06.09.21, 09:51Fot. screenshot - YouTube (Janusz Jaskółka)

Tusk jest wściekły na Nitrasa. Posła czekają konsekwencje

Według nieoficjalnych doniesień „Wprost”, posła Sławomira Nitrasa czekają konsekwencje w związku z głośną wypowiedzią o „piłowaniu” katolików. Wściekły na polityka ma być sam Donald Tusk.

Poseł Sławomir Nitras zasłynął na Campusie Polska Przyszłości zapowiedzią karania i „piłowania” katolików.

- „Uważam, że za naszego życia, może nawet w tym pokoleniu, dojdzie do tego, kiedy katolicy w Polsce staną się mniejszością. (...) Ale dobrze, żeby to się stało w sposób nie gwałtowny, żeby to się stało w sposób racjonalny, a nie na zasadzie pewnej zemsty, ale na zasadzie, że to jest uczciwa kara za to, co się stało. Musimy was opiłować z pewnych przywilejów, dlatego że jeżeli nie, to znowu podniesiecie głowę”

- mówił polityk.

To nie jedyna kontrowersyjna wypowiedź z wydarzenia zorganizowanego przez Rafała Trzaskowskiego. Szokowali też inni politycy Platformy, w tym Donald Tusk. Jednak to na posła Nitrasa szef PO ma być najbardziej wściekły. W rozmowie z „Wprostem” anonimowy polityk zapowiedział konsekwencje dla Nitrasa.

- „Najbardziej wściekły był Donald Tusk. Nitrasa czekają konsekwencje. Może pomarzyć o szefowaniu regionu zachodniopomorskiego, a na to się szykował”

- powiedział informator.

Dodał też, że Donaldowi Tuskowi udało się zdobyć poparcie większości polityków Platformy, a „frakcja” Trzaskowskiego już właściwie nie istnieje.

kak/Wprost, DoRzeczy.pl

Komentarze

A to Nitras baran2021.09.6 21:53
Wygadał się.
Donek2021.09.6 16:24
Choleha Nithas nie wtrącaj się do wielkiej polityki
Świetnie !2021.09.6 15:02
Niech się tam gryzą !!
Remigiusz2021.09.6 13:35
Tato Tusk się zdenerwował na synka ?
Alojzy Cedzidło2021.09.6 13:09
Her Tusk pokazał ,że jednak widzi wszystko ? Czyli ta" niewidomość " była świadoma . Kiedy doszedł do wniosku ,że dalsza tolerancja tego społecznego sabotażu prowadzi do zatonięcia PO , zadziałał . Przynajmniej tak mówi . Zobaczymy co dalej zadziała . Bo takich "Nitrasowatych ma w PO tyle ,że ho ho ho . Ta wizyta na granicy z darami dla zagranicy Szczerby i Jońskiego przebiła w głupocie Nitrasa . Pozyjemy zobaczymy ....
PRAWDA2021.09.6 12:41
Tusk przy pomocy Likwidacji Polskiego Przemysłu i Ubustwa w rodzinach Likwidował Naród Polski Tajnie a Nitras mówi otwarcie Musimy Wypiłować wszystkich dla Dobra Niemiec i Rosji ==
man.of.Stagira2021.09.6 12:35
'Wprost' to tuba 'Fatalnej Propozycji'. // Jeżeli tak piszą to znaczy, że FAPR chce żebyś tak myślał. Nic więcej (to nie znaczy).
Anonim2021.09.6 12:24
Drani pogonic jak bolszewie w 192r.0
Anonim2021.09.6 12:13
Tusk niech nie udaje niewiniątka. Wystawił Nitrasa licząc że jego wypowiedż zadziała na korzyść PO.
joanna2021.09.6 11:20
Przypomnę mądre porzekadło, które też ma swoje źródło w dziejach polskich - ''Wart Pałac Paca, Pac Pałaca''. Tusk się wściekł na Nitrasa, bo najprawdopodobniej Nitras się wygadał w kwestii planów PO w stosunku do katolików. Nitras - wiadomo - prosty, nierozgarnięty chłopak na partyjne posyłki... po prostu nie wytrzymał i upublicznił tajny ''program'' PO. Podobnie zresztą wygadał się T. Grodzki, zapowiadając ''konieczność'' zlikwidowania większości polskich szpitali, powołując się na jakieś statystyki z sufitu. Może myśli o tym, żeby chorzy pozbawieni dostępu do państwowej służby zdrowia częściej korzystali z usług takich, jakich udzielał Pan Marszałek w prywatnym gabinecie. A wracając do Tuska, to niech on tak się nie złości na nierozgarniętego kolegę czyli posła Nitrasa. Przecież sam też gra ''kartą Kościoła'' w zależności od potrzeb - przed wyborami, licząc na kilka dodatkowych punktów, wziął ślub kościelny, fotografował się z rodziną przy stoliku z uzbieranymi wizerunkami, figurami, obrazkami. Kiedy indziej zaklinał się, że nie będzie klękał przed biskupami, a teraz lansuje pogląd, że trzeba usuwać krzyże ze szkół, urzędów, z przestrzeni publicznej. Zresztą cały ten spektakl pt. ''Tusk na białym koniu'' jest żałosny, fałszywy, niekonsekwentny; wiadomo - sponsorzy płacą, a ''aktor'' musi grać... Panie Tusk, jak będziecie Nitrasa wyrzucać z PO, to mu przynajmniej zwróćcie koszty podróży za wyjazd na granicę polsko-białoruską oraz wydatki za jeden śpiwór i kilkanaście puszek z wieprzowiną, która chciał wręczyć muzułmańskim ''uchodźcom''. Powtórzę raz jeszcze - ''Wart Pałac Paca a Pac Pałaca''... historia lubi się powtarzać...
Donald się wściekł bo,2021.09.6 10:59
Nitras zdradził najbardziej skrywaną przed Polakami , do czasu po wyborach, tajemnicę Tuska. Przecież Tusk wyraźnie zapowiedział, że pierwszym jego ruchem po wygranych wyborach , będą chomozwiązki ( LEGALIZACJA), czyli co? całkowita wojna z katolikami w Polsce. A kto robi takie rzeczy, człowiek opętany DEMONEM. Trzeba sobie postawić trudne pytanie - skąd po stronie opozycji bierze się tyle ZŁA. A to stąd , że tam Demony opanowały grzeszne dusze tych ludzi w różnych stopniu, bo kto walczy z kościołem ( a kościół powołał do życia sam JEZUS), to tak naprawdę walczy z JEZUSEM. A kto rękami ludzkimi walczy z Jezusem , tylko SZATAN!!!.
niewierzący ateusz2021.09.6 10:47
jestem gotów zafundować Panu Premierowi Tuskowi szczepienie na wściekliznę ,że się tak nie wściekał . odżałuje te trzy czy cztery dychy dla sprawy
Jahu🐟2021.09.6 10:44
ale czego on się burzy na Nitrasa jak rudy szkop jest taki sam a nawet bardziej.
Anonim2021.09.6 10:04
A Polska powinna opiłować łeb Tuska !!!
Anonim2021.09.6 10:07
...a potem się obudziłeś, miękka pałka w ręku i brudne gacie...😁😁😁
Miał być wjazd rycerza na białym koniu...2021.09.6 9:58
...a wyszło jak zwykle. Antypolski kundel został wciągnięty na scenę przez niemiecką świnię. Nitras chciał błysnąć... no i błysnął. Razem z kopert-fieldem. Jako faszystowski ideolog żydokomuny lgbt.
Anonim2021.09.6 10:04
Ból du.py PiSdzielców - bezcenny!😁😂🤣😂😁
fdf2021.09.6 9:56
Campus powinien trwać do końca świata i jeszcze z jeden dzień. Więcej światłych ludzi Balcerka marszałka, nitrasa. Za nimi naród pójdzie.
jula2021.09.6 10:05
Jak najbardziej jestem za, niech trwa ten twórczy ferment. Koniecznie codziennie relacja w mediach ze skrótami wypowiedzi i pomysłami na rozwiązania najważniejszych problemów.