10.09.19, 16:15

Sever Plocker: Żydzi byli jednymi z największych zbrodniarzy w historii

Nie zapominajmy, że wśród największych morderców najnowszej historii byli Żydzi – takie słowa nie zostały napisane przez żadnego z polskich dziennikarzy, tylko opublikowane na łamach izraelskiego portalu, Ynet News. Autorem poruszającego tekstu jest Sever Plocker, publikujący również na łamach… Gazety Wyborczej.

 

Autor tych słów to Sever Plocker – publicysta i dziennikarz izraelski polskiego pochodzenia, wicenaczelny dziennika „Yediot Ahronot”, który w przeszłości przypominał ciemne karty w historii swojego narodu. Pisał, że Włodzimierz Lenin powołał do życia policję polityczną – Czeka, która zmieniała nazwy – GPU, NKWD aż do KGB. To w jej szeregach służyło wielu zbrodniarzy żydowskiego pochodzenia.

Przypomina, że działalność zbrodniczej organizacji kosztowała przynajmniej 20 mln ludzi, w tym ofiar przymusowej kolektywizacji, głodu, czystek, egzekucji czy gułagów.

Opisuje, jak eliminowano całe klasy społeczeństwa: kułaków, burżuazję, artystów i wszystkich tych, którzy stali na drodze nieubłaganego ,,postępu”. Podkreśla, że wszystkie te okropne czyny nie miałyby miejsca, gdyby nie przesłuchujący, donosiciele, przeprowadzający egzekucje, strażnicy, sędziowie czy w końcu lewicowi ,,wrażliwcy” na Zachodzie, ślepi na bestialstwo rozgrywające się w Sowietach. Plocker przypomina, że lewica została oszukana i wystawiła zbrodniarzom ,,certyfikat koszerności”.

Zwraca uwagę, że Rosjanie nie chcą wracać do swojej przeszłości, ale podobnie dzieje się z młodymi Izraelczykami. Przykłady? Uczniowie, którzy kończą szkołę średnią, nigdy nie słyszeli o Gienrichu Jagodzie (pochodził z żydowskiej rodziny rzemieślniczej), który był ,,największym żydowskim mordercą w historii 20 wieku”. Wykonując rozkazy Stalina odpowiada za śmierć 10 mln ludzi.

Jego żydowscy podopieczni założyli i prowadzili system gułagów

– dodaje dziennikarz. Jagoda został rozstrzelany 15 marca 1938 roku, pochowany anonimowo i zastąpiony przez Nikołaja Jeżowa – ,,krwawego karła”

– On sam nie był Żydem, ale miał błogosławieństwo żony-Żydówki

– przypomina Plocker. Przywołuje też dane żydowskiego historyka Sebaga Montefiore, który pisał, że Stalin, podczas szczytowego okresu ludobójstwa, był otoczony przez piękne żydowskie kobiety. Do tego dochodzi Łazar Kaganowicz, którego zbrodnie dziennikarz porównuje do Mao w komunistycznych Chinach.

Wielu Żydów sprzedało swoje dusze demonowi komunistycznej rewolucji i będą mieli krew na rękach po wieczne czasy

– pisze, podając kolejny przykład: Leonid Rajchman, którego określa jako wyjątkowo okrutnego sadystę.

Zdradza ponurą statystykę: zgodnie z danymi 38,5 procent tych, którzy sprawowali wysokie stanowiska w sowieckim aparacie bezpieczeństwa, miało żydowskie pochodzenie.

– Okazuje się, że również Żydzi, uwiedzeni przez mesjańską ideologię, mogą stać się wielkimi zbrodniarzami, jednymi z największych w historii

– podsumowuje.

Dziennikarz stwierdza, że obecnie pochodzenie zbrodniarzy ukrywa się pod takimi sformułowaniami jak staliniści czy ludzie sowieccy. Dlatego łatwo to ignorować.

– Ale nie zapomnijmy o nich

– apeluje.

bsw/Niezlomni.com

Komentarze

Skrzypek na dachu2019.11.11 13:41
Brawo Polska .
chris2019.09.17 10:42
takie są skutki nienawiści i braku wybaczenia i pojednania. Historia makro to odbicie tego, co dzieje się w naszych sercach i umysłach. Każdy naród jest obarczony jakąś negatywną cechą . W przypadku Żydów jest to chciwość i kompensowanie sobie poczucia odrzucenia przez inne nacje fałszywym ego, które stawia ich ponad innymi narodami. Chrześcijanie od wieków nie mogli wybaczyć Żydom śmierci Jezusa i tego, że w niego nie uwierzyli. Zapomnieli jednak i nadal zapominają, co widać choćby tutaj, że nawraca się słowem i przykładem, nie mieczem. Żydzi kierując się fałszywą wizją przetrwania stali się chciwi. Wyzysk biednych ludzi, monopol na handel czy lichwę przy wstręcie do pracy fizycznej i do jednania się ze zwykłymi ludźmi, gdy Żyd często wolał przymierać głodem i handlować pietruszką, niż "zhańbić się" i zostać rolnikiem, sprawiły, że niechęć Świata do Żydów rosła i skończyła się holocaustem. Żydzi traktowali i często nadal traktują innych jako dojne krowy stając się pasożytami, czego przykładem było rozpijanie polskiej wsi i doprowadzanie do bankructw rolników, a następnie przejmowanie ich ziemi za bezcen. Do dziś w USA takie zawody dające sławę i pieniądze jak bankier, prawnik, dentysta, chirurg plastyczny, aktor czy reżyser w Hollywood są zmonopolizowane przez owładniętych kultem kasy Żydów.
judeWON2019.09.11 9:00
LISTA OPRAWCÓW Z KATYNIA z pod znaku NKWD narodowości żydowskiej! 1.)Komendantami obozów w Kozielsku,Starobielsku i Ostaszkowie byli:-Raichman-Mierkułow -Urbanowicz 2.)Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU:Lew Rybak,Chaim Finberg,Abraham Borisowicz (dziadek Bogdana Borusewicza)!!3.)Zbrodnię wykonali:Bogdan Zaharewicz, Kobulow,Begman,Elman,Estrin,Krongauz,Lejbkind,J.Raichman,Abakumow,Milstein(transport),Sierow,Abram Borysowicz,Lew Rybak,Chaim Finberg,major Joshua Sorokin,kapitan Aleksander Susłow,kapitan Samyun Tichonow.Żadna z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem.
Ela2019.09.11 1:52
Ściślej nie powinno się mówić o żydowskich ludobójcach, a o żydowskich ludobójczych elitach. Byli oni lokalnymi obywatelami różnych krajów. Hitler i jego pomocnicy, Lenin, Stalin, francuscy masoni rewolucji, i pewnie wiele innych grup. Co ich wszystkich łączy? Znienawidzili Boga, a diabła obrali sobie za ojca. Tak do ich przodków, ówczesnych elit, mówił Jezus: plemię żmijowe i groby pobielane... diabła macie za ojca. Na pewno większość Żydów na świecie jest w porządku. Ludzie podobni do nas zabiegający o swoje życie. Ale ich elity przesiąknięte są cechami demonicznymi: egoizm, żądza władzy, pieniądza, pycha.
Andrzej J\304\231drzejewski2019.11.22 23:34
Widać, że słabo znasz żydów... Gdyby wśród żydowskich mas nie było akceptacji i zapotrzebowania na spektakl nienawiści skierowanej wobec Polaków, to ich politycy nie obszczekiwaliby nas jak stado wioskowych kundli.
Piotr2019.09.11 0:17
Czekam na tekst o Dzierżyńskim i Wyszyńskim zatytulowany "Polacy byli jednymi z największych zbrodniarzy w historii".
Andrzej Jędrzejewski2019.11.22 23:29
Dzierżyński miał ogromne zasługi w walce z komunizmem. Nie wiem czy ktoś inny wysłał na łono Lucyfera więcej komunistów niż on :D
Jan Radziszewski2019.09.10 22:43
Tylko dlaczego wśród żydów jest tzw. "Tabu milczenia w sprawie żydowskiego zbrodniarza ludobójcy kanclerza III Rzeszy Niemieckiej Adolfa Hitlera żyda i masona Loży żydowskiej masonerii B`nai B`rith Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata wtorek, 23 lipca 2019 21 VII (fragment) To prawda, Hitler był członkiem żydowskiej masonerii B`nai B`rith Niedziela, 21 lipca Jedenasta przed południem - Czy to prawda, Panie Jezu, że Hitler był członkiem żydowskiej masonerii B`nai B`rith? - Tak to prawda moje dziecko. - Tak, Panie Jezu, to prawda? Ty to mówisz Bóg, Jezus Chrystus? - Tak, Ja to mówię i potwierdzam. Ja Jezus Chrystus, wasz Bóg, Pan i Zbawiciel.
dzielnicowy 2019.09.10 21:15
Daleko mi do obrony Żydów. Wiele, bardzo wiele mają za uszami, ale musimy być świadomi, że armia czerwonych kmiotów, ruskich trolli, atakuje internet w całej UE, siejąc ferment i nienawiść. To nowa forma wojny dobra ze złem, Mordoru z UE. Trolle i "pożyteczni dla Kremla idioci" na pewno nie napiszą, że Czeka zakładali ROSJANIE : Pawieł Łazimir (lewicowy eserowiec) i jego zastępca Nikołaj Podwojski (bolszewik), a w kierowniczej grupie tej zbrodniczej organizacji byli: Rosjanie, Polacy, Łotysze i Żydzi. Więc można powiedzieć o zbrodniczej międzynarodówce stworzonej na terenie Rosji przez Rosjan !
Andrzej Jędrzejewski2019.11.22 23:27
Marks był Żydem, Lenin był żydem, Trocki był żydem, cała partyjna wierchuszka KPZR i NKWD składała się głównie z żydów, w PRL po wojnie blisko 100% kadr aparatu komunistycznego stanowili żydzi, po 89-tym nasz kraj w ruinę obracają żydzi (pod różnymi szyldami partyjnymi -aktualnie pod szyldem PiS-u), a Ty piszesz o jakichś "pożytecznych idiotach z Kremla" i "zbrodniczej międzynarodówce stworzonej przez Rosjan" ? Przecież trzeba być ślepym albo przekupionym, żeby udawać, że się nie widzi, że za większością zła dziejącego się na świecie stoi plemię żmijowe, czyli sekta czcicieli Antychrysta wychowana na Talmudzie i oddająca kult mamonie.
Janusz Barwinek2019.09.10 21:00
Dzięki Bogu za tych, którzy chcą budować na prawdzie!
anonim2019.09.10 20:53
TAK TAK TAK to prawidlowe okreslenie o zydach
dzielnicowy 2019.09.10 20:29
I właśnie o tym powinna często i głośno, na cały świat (powołując się między innymi na tego Żydowskiego publicystę) krzyczeć polska propaganda. Zatykając tym samym nienajedzone gęby żydowskich polo fobów uniemożliwiając im w ten sposób jakichkolwiek roszczeń w stosunku do narodu i państwa polskiego.
nn2019.09.11 11:19
Teraz wiemy dzielnicowy, że pochodzisz z kibucu!!!!!!!!!!!!!!! Dlatego tak walczysz o interes żydowski!
Jacek Placek2019.09.10 19:55
Radziecki komunizm miał to do siebie, że zbrodniarzem mógł zostać każdy, bez względu na pochodzenie np. Czeka została twórczo rozwinięta przez Polaka szlacheckiego pochodzenia Feliksa Dzierżyńskiego, a największym zbrodniarzem okazał się Gruzin, który miał być może pochodzenie osetyjskie.
dzielnicowy 2019.09.10 21:11
Masz 100% racji, poza tym "Konfederata" to prawdopodobnie ruski troll, jakich tu sporo przy tego typu artykułach. Chodzi o skłócenie Polaków z Żydami z Ukraińcami i z kim tylko jeszcze się da. Armia tych czerwonych kmiotów atakuje internet w całej UE siejąc ferment i nienawiść. To nowa forma wojny dobra ze złem, Mordoru z UE. Trolle i "pożyteczni dla Kremla idioci" na pewno nie napiszą, że Czeka zakładali ROSJANIE : Pawieł Łazimir (lewicowy eserowiec) i jego zastępca Nikołaj Podwojski (bolszewik), a w kierowniczej grupie tej zbrodniczej organizacji byli Rosjanie, Polacy, Łotysze i Żydzi. Więc można powiedzieć o zbrodniczej międzynarodówce stworzonej na terenie Rosji przez Rosjan ! Przypisywanie wiodącej roli Żydom jest manipulacją dzisiejszej propagandy Rosyjskiej i wykorzystywanie jej do skłócania nas z Żydami.
Eliza2019.09.10 22:39
dzielnicowy ! A co ty tak nagle zmądrzałeś ? Piszesz nawet do rzeczy ! Nawet ci plusa dałam ! Widzisz. można ? Można !
Andrzej Jędrzejewski2019.11.22 23:19
Każdy mógł, ale dane historyczne pokazują, że z tej możliwości korzystali głównie żydzi! Jeden tylko żyd z NKWD -Gienrikh Yagoda ma na sumieniu śmierć 10 mln niewinnych ofiar! (Kierował między innymi pracą przymusową więźniów przy budowie Kanału Biełomorskiego i kolektywizacją na Ukrainie, która doprowadziła do głodowej śmierci milionów cywilów). Cała "wierchuszka" ZSRR składała się niemal wyłącznie z żydów. (W PRL-u było podobnie). Poczynając od Marksa niemal wszyscy ideolodzy komunizmu oraz różnych pochodnych lewackich dewiacji, byli żydami! Lenin, Trocki, Gramsci, Butler itd.itd.itd.
Polak katolik2019.09.10 17:30
Ciekaw jestem czy autor zostanie okrzyknięty "antysemitą"
Antonio2019.09.16 13:40
Antysemitą jest , według żydów, nie ten, kto nie lubi żydów, ale ten, kogo nie lubią żydzi.
Kohen2019.09.10 17:28
Kain zabił brata Abla .... To sie dzieje
Emilia2019.09.10 22:34
Kohen Zapomniałeś o najważniejszym !? Przecież to oni powiesili na Krzyżu Pana Jezusa -Mesjasza ! To co można się innego spodziewać po nich ! Cały czas czekają na Mesjasza ! A On jest już ponad 2 tys. lat ! Już wielu uwierzyło. Przyjdzie czas , że się reszta ich nawróci !
Spoko2019.09.10 17:16
Byli i są !!! Przecież dziennie mordują niewinnych Palestyńczyków, co dzisiaj już śmiało można nazwać holokaustem !!!
Mother Earth2019.09.10 17:14
żydostwo ten cały judaizm to największa sekta i najbardziej j niebezpieczna na świecie a izrael to sztuczny twór aliantów to tylko tymczasowy stan umysłu
andrzejahahn die eine kleine jüdische läuse 2019.09.10 17:13
andrzejahahn die eine kleine jüdische läuse andrzejahahn nawet na mydło się nie nadaje andrzejahahn nudzi się w kibucu
Karma wraca .2019.09.10 17:12
Ich prawdziwa twarz jest ukazana w okupowanej Palestynie to co tam wyprawiają jest zdziczeniem nie można tego inaczej nazwać w tych czasach,holokaust narodu Palestyńskiego oraz ciągłe niszczenie wiosek beduinów mieszkających tam od zawsze,ignorowanie opini i nakazów państw Europejskich wobec swego postępowania ukazuje też ich podejście dla Europy , ignorowanie między narodowej komisji atomistyki i unicefu to już jest przegięcie gdzie sankcje embargo naloty misje ...bombardowania suwerennych państw ..
andrzejhahn32019.09.10 17:10
jednymi z najwiekszych zbrodniarzy w historii planety Ziemia to katolicka sekta z obrzydliwym i zbrodniczym kosciolem katolickim na czele
Spoko2019.09.10 17:18
Ty szmotku, czy ty nie jesteś przypadkiem fryzjerem ? Pytam, bo to, że jesteś stuknięty widać po twoich komentarzach, ale ciekawym jest czy nie wypisujesz tutaj głupot zasłyszanych od klientów w twoim zakładzie fryzjerskim ?!
andrzejhahn32019.09.10 17:49
a czy ty kretynie nie jestes przypadkiem na przepustce z psychiatryka
dzielnicowy 2019.09.10 21:52
Jesteś tylko J U H E M
jaro2019.09.10 17:32
A co Ty nie jesteś w kościele, nie jesteś ochrzczony? Jeśli nie , no to widocznie jesteś Żydem...
andrzejhahn32019.09.10 17:47
a jezusek i maryjka nie zawsze dziewica kim byli...............no ciemny zacofany sekciarzu katolicki.............wy katole plujecie na zydow a do zyda i zydowki sie modlicie ...................SRAM NA OBRZYDLIWY,ZBRODNICZY kosciol katolicki
dzielnicowy 2019.09.10 21:54
Twoja matka to Q urwa, a ty to skurw,,,,,,,,,,,,, n
gol2021.12.1 1:00
żal mi cię człowieku
asia2019.09.10 18:22
Jednym z największych idiotów w tej historii można na pewno ciebie zaliczyć
dzielnicowy 2019.09.10 21:58
Cham, debil, Q tas, pedał zboczeniec squrwysyn i syfilista po swej suce
Emilia2019.09.10 22:26
dzielnicowy! Tak, masz rację ! Takim właśnie jesteś. Ładnie się nazwałeś! Żeby się tak nie cenić ! ? Ale beton !
Emilia2019.09.10 22:21
Hahnie ! ALE CIĘ TA PRAWDA ZABOLAŁA ! AJ, WAJ ! NO JAK TAK MÓGL ŻYD NA ŻYDÓW NAPISAĆ !? W DODATKU OPUBLIKOWANE JESZCZE NA PORTALU W IZRAELU I GAZECIE WYB.! No czysta tragedia?! Nawet z rozpaczy nie wstawiłeś wpisu na początku, jak zawsze! To niepodobne do ciebie! No porozpaczaj, napisz im, wyzwij, ich trochę! Skoro Żyd tak pisze o swoich rodakach, to musi być prawda ! Ale ci się narobiło! P.s. Chłoptasiu, to co ty ze złości myślisz we wpisie , nas to wielkie g....no obchodzi Rozumiesz ! ? Nas jest dużo! Więc co najwyżej możesz każdego po kolei pocałować w d.....! Bedziesz miał zajęcie, głupku! Tyle twojego! Ciebie nie w głowie, ale nawet w d... ludzie nie chcą mieć ! Nie widzisz? Prawdę o sobie piszesz ! Taki jesteś !
nn2019.09.10 22:57
NAJWIĘKSZYMI MORDERCAMI W HISTORII ŚWIATA SĄ KOMUNIŚCI POD PRZEWODNICTWEM ŻYDÓW. A TY JESTEŚ JEDNYM Z NAJWIĘKSZYCH IDIOTÓW
Wyklęty, powstań ludu ziemi!2019.09.10 16:49
Lech Keller-Krawczyk, Żyd i homoseksualista tutaj pozuje na "Konfederata".
Prorok2019.09.10 16:43
Zydostwo w dalszym ciagu morduje ludzi na swiecie.
nn2019.09.11 11:15
Masz rację. Autonomia Palestyńska cały czas jest pod ich okupacją!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim2019.09.10 16:37
No i bardzo ładnie, nie ma jak wyzwalająca i oczyszczająca moc prawdy! Co wiedzą wszyscy katolicy uczęszczający do spowiedzi, wówczas Szatan traci nad nami swoją moc.
Moni2019.09.10 16:25
Tak, realizatorzy sowieckiego ludobójstwa na Polakach w ogromnej większości byli Żydami. Faktów nic nie zmieni, są bezsporne. Ta wiedza to bodaj najistotniejszy powód, dla którego Polacy dziś tak zdecydowanie przeciwstawiają się zakorzenieniu tu nowego totalitaryzmu. To nie tylko polskie doświadczenie historyczne, to doświadczenie tragedii, która przez dziesięciolecia dotykała bezpośrednio niemal każdą polską rodzinę.
Marian2019.09.10 16:25
Od dawna wiadomo, ze zydzi to nie tylko ofiary, ale tez sprawcy strasznych zbrodni.
Konfederata2019.09.10 16:23
Jeden z największych błędów nie tylko pisowców to przypisywanie komunizmu Rosjanom, podczas kiedy byli oni jego pierwszą i największą ofiarą. Komunizm to żydostwo. Czasami nie wiedzą tego z braku edukacji (w państwowej szkole się tego nie dowiedzą) a czasami nie chcą wiedzieć, jak np. ci z żydowskiej gazety dla Polaków "pana" Michnika. To nie Rosja zniszczyła i okupowała Polskę ale żydowski bolszewizm.
Marian2019.09.10 16:27
Carska rosja zazydzona nie byla, a tez zniewolila Polske
Konfederata2019.09.10 16:30
To prawda oczywiście. Ale to zniewolenie miało całkiem inny charakter. Normalna polityka imperialna w tamtych czasach. Każde państwo tak robiło, polskie również starało się podbijać inne. Element żydowski w tym wszystkim był najbardziej szkodliwy.
Marian2019.09.10 16:32
Zgoda, masowe zbrodnie komunizmu, kojarza sie z zydami
zawiedziony2019.09.10 16:33
car zniewolil, a bolszewicy katowali i mordowali.
Darek2019.09.10 16:36
Carska Rosja Polski nie zniewoliła tylko już zniewolona Polska została przehandlowana Rosji przez Kościół w zamian za wycofanie na tym terenie reform demokratycznych i przywrócenie przywilejów kleru.
zawiedziony2019.09.10 16:45
z wpisu wnioskuje ze nie ukonczyles szkoly podstawowej i ze nie wiesz kim jestes.
Andrzej Jędrzejewski2019.11.22 23:45
Proponuję porównać jak wyglądały zsyłki Polaków na Syberię w czasach Cara a jak wyglądały one w czasach żydobolszewików... Powiem tylko tyle, że wielu polskich naukowców zesłanych przez cara na "sybir" bez najmniejszego problemu kontynuowało tam swoje badania naukowe! Np. Benedykt Dybowski. Polecam poczytać: https://pl.wikipedia.org/wiki/Benedykt_Dybowski
Karma wraca .2019.09.10 17:05
Nigdy nie zapomnimy żydom zbrodni komunistycznych bolszewickich kolaboracji z okupantami witania wrogich armii najeżdżających Polskę ,lichwy, wydawania w ręcę zaborców polskich powstańców polskiej szlachty i przejmowania w ten sposób dworów i pałacy Polskich wraz z majątkiem , nie zapomnimy iż wielu żydów dowodziło gułagami i ponad 150 tysięcy żydów walczących dla hitlera w wehrmachcie a teraz próby wyłudzeń.wszędzie gdzie byli wcześniej każdy sie na nich poznał wcześniej czy później i stąd pewnie wygnania pogromy itp.a teraz ich prawdziwe oblicze człowieczeństwa widać w okupowanej Palestynie !!!!
Spoko2019.09.10 17:20
Ty Konfederata, aleś ty gupi !
JAksa2019.09.10 19:59
Odpier... się od PiS lewaku.
dzielnicowy 2019.09.10 20:38
Jesteś głupcem, ruskim trollem, czy jak mawiał tow.Lenin: "pożytecznym dla Kremla idiotą" ??? To, że sporo Żydów należało do zbrodniczych organizacji w Rosji i później ZSRR, wcale, ale to wcale nie zdejmuje tego zbrodniczego odium z rosyjskiego społeczeństwa i ich państwa. Lenin nie był Żydem, Stalin nie był Żydem i wielu innych dowódców, generałów rosyjskich, a byli, są odpowiedzialni za mordy na niespotykaną skalę. W ten kretyński sposób (w który ty próbujesz, trollu tłumaczyć ruskich) próbują tłumaczyć się Niemcy. Oni wywołali II WŚ ? Ich były obozy koncentracyjne ??? A skąd ! To faszyści, hitlerowcy, ale nie Niemcy ! Tylko kto, do cholery wybrał tych faszystów, hitlerowców, zasilał ich szeregi i wspierał od początku do końca ? Te brednie idź opowiadać żulom pod sklepem, a nie mącić Polakom w głowach.
nn2019.09.10 22:52
a Iwan Groźny, opricznina, Szujscy, Caryca Katarzyna, ci co za zaborów wywozili na Sybir itp. byli zydami czy komunistami???