07.05.19, 08:21zdj. screen Youtube/Alan Milewczyk

Sikorski przeprosi prof. Pawłowicz? SKĄDŻE ZNOWU?! Dalej obraża!

"(...) jeśli pani była profesor uważa, że nie jest wariatką, no to może złożyć pozew. Wtedy powołamy konsylium eksperckie."- stwierdził w rozmowie z TVN24, Radosław Sikorski. Byly szef polskiej dyplomacji niedawno na Twitterze nazwał posłankę PiS, prof. Krystynę Pawłowicz "wariatką". 

Odniósł się do tej sprawy na antenie TVN24. 

"Ja podtrzymuję moje stanowisko, ale jeśli pani była profesor uważa, że nie jest wariatką, no to może złożyć pozew. Wtedy powołamy konsylium eksperckie. Jeśli biegli stwierdzą, że wariatką nie jest, to ja wtedy zmienię stanowisko"-stwierdził polityk. 

Sikorski przzekonywał również, że "polexit" jest nieunikniony. 

"Przy takim rozumieniu suwerenności jaką ma Prawo i Sprawiedliwość, suwerenność rozumiana jako „wolnoć Tomku w swoim domku”, polexit jest nieunikniony"- ocenił. Zdaniem byłego szefa MSZ, Unia nigdy by nie powstała, gdyby jej założyciele również w ten sposób pojmowali suwerenność. 

"Jeżeli wystarczająco duża liczba członków będzie to tak rozumiała, Unia się musi rozpaść"-stwierdził. 

Trzeba przyznać, że jak na lwa salonowego i absolwenta Oxfordu, Sikorski jest nieco, hmmm, zacofany, skoro próbuje zdyskredytować przeciwnika politycznego przez insynuację choroby psychicznej i w dodatku używanie pejoratywnego określenia osób z tego rodzaju chorobami. Pytanie, czy gdyby były szef MSZ miał wśród przyjaciół czy rodziny osobę FAKTYCZNIE chorą psychicznie, również używałby wobec niej takiego języka. 

yenn/TVN24, Fronda.pl

Komentarze

anonim2019.05.7 14:53
Sikorski znany jest z wulgarnego słownictwa. Ostatnio coraz bardziej morda mu puchnie. Jeden z internautów wskazał przyczynę i chyba ma rację.
Albert2019.05.7 12:10
"Trzeba przyznać, że jak na lwa salonowego i absolwenta Oxfordu, Sikorski jest nieco, hmmm, zacofany, skoro próbuje zdyskredytować przeciwnika politycznego przez insynuację choroby psychicznej i w dodatku używanie pejoratywnego określenia osób z tego rodzaju chorobami. " Jak w takim razie określić Pawłowicz biorąc pod uwagę używane przez nią słownictwo oraz przede wszystkim podchodzące pod analfabetyzm wtórny potworne wręcz kaleczenie języka ojczystego?
polak2019.05.7 14:21
debil
Albert2019.05.7 12:08
Sikorskiemu będzie trudno przeprosić panią profesor Pawłowicz, z prostego powodu. Ktoś taki nie istnieje. Żadna kobieta o nazwisku Pawłowicz nie uzyskała tytułu profesorskiego. Dosłownie ani jedna. Sikorski więc nie ma kogo przepraszać.
Jana2019.05.7 14:32
Skrupulatny tylko nie w swojej sprawie.
M.2019.05.7 10:16
Ma przepraszac za nazywanie rzeczy po imieniu? Zbyt dyplomatycznie ja potraktowal. Cham (Pawlowicz) bedzie chamem na wieki wieków amen. Perfumowanie swini nie zmieni tego, ze jest swinia.
Wojtek Polak2019.05.7 9:27
i taki to błazen był szefem Polskiej dyplomaci. czy to jakaś kara czy to żart .przecież to nie możliwe że by ówczesny rząd po/psl składał się z samych matołów.taka kumulacja nawet jest nie możliwa w lotku.Panie Boże za co ty nas nimi pokarałeś, miej miłosierdzie dla nas i nie pozwól żeby kiedykolwiek wrócił obóz zdrady i zaprzaństwa do władzy.
Cogito ergo sum2019.05.7 9:10
Natomiast bez trudno można panu Sikorskiemu przypisać przywiązanie do butelki. To widać.
polak2019.05.7 14:20
to ma dziedziczny debilizm ,tego głupka nic w życiu nie wychowa
orzech2019.05.7 9:00
Pani Pawłowicz cały czas dyskredytuje swoich przeciwników.Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie ,areszta ma ubaw i tyle
J.P2019.05.7 10:34
Pawłowicz sama sobie stwarza przeciwników, zazwyczaj pierwsza szuka problemu.
anonim2019.05.7 14:49
Pani Pawłowicz reaguje na zaczepki , nie tylko swoje. Taka jest kolejność.