12.02.19, 16:45Fot. Pixabay, CC 0

UE coraz bardziej agresywnie promuje aborcję i ruch LGBT

Parlament Europejski przyjął coroczną rezolucję w sprawie sytuacji w zakresie praw podstawowych w Unii Europejskiej w 2017 r. Dokument ten, podobnie jak wcześniejsze sprawozdanie dotyczące praw człowieka i demokracji na świecie w roku 2017 oraz polityki Unii Europejskiej w tym zakresie, dowodzi, że Unia Europejska coraz bardziej agresywnie promuje ideologię środowiska LGBT oraz forsuje zalegalizowanie zabójstwa prenatalnego w państwach członkowskich.

Sprawozdanie dotyczące praw człowieka i demokracji na świecie w roku 2017 oraz polityki Unii Europejskiej w tym zakresie - KOMENTARZ

W tegorocznej rezolucji Parlamentu Europejskiego szczególną uwagę poświęcono sytuacji kobiet. Parlament Europejski stwierdził, że rzekoma nierówność Europejek wynika m.in. z braku „równego prawa do aborcji ze względu na rozbieżną politykę i przepisy prawne obowiązujące w poszczególnych państwach członkowskich”. Następnie uznano, iż „odmowa zapewnienia usług dotyczących zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego oraz związanych z nim praw, w tym bezpiecznej i legalnej aborcji, stanowi formę przemocy wobec kobiet i dziewcząt”. Dodatkowo, wezwano państwa członkowskie „do zagwarantowania kompleksowej edukacji seksualnej i szybkiego dostępu kobiet do planowania rodziny oraz do pełnej gamy usług w zakresie zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego, w tym do nowoczesnych metod antykoncepcji, oraz do bezpiecznej i legalnej aborcji”.

Postanowienia rezolucji PE pozostają w sprzeczności z polskim porządkiem prawnym. W szczególności naruszają zasadę ochrony życia, która obejmuje wszystkich ludzi od momentu poczęcia i jest wyrażona w Konstytucji RP. Rezolucja sprzeciwia się także konstytucyjnemu prawu rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami Ponadto jej zapisy są niezgodne z wiążącym Polskę prawem międzynarodowym - Konwencją o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności, Kartą praw podstawowych Unii Europejskiej, Międzynarodowym Paktem Praw Obywatelskich i Politycznych oraz Konwencją o prawach dziecka.

Parlament Europejski zdecydowanie potępił „promowanie i praktykowanie” terapii niepożądanej skłonności seksualnej oraz zachęcił państwa członkowskie „do uznania takich praktyk za przestępstwo”. Postanowienia te są sprzeczne z konstytucyjnym prawem do wolności wyrażania swoich poglądów oraz prawem do ochrony zdrowia. Zapisy jednoznacznie wzywające do zakazu świadczenia określonych terapii na rzecz osób o skłonnościach homoseksualnych stoją również w sprzeczności z Międzynarodowym Paktem Praw Gospodarczych, Społecznych i Kulturalnych. Europosłowie wezwali też państwa członkowskie do zagwarantowania wszystkim prawa do „ekspresji płciowej”. To postanowienie budzi poważane wątpliwości z punktu widzenia konstytucyjnej ochrony tożsamości małżeństwa.

Poprzednio, jeszcze w grudniu 2018 r., w sprawozdaniu dotyczącym praw człowieka i demokracji na świecie w roku 2017 oraz polityki Unii Europejskiej w tym zakresie, PE również narzucił akceptację ideologii gender oraz zwrócił szczególną uwagę na promocję środowiska LGBT. W dokumencie tym europosłowie podkreślili konieczność „opracowania strategii edukacyjnych w szkołach w celu zwiększenia świadomości wśród dzieci i udostępnienia im narzędzi niezbędnych do identyfikowania wszystkich form dyskryminacji”.

Ofensywa promująca interesy ruchu aborcyjnego nabrała rozpędu w Unii Europejskiej w ciągu ostatnich miesięcy. W rezolucji dot. sprawozdania w sprawie stanu praw podstawowych w UE 2016 r., przyjętej przez Parlament Europejski w marcu 2018 r., nie znajdują się postulaty dotyczące legalizacji zabójstwa prenatalnego czy upowszechnienia tzw. praw reprodukcyjnych, obejmujących m.in. swobodny dostęp do substancji wczesnoporonnych. Prawa kobiet zostały w niej przedstawione natomiast w kontekście walki z przemocą, z handlem ludźmi czy z rozbieżnościami płacowymi, skutkującymi zróżnicowaniem emerytur ze względu na płeć.

Rezolucja z 2016 r. zawiera jednak promocję postulatów społeczności LGBT i ideologii gender, choć w znacznie złagodzonej formie. W dokumencie tym m.in. wezwano Komisję Europejską do przedstawienia wniosku dotyczącego pełnego wzajemnego uznawania skutków prawnych wszystkich aktów stanu cywilnego w całej UE, w tym w odniesieniu do prawnego uznawania płci, związków małżeńskich i zarejestrowanych związków partnerskich”. Następnie, wyrażono aprobatę dla inicjatyw zakazujących terapii niepożądanej skłonności homoseksualnej oraz uznawania tzw. transpłciowości za zaburzenie. Jednocześnie, wezwano państwa członkowskie do przyjęcia podobnych środków, jak również do „uznawania zmiany płci oraz zapewnienia dostępu do szybkich, przystępnych i przejrzystych procedur prawnego uznawania płci, nieobwarowanych wymogami medycznymi, takimi jak zabieg, sterylizacja bądź pozytywna opinia psychiatry”.

Rezolucje zostały przyjęte jako sprawozdania z własnej inicjatywy. Nie mają one mocy prawnie wiążącej jednak jako tzw. akty prawa miękkiego tworzą dorobek prawny Unii Europejskiej i wskazują kierunki jej działań. Dlatego też nie powinny być ignorowane przez rządy państw członkowskich Unii Europejskiej a tym bardziej przez polskich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim” – skomentowała Magdalena Olek, Zastępca Dyrektora Centrum Prawa Międzynarodowego Ordo Iuris.

Ordo Iuris

Komentarze

Janodboga2019.03.14 12:54
https://grupa-henocha.com/node/473
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.12 19:24
Chłopaki dla was super stronka z pięknymi kolesiami jest na co popatrzeć http://homotography.blogspot.com/
słowiczek poznański2019.02.12 18:56
Dumny ułomny geju untermensch - jestem w Rz. P. i nie obawiam się pedalstwa. Nikogo ! A ty uważaj z tym pustym rechotem bo znowu się zesr...... Każda ciota ma tzw. anal leakage, tj. nie ma kontroli nad rectum. Medycznie stwierdzone.
anonim2019.02.12 19:06
cieszymy się, że się nie przejąłeś programem, który ci wczoraj zainstalowaliśmy ooops patrz ile łapek w dół nazbiereś w sekunde :D
anonim2019.02.12 19:50
sobie i gejowi zainstalowałeś łapki w górę,super, tylko jak to się ma do prawdy.
plankton2019.02.12 18:47
Rezolucja czy bełkot? «kompleksowej edukacji seksualnej i szybkiego dostępu kobiet do planowania rodziny oraz do pełnej gamy usług w zakresie zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego»!?
słowiczek poznański2019.02.12 18:33
Dumny geju, ułomny- untermensch. Musisz mieć perwersyjne "przeżycie" pisząc na katolickim blogu. Tylko to ci zostało plus porno z internetu. Bądź ostrożny z pedofilią internetową, wcześniej czy później ciebie dopadną. A w kiciu to cię dopiero rozpie....., spełni się twoje marzenie. Wiesz co to jest IP address?
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.12 18:48
a wiesz co to jest wchodzić na frondę z innego kraju przez 3 maskownice? a wiesz co to jest program, który namierzył pedofilnego słowiczka? pakuj się hahahaha!!! :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.12 18:16
Cudowna wiadomość aż sobie puściłem chłopaków Andrew Christiana https://www.youtube.com/watch?v=gzzz0Js1JdU Nadchodzi WIOSNA alleluja i do przodu walczymy o normalną Polskę!
matis892019.02.12 18:02
To tylko oczywisty dowód że lewacka Wiosna sodomity Biedrońia składa fałszywe obietnice co do 500+ bo wszyscy lewacy a z nich sodomici najbardziej są i byli od początku przeciwko 500+. Lewactwo od lat w UE jawnie działało przeciwko dzietności. Oni oficjalnie promują aborcję, antykoncepcję, seks bez zobowiązań i bez odpowiedzialnośći, dewiacje, a 500+ od samego początku jednym chórem wszyscy lewaki zwalczali jak tylko mogli, bo zwalczają dzietność programowo w całej UE od lat. Dzietność i jej wspieranie w UE jest znienawidzona przez całe lewactwo i z nich przez sodomitów szczególnie.
Maria Błaszczyk2019.02.12 20:06
Jak matis 89 wyobraża sobie lewicę... Tylko że to w prawackiej Polsce jest prawie najniższa dzietność na świecie, nie w lewackiej Szwecji czy Francji... (a 500+ nie ma wpływu na dzietność akurat, co było wiadomo od początku i co widzimy w liczbach)
Adam M.2019.02.12 21:34
Dzietność we Francji i Szwecji jest wynikiem emigracji,rodziny arabskie hojnie sponsorowane przez rządy tych lewackich państw,chętnie się rozmnażają.Zadowolenie z takiego stanu widać już na ulicach Francji.Więc nie szerz lewackiej propagandy.
słowiczek poznański2019.02.12 17:55
@Dzban A ilu ty katolików znasz? Całymi dniami wysiadujesz i pielęgnujesz tu te swoje hemoroidy. Może zastanów się, kto pracuje na tą twoją "zasłużoną" emeryturę? Ateistów jak kot napłakał, każdy budowniczy PRL-u jak ty już na "zasłużonej" emeryturze grosza nie płaci, groszem nie śmierdzi.
Dzban2019.02.12 18:07
A skąd wiesz ile dokładnie mam lat?, może wciąż pracuję na swoją emeryturę, której i tak nie dostanę, bo ZUS upadnie w przeciągu 20-40lat. Swoją drogą kultura nie boli wierz mi.
słowiczek poznański2019.02.12 18:12
A skąd ty wiesz co katolicy myślą? Z tym brakiem kultury to do lustra, były członku TPPR-u. Nie pracujesz, hemoroidy wysiadujesz; od rana do nocy. Blogi są tego dowodem.
Dzban2019.02.12 19:19
Nic o mnie nie wiesz, jedyne co masz, to tylko i wyłącznie domysły. Te ,,Blogi'' są dowodem na to, że miałem dużo czasu na pisanie, cóż masz rację, dla czystej ścisłości będę z tobą szczery (Chociaż nie powinienem), jeśli bierze się urlop z przyczyn, których nie mam zamiaru wyjawiać, to ma się trochę czasu na przesiadywanie i pisanie. Pisałem pod tym nickiem komentarze jakie pisałem, ponieważ chciałem się przekonać, czy to prawda, jak postrzegają tzw ,,Frondowych katolików'', cóż nie zawiodłem się, w tym momencie odpowiem na pytanie ile znam katolików, dużo w końcu żyjemy w Polsce czyż nie?. Możesz mi uwierzyć, lub nie (Nie wymagam tego od ciebie), wszystkie moje komentarze były ,,Bait'em'' jestem pewien, że wiesz co to znaczy, w końcu miałeś okazje popisać się swoją znajomością języka angielskiego (I to nie jest w żadnym wypadku stwierdzenie ofensywne, bynajmniej), ale nic nie może wiecznie trwać, osiągnąłem to co zamierzałem, pokazaliście swoje jakby to ująć, podejście do ludzi takich jak ,,Dzban'', nick miał od początku symbolizować, że komentarze będą totalnie debilne, i pozbawione jakiegokolwiek szacunku do ludzi, do których były adresowane artykuły. Możesz napisać, swoją odpowiedź na te moje wypociny, ale ja raczej już nie odpowiem. Jak już wspomniałem, obowiązki wzywają. Być może się spotkamy poza internetem nie mając świadomości, że rozmawiasz właśnie z tym ,,Dzbanem'', którego znasz z obrażania katolików, raczej wątpię aby to kiedykolwiek nastąpiło, no ale wszystko jest możliwe. Kimkolwiek jesteś i jakkolwiek teraz o mnie myślisz, ja jako człowiek, który kryję się za nickiem ,,Dzban'' życzę ci wszystkiego dobrego, a i jeszcze jedno, jedyny pogląd jaki jest prawdziwy, który mogłeś wywnioskować z moich komentarzy, jest tylko mój Ateizm. Reszta moich poglądów nie sądzę aby teraz miała jakiekolwiek znaczenie. Liczę na twoją odpowiedź, niezależnie od tego jaka ona będzie, przeczytam, jak już wyżej wspomniałem, raczej już nie odpowiem. PS: Wszelkie nowsze komentarze pod nickiem ,,Dzban'' nie będą już mojego autorstwa, miej to na uwadze, jeśli znów się natkniesz na jakiś pod tym właśnie nickiem. PSPS: Jeśli poczułeś się urażony, którymś z komentarzy, a jestem pewien, że tak było to Przepraszam.
katolik2019.02.12 19:45
Dzban będzie nam Ciebie brakowało,mam nadzieję że dobrze się bawiłeś.Wpadaj czasem na frondelka pozdro.
Tomek2019.02.12 17:53
Sodomici ukradli symbol tęczy! Zakazać im go używać!
plankton2019.02.12 19:37
Te kolorowe sodomickie paski to nie tęcza. Jak wszystko co szatańskie — ułomna podróba (brak koloru indygo i turkusowego)
www2019.02.12 17:46
Niczego frondek nie pomylił, prawo bowiem działa nie tylko jako instrument zakazu, ale również jako czynnik opiniotwórczy. Inaczej mówiąc, to co nie jest zabronione, jest jako brak zakazu przyzwoleniem. Tak A może Daria powinna domagać się nie sankcjonowania w prawodastwie karania mężczyzn za rękoczyny dokonywane wobec kobiet. Podążając Darii logiką mężczyźni sami przecież będą mogli sobie wybrać, czy chcą pobić kobietę, czy nie. Bo przecież wystarczy "że przestrzega się swoich zasad". Prawda Dario? Rozumiem, że propozycja jest nieco niehumanitarna. Bo przecież ze skutków pobicia w końcu się wydobrzeje, no a zabite w aborcji dziecko jest niestety trupem. Niech mi więc Daria wybaczy ten brak symetrii w porównaniu, gdzie zestawiam pobicie z morderstwem.
Dzban2019.02.12 17:44
Co to LGBT, mam prawdopodobnie zbliżone poglądy jak większość użytkowników tej strony, natomiast co do aborcji. Kocham kiedy katolicy jęczą, że aborcje powinno się całkowicie zakazać, spoko czemu nie?, tylko np w przypadku zagrożenia życia żony takiego delikwenta (W przypadków w którym matka i dziecko nie mają szansy na przeżycie), to ciekawe jakby wtedy wybrali, chociaż teraz to przekonałem się, że po nich można się wszystkiego spodziewać, więc w takim przypadku KRK podpisuje wyrok śmierci na osobę, która chcę żyć, w imię czego?. I żeby była jasność moi kochani miłosierni katolicy, według mnie aborcja powinna być dopuszczalna w 2 przypadkach. 1. W przypadku zagrożenia życia matki. 2. W przypadku gwałtu. No ale po co ja się w ogóle produkuję, przecież większość z was kochani katolicy w ogóle tego nie przeczyta, i od razu mnie wyzwie od pomiotów szatana, a szkoda, ale mimo wszystko, miło by było gdyby chociaż JEDNA osoba przemyślała to co powiedziałem.
michu2019.02.12 17:49
Nie dlaczego? W przypadku 1 zawsze jest pytanie jak dwóch ludzi jest zagrożonych a tylko jeden może przeżyć. A w przypadku 2 dlaczego dziecko nie ma żyć tylko dlatego, że ojciec jest przestępcą?
Dzban2019.02.12 18:04
Co do 2 przypadku, to zależy od wieku, nie sądzę by 15 latka była gotowa na macierzyństwo.
matis892019.02.12 18:19
Znowu lewacka proaborcyjna obłuda. A jakie ma znacznie tu wiek ? Żadnego chyba że mówisz o pedofili.
matis892019.02.12 18:12
Sory widać Twoją obłudę, bo lewakoateiści i sodomici otwarcie propagują i dążą do aborcji na życznie. To jest prawdziwy cel. W pierwszym przypadku mogę się zgodzić, kto chce niech walczy o swoje życie zamiast dziecka, ale dziecko nie może być zabijane bo spodził je przestępca. Tutaj tylko zwielokrotnić karę za gwałty, może nawet słuszna kara śmierci, ale i tu to lewaki stoją w obronie gwłacicieli, bo za surowo. To lewactwo odpowiada za to że gwłaciciele czy terroryści jak Brevik mają luksusowe warunki w wieżeniach i jeszcze mówią że im za mało.
tretka2019.02.13 16:29
Cżlowieku, tutaj nie ma pola do dyskusji, jesli jest sie katolikiem. Poczytaj Biblię i przemyśl sobie , czy na pewno jestes katolikiem,
michu2019.02.12 17:33
No cóż, promocja często kosztuje, a na wszystko nie starczy.... Rolnicy protestują ;).
Daria2019.02.12 17:27
Frondelek pomylił "promowanie aborcji" z jej niekaralnością. Przypominam, że aborcja nie jest obowiązkowa, a więc możecie spokojnie wyznawać swoje wartości nie wsadzając nikogo do więzienia. Wystarczy przestrzega swoich zasad.
michu2019.02.12 17:37
A co się stanie jakaś władza powie, że jak czyjeś imię i nazwisko zaczyna się na "D", to można go bezkarnie zabić (co nie będzie obowiązkowe, żeby nie było, tylko możliwe), a reszta może spać spokojnie i przestrzegać swoich zasad?
Pracownik2019.02.12 17:38
Piszesz do ludzi którzy cieszą się jak rząd za nich decyduje co mają robić w niedzielę.
plankton2019.02.12 19:15
Kradzież i morderstwo też nie są obowiązkowe i co niby z tego faktu ma wynikać? Poza tym co to są "swoje zasady"? Sposób masturbacji?
Maria Błaszczyk2019.02.12 23:17
Tylko że w przypadku kradzieży i morderstwa ktoś ponosi stratę. W przypadku [dobrowolnej] aborcji nie ma takiego podmiotu.
student2019.02.13 7:28
A gdyby twoja mama poddała się aborcji z tobą? byłby wtedy jakiś podmiot Maria?
Beno2019.02.12 17:11
Albo skończy indoktrynizacja - narzucanie wszystkim ateistycznych ideologi i to na siłę, albo czas na poleixt. UE coraz bardziej nie szanuje swobód obywatelskich i nie toleruje inaczej myślących. Miesza się do życia ludzi, nawet tego intymnego. Ta nowa dyktatura zaczyna być groźniejsza niż ta sowiecka. Wystarczy popatrzeć na ograniczenia w gospodarce: co jest ogórkiem, a co już nie jest, ograniczanie połowu, produkcji mleka, przepisy dotyczące produkcji wędlin.... Za chwię nam powiedzą co i kiedy mamy jeść, kiedy spać, jak się ubierać. To już nie jest ta Europa naszych marzeń.
Daria2019.02.12 17:29
Póki co to katolickość jest narzucana siłą w szkołach, przymusowo finansowana również przez niewierzących, zapisywana w aktach prawnych i egzekwowana w więzieniach.
michu2019.02.12 17:46
Przymusowo to wierzący składają na emerytury dla sbków i pensje na posłów (też niewierzących). Trzeba czerpać informacje z "Nie" chyba, żeby wierzyć, że ktoś jest zmuszany do religii w szkole.
Beno2019.02.12 18:25
Rozumiem, policja doprowadzały cię na katechezę. Katolickość przymusowo finansowana. A kto finansował z kieszeń katolików i innych chrześcijan wasz ateizm w PRL, służby, które prześladowały Kościół, okradły go z majątków, szkół, przedszkoli...? Wy jeszcze macie dużo długów do spłacenia. Księża nawet w takich krajach jak Czechy czy Słowacja mają pensję państwową. W Polsce nic. I tam nikt gęby nie drze. Katolickość egzekwowana w więzieniach? Trzeba być mocno ograniczonym by takie bzdury pisać.
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.12 18:51
nie strasz nie strasz bo się zesrasz :)
Jozin z Bazin2019.02.12 16:55
Gdzie człowiek się nie obróci tam same dewiacje tu pedzie, lgbt, pedofile i wszelkie zboki, dokąd ten świat zmierza ? a w tych marszach poprzebierani za wszelkie zwierzęta, pewnie promują zoofilię a najbardziej kręci zboków przebrać się za zakonnicę albo księdza, no tak czystość ich wkurza chcą wszystko zbrukać, kałem, ohyda !!! i jeszcze raz ohyda !!! brudasy...
Piotr Nowak2019.02.12 17:06
Dziwne masz zajawki... Może byś się zainteresował czymś innym? Np. pomocą bezdomnym? Albo wspieraniem dzieci z patologicznych rodzin? Co Ty na to? Możesz nawet budować mieszkania dla ludzi którym są one potrzebne. A Ty tylko kał, kał, zoofilia, zakonnice itd. Ty się nie martw o to "dokąd ten świat zmierza", bo zachowujesz się jak kandydatka na Miss Universum :D btw. Ksiądz też chodzi w sukience. Czasami nawet różowej. Mi osobiście to nie przeszkadza. A Tobie? Józku z szamba? sorry ... z bagna?
Jozin z Bazin2019.02.12 17:19
głupi jesteś mieszaniec :) nie znasz mnie a jak już pisałem ja ciebie tak :) w swoim czasie ujawnię parę szczegółów, oj nie będzie ci do śmiechu, :D mieszaniec ? widzisz zwróciłeś uwagę na ważny problem więc do dzieła, masz wiele do zrobienia, mieszańcu :)
anonim2019.02.12 17:48
Jaaaaeeezu! Ty masz na mnie haki? Bosze! Teczkę masz? .... No dobra kozaku! Publikuj! Niech się dzieje! bo wiesz... inaczej wyjdziesz na durnia. ale to już tylko twoja sprawa. Dawaj. Wszyscy się z ciebie pośmiejemy. Przecież i tak nie masz przyjaciół, to chociaż poczujesz się "ważny" Przynajmniej na moment. Dawaj co masz! Czekam z niecierpliwością
anonim2019.02.12 19:31
a ty ćwoku to niby masz przyjaciół,życie towarzyskie na frondelku prowadzisz,i nie pisz jak egzaltowana panienka,bo od razu wiadomo o czym te teczki zboczusiu.
Cipak2019.02.12 16:52
Heteroseksualizm, homoseksualizm - to chyba przyrodzone skłonności seksualne. Kto uważa inaczej niech przedstawi podstawowe założenia tych "ideologii"
Jozin z Bazin2019.02.12 16:56
prawo naturalne, wiesz co to takiego ?
Jojo2019.02.12 17:30
Mam nadzieję że nigdy nie leciałeś samolotem, przecież zgodnie z prawami natury ludzie nie mogą latać.
Beno2019.02.12 16:58
Homoseksualizm - przerodzona skłonność seksualna? A może skłonność seksualna do dzieci, do zwierząt, do zmarłych, do lalek - to też takie przyrodzone? Przecież skłonność to skłonność - taka naturalna, bo natura go tak obdarzyła?
Pracownik2019.02.12 17:05
Ej, weźcie wymyślcie inny argument niż "pedofilia, zoofilia i nekrofilia", bo to już nawet śmieszne nie jest, tylko nudne.
Beno2019.02.12 17:20
Na twoim poziomie inteligencji nic dziwnego że wszystko wydaje ci się nudne.
Pracownik2019.02.12 17:28
Hoho, tak szybko i już ad personam? Zawiodłem się :)
M.2019.02.12 17:05
Nie rozumiesz kundlu, ze w przypadku zwiazkow homo lub hetero dwoch doroslych ludzi swiadomie sie ze soba wiaze? W zadnym innym wariancie, typu lalki czy zwierzata nie ma o tym mowy
Beno2019.02.12 17:17
Durniu naucz się czytać? Mowa jest o skłonnościach, a nie o wolnościach, czy za zgodą czy bez. Zwierze też ci może z przyjemności swojego w tyłek wsadzić.
Cipak2019.02.12 17:11
Oczywiście - wszystkie wymienione przez ciebie orientacje seksualne - są przyrodzone! - i co najgorsze z woli boga - bo przecież wszystko dzieje się zgodnie z bożym planem.
Beno2019.02.12 17:23
To, że ktoś się urodził idiotą, to też z woli Boga. Ale ten idiota się tym nie chwali i stara się, by za takiego nie uchodzić, w przeciwieństwie do ciebie i tobie podobnych.
www2019.02.12 17:31
Bożym planem było stworzenie wszystkiego jako dobre. Bóg stworzył człowieka dobrym. A że człowiek ma możliwość sam wybierać zło, to je wybiera, co nie znaczy, że to jest Boży plan.
Jojo2019.02.12 17:35
Czyi w skrócie według ciebie Bóg spieprzył robotę.
www2019.02.12 19:26
Niby czemu?
Maria Błaszczyk2019.02.12 20:03
No bo miał stworzyć dobre, a wyszło jak wyszło...
www2019.02.12 21:10
A co źle wyszło? Czyżbyś uważała homoseksualizm za zło, że mówisz, że coś źle wyszło? :)
plankton2019.02.12 19:03
Przyrodzenie — zewnętrzne narządy płciowe u człowieka Genderyzm — niechęć i niezgoda na przyrodzenie Głupota — przyrodzona bezmyślność
plankton2019.02.12 19:10
Skłonność to może być do alkoholu, lenistwa, agresji, kłamstwa… Seksualny jest tylko i wyłącznie popęd.
bea2019.02.12 16:49
Wartosci Chrzescjanskie nie respektuja Dekalog odrzucaja Wiare i religie Katolicka przesladuja a promuja inne religie gender uznaja bo Boga nie znaja
Daria2019.02.12 17:31
Wartości chrześcijańskie oraz tajemnica wiary: złoto i dolary.
michu2019.02.12 17:41
Wiary leninowskiej chyba. Chociaż, ktoś próbował ponoć w jakimś paszkwilu przypisać to KK. Jacyś pogrobowcy radzieckiej "Prawdy" czy tam innej "Trybuny Ludu".
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.12 18:52
wsadź se w pipe swoje zwyrodniałe "wartości" chrześcijańskie