06.01.16, 09:59

Terlikowski: Spełnione zapowiedzi ISIS – zniewolimy Wasze kobiety

Jeśli ktokolwiek miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, co do charakteru islamskiej inwazji jaka dokonuje się na Europę, to powinien się ich pozbyć po tym, co wydarzyło się w Kolonii. Islamscy „imigranci” pokazali bowiem zupełnie jasno, że z imigracją niewiele mają wspólnego, i że sami siebie uznają oni za zdobywców, którzy mają prawo do tego, co zastali na ziemiach zdobytych. Kobiety w Koranie są traktowane jak własność mężczyzn, więc zdobywcy mają do nich prawo. I to prawo postanowili sobie wyegzekwować w Kolonii.

Nie ma zresztą co ukrywać, że ISIS od dawna zapowiadał, jak jego (i nie tylko jego, bo akurat w tej sprawie Daesz zachowuje poglądy wspólne większości muzułmanów) „bojownicy” potraktują zdobyte ziemie. „Zniewolimy wasze kobiety” - zapowiadali. A teraz spełniają swoje zapowiedzi. I tylko „pożyteczni idioci” albo rzeczywiście naiwni mogą być tym zaskoczeni. Wszystko zostało przecież zapowiedziane. A widok tysięcy młodych mężczyzn (bez kobiet) sugerował właśnie inwazję, a nie… ucieczkę.

Ale trzeba też powiedzieć sobie jasno. To nie jest i nie będzie koniec. Jeśli policja i władze Niemiec nic nie zrobią, jeśli będą bronić „ubogacania kulturowego” Niemek przez muzułmańskich „zdobywców”, to będą to robić coraz częściej, a na koniec zetną głowy wykastrowanym mentalnie mężczyznom i wezmą sobie ich kobiety.

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze

anonim2016.01.6 10:24
W tej sprawie pełna zgoda, jeszcze trochę a doczekamy pewnie jakiejś większej zawieruchy albo otwartego buntu ze strony piaskowych barbarzyńców :\ Obyśmy dali radę ich wtedy zmiażdżyć
anonim2016.01.6 10:30
Zobaczymy czy Niemcy zachowali jeszcze resztki instynktu samozachowawczego, i w wielkiej liczbie wyjdą na ulicę aby zaprotestować przeciwko polityce Makreli,czy lewacka ideologia, multikulti itp. tak sprała im już mózgi że nie będą reagować.
anonim2016.01.6 10:45
Racjonalnym działaniem był by zakaz usprawiedliwiania jakichkolwiek działań godzących w obowiązujące prawo państwowe względami religijnymi.
anonim2016.01.6 10:45
Tak będzie :))) naprawdę się zmartwiłem niemiecką demokracją :)))
anonim2016.01.6 10:47
Widać jak lewackie ideologie są pozbawione rozumu, godności i honoru. Tak dać się sponiewierać lewackim zdrajcom że teraz za zachodzie boją się wyjść z domów. Co oni zrobili se swoimi krajami. Zmiast się ratować, stawić odpór lewackim wewnętrznym zdrajcom i najeźdzcom, zachodni politycy chcieli by i Polskę sciągnąć do pozoimu szamba jaki zgotowali na zachodzie. Nie mamy co się oglądać na EU, ten zdegnerowany twór nie ma żadnych wartośći, nic co by mogło nam pomóc. Dlatego trzeba stopniowo się dystansować od tego szamba i obrać swoją własną drogę do wzrostu, a nie do upadku zachodu.
anonim2016.01.6 10:52
miab: to nie są względy religijne tylko ale przede wszystkim cywilizacyjne i kulturowe
anonim2016.01.6 11:03
Można tak najeżdzać na inwazję islamską pod przykrywką imigracji i mówić jak to zachodni politycy napędzając islam niszczy państwa. Widzimy jak konflity narastają, rośnie strach, przemoc i tak będzie dalej. Mało tego każde rosądny człowiek mogł to już widzieć dawno temu. Dlatego jako katolik zadaję sobie pytanie czemu Franciszek stanął tu ramię w ramię z lewactewm i masonerią. Przemoc będzie narastała tylko czy Franciszek zmienił zdanie w sprawie islamizacji Europy jaka ma miejsce i jaką wsparł ?? No nie wiem, bo to że tak będzie to moża było przewidzieć już dawno, mimo to Franciszek nie posłużył się mądrością i roztropnością. Dlatego nie będę fałszywie obwiniał tylko zachodnich polityków którzy do tego doprowadzili bo wsparł ich w tym Franciszek razem z pewnymi niemieckimi ''kapłanami''. Ile ma być jeszcze zamachów, gwałtów, zamieszek ??
anonim2016.01.6 13:38
A ja na inną rzecz zwróciłem uwagę. Dziś w TV mówili, że niemieckie władze chciały ukrywać te ataki emigrantów na niemieckie kobiety. Czy w związku z tym odpowiedni komisarze Unii Europejskiej zajmą się łamaniem demokracji (prawo do informacji jest podstawowym prawem w demokratycznych krajach) w Niemczech? A może nasi KODowcy i redaktorzy: Michnik, Lis, Olejnik, Mrozowski, Kraśko będą teraz pisać dziesiątki artykułów (robić reportaże) jak łamie się w Niemczech PRAWO DO INFORMACJI, które jawnie uderza w wolność i demokracje. A może trzeba szybko powiadomić urzędników UE, że w Niemczech zaczynają się niepokojące dla demokracji zjawiska. Może będzie trzeba podyskutować o niemieckich władzach w parlamencie w Brukseli? A może nawet pomyśleć o sankcjach za łamanie prawa do informacji?
anonim2016.01.6 19:10
Pełna zgoda Panie Terlikowski. Pełna zgoda.
anonim2016.01.7 14:38
Niech nie reaguja, pies ich drapal... maja to czego chcieli. Caly zachod ma to czego chcial. Nadchodzi kres liberalnego bagna Europy. Albo sie narody obudza z jakiegos sztanskiego letargu, albo islam zrobi porzadek...
anonim2016.01.7 22:28
Widocznie każda religia musi zaliczyć etap gwałtu i miecza, chrześcijaństwo to przerobiło, a islam jest o kilkaset lat młodszy.
anonim2016.01.7 22:34
@clatron To napisz mi człowieku dlaczego ludzie także z Polski tak do tego "szamba" wyjeżdzają i wracać za bardzo nie chcą. Bo ja uważam, że my w porównaniu do zachodu to jak w tej ciemna d... jesteśmy. Do takich Niemiec to brakuje nam z 40 lat szybkiego rozwoju.