06.02.19, 18:06zdj. screen Youtube/Superstacja

Wałęsa atakuje K. Morawieckiego: 'Zdrajca!!!'

"Jeśli jest Solidarność i ona cierpi i jest internowana, a on zakłada Solidarność Walczącą, to co to jest?"- pytał w rozmowie z Onetem były prezydent Lech Wałęsa. 

Chyba z okazji walki "totalnej opozycji" z mową nienawiści Wałęsa postanowił opluć Kornela Morawieckiego, założyciela Solidarności Walczącej, a także ojca obecnego premiera. 

"Tylko niech nie gra bohatera, on był normalnym zdrajcą. Teraz robi z siebie bohatera, którym nie był"- mówi pierwszy przywódca "Solidarności" o Morawieckim. 

"Zakładając Solidarność Walczącą Kornel Morawiecki zdradził Solidarność. To jest zdrajca, powinien być podany do sądu. Rozbił Solidarność"- atakował Lech Wałęsa. 

"Jeśli jest Solidarność i ona cierpi i jest internowana, a on zakłada Solidarność Walczącą, to co to jest? To nie jest zdrada?"- zastanawiał się były prezydent. 

Politycy opozycji totalnej, w których po śmierci prezydenta Gdańska obudził się duch walki z "mową nienawiści", każdego dnia udowadniają, że widzą źdźbło w oku brata, ale belki w swoim- niekoniecznie. 

yenn/Onet.pl, Fronda.pl

Komentarze

anty ACTA2019.02.7 10:42
nie rozumiem dlaczego agenta Bolka co chwile się promuje, pamiętam wszystkie uśmieszki medialne Tuska, ten z Putinem nad Smoleńskiem, i ten jak mówi o Bolku i nagle uśmieszek, to taki zakamuflowany diabeł, który ukazuje oszustwa fałsz i obłudę, ile w tych ludziach jest demonów, nie sposób policzyć, ale metoda jest ogólnie znana, czyli oskarżyć wszystkich dookoła o własne grzechy
anonim2019.02.6 22:30
Ależ to hipokryta, ciężko chorego człowieka atakować!
Żona "Bula"- Dziadzia Lewatywa2019.02.6 21:29
Panie Bolek, mój, jak nie zrobiłam mu lewatywy to wygadywał takie bzdury ze wstyd było. A jak przyszło do pisania to musiałam robić podwójną lewatywę bo byki strzelał. Wam na głowę zrobię potrójną lewatywę za friko.
esterka2019.02.6 19:11
Czerwony półanalfabeta oskarża polskiego patriotę. Bezkarnie jak zawsze.
Lolek2019.02.6 19:05
co z dokumentami z wypożyczonej teczki - dlaczego nie zostały zwrócone - prośba o zwrot - chcemy wiedzieć co to za dokumenty
JR2019.02.6 18:48
Panie Wałęsa, a Pan nie jest zdrajcą? Kto chlał wódę z Kiszczakiem w Magdalence? Kto chlał wódę w Arłamowie? Co to był Okrągły Stół, w którym Pan uczestniczył? Czy to nie była zdrada polskich interesów i zapewnienie władzy byłym komunistom? Całe szczęście, że już Pana nikt nie słucha ani nie bierze poważnie tych pańskich bredni. Bohaterem to się Pan sam kreuje! Z bohatera stał się Pan Bolkiem jak mówią bezpośredni świadkowie i dokumenty. To tyle bo i tak mój głos jak i tysiące innych nie zmieni Pana samouwielbienia.
Jarek2019.02.6 20:11
Wódę chlał m. innymi Lech Kaczyński..
Ksiądz Robak2019.02.6 21:22
To nie prawda synu. Zabraniam ci oglądać TVN.