11.01.22, 18:20fot. wikipedia.org, domena publiczna

Tragiczny wypadek w Mławie. Pracownik składu złomu wszedł na prasę zgniatającą

Jak informuje PAP, do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło w Mławie, gdzie 47–letni pracownik składu złomu wszedł na prasę zgniatającą.

Jak poinformowała tamtejsza policja, doznał on poważnych obrażeń nóg, gdy wszedł na platformę prasy zgniatającej. Pracownik obsługujący prasę uciekł z miejsca wypadku, ale został ujęty przez policję, która wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Zatrzymany przebywa w areszcie.

Rannemu pierwsi pomocy udzielili funkcjonariusze z patrolu prewencji. Następnie został trafił on pod opiekę medyków pogotowia ratunkowego.

Obaj pracownicy składu złomu – poszkodowany i obsługujący prasę - jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. szt. Anna Pawłowska - byli pod wpływem alkoholu.

Ciężko ranny 47–latek został przewieziony do szpitala w Działdowie.
– Z ustaleń na miejscu wypadku wynika, że 47–letni mieszkaniec Mławy wszedł na platformę prasy do zgniatania złomu i doznał poważnych obrażeń obu nóg. Obsługujący prasę 51–letni pracownik po wypadku uciekł – przekazała asp. szt. Pawłowska.

 

mp/pap

Komentarze

Krakus2022.01.11 23:06
Przykre bardzo i niepolityczne, ale to sie nazywa "seekcja naturalna" Hobbystyczie używam niebezpiecznych narzedzi, ale mam wszystkie palce, dłonie i ramiona :P
Jew Anonim2022.01.11 18:56
Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu. (Wyssałem to z mlekiem matki.) Jest to moja ewidentna mania prześladowcza. W szczególności, Osoba Matki Bożej wywołuje u mnie odruchową wściekłość, bo to Ona pokonała tego, którego jestem kundlem, jazgoczącym na tym forum od lat. Podobnie JP2, który tyle ludzi na całym świecie uchronił od piekła. Wielcy święci, szczególnie św. Siostra Faustyna i Padre Pio, to dla mnie tylko "pyerdolnięci psychole". Święty męczennik Maksymilian Kolbe to "antysemita" (bo 3 razy napisał niewygodną prawdę o Żydach). Gdy słyszę słowa: "Boże Miłosierdzie", "Eucharystia", "cud Eucharystyczny", "Niepokalane Poczęcie", "Ewangelia", "różaniec", "katolicka Polska", "Radio Maryja" to od razu wpadam w szał; ponadto mam drgawki, wysypkę i permanentną $raczkę. W KAŻDYM księdzu widzę chciwego na kasę pedofila, który, dla własnych, materialnych lub politycznych korzyści, straszy naiwnych prostaków piekłem i wiecznym potępieniem. Każde niepowodzenie w "tym kraju" - prawdziwe, domniemane czy choćby zmyślone - cieszy mnie niezmiernie. Marzy mi się więc rozwalenie "tego kraju" i przerobienie go na nasz Polin, w którym byłoby normalnie, tzn. kościoły jako Muzea Ateizmu, knajpy, a najlepiej burdele, a księża w obozach pracy. My bylibyśmy panami, a polaczki-goje pracowaliby na nas. Oczekuję więc propozycji, bo mi się skończyły pomysły. Bluzgam w kółko to samo, cynicznie ironizuję, rechoczę głupkowato "buhahahahaha", słowem robię tu z siebie durnia, i to jeszcze na oczach gojów oraz katolików!
i to są skutki picia wódki2022.01.11 18:35
:/