16.04.21, 11:45Fot. via Pixabay

W Hiszpanii będą uczyć dzieci w szkole, jak mieć... ,,satysfakcjonujące relacje seksualne''

Podmadrycka gmina Getafe będzie szkolić dzieci z seksualności. Podręcznik „Buntownicy płciowi” ma być rozprowadzany w lokalnych szkołach podstawowych oraz średnich. Według burmistrza gminy, chodzi o to aby zarówno młodzież, jak i dzieci „miały satysfakcjonujące relacje seksualne”.

Europa Press informuje, że ów przewodnik ma format „bardzo wizualny” i można go pobrać w siedzibie gminy lub online. Miejski ośrodek feministyczny Kobieta i Równość informuje:

Masz wątpliwości na temat seksu, partnera, twojego ciała? Projekt «Buntownicy Płciowi» oferuje genialny przewodnik na różne tematy, które na pewno cię zainteresują, zaciekawią i zaskoczą”.

Burmistrz Sara Hernandez jest zaniepokojona narzucaniem stereotypów, z którymi chce walczyć. Zachęciła do tego samego osoby, do których kierowany jest podręcznik. Mówiła o „odkrywaniu wielkiego seksu i przeżywania go bez granic”.

Skierowana do dzieci w wieku szkolnym publikacja brzmi to najwidoczniej stricte lewacka, feministyczna broszura. Mówi się w niej między innymi o to, że obecne społeczeństwo wpaja najmłodszym:

genitalną, androcentryczną, fallusocentryczną, penetrocentryczną i heteronormatywną” wizję społeczeństwa i należy z tym skończyć raz na zawsze.

Prawicowa organizacja pozarządowa HazteOir.org podkreśliła, że mamy do czynienia z indoktrynacją oraz korumpowaniem dzieci przez socjalistów. Rozpoczęto kampanię na rzecz wycofania szokującego podręcznika ze szkół.

dam/Tysol.pl,Fronda.pl

Komentarze

Skrzypek na dachu2021.04.18 20:49
Bezbozne zdeprawowane tenczowolewicowe pedofile demoralizuja cudze dzieci .
LKI2021.04.17 5:38
Caramba i coridas
ZERRO2021.04.16 16:26
Tego już księża od dawna nauczają.
Maria Błaszczyk2021.04.16 16:05
Ale gdzie tu problem? Chyba satysfakcjonujące relacje seksualne to nic złego. Czy może z jakiegoś powodu uważacie, że jakąś szczególną wartością są niesatysfakcjonujące relacje seksualne? No a co do korupcji... No cóż, powiedziałabym, że w takim ujęciu to trochę na dwoje babka wróżyła. Skoro chodzi o skończenie z "genitalną, androcentryczną, fallusocentryczną, penetrocentryczną i heteronormatywną" wizją społeczeństwa, to zapewne rzeczywiście osoby nieheteronormatywne i kobiece na tym raczej zyskają. Więc może z tego dla "socjalistów" być zysk. Ale dla osób męskich - to może być bardzo bolesne, takie odebranie im fallusocentryczności. Więc mogą sobie wrogów ci "socjaliści" wsród nich narobić.
Dell2021.04.16 17:23
Według mnie, "osobę męską" poznać po tym, że jest "waginocentryczna". "Fallusocentryczny" to jest Biedroń.
Maria Błaszczyk2021.04.16 18:35
No chyba jednak nie. Kulty falliczne i fallusocentryzm to właśnie twór kultur patriarchalnych. Ozyrys w Księdze umarłych stwierdza: "Ja jestem Ozyrysem, sztywnym penisem". Grecy mieli pieśni falliczne, śpiewane w czasie dionizjów. Te wszystkie kolumny falliczne, obeliski, wieże itd. Bałkańskie figurki kobiet z fallusami zamiast głowy. Symbol używany przez hinduistów oznaczający ichnią trójcę świętą. Ale chcesz przykłady bliższe nam i życiu? Służę. Pan radny z ramienia PiS Piasecki, ten co chciał z żony zrobić dobrą chrześcijankę, tak do niej mówił: "Ja k… mać się nie będę o ciebie prosił, szmato jeb…. Inne k… to by non stop p… stawiały za takie k… rzeczy. Cwe… jeb… Teraz Cię będę dalej bił". Za dużo wulgaryzmów? To mam inny przykład równie przedmiotowego traktowania kobiet, ale nieco grzeczniej, mianowicie ksiądz Michał Woźnicki z Poznania tak poucza właścicielki wagin: "Jeżeli on płonie, to ma prawo do jej ciała". Itd...
Pablo2021.04.16 20:20
Co za bzdury, w Egipcie Nil był kobietą, bo Egpcjanie wierzyli, że rodził, więc nie mógł być mężczyzną a Izyda była równa Ozyrysowi. Hindusi nie mieli żadnej trójcy świętej, to jest tylko hasło, żeby zrównać naszą trójcę z Wisznu, Brahmą i Siwą, po to, żeby ludziom na zachodzie było wszystko jedno w co wierzą. Jest całe mnóstwo prehistorycznych figur eksponujących kobiecość. Albo coś Pani nie doczytała, albo jest Pani kobietą skrzywdzoną przez mężczyzn pojawiających się w życiu. Albo jedno i drugie . To dlatego szuka Pani wrogiego patriarchatu - tam gdzie go nie ma. Współczuję.
Maria Błaszczyk2021.04.16 21:33
Eeee... A co ma Nil jako kobieta do patriarchalnej kultury Egiptu? Starożytny Egipt to kultura agrarna, one były bezwyjątkowo patriarchalne. Egipska również, kobiety nie miały takich samych możliwości kariery, chociażby w administracji, dopuszczalna była poligamia, a poliandria nie, kobiety nie dziedziczyły władzy itd. Z czym tu dyskutować? Co do Brahmy et consortes - "trójca" oznacza, wg Słownika Języka Polskiego, «trzy osoby, idee, przedmioty itp., wyróżnione zwykle z powodu swojej ważności» lub «grupa trzech bóstw». Nie wiem, z czym chcesz tu dyskutować. A co do szukania czego nie ma - cytatów z panów katolików nie wymyśliłam, tylko z prasy wzięłam. Oba pochodzą z nagrań, których można odsłuchać. Jak dla mnie - to istnieje. Istnieje też mnóstwo innych faktów, wybiorę je nieco przypadkowo. Przemoc domowa między dorosłymi to 20 razy więcej ofiar płci żeńskiej. W przypadku przestepstw przeciwko wolności seksualnej dysproporcja jest jeszcze większa. Kobiety częściej giną w wypadkach samochodowych, mimo że rzadziej je powodują. Kobiety z zawałem, nie dość, że od dzieciństwa nauczone, by nie zawracać głowy swoimi dolegliwościami, więc dzwonią później po karetkę, to dalej wszystko wciąż trwa dłużej - zanim się znajdą w szpitalu, jakoś czas potrzebny ratownikom jest dłuższy, w końcu muszą sie upewnić, czy baba na pewno wie, co mówi. Luka płacowa. Utrudnienia w dostępie do aborcji. Itd. I proszę nie snuć fantazji na mój temat, bo ja akurat w życiu miałam szczęście. Nie licząc sporej liczby gnojów spotkanych przypadkowo, którzy nie potrafią się powstrzymać przed chamskim nagabywaniem i pakowaniem łap, gdzie nie trzeba, co zatruwa życie, ale stanowi codzienność kobiet, nic strasznego mnie nie spotkało. Starczyło mi pracować z ofiarami patriarchalnych przemocowców. A także rozejrzeć się dookoła.
Skrzypek na dachu2021.04.18 20:53
Dosc tego smarowania , do kuchni juz pozmywaj gary .
Dell2021.04.16 17:24
"(...) chodzi o skończenie z "genitalną, (...) wizją społeczeństwa". Genitalia czyli narządy rozrodcze, jak sama nazwa wskazuje są niezbędne do rozrodu. Potrzebne są obu płciom. "Skończenie z genitalną wizją społeczeństwa" oznacza skończenie ze społeczeństwem zdolnym do rozrodu. Innymi słowy, droga Mario, proponujecie ludzkości wielkie wymieranie?
Maria Błaszczyk2021.04.16 17:58
No nie. Chodzi o to, by nie wszystko kręciło się wokół genitaliów. Np. nasze społeczeństwo nie jest "żelazocentryczne" - a zgodzimy się, że żelazo to pierwiastek niezbędny do życia. Bez żelaza również wszyscy wymrzemy - ale jednak nie interesuje nas ono aż tak, jak genitalia, prawda? Jakoś sobie z tym radzimy. Chodzi tylko o to, by przestać redukować ludzi do ich możliwości rozrodczych.
Dell2021.04.16 18:51
"Chodzi tylko o to, by przestać redukować ludzi do ich możliwości rozrodczych". Jeśli to prawda, to dlaczego głównym Waszym wrogiem jest chrześcijaństwo, które właśnie do tego namawia. Dlaczego kpicie z tych, którzy chcą żyć w czystości czyli nie chcą być "redukowani tylko do możliwości rozrodczych"? Po co opowiadać dzieciom, od wczesnej podstawówki, o "satysfakcjonujących relacjach seksualnych" jeśli nie po to, żeby zastąpić "możliwości rozrodcze" możliwościami seksualnymi? Czy seks dla seksu to nie jest redukowanie osoby ludzkiej do jej "możliwości fizjologicznych"?
Pablo2021.04.16 20:23
Bardzo dobry komentarz. Właśnie o to chodzi, dzieci mają przestać być dziećmi, w imię wolności, a tak naprawdę (to do Pani Błaszczyk) redukujecie je tylko do funkcji seksualnych, popędów i instynktów.
Maria Błaszczyk2021.04.16 22:08
??? Niby w jaki sposób wiedza o relacjach z ludźmi, własnym ciele, seksie, prawach własnych i innych ludzi itd. redukuje kogokolwiek do funkcji seksualnych? Bo wiesz, ta edukacja funkcjonuje w wielu krajach. I nikogo nie zredukowała, wręcz przeciwnie, dla przykładu bardzo opóźnia inicjację seksualną. A przy tym te kraje - skandynawskie czy zachodnioeuropejskie - wciąż tworzą naukę i kulturę, ludzie piszą książki, niektóre dobre, wynajdują szczepionki, badają dżety odrzucane przez gigantyczną czarną dziurę, poza tym normalnie wychowują dzieci, chodzą na spacery i myją tarasy karcherami. Poważnie, to ci sami ludzie, co robiono z nich niedzieci, opowiadając, że w życiu nie chodzi tylko o penetrację i że nie wszyscy ludzie są heteronormatywni.
Skrzypek na dachu2021.04.18 20:56
Dosc juz tej glupoty , idz Marysio wyszoruj brudy w umywalce .
Maria Błaszczyk2021.04.16 21:53
Nic mi nie wiadomo, by chrześcijaństwo było moim głównym wrogiem. Albo w ogóle jakimkolwiek. Mnie w niczym nie przeszkadza. Przeszkadza mi polski Kościół Katolicki, a to z powodu wyjątkowej demoralizacji tej korporacji - kradzieży, gwałcenia, nienawiści do reszty świata, stania poza prawem, szurii itd. Dla przykładu: komisja majątkowa, która tej firmie "pozwracała" różne nieruchomości i odszkodowania za nie. Okazało się, że za pomocą pofałszowanych operatów, albo dwa razy za tę samą nieruchomość, albo więcej niż stracili. Sprawa wyszła na jaw, ale postępowanie umorzono, bo "z punktu widzenia prawa komisja nie była organem administracyjnym ani sądem", a zatem "nie była też zobowiązana dbać o interes państwa" - czyli nie okradać obywateli. No i co? Etycznie byłoby pewnie w tej sytuacji zwrócić ukradzione nieruchomości czy kasę - no chyba że jesteś Kościołem Katolickim. Albo: działka abp Głódzia z bonifikatą na "cele kultu" - czyli wypas danieli. Itd. Jak ksiądz zgwałci - to wiadomo, to ofiary wina, bo lgnęła i jeszce - świnia jedna - człowieka w grzech wciągnęła. Jak umiłowany arcybiskup czystą goebelszczyzną jedzie i opowiada o tęczowej "zarazie" - no cóż, goebelszczyzna wtedy jest dobra i sprawiedliwa, słuszna i zbawienna, bo prowadzi do tego, że dobrzy ludzie próbują zarazy się pozbyć, wysadzając ją bombami, łamiąc jej kości, katując bejsbolami. Jak abp Wróbel bredzi o szczepionkach z płodów - to naraża wszystkich. Więc widzisz, tu jest problem. A nie w chrześcijaństwie. A co do życia w czystości - po pierwsze, to kategoria stosowna do oceny wody pitnej, ludzie powinni po prostu raz lub dwa dziennie brać prysznic i myć zęby. Ale każdy ma prawo żyć, jak chce. Chodzi o to, by nie narzucał tego innym. No a po co dzieciom wskazówki co do życia seksualnego? Z tego samego powodu, dla którego uczymy je o ruchu drogowym, właściwym bilansowaniu diety, prawach konsumenta itd. - po to, by miały wiedzę na temat różnych ważnych dziedzin życia społecznego. Nigdy w życiu nie musisz jechać autostradą, ale dobrze, żebyś wiedział, co to jest, gdybyś się tam jednak znalazł. Możesz żywić się frytkami z keczupem i popijać to colą - ale jednak wiedza o składnikach odżywczych może się przydać. Możesz postanowić nigdy nie złożyć reklamacji i w ogóle nie czytać umów - ale nie zamierzasz chyba zwalczać idei szerzenia tej wiedzy? Tak samo jest z seksem - nie trzeba go uprawiać nigdy w życiu, ale warto wiedzieć, co to w ogóle jest. Ogólnie wiedza to najlepsze, co możemy dać naszym dzieciom. A co one z nią zrobią, to już ich sprawa. Nikt za nikogo życia nie przeżyje.
Skrzypek na dachu2021.04.18 20:58
Marysio nakarm koty bo juz z glodu mrucza, .
Dell2021.04.16 17:26
"chodzi o skończenie z "(...) fallusocentryczną, penetrocentryczną i heteronormatywną wizją społeczeństwa". O tym, że heteroseksualni są przeznaczeni do gett, a potem "do gazu" to już wiedziałem. Nowością jest, dla mnie, ta walka z "penetrocentryczną" wizją społeczeństwa" do penetracji dochodzi u heteroseksualnych i homoseksualnych mężczyzn. To by znaczyło, że "do gazu" przeznaczeni są wszyscy, którzy nie mają macic...
Dell - miało być2021.04.16 17:38
To by znaczyło, że "do gazu" przeznaczeni są wszyscy, którzy nie mają macic i heteroseksualne kobiety...
Maria Błaszczyk2021.04.16 18:47
A co ma szersze traktowanie zagadnienia seksualności, właśnie w kategoriach relacyjnych, do "gett" i "gazu"? Swojego czasu obowiązywał geocentryzm, potem heliocentryzm, a teraz to już wiemy dużo więcej. Nic się od tego ani Ziemi ani układowi słonecznemu nie stało, a za to my więcej wiemy o świecie. To, że uświadomimy sobie, że sprowadzanie seksualności do penisa-w-waginie i prokreacji niewiele zmieni w świecie, bo ludzka seksualność to nieskończenie więcej niż ten redukcjonistyczny zwierzęcy model. Po prostu nasza mapa pojęciowa będzie lepiej dopasowana do rzeczywistości. A o to chyba chodzi w edukacji. Bo wiesz, ja np. kiedyś myślałam, że wiatr bierze się stąd, że drzewa machają gałęziami. A potem zdobyłam wiedzę na ten temat i ona pewnie lepiej odpowiada temu, jak jest naprawdę. Chociaż nie mam żadnej potrzeby zamykania drzew w gettach i ich gazowania z tego powodu.
Skrzypek na dachu2021.04.18 21:02
Przestan gazowac i dawaj pizza .
Dell2021.04.16 17:32
"mamy do czynienia z indoktrynacją oraz korumpowaniem dzieci przez socjalistów" Myślę, że to błąd tłumaczenia. 'Corrupción' znaczy korupcja ale i 'deprawacja'.
Ale o tym, że kupili 93 miliony szczepionek2021.04.16 13:44
już na Frondzie nie przeczytasz.
Fronda2021.04.16 13:58
Podajemy, że to GÓWNO prawda z tymi milionami szczepionek.
Anonim2021.04.16 13:42
"…satysfakcjonujące relacje seksualne'', Oj to księża teraz będą musieli się trochę wysilić, bo do tej pory o satysfakcje dzieciaków nie dbali.
Monika2021.04.16 13:34
Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia : http://panieonline.pl/monika30
Grizzly™️... żydowska ratyzacja Europy2021.04.16 13:22
Szabes dzisiaj, pamiętaj abyś dzień święty święcił i rzygał jadem ze zdwojoną siłą! Tak nakazuje Talmud i Torah. L' chaim towarzysze gudłaje!
Karol2021.04.16 13:14
No bo temat jest ważnyżyciowo wobec braku pracy i jakichkolwiek perspektyw na przyszłość
Grizzly2021.04.16 13:10
Ano, przecież kościołkowi robią to lepiej
Grizzly™️2021.04.16 13:13
Nie ma to jak poznawać tajemnice życia seksualnego na kolanach u księdza. Co może pójść źle?
Grizzly2021.04.17 8:22
Won trolle wystrugane z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
Anonim2021.04.16 13:01
Hiszpania pod rządami Lewactwa popada w ruinę gospodarczą, a to dobrze , bo Polska właściwie już przegoniła Hiszpanię gospodarczo.
Anonim2021.04.16 12:59
W Hiszpanii ( za zgodą wyborców) rządzą Lewacy ,a oni zajmują się tylko LGBTQ. Sprawy gospodarcze ich nie interesują - bo się nie znają ,a Naród ?- naród ma tańczyć tak lewacy zagrają i już. Niech Polacy nie biorą przykładu z Hiszpanii, bo cieńko zapłaczą.
Anonim2021.04.16 13:11
No i brawo, madrzy ludzie - nie znają się - to nie dotykają tematu, i jakoś się kreci. U nas za to PiSdzielce nie znają się a dotykają - stąd syf, malaria i złodziejstwo.
Grizzly2021.04.16 12:34
Lewackie bydło wprowadza pod pozorem edukacji PEDOFILIĘ!
Anonim2021.04.16 12:36
Rzeczywiście, po co wprowadzać, kościół już o to zadbał.
rychu2021.04.16 12:26
Ilu tu miłosnikow małych dzieci póki co to księdza nie widze ale hałastre kolorowych zbokow owszem
Anonim2021.04.16 12:37
Rozejrzyj się po plebanii, księże wikary.
Anonim2021.04.16 12:14
Cześć, jestem Anonim. Znacie mnie dobrze od dawna, tyle że pod różnymi nickami. Moje sympatie są ateistyczno-komunistyczno-masońskie. Słowem szatańskie. Dlatego nienawidzę Eucharystii, Krzyża i Różańca. Nienawidzę też katolickiej Polski – każde jej niepowodzenie wywołuje we mnie chwilową euforię i chęć spuszczenia nadmiaru jadu. Jestem wiernym potomkiem faryzeuszy – obłudnie „troszczę się” o dzieci zarzucając każdemu księdzu pedofilię. Religię przedstawiam jako bzdurną bajkę dla naiwnych „wymyśloną przez pasterzy 2000 lat temu”, zaś ateizm reklamuję jako „wolność” i „postęp”. Moją metodą jest kłamstwo, cynizm, wulgaryzmy, a także nachalna reklama aborcji i LGBT, czyli grzechów, które nawet w piekle budzą wstręt. A moim ostatecznym celem jest jak największa liczba potępionych na wieki.
Anonim2021.04.16 12:18
Miło mi słyszeć takie słowa uznania, ale naprawdę nie trzeba, beka z prawiczków sama w sobie jest nagrodą. 😁😁😁😁
Anonim2021.04.16 12:49
UWAGA - - - UWAGA ! - -- - I dzisiaj szabes promocja!!! Obciągam goim laski z upustem 25%, ale BEZ POŁYKANIA ................. Z POŁYKANIEM extra 2 ruble.
robaczek2021.04.16 12:06
NO ALE OBRONA PEDOFILI W SUTANACH JUZ NIE SZOKUJE CO??????? bo ksieza obmacuja i blogoslawią jednoczesnie.................... najbardziej swoimi kropidełkami............................. OJ ZAKLAMANE STARE DZIADKI
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.16 12:05
Zazdrośni frondo-PiSdzielce, że nie na katoprawacką modłę :)
Anonim2021.04.16 12:04
U nas takie rzeczy załatwia ksiądz na plebanii.