23.04.16, 20:12

Sensacyjne doniesienia nt. katastrofy smoleńskiej. Cenckiewicz: „Tak, znalazłem coś na temat katastrofy smoleńskiej”

Pełniący obowiązki dyrektora Centralnego Archiwum Wojskowego odnalazł w zbiorach instytucji  – „coś, na temat katastrofy smoleńskiej” – nie uszczegółowił jednak co. Prof. Sławomir Cenckiewicz mówił także podczas wizyty w Radiu Nadzieja w Łomży, że odkryte w trakcie audytu dane wskazują, iż dokumenty dotyczące katastrofy były po 10 kwietnia 2010 roku w wojsku niszczone. 

– Tak, znalazłem coś, na temat katastrofy smoleńskiej – potwierdził prof. Cenckiewicz. – Jako dyrektor Centralnego Archiwum Wojskowego podlegają mi różnego typu wyodrębnione archiwa w Wojsku Polskim, w tym Archiwum Sztabu Generalnego. Zrobiłem audyt, który wykazał jedną, chyba bardzo ważną rzecz, to znaczy że dokumenty po 10 kwietnia były niszczone w wojsku i dokumentację na ten temat, poza różnymi innymi materiałami, bo to są tysiące stron dokumentów, przekazałem do podkomisji i panu ministrowi – mówił Sławomir Cenckiewicz.

Wcześniej w mediach pojawiła się informacja, że istnieje protokół, który wskazuje, że zniszczonych zostało 400 stron „Dziennika Działania Dyżurnych Sił Operacyjnych Sił Zbrojnych RP”. Dane miały dotyczyć dnia katastrofy samolotu prezydenckiego TU-154M.

mko/lomzynskie24

TEGO NIE MOŻESZ NIE-PRZECZYTAĆ!!!

<<< PIĘKNA KSIĄŻKA NAWRÓCONEJ WIEDŹMY O ... MIŁOŚCI >>>

<<< TAJEMNICE CHRZEŚCIJAŃSTWA PRZED KTÓRYMI NAUKA JEST BEZRADNA>>>

<<< PRAWDA O HOLOKAUŚCIE CZYLI MITY O POLAKACH >>>

<<< JUDASZ - POZNAJ KIM BYŁ NAPRAWDĘ! >>>


ZAPRASZAMY! GALERIA HANDLOWA FRONDA.PL