30.09.15, 22:09

Tysiące przypadków pedofilii u Świadków Jehowy. Szefowie sekty nakazują nie zgłaszać przypadków pedofilii

<<< DOWIEDZ SIĘ JAK SKUTECZNIE BRONIĆ WIARY KATOLICKIEJ PRZED ATAKAMI ZŁEGO!!! >>>

Świadkowie Jehowy mają poważne problemy. Na światło dzienne wyszła afera licznych napaści pedofilów ze strony członków organizacji. Szefowie z Brooklyn w tajnym piśmie, nakłaniają starszych zborów do nie zgłaszania organom ścigania przypadków pedofilii.

Kim są Świadkowie Jehowy?

Niebezpieczną sektą religijną oderwaną od rzeczywistości i realiów biblijnych. Wszystko jest dobrze, kiedy powierzchownie poznasz kulturę Świadków Jehowy. Wtedy przyjmujesz założenie, że trafiłeś do lepszego świata. Wszyscy są mili, uprzejmi, uśmiechnięci.

Czar pryska, kiedy wchodzisz głębiej w strukturę organizacji.

Nagle dostrzegasz tworzące się grupy wpływów, walkę o stołki, walkę o wpływy w zborze. Później dowiadujesz się o licznych romansach, o szpiegowaniu jednych świadków przez drugich. Zostajesz inwigilowany w sprawie prywatnego życia.

Taki obraz wielu zborów wyjawia się z relacji byłych członków tej organizacji religijnej.

Do tego dochodzi wiele kłamstw wiary, które zostają powielane w niezgodzie z Biblią.

W jaki sposób Świadkowie Jehowy osiągnęli sukces?

Świadkowie Jehowy rozrośli się do ponad 8 milionów członków, w dużej mierze dzięki mówieniu prawdy o bałwochwalstwie. W wielu religiach czci się ludzi (świętych), Boga, Chrystusa poprzez obrazy, krzyże, medaliki.

Istnieje kilkanaście wersetów w Starym i w Nowym Testamencie zakazujące tego typu praktyki. Ludzie o tym nie wiedzą, ponieważ nie czytają i nie analizują Biblii. Kiedy mają otwarty umysł i spotykają Świadków Jehowy, to czytają wersety o bałwochwalstwie. Bardzo łatwo przekonują się do słuszności organizacji.

Księga Powtórzonego Prawa 27:15

„Przeklęty każdy kto wykona posąg rzeźbiony lub z lanego metalu – rzecz obrzydliwą dla Pana dzieło rąk rzemieślnika i postawi w miejscu ukrytym. A w odpowiedzi cały lud powie Amen”.

Rzymian 1:22-23 (bwp)

„I tak podając się za mądrych, stali się głupimi. Majestat nieprzemijającego Boga zamienili na obrazy przedstawiające zniszczalnego człowieka, ptaki, zwierzęta czworonożne i płazy”.

Ta argumentacja daje organizacji silny wpływ na nieświadome osoby. Ludzie przychodząc do zborów znają jedną prawdę, ale już nie dostrzegają wielu kłamstw tej religii.

Bardzo kontrowersyjna sprawa istnieje z imieniem „Jehowa” czy z zakazem transfuzji krwi.

Dlaczego ludzie nie odchodzą od Świadków Jehowy?

Nie jest łatwo odejść z organizacji, kiedy masz w niej przyjaciół, rodzinę. Po rezygnacji rodzina, przyjaciele nie mogą z tobą rozmawiać. To jest bat na wielu świadków. Dlatego mimo widocznych odstępstw, decydują się zostać w zborach i uczestniczyć w tej farsie.

Ponadto straszą członków organizacji o śmierci dla odstępców wiary w wyniku opuszczenia zborów. Kiedy otwierasz oczy, uszy i zaczynasz badać w Biblii doktryny, zakazy, nakazy Świadków Jehowy, to okazuje się to wszystko wielkim kłamstwem.

Teraz dochodzi olbrzymi problem z pedofilią. Na światło dzienne wyszły liczne afery pedofilskie z udziałem Świadków Jehowy. Tylko w jednym kraju wykryto ponad tysiąc pedofilów chronionych przez organizacje. Jeżeli ofiara nie ma drugiego świadka przemocy seksualnej, to nie można oskarżyć go o czyn przestępczy.

Absurd tego przepisu powoduje rozkwit pedofilii w organizacji. Zamiast chronić dzieci, dbają o dobro gwałcicieli.

Jakże to wszystko przypomina… Islam.

Robert Brzoza

Źródło: http://zastopujczas.pl/

Komentarze

anonim2015.09.30 22:42
świddkowie jehowy i muzułmanie to produkty szatana
anonim2015.09.30 23:19
Dobrze, że podniesiono, nienową, sprawę dzieci w środowisku Świadków Jehowy. Zwłaszcza liczba tysięcy przypadków robi wrażenie. Szkoda, natomiast, że nie podano odniesień do amerykańskich źródeł pisanych, z których te dane zaczerpnięto. Gdyby tak zrobiono, wiadomości zyskałyby na wiarygodności. P. Brzoza pisze, że ludzie "kiedy mają otwarty umysł i spotykają Świadków Jehowy, to czytają wersety o bałwochwalstwie. Bardzo łatwo przekonują się do słuszności organizacji." To niejasne. Czy ma to znaczyć, że wg p. Brzozy "organizacja" słusznie zarzuca "bałwochwalstwo" innym, np. katolikom? "Bardzo kontrowersyjna sprawa istnieje z imieniem „Jehowa” czy z zakazem transfuzji krwi." Co za dziwne pomieszanie sprawy błahej z doniosłą. Jak uzupełnić samogłoski w JHWH by uzyskać dawną wymowę, to sprawa trudna do rozstrzygnięcia i sama w sobie nie wydaje się szczególnie doniosła (co innego znaczenie JHWH). Natomiast istotne jest, czy skorzystać z obcej krwi dla ocalania czyjegoś życia. Zdaje się, że dla p. Brzozy najistotniejsze jest dokładne trzymanie się przepisów "Starego Testamentu". Wygląda na też na to, że chodzi o zwabienie ludzi pod http://zastopujczas.pl/ , gdzie można znaleźć poglądy dość swoiste.
anonim2015.09.30 23:23
"Świadkowie Jehowy rozrośli się do ponad 8 milionów członków, w dużej mierze dzięki mówieniu prawdy o bałwochwalstwie. W wielu religiach czci się ludzi (świętych), Boga, Chrystusa poprzez obrazy, krzyże, medaliki." Czy szanowna redakcja czyta przed opublikowaniem?
anonim2015.09.30 23:25
RobertW - konkretnie p. Brzoza to sui generis portestant, uznający księgi deuterokanoniczne
anonim2015.10.1 7:24
Dokładnie tak samo jak kk w tej sekcie tez nie ma obowiązku zgłaszania, hipokryci z frondy tego nie widza czy nie chcą zobaczyć ?
anonim2015.10.1 8:37
Jakiś czas temu czytałam o wielkiej aferze pedofilskiej u Jehowych w Australii !!!
anonim2015.10.1 10:45
Artykul bylby tak samo prawdziwy, gdybysmy w nim "Swiadkow Jehowy" zastapili "katolikami", a "zbor' "kosciolem". W kazdej organizacji znajda sie ludzie przyzwoici I kanalie.
anonim2015.10.1 13:53
Fronda odjechała? Przecież to jest herezja! Prawda o bałwochwalstwie???