobą nawet w tym zapomnianym przez boga kraju.
ZERR02020.03.14 22:02
Nie podniecaj się tak, sekciarzu. Ostatni z was wyszedł z euro-pierdla skazany za sodomię w latach 70-tch, pamiętaj o tym każdego dnia i każdego wieczoru.
ZERR02020.03.13 11:23
Takimi sposobami (między innymi) robi się bełta w głowach małych dzieci. Potem można ogłaszać sukces, bo ćwierć małolatów deklaruje się jako zboczeńcy, i oczywiście - nadstawia siedzenie. Co tam ćwierć... ponad 60% przynajmniej raz wchodziło w takie relacje, albo zostało ordynarnie przecwelonych, oczywiście - za świadomą zgoda wyrażona pedofilowi. To stracone pokolenie, zamienione w nawóz przez Sektę LGBT.
Waarnemer2020.03.13 11:35
Straszne, że część ludzi tego nie widzi, część udaje że nie widzi bo widzieć nie chce, a jeszcze inna część jest z tego dumna... Tylko normalni rodzice są coraz bardziej przerażeni...
anonim2020.03.13 12:00
sorry Nie każdy ma schizofrenię paranoidalną.
Bard2020.03.13 13:02
Powinieneś się leczyć, długo masz już te urojenia?
ZERR02020.03.13 13:05
Jedynymi tutaj urojeniami są urojenia zwolenników Sekty. Nie wiem na jakiej podstawie podważasz wyniki badań? Bo ujawniają przeraźliwe skutki rządów LGBT? Tak samo Niemcy wypierali prawdę o obozach zagłady.
Maria Blaszczyk2020.03.13 13:34
Jakich badań, na miłość boską? Wymyślonych przez Ciebie? Dawaj linka do tych ponad 60%. Tylko nie jak do badań o "bezpłodności" od wirusa, że jak SARS jeden czasem, rzadko, powodował zapalenie jąder, które jeszcze rzadziej bywało obustronne, a w takich wypadkach niekiedy powodowało pogorszenie jakości sperrmy, to możemy sie spodziewać, że SARS-CoV-2, być może, też tak będzie robił, bo to nie jest wynika badań udowadniający, że ten wirus został stworzony po to, by pchnąć Europejki w ramiona Afrykanów. Serio, non sequitur.
ZERR02020.03.13 13:43
We shall defend our land, whatever the cost may be We shall fight on the beaches We shall fight on the landing grounds We shall fight in the fields and in the streets We shall fight in the hills We shall never surrender
Waarnemer2020.03.13 10:53
@Agnieszka Wspomniany film zarobił na całym świecie 78 mln. Jeśli kosztował ponad 150 mln to chyba nie można mówić o sukcesie? Sama kwota wpływu za bilety (Box Office) nie móœi jeszcze nic o sukcesie. Proszę sprawdzić, Fronda nie kłamie: https://en.wikipedia.org/wiki/2020_in_film https://www.boxofficemojo.com/title/tt7146812/?ref_=bo_rl_ti
Izydor2020.03.13 11:07
W jeden dzień tyle zarobił. Nie jest to jakiś bardzo dobry wynik ale porównywalny z innymi filmami Pixar takimi jak Cars 3. Ten wynik nie ma nic wspólnego z petycją na jakimś gownoportalu.
Waarnemer2020.03.13 11:33
Nie do końca. Podałem zysk skumulowany za cały 2020 rok.
Art2020.03.13 11:53
Przeciez ten film dopiero, co wszedl na ekrany. Przeciez juz widac, ze to bedzie sukces komercyjny.
Agnieszka2020.03.13 10:44
https://www.filmweb.pl/news/%22Naprz%C3%B3d%22+przewodzi+%C5%9Bwiatowemu+box-office%27owi-136867 https://www.filmweb.pl/news/Box+office+USA%3A+Pixar+z+kolejnym+numerem+jeden-136866 Skończcie kłamać.
Matka Polka2020.03.13 11:00
Nikt nie kłamie!. Warto sięgać do źródeł https://www.nytimes.com/2020/03/08/movies/onward-box-office.html
Samanta2020.03.13 11:01
Stachu, to ty?
Dariusz2020.03.13 14:23
Pani już przestała?
df2020.03.13 10:43
Proszęo porównanie disneyowskiej "klapy" do waszego sukcesu filmu o aborcji.
asd2020.03.13 10:52
Unplanned (2019) Box Office Budget:$6,000,000 (estimated) Opening Weekend USA: $6,382,298, 31 March 2019 Gross USA: $19,005,109 Cumulative Worldwide Gross: $21,051,915 Ma mniejszy zysk ale tez miał znacznie mniejszy budżet i i przychody z weekendu całkowicie go spłaciły. Po drugie film był kontrowersyjny i napewno nie był tak promowany jak filmy Disney'a wiec to i tak sukces.
Waarnemer2020.03.13 10:55
Proszę uprzejmie: Onward Koszty 170 mln Przychody 78 mln Wynik: Strata 92 mln Unplanned Koszty 6 mln Zyski 21mln Wynik: Zysk 15 mln https://www.boxofficemojo.com/release/rl436831745/ https://www.boxofficemojo.com/title/tt7146812/?ref_=bo_rl_ti
Dariusz2020.03.13 14:21
Klapa od strony moralnej też się liczy?
Anna2020.03.14 19:25
Sukces filmu i książki Nieplanowane ma wymiar niepoliczalny - ilość kobiet, które zrezygnowały z aborcji pod wpływem filmu czy książki warta więcej niż największa kasa....