12.06.14, 09:43fot. Youtube

Tusk rozważa przedterminowe wybory?

„Premier się wkurzył. (…) Na szczęście nie widziałem tej miny, ale miałem okazję później rozmawiać z panem premierem i powiem bardzo delikatnie nie był zadowolony z tego, co w parlamencie się stało„ – mówił rano Paweł Graś, komentując reakcję Tuska na głosowanie ws. immunitetu Kamińskiego. Portal wpolityce.pl twierdzi, że premier rozważa teraz nawet przedterminowe wybory.

„W Kancelarii Premiera rozważany jest scenariusz szybszych, przedterminowych wyborów. Wynik głosowania władze PO postrzegają bowiem jako bardzo silny sygnał iż spora część partii władzy nie jest gotowa na koalicję z SLD i nie wyrazi na to zgody.

Szybsze wybory pozwoliłyby Tuskowi teraz, kiedy PO jest jeszcze w miarę silna, oczyścić listy wyborcze z posłów przeciwnych sojuszowi z Millerem, a jednocześnie uniemożliwiłyby im wcześniejsze przejście np. do Jarosława Gowina, który w ostatnich wyborach udowodnił, że ma jednak spory potencjał” – miał powiedzieć portalowi wpolityce.pl anonimowy, „dobrze zorientowany” w kręgach rządowych informator.

Pac/wpolityce.pl

Komentarze

anonim2014.06.12 10:33
Premier się wkurzył, Donald się wściekł, premier jest poirytowany etc.etc. * skąd my to znamy... * Premier Tusk nie panuje nad posłami PO czy jak ??
anonim2014.06.12 10:37
dozorca Paweł Graś ?
anonim2014.06.12 10:40
Zaczyna sypać się d***** PO .130 prominentów wypisało się ,19 zdradziło w głosowaniu. Budżet pusty.Sprawy przegrane kosztują ,a jeszcze będą wyroki z OFE . Zdrojewski i inni przyjaciele w Unii to, chce uciekać ,Schetyna mu nie pomoże.Nie głosował przeciwko Kamińskiemu bo liczy na rewanż PIS-u .Wszystko mozliwe.Merkel mu może dać stołek w Unii i będzie bezkarny. A PIS weźmie to bagno i będą ich przeklinać wyborcy.
anonim2014.06.12 19:22
Czyżby Pan Premier D Tusk popadł z powodu zbyt długo już sprawowanej władzy w depresję, przesilenie emocjonalne. I uważa. że kampania wyborcza to jedyne panaceum na jego obecne dolegliwości natury moralnej, - psychologiczno- psychicznej
anonim2014.06.12 23:13
Premier wykona wszystko, co mu każą.