27.08.19, 19:15

13 października - dzień wyborów, dzień Cudu

13 października 2019... Tego dnia Polacy zadecydują o przyszłości naszej wspaniałej Ojczyzny. Jeżeli wybiorą źle, kraj nasz wpadnie w ręce sił bezbożnych, które dążyć będą do destrukcji i zniszczenia chrześcijańskiego ładu. Jeżeli wybór okaże się lepszy, to solidniejszy, prawicowy rząd postawi tamę wszetecznej zarazie neomarksistowskich ideologii, których fale tłuc będą bezsilnie o polskie mury.

Ale czy to wystarczy?

Nie. Ta wspaniała data, 13 października, to dla wybranych władz potężny znak i wielkie zobowiązanie. Ci, których naród wskaże na swoich politycznych przewodników - jeśli tylko wybierze dobrze - nie mogą poprzestać na wznoszeniu zapór przed barbarzyńcami. Muszą odważyć się na znacznie więcej, niż dotąd - i rozpocząć najważniejszy projekt XXI wieku, definitywnie wyrywając Rzeczpospolitą Polską z macek czerwonych wrogów. Ku chwale Jezusa Chrystusa trzeba rozwinąć sztandar państwa zbudowanego na katolickości i wolności. 

"Jestem Matką Boską Różańcową. Trzeba w dalszym ciągu codziennie odmawiać różaniec. [...] Niech ludzie już dłużej nie obrażają Boga grzechami, już i tak został bardzo obrażony" - powiedziała Matka Boża 13 października 1917 roku dzieciom w Fatimie.

Maryja wyraźnie żąda, aby położyć kres obrażaniu Pana Boga grzechami. Odczytujmy Jej słowa w dzisiejszym kontekście. Nigdy w przeszłości nie było tylu okropnych profanacji i szyderstw na polskich ulicach, ba, w polskich kościołach. Wybrane 13 października 2019 władze, jeżeli tylko autentycznie pragną dobra Ojczyzny, muszą wypowiedzieć tym tendencjom bezwzględną wojnę i wykorzenić je do cna. Nie wolno tolerować obrażania Stworzyciela pod żadnymi pretekstami. Ani wolność sztuki, ani wolność demonstracji - nic nie usprawiedliwia szydzenia z Tego, który "ukształtował nas w łonie matki". 

Polska musi stać się wreszcie w pełni wolna. Stoimy przed gigantycznym zadaniem odrzucenia starego systemu. Obywatelom należy się wiele wolności: w obszarze edukacji własnych dzieci, przedsiębiorczości, dostępu do broni. Państwo musi wycofać się z tych sfer, w które jego aktywność wpędziła nowożytna pycha - skupić się na kluczowych zadaniach, wśód których czołowe miejsce zajmuje rozbudowa armii,; ludzi zostawić należy w spokoju, zrywając z rządami urzędników, tak, by Polacy mogli w pokoju czcić Pana Boga i żyć w zgodzie z Jego przykazaniami i naturalnym porządkiem wolności, od rodziny począwszy. 

p.

***

Cud Słońca

13 października 1917 r. w miejscu objawień zebrał się imponujący tłum, liczący przeszło 70 tysięcy osób. Wielu musiało pokonać setki kilometrów, w przeważającej większości pieszo lub na osłach, wozami i samochodami. Wśród zgromadzonych znajdowali się nie tylko ludzie prości, ale również bardzo sceptycznie nastawieni naukowcy, dziennikarze, ludzie niewierzący.

Żołnierze Gwardii Narodowej 1 bezskutecznie próbowali powstrzymać tłumy od zejścia w dolinę Cova. Kiedy tłum przerywał jedno skrzydło, żołnierze szli wspierać tę stronę, a wtedy tłum wykorzystywał okazję i przedostawał się w innym miejscu. Żołnierze nie mogli opanować tłumów. W sumie na miejsce objawień przedostało się przeszło 70 tysięcy ludzi. Trójka dzieci, które miały objawienia, znajdowała się w pobliżu wielkiego drzewa. Niebo pokryte było ciemnymi chmurami i spadały na ludzi potoki ulewnego deszczu. Wszyscy stali przemoczeni do suchej nitki i w błocie i wodzie. Nagle deszcz przestał padać i pokazało się słońce, które zaczęło wirować jak ogniste koło i zbliżać się do ziemi, rzucając promienie kolorowego światła. Wydawało się, że nastąpi kosmiczna katastrofa zderzenia słońca z ziemią. Ludzie zaczęli krzyczeć z przerażenia. Niektórzy zaczęli się głośno spowiadać ze swoich grzechów, sądząc, że "to jest koniec świata". Wielu stało, lecz wielu klęczało i płakało, modląc się. To niezwykłe zjawisko trwało 10 minut. W tym krótkim czasie ziemia została całkowicie osuszona, a przemoczone ubrania wyschły i wyglądały jakby wyszły z pralni. Podczas tego spektakularnego cudu dokonało się tysiące nawróceń. Najbardziej wykształceni i inteligentni ludzie stali oniemiali, jak małe dzieci.

Biskup Fatimy w oficjalnym liście pasterskim na temat cudu pisał: "Tysiące ludzi widziało ten taniec słońca... Widziały go osoby z różnych grup i klas społecznych, wierzące i niewierzące, dziennikarze głównych portugalskich gazet, a nawet ludzie przebywający poza miejscem zgromadzenia".

Komentarze

Nik2019.08.28 8:43
PIS: aborcja -jest, konwencja stambulska - jest, brak zakazu propagowania ideologii LGBT - brak, Czekam więc teraz teraz na cud aby do władzy doszła partia która krzewi wartości Ewangeliczne.
anonim2019.08.28 4:11
idźcie precz duchy nieczyste i potępieńcy do czeluści piekielnych W Imię +Ojca i +Syna i +Ducha Świętego. Amen.
Hak Ci w smark2019.08.28 13:04
Dalej jesteśmy Słabo Ci idzie
Hak Ci w smark2019.08.28 0:23
"13 października 2019... Tego dnia Polacy zadecydują o przyszłości naszej wspaniałej Ojczyzny. Jeżeli wybiorą źle, kraj nasz wpadnie w ręce sił bezbożnych, które dążyć będą do destrukcji i zniszczenia chrześcijańskiego ładu. Jeżeli wybór okaże się lepszy, to solidniejszy, prawicowy rząd postawi tamę wszetecznej zarazie neomarksistowskich ideologii, których fale tłuc będą bezsilnie o polskie mury." Jezus Maria Vader ale kogoś poniosło. Platforma przeznaczyła olbrzymie środki na cele kościelne, że tak powiem. OK, ja wiem, że z liberalnymi/niedzielnymi Katolikami nie jest Wam po drodze ale żeby od razu nazywać ich bezbożnymi? KK sam się wykańcza zresztą nie trzeba mu pomagać.
anonim2019.08.28 0:02
Obok "całej" to ty chłopie w życiu nawet nie stałeś. Czas na coming out. Niewykluczone również, że autorem tego wpisu jest Bodakowski, błędy stylistyczne, ortograficzne i edytorskie go zdradzają. On również czasem się nie podpisuje pod swoimi wklejkami.
violencja2019.08.27 23:29
Dlaczego nie ma autorów tekstów?Czy to wstydziochy? Szacunek dla pana Bodakowskiego , zawsze pod treściami podpisuje się swoją godnością , chociaż jest opluwany na forum. Osoby duchowne także się podpisują. W przeciwieństwie do autora tekstu -optymisty , czuję już to , że będę musiała kolejny raz zafałszować głos.Żadna z partii / w tym Pis/ nie opowiada się za życiem . Żadna!P. M. Kaczyńska jawnie w mediach nie negowała aborcji , PIS nie zmienia ustaw odnośnie aborcji...no tak , ale prezes nie broni dzieci , ale zwierzaki futerkowe już tak .Herod wielu lat.Krew niewiniątek ma na swoich rękach .Z Konfederacji odeszła Kaja Godek , nie wiem dlaczego , ale.... Mam jeszcze skrytą nadzieję ...cóż wiem , że płonną. Byliśmy na marszu w Oświęcimiu , były też Polaków rozmowy / bez alkoholu/.Jakie przemyślenia?Ludzie chcą głosować za życiem! Czują się zagubieni i oszukani , nie prawicy .A pod hasłami autora powyższego tekstu podpisuję się cała , to moje marzenie. Piękne.Pozdrawiam , też tak chcę.
ZwykłeWyboryNiePowstrzymająWymiataniaKatoZłogów2019.08.27 21:14
Dla normalnych - nadchodzą zwykłe wybory parlamentarne. Ktoś wygra, ktoś przegra, jak zwykle. Jednak dla chorych z dewocji dewotów i partyjnych aparatczyków nie ma normalności. Wybory do parlamentu mają doprowadzić do państwowego czczenia pambuka i Breżniewa z Żoliborza. Najgorsze, że tym porwanym obłędem Polakom nawet leków nie można podać, bo zamiast leków jest infolinia w ministerstwie. A ktokolwiek wygra - irlandzkie porządki już się nie cofną z Polski. Młodymi kleruchaczami zapełnią się zaszczurzone katakumby. Starych arcy-pierdzieli episkopalnych zamknie się w przytułkach. A klero-przestępcy trafią do cel. Jak zwykli przestępcy. Z tym, że klero-pedofile do cel z recydywą, żeby przeżyli resocjalizację. Nogą taboretu i kijem bardaszanej szczoty.
Drynda2019.08.27 21:35
Poniosła Cię fantazja , zarazo tęczowa !
Jarek2019.08.27 21:01
Mat. 22-20 "Wtedy im powiedział: Co cesarskie, oddawajcie więc cesarzowi, a co Boże - Bogu." Mieszacie Boga, do każdego bagna. Macie syndrom "narodu wybranego" i pychę sądząc, że to co robicie podoba się Bogu. "Plemię żmijowe! Jakże wy możecie mówić dobrze, skoro źli jesteście? Przecież z obfitości serca usta mówią. Dobry człowiek z dobrego skarbca wydobywa dobre rzeczy, zły człowiek ze złego skarbca wydobywa złe rzeczy. A powiadam wam: Z każdego bezużytecznego słowa, które wypowiedzą ludzie, zdadzą sprawę w dzień sądu. Bo na podstawie słów twoich będziesz uniewinniony i na podstawie słów twoich będziesz potępiony"
mlody2019.08.27 20:53
a co z tymi Polakami, którzy nie chcą "czcić Pana Boga i żyć w zgodzie z Jego przykazaniami"? bo ja na przykład zupełnie nie mam ochoty.
Troll Hunter2019.08.27 22:06
To jesteś waść w sytuacji bardzo niebezpiecznej. Żyj sobie zresztą po swojemu, nie ludziom Ciebie sądzić, lecz Bogu. Jeno nie afiszuj się publicznie ze swoimi błędami, tylko kultywuj je w domowym zaciszu. Wolność do chorowania, ale nie zarażania.
Apateista2019.08.28 12:36
Czemu Ty nie kultywujesz w domowym zaciszu swojego poglądu.
Nauka głupcze2019.08.27 20:21
"które zaczęło wirować jak ogniste koło i zbliżać się do ziemi" "że nastąpi kosmiczna katastrofa zderzenia słońca z ziemią" Sprawdź sobie ignorancie masę i wielkość Słońca i Ziemi (dużymi literami), poczytaj o prawach Keplera, grawitacji, o przyczynach i następstwach zaburzeń ruchu orbitalnego ciał. Słońce "zbliżyć się do Ziemi" mogłoby tylko w ramach waszej "biblijnej kosmologii" albo w uniwersum Gry o Tron. Zapewniam cię, że gdyby Słońce sto lat temu choć na chwilę nagle zmieniło swoje położenie względem planet, dzisiaj nic nie zostałoby z Układu Słonecznego takim jakim znano go do tamtej chwili. Zaś ty nie pisałbyś tych swoich wypocin.
2019.08.27 20:09
Nie głosować na PiS, bo to diabelski pomiot.
Janek2019.08.27 19:45
Ojczyznę wolną od pisu racz nam wrócić Panie! Bóg da że tak będzie!
Barbi2019.08.27 19:43
Uwaga Uwaga!!! Robie listę hańby kobiet. Lewackie dziwki, których nie należy traktowac z szacunkiem na tym portalu,które trzeba niszczyć, wyzywać, hańbić i gonić: 1. Maria Błaszczyk 2. Agnieszka Dz. 3. Urszula 4.....dopisujcie jak sobie jakąś przypomnicie.
anonim2019.08.27 19:58
Barbi nie prowokuj.
mlody2019.08.27 20:54
żałosne
emeryt2019.08.27 22:25
Robić, to możezs sobie co najwyżej dobzre, jak cię oczywiście matka nie przyłapie w srazcu i nie strzeil przez łeb zsmatą jak ty cały, pochlaćsie
Lech Keller-Krawczyk - eine kleine jüdisch läuse 2019.08.27 19:42
mendy blogowe 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐢𝐜𝐨𝐰𝐲 - 𝐞𝐝𝐢 Poszedłem z pieskiem, zjadliśmy lekką kolacyjkę wkrótce obejrzymy sobie Homeland, ale zanim to się stanie krótkie spojrzenie na blogi. Licznik bije stachanowcom blogowym i to już dobre 10 godzin. Co mnie cieszy, że siedzą w domu, nie pierdzą w autobusach, tramwaju, w Biedronce, w barze mlecznym, itp., itd. A dlaczego siedzą w domu, albo w "pracy"? Bo nie maja PLN-ów, nie mają rodzin, nie mają znajomych, nawet psa. To kara za to, że się było i się jest mendą.
freeasinfreedom2019.08.27 20:23
Z żoną czy z mężem ten odcinek oglądałeś?
2019.08.27 21:57
tylko z psem
anonim2019.08.27 19:41
BRAWO Prawo i Sprawiedliwość Mamy najlepszy rząd od 1945 roku Przez cztery lata doszło w Polsce do cudów, jakich Polska od 1945 roku nie widziała. Jednym z nich jest BUDŻET BEZ DEFICYTU, LUDZIE OD 30 lat CZEGOŚ TAKIEGO NIE BYŁO - POLSKA JEST NA + i rozwija się 4 PKB !! TO JEST WIELKI SUKCES - BRAWO PiS BRAWO RZĄD !!!!
Barbi2019.08.27 19:46
Powiedz który ksiądz spłodził takiego przygłupa jak ty to pomszczę ciebie i twoją matkę która wtedy miała 12 lat!
edi2019.08.27 19:39
UWAGA - na dzielnicowego - ruskiego trolla - OBSERWUJĘ GO JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU - ZAWODOWO CODZIENNIE W KAŻDYM WĄTKU PLUJE NA POLSKĘ , POLAKÓW, KOŚCIÓŁ I POLSKI RZĄD !! NIGDY NIE MA KONKRETÓW ZAWSZE POmyje !!
edi2019.08.27 19:38
Jedyna Prawdziwa Matka, Królowa Polski to Matka LGBTowska Tęczochowska! Króluj nam Jasnogórska Panienko i miej LGBT w swojej opiece! Wszyscy jesteśmy dziećmi Boga a najbardziej ci prześladowani przez chorych z nienawiści "ludzi" uważających się za katolików!
edi2019.08.27 19:40
spadaj z mojego nicka demonie
anonim2019.08.27 19:57
Czemu wizerunek swojej ,,jedynej prawdziwej "Matki Bożej wieszacie na toaletach i koszach na śmieci ? Tak ją czcicie i szanujecie i chcecie jej wsparcia?
Kamil2019.08.28 2:17
TO TY NIE WIESZ KTO WIESZA ? A TO DZIWNE?! PRZECIEŻ TO WASZE PARADY, WASZE MARSZE LGBT WIESZAJA ? CO, ZAĆMIENIA DOSTAŁEŚ POD BERETEM?
Cicero2019.10.10 16:06
Gdzie te prześladowania? W jaki konkretny sposób są prześladowani? konkretne przykłady tortur stosowanych wobec ludzi lgbt prosze podać
anonim2019.08.27 19:38
LUDZIE UCIEKAJCIE OD TOTALNYCH i TĘCZOWYCH - NAWRACAJCIE SIĘ !! POPIERAJĄC ICH BĘDZIECIE WSPÓŁODPOWIEDZIALNI ZA ZŁO KTÓRE ONI PLANUJĄ (homomałżeństwa, adopcja dzieci przez homo, aborcja, deprawacja dzieci WHO-ideologia gender) - WYBORY już 13 października 2019 a - FATIMA OSTRZEGA - CUD SŁOŃCA - 13 października 1917 roku w Fatimie Matka Boża po raz szósty ukazała się trojgu portugalskim pastuszkom. Dzieciom towarzyszył ogromny tłum. Ludzie pobożni przyszli z nakazu sumienia, inni ze zwykłej ciekawości. Niektórzy znaleźli się tam z obowiązku służbowego. Trzy miesiące wcześniej Maryja zapowiedziała: W październiku powiem wam, kim jestem i czego chcę oraz dokonam cudu, który wszyscy zobaczą, aby uwierzyli. Wezwania Matki Bożej skierowane do ludzi oraz tajemnice, które otrzymały dzieci miały uzyskać potwierdzenie, które powinno przekonać każdego co do prawdziwości objawień. SURSUM CORDA - POLACY CHWYĆMY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI !!!
Gnostyk2019.08.27 19:37
Będą cuda nad urną czy co ???
edi2019.08.27 19:31
"ręce sił bezbożnych" czyli PiS- mordujący dzieci nienarodzone! żaden szanujący Słowo Boże katolik nie może głosować na partie kaczyńskiego których łapska ociekają krwią...
Troll Hunter2019.08.27 19:36
Hau, hau, hau. Lepiej na Konfederację od pobożnego Korwin-Mikke. Ile ci płacą, ruski trollu?
2019.08.27 23:47
A spadaj, matole, niech cię nie widzę. Kur­wa, lamusie!
krajowy2019.08.28 8:46
ciekawe jaką ociekają krwią???ty chyba sobie partie pomylileś kolego
Noel2019.08.27 19:26
„Wybory znowu będą tu Kłamstwa kolejny raz Pisiory do nich staną znów By w ch…ja robić nas Pisiory wielkie stoją tu I prężą się, że strach Kondony włóżmy na nie już Bo obryzgają głupotami nas”
anonim2019.08.27 19:50
Marna ta twoja twórczośc ,chciałeś zabłysnąć ,ale kiepsko wyszło.
2019.08.27 20:08
Ty sam jesteś głupek. Poza tym to cytat co pokazują znaki („ ”), matołku.
orgi2019.08.27 21:03
siermiężny idioto , zamknij "sfoją" jame gębową , bo trąca kloaką .....
2019.08.27 21:28
Zibi, idź na grzyby, połamańcu!