10.03.20, 16:43Fot. Flickr

SE: Tusk będzie ‘bulteierem’ KO

Według rozmówcy „Super Ezpressu” z Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk nie będzie uczestniczył w kampanii prezydenckiej oficjalnie, bo jak sam przyznaje, ma zbyt duży elektorat negatywny. Przyjmie za to inną, aktywną rolę w kampanii wyborczej kandydatki na prezydenta KO, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

- "Donald Tusk ma podgryzać i wyprowadzać z równowagi PiS, będzie takim naszym bulterierem" – mówi w rozmowie z gazetą członek Platformy, po czym dodaje:

- "Nikt nie potrafi tak wyprowadzić z równowagi prezesa PiS jak Tusk, a wyprowadzanie z równowagi Kaczyńskiego to coś, co w Platformie chcielibyśmy widzieć jak najczęściej".

Swoją strategię Donald Tusk realizuje już poprzez swoje wpisy na Twitterze. Niedawno napisał m.in.:

-"Rząd stwierdził, że przed koronawirusem uchronić nas mogą tylko czyste ręce. PiS może tego nie przetrwać"

 

kak/ „Super Express”, Twitter

Komentarze

TEST 012020.03.11 12:59
co to jest "bulteier"?
Saki Faki2020.03.11 8:53
Na razie jest sojusznikiem Dudy, Morawieckiego i Gowina :-)
Roman2020.03.11 8:23
Czy wiecie, co tam słychać u syna pana Donalda Tuska ? Czy nadal zarabia na doradztwie firmom, które on i jego tata uważają za lipę ? Jeśli tak to którym, abyśmy wiedzieli, jakie firmy czeka upadłość i ewentualna tak zwana "prywatyzacja".
Ruda małpa2020.03.11 1:13
Zakapiora i sprzedawczyk. Złodziej i usłużny Volksdeutsch makreli.
kamil2020.03.11 0:54
https://www.youtube.com/watch?v=Gufv_JnTrI8 Co wy wszyscy zrobiliście dla nich ?????
B522020.03.10 22:37
bez przesady pekińczyk max pudel
pistoleto2020.03.10 21:00
komitet wyborczy SSok z Buraka kidawy błońskiej ogłasza nowe hasło wyborcze - WDROŻY KAŻDY ROssKAZ I NIEMCA I RUssKA -GŁOssUJ NA MAŁGOŚKĘ -KANDYDATKĘ TUssKA
Ogladaj hity online2020.03.10 19:24
www.ciinema.eu - ---------------------- To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: Psy 3  w imię zasad (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
był, jest i będzie drugim BUL lewatywą2020.03.10 18:46
znacie POplatfusy bajkę o TiMiTUNIE p######lcie
Nina2020.03.10 18:00
Tusk jest i będzie kundlem niemieckim i niczym więcej KO to partia Poniemiecka z Po zmieniła nazwę na Ko, ale i tak jest to niemiecki szajs.
Bis2020.03.10 17:53
To już nie bulterier, a wyleniały Burek.
To ,, " nie jest cudzysłów2020.03.10 22:58
Przecież naPiSali „bulteierem”, a nie bullterierem ^_^
Ruda morda2020.03.11 1:15
To jest gówn o
katolik2020.03.10 17:24
Jakże my Polacy cieszyliśmy się, kiedy do kraju wracali Sobieski spod Wiednia, Kościuszko, czy Piłsudski, Paderewski ..... i jakże my Polacy cieszymy się, gdy po 2 kadencjach król Europy Tusk stchórzył , zdradził wiernych PO kumpli i durnowatych jego zwolenników - wręcz miłośników, postanawiając nie wrócić do kraju ! Jakie szczęście ! Jeszcze nigdy nie przeżyliśmy takiej ulgi i radości z tego, że rudy polski niemiec, który zrobił dla Polski tyle złego, tyle nienawiści, który ma smoleńską krew na rękach, dla którego Polskość jest nienormalnością, okazał się tchórzem i zdezerterował ! My Polacy wierzymy, że w niedalekiej przyszłości CBA zapuka do jego drzwi z „zaproszeniem” na przesłuchanie przed Trybunałem Stanu ! Jesteśmy szczęśliwi i czekamy aż reszta PO-je-bów pójdzie w jego ślady – w ślady jedynego ich idola !!! Granice są otwarte !!!
fs2020.03.10 17:33
Z ciebie taki katolik jak z koziej du­py trąbka.
fronda.pl — naszym bogiem jest błąd2020.03.10 17:23
„bulteierem” „Super Ezpressu”
Pascal2020.03.10 17:22
Najdurniejsza na świecie opozycja ! Wybory samorządowe, wybory europejskie, wybory parlamentarne i teraz wybory prezydenckie. Co łączy wszystkie kampanie? Nieprawdopodobny poziom głupoty i histerii rozpętywanej przez wszystkie partie opozycyjne, ale liderem histerii zawsze jest PO. Przesycenie histerii przynosi odwrotne do zamierzonych skutki. Ośmiorniczki były kropką nad „i” podsumowującą osiem lat afer PO, ale przede wszystkim nieudolności. Tymczasem najdurniejsza na świecie opozycja z uporem maniaka wmawia sobie i społeczeństwu, że kolejne głupoty rozdmuchiwane medialnie to są „ośmierniczki PiS”. Kompletnie nie ma znaczenia stan faktyczny, każdy temat, który da się sprzedać durnej lewackiej publice jako wielką aferą zapowiadającą „koniec PiS” jest dobry. Jakie znaczenie ma dla Polaka to, czy Banaś jest, czy nie jest czegoś tam winny ? Czy to się wiąże z jakąkolwiek stratą dla Polaka, znikają nominały z portfela, trzeba zapłacić 10 razy więcej za prąd, wrasta bezrobocie do 30% ? Nie, nic się kompletnie w życiu Polaków nie zmienia i nawet jeśli wyborcy, nie tylko PiS, czują jakieś negatywne emocje lub zniesmaczenie, to w żaden sposób nie przekłada się to na ostateczny glos oddany przy urnie. Ze spokojem patrzę na histerię najdurniejszej na świecie „opozycji”, bo dokładnie w taki sposób przegrywali wszystkie wybory.
Cogito ergo sum2020.03.10 17:21
Kuźnie orków rzucają ostatnie odwody w tej walce. Woda w Wiśle nie stanie się ruda.
Zosia2020.03.10 17:21
Co nas czeka gdyby oni wrócili ?! Zabiorą – zabiorą wszystko co zreformpwał PIS, zabiorą pieniądze, zlikwidują programy socjalne, przestaną finansować programy rozwojowe i ekologiczne, podwyższą wiek emerytalny i przerwią wszystkie prace inwestycyjne ! Chyba nikt nie ma wątpliwości, że powrót do władzy PO z jej przystawkami to jest powrót do najgorszej przeszłości. Naszym celem jest to, aby PO i jej patologie nigdy więcej nie powróciły ! Nie wyobrażam sobie, aby obecnie Polacy mogli się przyczynić do zwycięstwa tego, co było w Polsce najgorsze''.
Leszek2020.03.10 17:20
Cz.2. Tusk był wychowankiem SB. Był człowiekiem przysposobionym przez komunistyczne służby specjalne, szkolony przez funkcjonariusza Szylinga, zaufanego człowieka Kiszczaka. Był przeznaczony do rozmów z Wałęsą w okresie przygotowywania się przez niego do operacji przejmowania władzy po wyborach w 90 r. Donald Tusk pełnił wiodącą rolę w obalaniu rządu Jana Olszewskiego, nie tylko z powodu politycznych przekonań. I to był moment, w którym był bardzo zaangażowany w to, by układ postkomunistyczny utrzymał się przy władzy. Poza tym był agentem służb niemieckich pod pseudonimem „Oskar”. Tusk to strusiowato nielotny fasoniarz, który się wielokrotnie wygłupił i skompromitował, jako niepoważny i szkodliwy premier i nieodpowiedzialny polityk, sprzedajny szkodnik i Judasz , a także skrajnie cyniczny lawi-rant. Jest też coś jeszcze , co przy okazji wyboru Tuska należy sobie jasno uzmysłowić, aby raz na zawsze pozbyć się absolutnie szkodliwych złudzeń. Otóż, tym właśnie wyborem, decydenci poza naszymi granicami, a dość łatwo w tym przypadku wskazać ich adres, ujawnili już zupełnie definitywnie, że ich zaborcze zamiary wobec Polski i Polaków są niezmienne i wieczne, a proces wynaradawiania Polaków i klasyfikowania ich do kategorii niewolników przeszedł właśnie na kolejny, wyższy etap realizacji. Tusk jest bowiem psychopatą (patrz: Encyklopedia Medycyny, dział poświęcony chorobom psychicznym. To człowiek, który został ewakuowany z kraju, w którym padają pod jego adresem coraz poważniejsze zarzuty, od finansów i gospodarki począwszy, na Smoleńsku skończywszy !!! Tuskowi ewidentnie zależało na stanowisku w Unii, bo wiedział, iż jego władza w Polsce się skończyła. W Radzie Europejskiej, nic mu tak dobrze nie wyszło jak Wielka Brytania z Unii Europejskiej ! Anglicy nazwali go brudnym szczurem unijnym. Niestety nie poradził sobie z falą emigracji muzuąmańskiej, a poza tym zamiast integrować, tylko skłócał państwa członkowskie UE. Wszyscy przestali się z nim liczyć i traktowali go jak jakiś śmieć ze śmietnika politycznego, bez znaczenia i bez żadnego wpływu. To pustak, który nawet nic nie robiąc, odpowiadał Merkel i innym z zachodniej Europy. Tak to prawda ! To jest klątwa Tuska ! A klątwa ta podwoi się jak Tusk stanie przed TS. Na koniec: Tusk wychyli czarę goryczy !
gracz2020.03.11 5:55
Wszystko się zgadza.Tylko dlaczego to ścierwo ludzkie jeszcze nie wisi?.Niekoniecznie za szyję.
Leszek2020.03.10 17:19
Cz.1. Źeby zrozumieć dlaczego Tusk uważa, że Polskość to nienormalność, należy cofnąć się do jego życorysu ! Dziadek Tuska ze strony ojca oraz brat dziadka ze strony matki byli ochotniczo w hitlerowskim wermahcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była również rodowitą Niemką. Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec. To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą. Ojciec Donalda (też Donald) karał go często pasem.Młody Donad miał problemy ze swoją tożsamością narodową i całej jego rodziny. W głębi serca czuł się Niemcem. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do innych i szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku. W podstawowce wolali na niego "rudy szkop", za co będzie sie mścił na Polakach bez końca. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości, i to ona była na rękę lewackim homosowietikusom, którzy Tuska w pełni poparli w wyborach 2012 roku. Jako polityk pisał: „Polska - to nienormalność”. Jakże smutne jest to że tak dużo polaków wybiera nienormalność. Polacy jako obywatele powinni wiedzieć, kogo wybierają do władzy i jakie jest jego pochodzenie. To jest normalnym prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji. Dlaczego więc kłamcy i oszustowi powierzono sprawowowanie w Polsce tak wysokiego urzędu ? Dlaczego dopuszczono, żeby wyrządził tyle szkód Polakom i Państwu Polskiemu łącznie z Zamachem Smoleńskim ?
katolik2020.03.10 17:19
On -Naczelny Wirus Europy- jak przystało na naczelnego dupka , bardzo zdiecinniały i podle zartuje z Polaków, tak chamskie, ze az upokarzające Polaków.
Niepokorny2020.03.10 17:17
Szczyt ambicji Tuska. Jest wielce prawdopodobne, że to mu wyjdzie, bo ma długie doświadczenie,tak się wyrobił na eurolewackich salonach.
ceramik2020.03.10 17:13
Tusk kwalifikuje się do honorowej nagrody Korony Wirusa.
fs2020.03.10 17:28
A TY PiS-trolu kwalifikujesz się do kopa w du­pę.
Co za debile!2020.03.10 17:01
Strategia PO dla Polski, dla Polaków : wyprowadzenie z równowagi JK. Taki program. Najlepsze, że dla Lemingów, Jand czy Sturóf to ważniejsze od wszystkiego. Nienawiść, bulterier, podgryzanie, szczucie,... o tak w tym rudy jest dobry.
Marek2020.03.10 17:17
no twojemu idolowi Kaczyńskiemu też nic nie brakuje, śmiem twierdzić, że jest w tym lepszy