23.03.14, 19:21Fot. Wikimedia Commons

Wyraz uwielbienia dla Rosji?

Gerarda Depardieu najwyraźniej chce dać kolejny dowód wierności Rosji, bo zamówił całą serię ekskluzywnych zegarków, którą promuje hasłem „Dumny z bycia Rosjaninem”. Szwajcarska firma Cvstos opublikowała zdjęcie, na którym jest ubrany w czarną kurtkę z wizerunkiem dwugłowego orła, a na ręce ma zegarek z tym samym orłem na cyferblacie.

Nie wiadomo, ile będą kosztowały zamówione przez Depardieu zegarki. Wykonano je w trzech wersjach: z automatycznym mechanizmem, chronometrem i tourbillonem.

Depardieu w styczniu ubiegłego roku zrzekł się francuskiego obywatelstwa i przyjął rosyjski paszport. Wręczył mu go sam Władimir Putin. Od tego momentu tamtejsze media nazywają go „słynnym Rosjaninem”, a aktor nie ukrywa swojej fascynacji tym krajem.

Ab/natemat.pl

 

Komentarze

anonim2014.03.23 19:25
był pajacem, jest pajacem i zostanie pajacem
anonim2014.03.23 20:09
Olbrychski niech zrobi to samo.
anonim2014.03.23 20:58
Śmiesznie by było, jakby dołączył do listy osób objętych sankcjami w UE i USA. By się chłopak zdziwił...
anonim2014.03.23 22:06
nie musi odprowadzać podatku od wzbogacenia.... to kocha rasije.... jak nie wiadomo o co choch to chodzi o kaske ;) Dlaczego niby ktoś miałby płacić państwu karę za to że ma talent, potrafi go wykorzystać i zarabia pieniądze? Czy to wina pana Depardieu że Rosja zachowuje się jak mocarstwo a "zachodnie" państwa to takie cioty które potrafią tylko zaciągać długi i obrabiać obywateli z kasy? Czy "zachodnie" państwa są jeszcze w stanie zrobić coś z czego ich obywatele mogliby być dumni?
anonim2014.03.23 22:13
Przyjaźnie Putina różnie się kończą.
anonim2014.03.24 7:09
" Czy to wina pana Depardieu że Rosja zachowuje się jak mocarstwo a "zachodnie" państwa to takie cioty które potrafią tylko zaciągać długi i obrabiać obywateli z kasy? Czy "zachodnie" państwa są jeszcze w stanie zrobić coś z czego ich obywatele mogliby być dumni?" Przednie, przednie .... monarchia oligarchiczno feudalna wzorem ... na zdanie tych biednych pańszczyźnianych nie licz ... karma politpropagandowo medialna jest niesamowicie kaloryczna ... patrz na Koreę Północną i sie ucz ...
anonim2014.03.24 16:10
Gerarda Depardieu widocznie ma być z czego dumny. Skoro przyjął obywatelstwo Rosji, która nie strzyże nikogo do gołej skóry, jak "zachodnie demokracje", to niby dlaczego ma nie szanować i być dumny ze swego państwa ?