23.07.19, 10:20

WAŻNY apel Krystyny Pawłowicz ws. Białegostoku

Poseł PiS prof. Krystyna Pawłowicz odniosła się na Twitterze do białostockich wydarzeń. W jej ocenie strona konserwatywna nie może dać sprowokować się homorewolucjonistom. Oni tylko na to czekają, a w efekcie może doprowadzić to do osłabienia PiS.

"JEŚLI PIS ma WYGRAĆ-NIE DAJMY SIĘ SPROWOKOWAĆ ! Od ataku na Sejm w 2016r lewacy i ich sponsorzy TYLKO CZEKAJĄ na swą „OFIARĘ” i „MĘCZENNIKA”.Dotąd bezskutecznie...Palikot trenuje faszystowskie zastępy,kt.poczuły w Białymstoku krew... JEŚLI PIS MA WYGRAĆ..NIE PSUJMY TEGO..PROSZĘ" - napisała dosłownie na Twitterze Pawłowicz.

 

 

 

Wczoraj prezydent białostocki Tadeusz Truskolaski zapowiedział, że złoży zawiadomienie do prokuratury ws. możliwości popełnienia przestępstwa przez polityków PiS. Chodzi między innymi o marszałka województwa podlaskiego, Artura Kosickiego, oraz o działaczy PiS. Mieliby oni czynnie angażować się w ustawiania blokad przeciw marszowi dewiacyjnemu. Tym samym mieliby jakoby złamać prawo oraz nadużyć mandat demokratyczny.

bsw/Twitter

Komentarze

Luzifer®2019.09.11 18:28
Pawlowicz, stara nienazarta kurvo, pseudo "profesorko", wez oblej sie benzyna i zapal sie. Najpozniej suko, jak umrzesz to za to cale "katolickie milosierdzie" pochlonie cie ogien piekielny. Bedziesz sie ruro na wieki w piekle szlajala. Takie chamowate prostaczki tak wlasnie skoncza. Masz to obiecane wywloko skonczona.
Jan Radziszewski2019.07.24 3:11
„Boża Sprawiedliwość dopuści na ludzi grzeszących grzechem nieczystym, zwłaszcza w jego najgorszych odmianach, wiele nowych chorób. Śmierć i piekło zbierać będą plony u wszystkich, lubujących się w nieczystości, szczególnie tej, przeciwnej naturze. + Choroba ta, będzie dotykać wielu ludzi żyjących i praktykujących homoseksualizm obojga płci (geje i lesbijki). + Będzie to choroba śmiertelna i bardzo zaraźliwa. + Objawy tej choroby zaczynać się będą dość łagodnie, a zarazić się nią będzie można jedynie grzesząc w ten sposób. Odmiana tej choroby, ale w o wiele bardziej srogiej formie, dotykać będzie osoby praktykujące zoofilię, a zwłaszcza jej skrajne odmiany (współżycie ze zwierzętami). Biada grzeszącym taką nieczystością! Jeżeli nie nawrócicie się, jeżeli nie rozpoczniecie surowej pokuty, to czekać was będzie straszny koniec w ciężkim poziomie ognia piekielnego. 616.
piotr782019.07.24 0:45
pawlowicz jest ZDRAJCA OJCZYZNY i NARODU POLSKIEGO ! i tak ja nalezy postrzegac w przyszlosci. Wielokrotnie i na rozne sposoby ukazywala swoje przywiazanie do partii za NIC majac Polske i Polakow.
Luzifer2019.07.23 22:06
Mam nadzieje, ze pannie Krystynie, po odejsciu z polityki wylaczy sie internet.
twitter: @PromocjaPWS2019.07.23 20:21
Wszystko o lgbt tutaj: homoseksualizm.edu.pl. Akapity od RUCH NA RZECZ LEGALIZACJI PEDOFILII: historiasztuki.com.pl/strony/024-00-01-HOMO-ADOPCJA.html , historiasztuki.com.pl/strony/021-00-00-ANTYKULTURA.html , historiasztuk.com.pl/025-00-05-TEORIA-KRYTYCZNA.php , Akapity WILHELM REICH - REWOLUCJA SEKSUALNA - HERBERT MARCUSE , O SEKSIE REALISTYCZNIE , III PROLETARIAT - MNIEJSZOŚCI SEKSUALNE historiasztuki.com.pl/strony/020-00-00-ANTYKULTURA.html#pol , SZTUKA KRYTYCZNA historiasztuki.com.pl/strony/026-00-00-SZTUKA%20KRYTYCZNA.html Więcej też na kanale P. Karonia: youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 i wiedzaspoleczna.pl
grimm2019.07.23 19:39
Art. 51 kodeksu wykroczeń nakłada sankcje karne za wywołanie zgorszenia.Czemu PISowskie organa państwa nie stosują prawa? Pani Krystyno PIS sam się osłabia. PIS nie chroni Narodu i państwa, zależy mu jedynie na kolejnej kadencji. Przykładów można mnozyć.
Anna 2019.07.23 19:48
Masz racje
StanPio2019.07.23 16:28
Komendant Policji powinien zostać natychmiast zdegradowany za atakowanie pokojowo demonstrujących obywateli miasta przeciw płatnym darwino-animalistom i bitranshomo-rewolucjonistom - samcołożnikom i samicołożnicom (tak ich nazywano w dawnej Polsce). Policja nie ma prawa do agresywnych działań wobec Polaków. Policja nie ma prawa do używania środków bojowych przeciw cywilnej ludności! To mieszkańcy płacą pensje urzędnikom i policji, aby zapewniła im SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO. To Policja ma wykonywać zadania ochrony mieszkańców i ich dzieci przed ideohomoterrorystami. W Polsce nikt nie ma prawa do czynienia zła. Nie ma prawa do znęcania się moralnego, deprawacji i demoralizacji! Owszem każdy obywatel ma wolność i wolną wolę i może kraść, gwałcić i zabijać, demoralizować lub uważać siebie za boga albo najwyżej zorganizowane zwierzę w procesie ewolucji. Ale będzie surowo ukarany za każde zło, które popełni. Będzie ukarany za nawoływanie do czynienia zła! Będzie ukarany za demonstrowanie i pochwałę zła! Będzie ukarany za burzenie porządku społecznego! I temu ostatniemu powinni zapobiegać policjanci i urzędnicy! Prezydent Białegostoku powinien zostać natychmiast odwołany!!!
Jurek2019.07.23 15:17
Dlaczego nie napiszecie ,że wśród policjantów byli faszyści niemieccy ubrani w polskie mundury policyjne.Dlaczego nie napiszecie ,że3x została użyta broń gładkolufowa na gumowe kule.Dlaczego nie napiszecie ,ze wsród spędu pedałów były szkopskie pedały.
anonim2019.07.23 15:16
Nie zgadzam się Jedynie na marszach lgbt promowane jest czyste zło. Wszystkie inne marsze mają jakieś tam swoje racje są formą dialogu, manifestu poglądów i jak najbardziej mają prawo do wyrażania tego w demokratycznym państwie. Jedynie marsz sprzeczności jest właśnie zaprzeczeniem wszystkiego i totalną destrukcją wszelkich moralnych wartości i ładu naturalnego i totalnym atakiem na Katolików. gender niszczy całe społeczeństwo. PIS jeśli nie blokuje gender to znaczy że to wspiera i taka postawa jest bardzo niebezpieczna.
aldek2019.07.23 14:40
Należy te wszystkie marsze i prowokacje, w których tak naprawdę nie wiadomo kto uczestniczy, po prostu zignorować. Poskaczą, pokrzyczą i jak nie będzie odzewu to skończą. To jest klasyczny atak lewaków na prawicowe rządy. Przegrywają wybory , to próbują inaczej,"łopatologicznie".
X2019.07.23 14:38
Ta baba pasuje do tego portalu jak ulal!Szambo!
Oloo2019.07.23 13:49
Ciekawe czy Fronda wysłucha Pawłowicz czy nadal będzie prowokować i osłabiać PiS?
sasiadek2019.07.23 13:31
Od czego jest ta Pawłowicz profesorem? Od włąsnych idiotyzmów, które głosi?? Droga do psychiatry wolna, ale na nfz, po miesiącach stania w kolejce.. szczęśc Boże Pawłowicz w omijaniu kolejki do lekarza,jak inni, właściwie po tum co gadasz masz prawo poza kolejką
Anna 2019.07.23 13:17
Pani niech się zajmie obcym wojskiem co niby Polski maja bronić ha ha a może unych zaczną bronić przed Polakami obudzonymi którym wszystko będą zabierać tzw własność, a to teoria spiskowa ustawa działa to teoria spiskowa katolicy wiedzą, że nie mają swojej partii, a to wybieranie między małym diabłem, a dużym to już mam odruch wymioty. Przejęte RM już nie słucham od czasu gdy oddaliscie władze, a przez tube tłumaczył się prawosprawiedliwy
Anna 2019.07.23 13:01
A gdzie byliście do tej pory komu sluzycie, a gdzie zakaz dewiacji publicznej macie większość, a gdzie zakaz pornografi, burdeli,
bea2019.07.23 12:27
nie wypuszczajcie na ulice lgbt bo deprawuja dzieci i ludzi niech to robia w klubach go go albo w swoich apartamentach teczowych my nie godzimy sie na zlo ktore niszczy czlowieczenstwo i cywilizacje zycia tam gdzie nie ma Boga tam budza sie demony lgbt to cywilizacja upadku moralnego czy ludzie maja jeszcze rozum czy wszystko co wam wciskaja jest dobrem???????? obudz sie czlowieku ktory zdazasz do samozaglady nie dla gender
O.2019.07.23 12:15
z tęczy to środowisko usunęło kolor fioletowy związany z duchowością dlatego jest to "niby tęcza" lub "łże tęcza" innymi słowy sprofanowali również samą tęczę.
Agnieszka2019.07.23 11:52
A niby po co PiS ma wygrać skoro nic nie zrobił nawet w tak prostej sprawie jak ochrona dzieci i młodzieży przed homo-propagandą ani w szkole ani na ulicy? Litwa może a wy wielcy katolicy nie umiecie tego od lat - nawet mając pełnię władzy i silę, by eSBekom emerytury zabierać jak leci? Nie nie umiecie, ale NIE CHCECIE, bo z gejami trzymacie dążąc do wprowadzenia w życie wszystkich ich postulatów tak jak możliwości zabijania nienarodzonych dzieci. Nic dziwnego skoro słychać, że macie ich u siebie pewnie jak kretów rozsadzających od lat polską prawicę. Po tym używaniu policji (i nadużywaniu przez nią środków przemocy) na rzecz szkodliwych przywilejów dla homosiów, to to już nie jest ich prywatna sprawa z kim sypiają! MAMY PRAWO WIEDZIEĆ czy chcemy na nich głosować, choć są tacy!! Pokażcie kto tam u was uprawia grzechy sodomii a my poskładamy puzelki i ocenimy czy ma to wpływ na ich i wasze wspieranie homoideologii i czy ich do tego u władzy chcemy!!!! PiS propaguje grzechy sodomii używając i nadużywając polskiej policji do tego, by np. w Częstochowie na koniach i gazem rozpędzać i spychać pokojowych, legalnych kontrmanifestantów - z narażeniem ich zdrowia i życia (w tym ich dzieci). A to tylko po to, by barbarzyństwo w majestacie prawa mogło spokojnie wleźć na Jasna Górę, by ją profanować i gorszyć dzieci z kółek różańcowych, które wtedy tam się modliły. Gdyby nie kibice, to by to zrobili, bo panie z różańcami nie miałyby siły oprzeć się policji, która z łatwością by je zepchnęła jak innych, bo taki od was rozkaz dostała! W ciągu tych 4 lat przez tą swoją już jawną służbę na rzecz wrogów Polski i Kościoła macie już tak przechlapane u myślących ludzi (nawet ze swojego twardego elektoratu), dla którego wartości są ważne i nie do tego by nimi świechtać jak wy, gdy chcecie sobie tyłki na ważnych stołkach usadzić, że ten argument pani Pawłowicz, ze mamy byc uładzeni i grzeczniutcy dla "wygranej PiSu", to raczej może i patriotów i katolików pobudzić do działań, które wam hipokrytom, oszustom albo naszym, Polski i Kościoła zdrajcom przyniosą porażkę!
Marian2019.07.23 12:22
Pokaz Agnieszko alternatywe
Gamberro2019.07.23 14:29
Pewno jej się marzy poko, wiosno, shrekowo,gejowo,itp
Agnieszka2019.07.23 15:10
Nie widzę alternatywy, bo oni o to zadbali i na głowie staną, żeby zneutralizować każdą alternatywę na prawicy - zwłaszcza taką, która na serio traktowałaby swoje prawicowe deklaracje. I już za tą nieuczciwość wobec nas nie powinni dostać poparcia. Ale jak alternatywy nie widzę, to wcale nie muszę wybierać tzw. "mniejszego zła" - zwłaszcza, że zło wycierające sobie gębę szacunkiem do wartości patriotycznych i chrześcijańskich, które w rzeczywistości zwalczają jak lewica tylko bardziej perfidnie, to wcale nie jest dla mnie "mniejsze zło". Te obłudne szatki, którymi nas mamią są dla mnie złem gorszym niż działanie jawnie złe z otwartą przyłbicą, bo nas usypiają, że jest ktoś kto nas reprezentuje i trzeba tylko spokojnie poczekać, wiernie ich wspierając i godząc się na tzw. "przejściowe kryzysy", cofanie się w tył o krok na tzw. "z góry zaplanowane pozycje", żeby niby już za moment zrobić te 2 kroki w przód. To jest właśnie najbardziej wyrafinowana, diabelska taktyka pokonywania nas bez jakiejkolwiek walki i oporu, bo wciąż do głów wielu ludzi z twardego elektoratu PiS (nie tych perfidnych od popierania za "koryto") nie dociera, że to oni mogą nas zwalczać ręka w rękę z lewicą, bo się wydaje, że niemożliwe, by "swoi" tego wobec nas dokonywali. I nawet jak to widać czarno na białym, to mechanizmy obronne zagłuszają rozsądek i sobie tłumaczymy, że "swoi" nie mogliby robić nam tego, więc pewnie jednak działają na naszą korzyść i tylko my zbyt głupi, by to pojąć. 9 lat karmiłam się takimi mrzonkami także w konkretnych sprawach związanych z moim życiem a nie tylko polityka, więc myślę, że wiem co mówię i na co ich stać także w przełożeniu na politykę - na politykę sadzę, że tym bardziej. Jak będę miała możliwość wyboru dobra a nie tzw. "mniejszego zła", to wrócę do urny wyborczej. Teraz pozostaje mi się tylko modlić o cud i alternatywa się pojawiła albo by jakimś cudem w tym syfie ocaleli i dotarli do władzy jacyś dobrzy ludzie, których już nie umiem z tego bagna sama wyłowić by uczciwie zagłosować skoro tak bardzo zawiedli ci, którym kiedyś zaufałam tak bardzo, że i swoje życie położyłam na szali i najbliższych.... poza tym nie akceptuję tej diabelskiej manipulacji, że muszę po raz kolejny dać się jak ciele wykorzystać głosując za nimi i zawsze głosować, choć mi kłamią i kpią w żywe oczy. W PRL też nie było alternatywy, to uczestnictwo w wyborach było hańba dla przyzwoitego człowieka......
Marian2019.07.24 5:59
PIS niczego nie likwidowal,alternatywy poprostu nie ma.Jezeli nie chcesz powrotu do wladzy narodowych zaprzancow i przestepcow to zacisnij zeby i oddaj glos na PIS
anonim2019.07.23 11:40
faszystowsko-piSSowska coooooorwa. ogolić na łyso i wysłać na białe niedzwiedzie PUTINOWI
jov2019.07.23 11:37
god mit uns
robaczek 2019.07.23 11:23
KOCHAM JĄ! sama klasa ! ;] KRYSIA KRYSIA KRYSIA ! na prezydenta UE ;] a nie zaraz! to becia przecie ma tą fuche to moze na ministra kultury UE?
anonim2019.07.23 12:23
Ty najobrzydliwszy robaku, zamknij ryja.
robaczek 2019.07.23 14:14
duch chrzescijan widze żywy w narodzie!! SUPER ;] mozna was podziwiac ;] caly ten wasz SYF ;]
Maciek Arczyński2019.07.23 17:54
Straśnie mnie wzruszyła ta Twoja UB-ecka troska o nasze chrześcijaństwo.
Ja 2019.07.23 11:15
Lewizna strzela do PiS z armat, a PiS ogania się rękami!! Wstyd i żenada. Kto stoi za lgtb wszyscy wiedzą, a PiS jak widać bardzo się ich BOI.
Jana2019.07.23 12:17
Podjudzanie jest przestepstwem.
Gniewko syn rybaka2019.07.23 11:14
Czy w tym tygodniu panna Pawłowiczówna również ogłosi "wycofanie się z polityki" ?
edi2019.07.23 11:06
"Żeby dobrze rozumieć genderystów, trzeba rozumieć, że to są neokomuniści. Jako naukowiec piętnaście lat zajmuje się genderyzmem. Przeczytałem mnóstwo ich pozycji i to podsumowuję w ten sposób, że żeby to rozumieć, to trzeba rozumieć, że genderyzm to w dużym stopniu jest mutacja komunizmu. Metody, które stosowali komuniści, stosują genderyści, tylko stosują inny rodzaj przemocy. Przemoc polityczną, medialną, finansową, kulturową. Wydali wojnę kulturową społeczeństwu, podobną do tej, jaką wcześniej wydali komuniści, którą w dużym stopniu na szczęście przegrali"-podkreślił. "Zauważmy ich metody działania. Oni specjalnie prowokują zamieszki, niejako pragną, żeby ktoś w nich rzucił kamieniem, żeby ktoś zastosował przemoc fizyczną po to, żeby powiedzieć, że wszyscy ich przeciwnicy są tacy. To jest dokładnie schemat komunistyczny"-mówił gość Telewizji Republika. "Nie można dać się terroryzować. Trzeba w powiedzieć, że w Polsce mamy wysokie szanse, żeby wygrać tę wojnę. Podobnie w 1920 roku mogło się wydawać, że jesteśmy bez szans wobec Bolszewików"-ocenil ksiądz profesor. Duchowny i filozof wskazał, że dziś może nam się wydawać, że z "neobolszewikami" narzucającymi nam genderyzm, tak jak wcześniej Moskwa komunizm, jesteśmy bez szans. "Ludzie słabszego ducha, czy słabej orientacji mogą myśleć, że nie damy rady. Musimy walczyć, Polska poradziła sobie z bolszewizmem, może poradzić sobie z genderyzmem"-podkreślił ks. Dariusz Oko.
robaczek 2019.07.23 11:24
jest i mój krypto-gejek ;]
edi2019.07.23 13:05
może jakiś kontr argument ?? robaczek wydusi oprócz bredni w rozstrzelonym druku !
jozef2019.07.23 17:05
Z ciebie taki naukowiec jak z Pawłowicz profesor.
Urszula2019.07.23 10:55
Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Zapamiętaj to Pawłowicz.
KAMILA 2019.07.24 18:06
ULKA, TAK ZAWSZE BRONISZ LEWAKÓW, A ZWŁASZCZA PEDZIÓW, LBGT! ODNOSZĘ WRAŻENIE, ŻE JESTEŚ JEDNĄ Z NICH, CZYLI LES.....Ą! CZY TAK!?
Milka2019.07.23 10:47
Truskolaski powinien byc przez mieszkańców wywieziony na taczkach do gnoju.. W końcu to on odpowiada za spotkanie objazdowego cyrku homoseksualistów i kibiców.
StanPio2019.07.23 16:31
Komendant Policji powinien zostać natychmiast zdegradowany za atakowanie pokojowo demonstrujących obywateli miasta przeciw płatnym darwino-animalistom i bitranshomo-rewolucjonistom - samcołożnikom i samicołożnicom (tak ich nazywano w dawnej Polsce). Policja nie ma prawa do agresywnych działań wobec Polaków. Policja nie ma prawa do używania środków bojowych przeciw cywilnej ludności! To mieszkańcy płacą pensje urzędnikom i policji, aby zapewniła im SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO. To Policja ma wykonywać zadania ochrony mieszkańców i ich dzieci przed ideohomoterrorystami. W Polsce nikt nie ma prawa do czynienia zła. Nie ma prawa do znęcania się moralnego, deprawacji i demoralizacji! Owszem każdy obywatel ma wolność i wolną wolę i może kraść, gwałcić i zabijać, demoralizować lub uważać siebie za boga albo najwyżej zorganizowane zwierzę w procesie ewolucji. Ale będzie surowo ukarany za każde zło, które popełni. Będzie ukarany za nawoływanie do czynienia zła! Będzie ukarany za demonstrowanie i pochwałę zła! Będzie ukarany za burzenie porządku społecznego! I temu ostatniemu powinni zapobiegać policjanci i urzędnicy! Prezydent Białegostoku powinien zostać natychmiast odwołany!!!
Jezus2019.07.23 10:36
Kryśce to już całkiem wali do czaszki. A kury dalej nienakarmione! Kryśka! Do chałpy!
Polak2019.07.23 10:44
Ty lepiej pilnuj swojego koryta w chlewie, prostaku.
Gniewko syn rybaka2019.07.23 11:15
Ciastko z niedzieli już ci się przetrawiło?
Heteryk2019.07.23 10:44
Tam już na nią czekasz?
robaczek 2019.07.23 11:27
to niestety z wiekiem sie nasila! widac u wiekszocie tutaj obecnych ;] spadki hormonów brak seksu zgorzknienie i postepujaca tępota wszystko powyzsze niestety budzi straszna agresje stad obraz zaplutej babci i dziadka jako zwolenników pisiurków ;] łoni wszak przyszloscią narodu ;D
KAMILA 2019.07.24 18:02
ROBAKU ! ZWYRODNIALCU! WSZYSTKO CO NAPISAŁEŚ, TO JEST NA PODSTAWIE TWOICH WŁASNYCH DOŚWIADCZEŃ! 100 % PRAWDY ! MAM ŚWIETNĄ PAMIĘĆ I WIEM CO PISAŁEŚ WCZESNIEJ! ŻE MASZ PONAD 70 LAT!!!!! ŻE JESTEŚ SAMOTNY, ZGORZKNIAŁY, ZE JESTEŚ GEJEM I ŻE NIE MASZ PRZYJACIÓŁ, ITP. I WIELE INNYCH INFPORMACJI!
Beno2019.07.23 10:35
Co za bzdury: osłabienie PiS. By PiS wygrało wybory, mamy na wszelkie bezeceństwa, demoralizację, przymykyć oczy. Niech się w końcu PiS obudzi i zacznie respektować wolę większości, która nie chce tzw. marszy "równości". To nie obywatele mają się przypodobać PiS, tylko rząd ma być z narodem. To oczekuje suweren. Dość moralnego relatywizmu. Albo rząd jest z narodem, albo PiS mamy w du....
Maciek Arczyński2019.07.23 14:57
Oczywiście masz rację. Tylko jest jeden szkopuł. Jesteśmy w UE - większość Polaków tam chciała więc nie jest to zasługa PiS-u. I teraz jak się zabrać za dewiacje to zaraz cała rzesza postępaków z różnych instytucji międzynarodowych zacznie nam przywalać. Ale żeby nie było tak pięknie to nie tylko UE tęczę "lubi, kocha, szanuje". My teraz som w sojuszu z p. Żorżetą. Ostatnio mnie zastanawia jakiej to w końcu pci jest Pani Ambasador bo tak tego gendera broni... Bardziej niż niepodległości. Lata swoje ma, to kto wie czy nie jest to sposób na urozmaicenie nudnych wieczorów w bantustanie. W końcu nie po to ją tu wysłali by była dyplomatą. Nie tym się zajmowała przez całe swoje życie... Wniosek: czy naród jest gotowy na wyrzeczenia jeśli zacząć z genderyzmem walczyć na całego? Jeśli nie, to szkoda zawracać sobie głowę wielce słusznym oburzeniem.
JONASIK2019.07.23 10:34
Tak podsumowując pani Krysia apeluje: Na razie nie zabijajcie homoseksualistów, bo to nam zaszkodzi politycznie. Poczekajcie na po wyborach. Nie potępia przemocy, tylko mówi, dostaniecie krew, tylko poczekajcie. To taka ... jak to się mówi, aaa "katolicka postawa".
Milka2019.07.23 10:56
Idiotyczny komentarz trolla.
Foster2019.07.23 10:58
Dokładnie tak to zrozumiałem Porządek zrobią po wyborach. A miała się nie wypowiadać.
Reytan2019.07.23 11:01
Ciekawa idea.
Zerr02019.07.23 11:18
Nikt nie chce mordowac homoseksualistów. Sa oni nam dokładnie obojętni. To wy, Sekta LGBT, staracie się, aby przestali być nam obojętni i stali się zagrożeniem. Ps. nie wiem czy w swoim wlewackim załganiu zauważyłeś, że jedyną naprawdę pobitą kobietą na marszy Sekty była kontr-manifestatntka. Podobnie ten podobno pobity nastolatek - jak sam się przyznał na jutubie - został 'pobity' tylko mentalnie. Fajnie sie rozwija propaganda Sekty - nawet jak uparcie nikt nie chce sekciarzom sklepać buzi (oj, niedobrzy ci kibole, bic nas nie chcą), to skeciarze i tak są 'sklepani'. Mentalnie :D
jozef2019.07.23 10:33
Odwracanie kota ogonem, jak z pedofilia w kościele. Ci ludzie nie mają honoru.
Polak2019.07.23 10:45
Te zboki z lgbt? Pewnie, że nie mają honoru. Widziałeś u nich coś honorowego?
Mirek2019.07.23 11:42
No masz rację z ta pedofilią w kościele. Wiadomo ze najwięcej pedofilów jest wśród sodomitów. A oni tylko księża i księża. Lewacka nagonka :)
Stanislaw2019.07.23 13:14
A co,tylko duchowni ci w głowie? Na jakiej podstawie? O tym nie wiesz? https://wiadomosci.onet.pl/kraj/molestowanie-na-polskich-uczelniach-raport-helsinskiej-fundacji-praw-czlowieka/x70ceke
Tomek2019.07.23 10:32
Ubolewam nad tym, że takie piękne zjawisko jak tęcza teraz kojarzy się z odbytem. Fekalianie ukradli ten symbol i zbezcześcili.
Jana2019.07.23 12:15
Zbyt nisko pełzają po ziemi,zeby im się to udało.
anonim2019.07.23 12:21
Ci co klikają w czerwone punkty to pewnie pederaści plus lesbijki. Jednym słowem zboczeńcy.
jank2019.07.23 16:22
Tęcza ma 7 kolorów, a tzw. "tęcza" - 6. Nawet w tym przypadku chcą inaczej
.2019.07.23 10:29
XD, no bo wiecie, te zwierzęta z Białegostoku, to nie byli jacyś tam tępi kibole tzw ''wszechpolacy'' ''żołnierze Chrystusa'' czy jak im tam, tyle to były te złe pedały. Ja pieerdole, wy to jednak macie porządnie nawalone w tych małych główkach.
Polak2019.07.23 10:49
A mówią, że marycha nie szkodzi. Ja cię sunę! Ty to dopiero masz zjaraną galaretę pod tym swoim deklem. Takich pieerdolniętych to trzeba by leczyć przymusowo. I zaro marychy!
Suweren2019.07.23 14:14
Odezwał się Polak pełną gębą. Pełną wiadomo czego.
Szendzielarz2019.07.23 14:50
naucz sie pisac polsku kaccapie