25.07.15, 19:17(fot. thinkstock.com)

3 rzeczy, które żony potrzebują od swoich mężów. PORADY FRONDY

Kiedy mężczyzna i kobieta decydują się na ślub, oboje mają oczekiwania co do związku. Potrzeby te w końcu muszą być wypełnione przez oboje małżonków po to,by żyć w uświęconej jedności i harmonii.  Mężczyźni mają określone potrzeby ze strony swoich żon, ale także kobiety mają szczególne potrzeby ze strony swoich mężów. Potrzeby, które nie różnią się od potrzeb mężczyzn.

1. Miłość, zawsze i na wszelkie sposoby.

Wspólną sprawą, która łączy parę, jest uczucie miłości wobec siebie. Kobiety potrzebują, aby mężowie kochali je każdego dnia – bardziej niż pracę, przyjaciół, czy nawet własne dzieci.

2. Bezpieczeństwo i zaangażowanie, od początku do końca.

Opowieść stara jak świat. Mężczyzna oświadczając się kobiecie, którą kocha, obiecuje jej wszystko, łącznie z bezpieczeństwem i zaangażowaniem. Żony potrzebują, by ich mężowie byli w pełni zaangażowani i służyli wsparciem swoim żonom, a także by żony mogły czuć się bezpiecznie przez całe, wspólne życie.

3. Partnerzy na całe życie.

Zarówno kobieta, jak i mężczyzna potrzebują, by mąż i żona byli dla siebie partnerami „na pełny etat”, nie tylko w robieniu jednej rzeczy. Być ze sobą i dla siebie zawsze, jak równi kochający się ludzie.

Mężowie i żony, pamiętajcie, by czcić Boga we własnym małżeństwie! 

KZ/Catholic.org

Komentarze

anonim2015.07.25 19:37
shank nie potrzebujesz porad frondy to po jakiego tu wchodzisz i bzdury wypisujesz ??
anonim2015.07.27 11:09
""partnerstwo" w małżeństwie??? Taki gender..??? ;)' W gender zamieniają się brodami i koralami, w KK jest normalnie ,do cyrku się chodzi kiedy akurat przyjedzie.